پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اموزش باز کردن کانال ها برای دیدن بازی های یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1203 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من با اینکه پچ رو ریختم ولی کدها کار نکرد من قبل از ریختن پچ نه توی Biss و نه جای دیگه JSC ها رو نداشتم ولی بعد از ریختن پچ JSC+1 و JSC+2 رو روی Contact DW دیدم کدهای 16 رقمی رو اونجا وارد کردم ولی باز نشد نمی دونم مشکل چیه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اگر ریسیورت استرانگ بود 3 سوته بهت میگفتم چیکار کنی ! واقعاً استارست گیج کننده هستش و نمیدونم چرا اکثراً استارست دارن در صورتی که استرانگ فوق العاده زیباتر و راحتتر هستش . وارد کردن کد Biss تو استرانگ اینجوریه : روی کانال مورد نظر میریم ، عدد 8280 رو میزنیم و صفحه کد بیس باز میشود ، کد رو وارد میکنیم و دکمه Exit رو میزنیم و سیوش میکنیم . همین ! نه میخواد کارکتر بسازی و نه دکمه آبی بزن قرمز بزن داره ! خیلی راحته خیلی ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب منم میرم روی منو یه صفر می زنم , کد رو وارد می کنم و تمام میشه موضوع اینه که چرا کدها جواب نمیدن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شاید درست سیو نمیکنی ! مثلاً تو استرانگ باید روی کدی که دادی باشی و دکمه Exit رو بزنی و سیو کنی تا کد فعال باشه . راستی تو استرانگ یه کد هستش به اسم 6969 که میزنی و پچ رو فعال میکنه ، تو استارست نمیدونم چنده ! اونو اگر بتونی پیدا کنی فکر کنم 80% احتمال بازشدنش بیشتر بشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حیفی مانی !!! پس من گفتم حتما باز کردی !!! چون منتظر زنگت بودم !!!! حیف شد !!! البته این بازی رو ندیدی بهتر کمتر حرص خوردی !!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
گفتم حداقل تو با خیال راحت ببینی
دیگه مزاحمت نشدم

شاید درست سیو نمیکنی ! مثلاً تو استرانگ باید روی کدی که دادی باشی و دکمه Exit رو بزنی و سیو کنی تا کد فعال باشه . راستی تو استرانگ یه کد هستش به اسم 6969 که میزنی و پچ رو فعال میکنه ، تو استارست نمیدونم چنده ! اونو اگر بتونی پیدا کنی فکر کنم 80% احتمال بازشدنش بیشتر بشه .

آخه من قبلا ً رای رو باز کردم
همینطوری هم عمل کردم
نمی تونه مشکل از سیو و اینجور چیزا باشه
ضمن اینکه موقع بیرون اومدن می نویسه سیو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مانی آیدنتش رو درست وارد میکنی ؟ اصلاً ریسیورت مدلش چیه ؟ من قاطی کردم باید تو بازش کنی هر طور شده ! چه معنی داره مدیر زحمتکش فروم نتونه الجزیره رو ببینه ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر کنم رضا نویز انداخته اطراف خونه ما ;D مدل 2000 سهیل زحمت کشید پچ رو بهم داد اونو مطمئنم ریختم روی ریسیور چون قبلا ً JCS ها رو نداشتم ولی الآن روی Contact DW دارم ایدنت صفر بود منم دست نزدم چون حسین و سهیل هم می گفتن نمی خواد دست بزنی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آخه آیدنت برای یسری از ریسیورها واجبه ! آیدنتش رو حتماً وارد کن .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه داری بده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
داشتن که دارم ;D آهان حواسم نبود اینا آیدنت ندارن ! اصلاً چه معنی داره مدیر زحمتکش فروم الجزیره ببینه ;D

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

آموزش نحوه كد دهي دستي به رسيورهاي استارست 190-220پ

براي دادن كد دستي به رسيورهاي استارست دكمه 0 كنترل خود را فشار دهيد.

حالا سيستم خود را اتنخاب كنيد و OK را بزنيد و بعد پكيج مربوطه را اتنخاب كنيد و دوباره كليد OK را بزنيد.

حالا كدي را كه در اختبار داريد وارد كنيد تا كانال مربوطه باز شود.

آموزش وارد کردن کدهای BISS در استارست مدل های 190-220-3300-X5-X50-X3

با توجه به افزوده شدن سیستم کدینگ Biss در منوی کدگذاری این مدل نحوه قرار دادن این کدها را به صورت دستی خدمت کاربران گرامی آموزش داده خواهد شد ابتدا پس از فشار دادن دکمه صفر در کنترل و وارد شدن به منوی کددهی دکمه VOL- را یک بار ٿشار داده تا وارد قسمت Biss شوید سپس دکمه CH- را یک بار ٿشار داده تا وارد قسمت Provider Name شودید و دکمه OK فشار داده سپس به تعداد کراکترهایی که باید کدهاشون وارد بشه دکمه قرمز روی کنترل را زده و بعد باید به ترتیب شماره آیدی - ایندکس و کدهای مورد نظر را وارد نمایید به این صورت که هر شبکه ای که کدهای مورد نظرش قرار داده میشه مانند سایر سیستم های کدگذاری دارای یک ID Name میباشد مثل 00 1F FF اما ممکن هست این آیدی به این صورت باشه 0 1F FF که در این صورت باید یک صفر به اول این آیدی اضافه بشه اما طریقه وارد کردنش همه که در بالا گفتیم بعد از زدن دکمه قرمز به صورت خودکار بر روی آیدی خواهد رفت که باید دکمه آبی رو کنترل را زده سپس منوی Edit آیدی باز خواهد شد پس از وارد کردن آیدی کد و ذخیره آن توسط گزینه Done این بار باید ایندکس کد رو وارد کنید که به صورت 00 و 0X که به مقدار و تعداد کراکتر های کد اضافه میشه اگر تعداد کدها 32 رقم باشه ایندکس آن به صورت 00 و 01 خواهد بود یعنی 16 رقم اول در ایندکس 00 و 16 رقم دوم در ایندکس 01 اما باید توجه به کد دریافتی کنید در آن نمایش داده شده ممکن هست به یک رقم دیگری باشه برای وارد کردن ایندکس هم مانند آیدی عمل کرده و بعد برای کدها هم به همچنین که پس از تغییرات کلی دکمه قرمز را برای ذخیره نهایی زده و خارج میشوید به این صورت میتوانید کدهای BISS شبکه های مورد نظر رو وارد رسیور خود کنید.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
کدهای dcw و غیره در استارست x55usb رو چگونه باید وارد کرد؟؟؟
dcw : روی کانال مورد نظر رفته دکمه منو را بزنید و بعد دکمه آبی را بزنید و سپس کد 16 رقمی.
سایر کدها : دکمه صفر را بزنید و سپس سیستم مورد نظر را انتخاب کنید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
طریقه وارد کردن کد دستی برای مدلهای 190 الی x50

در هنگام وارد کردن کد دستی بهتر است منوی رسیور english باشد.

باز زدن دکمه صفر (0) وارد منوی کدها شوید.

با استفاده از دکمه آبی کد مربوط را ویرایش و با دکمه زرد کد جدید اضافه نمایید.

---------------------------
BISS

ابتدا بر روی شبکه مورد نظر بروید.سپس منو+دکمه قرمز را بزنید.کد مربوط را وارد نمایید و سپس گزینه done را انتخاب نمایید.

--------------------------
DCW

ابتدا بر روی شبکه مورد نظر بروید.سپس منو+دکمه آبی را بزنید.کد مربوط را وارد
نمایید و سپس گزینه done نمایید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

با توجه به این نوشته ها و دقیقا با توضیحاتی که برای بازکردن الجزیره تو استرانگ دادم (بخش کد دهی) عمل کن (به جای CCW دنبال DCW بگرد.) اگه موفق نشدی بر روی سیستم کدگذاری Biss و بعد از اون روی سیستم کد گذاری Viaccess امتحان کن.
توجه کن که در موقع قرار دادن کد ها در سیستم های به غیر از Biss باید کد Biss مربوط به الجزیره خاموش باشه.

مانی این هم برای وارد کردن کد ها.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

F 132E14B6 00 FFB8873E0F41BB0B ; JSC Sports +1 (13.0E)
F 132E14B6 01 562746C3C144484D ; JSC Sports +1 (13.0E)
F 132F1646 00 5A439734C9A59B09 ; JSC Sports +2 (13.0E)
F 132F1646 01 48FEA7EDCCF300BF ; JSC Sports +2 (13.0E)

مانی جان این هم کد کامل همراه آدینت و ایندکس هاش. به جز F به ترتیب از چپ 8 تای اول آدینت و 2 تای بعد ایندکس و 16 تا هم کد ها.
من تو رسیورم با بیس موفق نشدم باز کنم. اما تو بخش کدگذاری ccw تمام موارد کد رو گذاشتم ، هم آیدنت و هم ایندکس و هم کد ها.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من توی ccw هر دو تا کد 16 تایی رو دادم و باز شد !!! امیدوارم به این زودی ها قطع نشه و الجزیره سه هم درست بشه !!! کسی نمی دونه چرا سه مشکل داره ؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مال من از همون اول که کدها اومد زدم باز شد تا الآن. وای چه حالی میده اگه تا آخر فصل هم همینطور باز باشه.اونوقت همه ی بازیها رو میبینیم. راستی این الجزیره ها لیگ قهرمانان و هم پوشش میدن؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

مال من از همون اول که کدها اومد زدم باز شد تا الآن.

وای چه حالی میده اگه تا آخر فصل هم همینطور باز باشه.اونوقت همه ی بازیها رو میبینیم.

راستی این الجزیره ها لیگ قهرمانان و هم پوشش میدن؟

اینکه کد ها تا پایان فصل بمونه که امکانش خیلی کمه. ممکن که از نو کدهای جدید رو هم هک کنن.

اما عربا پول دار تر از این حرفان که توی یه چش به هم زدن سیستم کدگذاری رو بالا می برن.

mashhadjuve

mashhadjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
سافتكم با قابليت بازگشايي الجزيره اسپورت 1+ و2+ و كانالهاي ديگر براي رسيورهاي استارست 120 و130و150و200 به همراه لودر براي انتقال سافتكم
http://www.banksat.n...ead.php?t=37162

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دست همه دوستانی که کمک کردن من الجزیره رو باز کنم درد نکنه من که دیگه بی خیالش شدم هر کاری کردم نشد مخصوصا ً از سهیل عزیز که خیلی سعی کرد البته سهیل جان اون آیدنتی که گذاشتی 8 رقمه درصورتیکه من تا حالا آیدنت 8 رقمی ندیدم توی همه سیستم ها آیدنت 6 رقمه البته من اشکال مختلف رو امتحان کردم مثلا ً دو تای اولی رو حذف کردم دو تای آخری و ... ضمن اینکه ایندکس ها رو سیو نمی کنه یعنی من هر چی می زارم توی ایندکس دوباره صفر میشه دستت درد نکنه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من که دیگه بی خیالش شدم
هر کاری کردم نشد
مخصوصا ً از سهیل عزیز که خیلی سعی کرد
البته سهیل جان اون آیدنتی که گذاشتی 8 رقمه درصورتیکه من تا حالا آیدنت 8 رقمی ندیدم
توی همه سیستم ها آیدنت 6 رقمه
ضمن اینکه ایندکس ها رو سیو نمی کنه یعنی من هر چی می زارم توی ایندکس دوباره صفر میشه

چرا عزیز تلاش کن موفق میشه.(یه مشکلی که هست اینه که رسیورت تو سایت ها خیلی کم پیدا میشه . یا نیست و اگه هم باشه پچ و سافتکم زیادی براش نیست.)
------------------
در ضمن وظیفست عزیز. قابل شما رو نداشت، اینا که چیزی نیست.
--------------------
توی رسیور استرانگ یه بخش تو کدگذاری  هست به نام ccw که 8 آیدنت داره. من برای استارست رو نمی دونم.
(باز هم سعی می کنم تا از دوستام راهنمایی بگیرم)  :cowboy:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ریسیورت چیه استارست؟ استارست چند؟ من خودم استارست مدل 200 دارم الجزیره ها را مثل چی باز کردم.همون دفعه اول خیلی عالی.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی