پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا-یوونتوس (هفته ی اول سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
154 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نمی دونم وحید به موقع میاد یا نه، استثنا من این تاپیک رو می سازم ولی از بازی های بعدی خود وحید کارش رو می کنه. -- 1 شنبه 10 شهریور هفته ی اول سری آ فیورنتینا-یوونتوس ورزشگاه ارتمیو فرانکی

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من اولین باخت یوونتوس در این بازی رقم میخوره

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اِ..!! چه حرفی بود این؟؟!! >:( بازی خیلی سختی خواهد بود... فیورنتینا امسال بد یارگیری نکرده (شایدم حتی بشه گفت که خیلی خوب یارگیری کرده به نسبت خودش!) ...بازی هم که تو زمین خودشه... ما هم که .... مهمتر از همه این که جورجیو نیست... خط دفاعی مونم حسابی ضعیف خواهد بود احتمالا... ولی می تونیم خیـــــــلی به مهاجمامون امیدوار باشیم، ضمن این که هافبک هامون هم فکر می کنم خوب باشند...... به هر حال... من 99 % مطمئنم که یووه بازی اول ـُ نمی بازه.... یعنی امیدوارم که اینجوری بشه...

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

اِ..!! چه حرفی بود این؟؟!! >:(

باور کنید نه قصدی دارم نه از عمد چیزی میگم ولی ادم باید منطقی باشه :D

خواهشا کسی نره تو بحث منطق این حرف من جنبه ی شوخی داشت

ولی به دلم افتاده یووه میبازه

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
من از یووه خیلی خیلی خیلی دور افتادم و تقریبا اصلا نمیدونم چه خبره; تازگی ها ماشالا دیگه اخبار ورزشی هم نمیبینم؛ ولی با توجه به قبلنا بگم: موقعی که یووه رفت سری B من میدونستم همون فصل میاد بالا و وقتی قهرمان شد زیاد تعجب نکردم؛ ولی هیچ وقت فکر نمیکردم بتونه بلافاصله تو سری A سوم شه! فکر میکردم خیلی خوب بشه 6-7 ام بشه! ولی سوم شدن و میلان و اینتر رو هم بردن! برای همین اعتمادم بهشون رفته بالا. تو جام برلسکونی تا جایی که من یادمه یووه همیشه اونجا به میلان باخته و مصدوم هم داده (امسال هم که همینطور شد), اون باخت وحشتناک منو زیاد ناامید نکرد! انشالا که یووه فیو رو ببره!

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
بازی اول هستش و از وضعیت تیم فیو زیاد اطلاع نداریم.البته یار گیری خوبی داشته و آماده نشون میده

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
اميدوارم مثل فصل قبل شروع كنيم ! به فورواردامون اميد زيادي دارم و هافبكها هم به نظرم ميتونن بازي رو اداره كنن ، فقط از بابت دفاع دلم شور ميزنه كه البته اگه بتونيم بازي رو به زمين فيو بكشيم برد با ماست ! ضمنا لگرو خسته ترين بازيكن بعد بازي خواهد بود !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه من مطمئن هستم که این بازی اول رو با نتایج 2-1 یا 3-1 می بریم این و مطمئن باشید.

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
فیورنتینا فصل قبل هم نه تنها یووه بلکه جلوی اینتر و میلان و رم هم بسیار حریف سینگینی بود .در هر حال دوست دارم بازی ها را با پیروزی شروع کنیم و فکر می کنم 2-0 یا 2-1 می بریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من فیورنتینا قبل از اینکه بازیکنان خوبی داشته باشه اول مربی فوق العاده ای داره -- واقعا به نظر من جزو 5 مربی برتر دنیا است و همیشه ارزو داشتم و دارم روزی سرمربی یوونتوس بشه !!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

به نظر من فیورنتینا قبل از اینکه بازیکنان خوبی داشته باشه اول مربی فوق العاده ای داره -- واقعا به نظر من جزو 5 مربی برتر دنیا است و همیشه ارزو داشتم و دارم روزی سرمربی یوونتوس بشه !!!

حسین به نظرت کی میبره؟؟

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من فکر میکنم بازی خوبی انجام بدیم .......... پیروزی از ان ماست ........................... من فکر کنم تیم سر حاله باشه به عقیده من دقایق اول پایاپای خواهد بود و نیمه اول 1_0 به سود ما به اتمام میرسه و نیمه دوم هم یکی میزنیم و یکی میخوریم...و بازی رو میبریم ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
فیورنتینا تیم خوبیه اما به نظر من الان تیم ما روحیه فوق العاده ای داره،اگه خدا بخواد حتما میترکونیمشون!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
فیورنتینا هم تیم خوبیه هم مربی خوبی داره هم هوادارای خوبی.همیشه هم تو ارتمیو فرانکی همه رو اذیت می کنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین به نظرت کی میبره؟؟

من به نظرم اگه رانیری دوباره مثل دیدار دور برگشت اشتباهات ویران کننده انجام نده حتما بازی رو خواهیم برد چون از نظر نفرات خیلی بالاتر از اونا هستیم و برنده اون بازی بازیکنان نیستند به نظر من رانیری یا پراندلی خواهد بود و بس

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من به نظرم اگه رانیری دوباره مثل دیدار دور برگشت اشتباهات ویران کننده انجام نده حتما بازی رو خواهیم برد چون از نظر نفرات خیلی بالاتر از اونا هستیم و برنده اون بازی بازیکنان نیستند به نظر من رانیری یا پراندلی خواهد بود و بس

من هم نظر شما رو قبول دارم .....

ولی پارسال در سری ا در دور برگشت مولینارو دو تا اشتباه بد کرد که باعث شد 3_2 باختیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بازی اوله و دو تیم هیچ شناختی از وضعیت جدید حریف ندارن... یوونتوس که کاملا به بازیهای پر فراز و نشیبش دستش رو برای حریفانش رو نکرده و هنوز هیچ کس نمیدونه سیستم و ترکیب اصلی رانیری چه جوریه... از طرفی فیورنتینا هم همین وضعیت رو داره با این تفاوت که بازیهای اونا کمتر بوده و کمتر هم تو چشم بودن اما با همون یه بازی که تا حالا تو مرحله مقدماتی اروپا کرده نشون داده خیلی تیم منسجم و سرسختیه. یوونتوس بازی اروپاییشو یه روز زودتر انجام میده و یه روز هم بیشتر استراحت میکنه . از طرفی فیورنتینا امتیاز میزبانی رو داره که همیشه نشون داده به نحو احسن ازش استفاده مکینه. فیورنتینا  همیشه حتی در خارج از خانه هم برای حریفاش دردسر ساز بوده و همیشه برای یوونتوس و رم و میلان و اینتر یه رقیب جدی بوده. بازیهای پارسال همین نکته رو نشون میده. اما یوونتوس هم تیمی نیست که از حریفاش بترسه یا کم بیاره. همه میدونن که انگیزه زیاد و میل به پیروزی و موفقیت و البته غرور از مشخصه های یوونتوسه. در هرحال انتظار میره که دو تیم بازی رو با احتیاط شروع کنن و این احتیاط از طرف یوونتوس که میهمانه بیشتره و یووه اگه بتونه تو دقایق ابتدایی بازی دروازه بسته نگه داره میتونه در ادامه کنترل بازی رو بدست بگیره و حریف خودش رو زمین گیر کنه. نقطه قوت فیورنتینا میتونه خط حمله این تیم باشه جایی که بازیکنهای مثل موتو و جیلاردینو حضور دارن که میتونن خط دفاع یوونتوس رو که با از دست دادن کیلنی بخش زیادی از استحکامش رو از دست دادن بده شدت آزار بدن در نقطه مقابل یوونتوس هم همین وضعیت رو داره یعنی نقطه قوتش خط حملشه که 4 تا از بهترین مهاجمهای اروپا رو داره. فیورنتینا الان با خریدهایی که انجام داده در کنار بازیکنان قبلیش یه تیم خیلی عالی و قدر رو جم و جور کردن و مربیشون هم که از بهترین مربیان ایتالیاست و من فکر میکنم امسال بین 4 رده بالایی جدول سری آ قرار بگیرن و شاید تو اروپا هم تا مرحله حذفی بالا بیان و شاید به مراحل بالاتر هم برسن چون پتانسیلش رو دارن. **

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هفته ی آخر سری آ سیسوکو اخراج شد و در بازی مقابل فیورنتینا محروم خواهد بود!
من این رو الان فهیدم که واقعا خبر تکان دهنده ای بود !!!

4 روز دیگه بازی دارم و بازیکن های کلیدی مثل کیه لینی،زانتی،سیسوکو رو نداریم.

احتمالا ترکیب یوونتوس اینطوری خواهد بود :

مولینارو ملبرگ لگروتالیه گریگرا

پولسن مارکیزیو
ندود کامورانزی

دلپیرو
ترزگه

اون جاهایی که قرمز کردم به نظر من نقطه ضعف یووه خواهد بود ;D

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
واااای! دفاع !!!! واقعا افتضاحه... ولـــی گریگرا علیرغم اشتباهاتی که تو این چند بازی کرده، کلا اونقدرا هم ضعیف نیست به نظرم...[هرچند که سوتی زیاد می ده! ] اونو باید مثلا یه چیزی بین قرمز و مشکی می کردی...شاید تو مایه های زرشکی! ;D باباااااا...بیچاره پولسن! خیـــــلی هم که بد نیست ــِ ش که ! اونم نباید قرمز میکردی به نظر من! *می گم نظرم عوض شد...!! ;D شاید از فیو بخوریم!!! شاید! )))))))))))))))))))))))))))))))))):

hamiddelpiero

hamiddelpiero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
ّبه نظر من تا الکس هست غمی نیست 2-1 می بریم به امید خدا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی