پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الکساندر منینگر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
یه جا یه آمار دیدم که در نوع خودش جالبه. آلکس مننینگر در دوران بازی حرفه ای اش در رده بزرگسال و بازی در 12 تیم از سال 1995 تاکنون تنها کمتر از 250 بازی رسمی انجام داده.
با توجه به سن و سال بوفون اسطوره ای و عدم حساب بر روی کیمنتی و با توجه به بالا رفتن سن منینگر شاید تو این بحبوحه کمبود بازیکن در بعضی از پست ها اما به نظرم به فکر دروازه بان هم باشیم بد نیست. منینگر واقعا یک دروازه بان دوم خوب هست اما بد نیست با توجه به شرایطی که گفتم یه دروازه بان جوون و آینده دار هم از همین الان وردست این دو دروازه بان فعلی یووه وایسه و حتی تو بعضبی بازی ها بازی کنه تا بعده ها نگران جانشین بعد بوفون نباشیم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فقط امیدوارم با خرید ستوراری ماروتا واسه الکس برنامه ی خاصی نداشته باشه!

تحت هیچ شرایطی دوست ندارم همچین گلر ارزشمندی رو از دست بدیم!

ستوراری که سهل حتی اگه سزار هم به تیم بیاد الکس باید گلر دوم بمونه!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

یه جا یه آمار دیدم که در نوع خودش جالبه. آلکس مننینگر در دوران بازی حرفه ای اش در رده بزرگسال و بازی در 12 تیم از سال 1995 تاکنون تنها کمتر از 250 بازی رسمی انجام داده.
با توجه به سن و سال بوفون اسطوره ای و عدم حساب بر روی کیمنتی و با توجه به بالا رفتن سن منینگر شاید تو این بحبوحه کمبود بازیکن در بعضی از پست ها اما به نظرم به فکر دروازه بان هم باشیم بد نیست. منینگر واقعا یک دروازه بان دوم خوب هست اما بد نیست با توجه به شرایطی که گفتم یه دروازه بان جوون و آینده دار هم از همین الان وردست این دو دروازه بان فعلی یووه وایسه و حتی تو بعضبی بازی ها بازی کنه تا بعده ها نگران جانشین بعد بوفون نباشیم.

یووه رو دروازبان های جوون سرمایه گذاری های زیادی انجام داده تو این پست اصلا نگران نباش یووه همیشه گلرای خوبی داشته نمونشم دروازبان بلغاری که قرضی فرستادش تا خوب بشه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خب مثل اینکه یه نیم فصل شاهد حضور الکس درون دروازه هستیم!

از همون زمانی که واسه سیه نا بازی میکرد ازش خوشم میومد و دوسش داشتم!

واقعا اگه الکس نبود شاید این مصدومیت های بوفون واسه یووه گرون تموم میشد مخصوصا دو فصل پیش که رانیری مربی بود!

بدون شک با وجود منینگر خیال همه مون از دروازه ی یووه راحته حتی اگه بوفون مصدوم باشه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21259 ارسال
  • LocationDeutschland

با اتفاقی که امسال افتاد،
یاد اون فصل افتادم که بوفون مصدوم شد در بازی مقابل میلان پیش از فصل در جام برلوسکنی
ابیاتی رو خریدیم و به جز چند بازی اول که متزلزل نشون میداد و استرس داشت، در بقیه بازی ها ستاره یووه بود
اون سال آبیاتی یکی از محبوب ترین بازیکن ها برای من بود،

امسال و این فصل هم منینگر باید یک بار دیگه خودش رو نشون بده،
چون مطمئنا اگه کمی ضعیف نشون بده ستوراری جاش رو میگیره،

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منینگر دوباره دروازبان اصلی یووه شد خدا کنه مثل فصلای پیش خوب کار کنه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خب اولین مصدوم یوونتوس منینگر هست . باشگاه یووه اعلام کرد که منینگر 20 روز مصدوم هست !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
میدونستم منینگرم زیاد مصدوم میشه واسه همینم گفته بودم استوراری کار سختی رو در پیش داره

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
با توجه به اتمام بیست روز زمانی که باشگاه برای دوره درمان منینگر اعلام کرده بود احتمال بازیش با شامروک چقدره؟
دروازه بان ثابت نیم فصل اول یووه منینگره یا استوراری ؟
استوراری که ظاهرا خوب داره کار می کنه. منینگر هم که حتما مصدومیتش خوب بشه می گن از شرایط ایده آل به دوره و نیمکت نشینش می کنن.
به هر حال چه منینگر بازی کنه و چه استوراری، چیزی که مهمه جانشین خلف بودن برای بوفون هست و بهترین فرصت برای خودی نشان دادن این گلرها.
من با اینکه بازیای استوراری رو ندیدم برای پوشیدن پیراهن یووه به آلکس رای می دم. هر چی باشه منینگر یکی دو فصله با ماست و زحمت زیاد کشیده.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
با توجه به اینکه منینگر تازه از کمند مصدومیت رها شده من فعلا به استوراری رای میدم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21259 ارسال
  • LocationDeutschland

دیشب منینگر آماده تر از قبل نشون داد و یکی دو تا واکنش خیلی عالی داشت،
هر چند روی گلی که خورد یه خورده هم مقصر بود و میتونست بهتر کار کنه،
ولی اون چیزی که بیشتر از دروازه بانی منینگر به چشم اومد، اون اعتماد به نفس و انگیزه بالای الکس بود که منو یاد فصل پیش انداخت و اینکه چطوری خیال ما رو از دروازه راحت کرده بود،
امیدوارم این روند خوب خودش رو حفظ کنه و همانند فصل پیش دروازه بان اصلی یووه بشه در غیاب بوفون.

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
به نظر من اون مدیریتی که منینگر داره استورای نداره فریاد های سر بازیکنان و......... چند واکنش داشت که نذاشت توپ به کرنر بره -خیلی باحال بودند

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
جدا منینگر بهتر از استوراری هستش !!! دیشب سره 3 4 تا سوتی ، خیلی جالب و بدون ترس برای توپ اومد و توپ رو خوب مهار کرد !!! من فکر می کنم بعد از سالها زجر و گریه و زاری با کیمنتی ، واقعا از لحاظ دروازه بان بدون شک قوی ترین تیم اروپا هستیم چون جدا هیچ تیمی نیست که 3 دروازه بان به این خوبی داشته باشه .. همه تیم ها توی یکیش مشکل دارند حالا ما 3 تا قابل اعتماد ...

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
حق منینگر هستش............ که دروازبان اول یووه باشه........

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

با اینکه استوراری هم تا به امروز عملکرد بدی نداشته ولی من از همو اول فصل دوست داشتم که الکس دروازبان اول یووه باشه! دلیلش هم خیلی واضح بود چون توی این دو فصل اخیر که مصدومیت های زیادی سراغ جی جی اومده بود هیچ وقت منینگر مارو نا امید نکرده بود!کلا علاقه ی خیلی زیادی به این بشر دارم و مطمئنم که هر باشگاهی جز یووه بود میتونست گلر فیکس باشه حتی باشگاه های مثل رم,میلان,ارسنال و بارسا

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
منم با احسان موافقم ! شخصا فکر میکنم الکس منینگر خیلی عملکرد بهتری میتونه داشته باشه درون دروازه من وقتی ستوراری رو درون دروازه میبینم اصلا خیالم راحت نیست ! ولی زمانی که منینگر درون دروزاست یه احساس خوبی دارم

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من فکر می کنم شاید این بیشتر موافق بودن با الکس، صرفا به خاطر شایستگیش نباشه. به خاطر خاطرات و تجربیاتِ خوبیه که ما از دروازه بانیش داریم...وقتی بوفون مصدوم بود منینگر خیلی خوب تونست از چارچوب دروازه مراقبت کنه، هم تو بازی های سری آ، و هم لیگ قهرمانان. منینگر حتی تا جایی پیش رفت که وقتی بوفون برگشت، خیلی ها مردد بودند که آیا واقعا منینگری رو که اینقدر الان تو اوجه، بذاریم رو نیمکت و بوفونی رو که چند ماه بازی نکرده، بازی بدیم؟!! البته مسلم بود که بوفون بازی خواهد کرد ولی منینگر چیز زیادی کم نداشت از بوفون... ( و شاید البته یکی از دلایلی که باعث می شد منینگر از بوفون آماده تر به نظر برسه، این بود که مدافعا وقتی بوفون رو پشت سرشون داشتند، خیالشون تخت بود و باکشون نبود اگه سوتی بدند. منتظر می موندند که بوفون افتضاحی رو که به بار اوردند، جمع و جور کنه.. ولی وقتی منینگر تو دروازه بود، یه مقدار خیلی زیادی هوشیار تر بازی می کردند. از طرفی همونجور که هادی گفت، منینگر واقعا مدیریت خوبی داره. فریادهایی که سر مدافعا می کشه خیلی تاثیر گذاره! :دی: ) ستوراری دروازه بان قابلیه و فکر می کنم یکی از بهترین دروازه بانای فصل پیش بوده. من چون همه ی بازیهای این فصل رو ندیدم، نمی تونم قضاوت کنم... ولی به هر حال، قضیه اینه که احتمالا ستوراری بهتره که بهش بازی داده می شه، وگرنه دل نری مریض نیست که...

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
نه خداییش یه لحظه یه داد زد من گرخیدم استورای تجربه ی منینگر رو نداره به نظر من این مساله ای هست که تا قبل از بازگشت بوفون وجود داره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
استوراری تجربه داره ولی مدیریتش تو زمین مثل منینگر نیست به نظر من دلنری باید تو بازی های اروپایی و حذفی از منینگر استفاده کنه وتو سری ا از استوراری(با توجه به عملکرد خوب فصل پیش استوراری تو سری ا).

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
الکس منینگر هم بدلیل رگ به رگ شدن پا به حدود یک ماه استراحت نیاز داره گند بزنن به این شانس الان فقط استوراری رو داریم !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی