پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الکساندر منینگر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با پیوستن رومرو به سمپ انتقال منینگر منتفی شد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

کیه وو به طور جدی منینگر رو می خواد !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
روزی که از سیه نا به یووه اومد خیلی خوشحال شدم،فوق العاده خوش اخلاق و بی حاشیه ست...
امیدوارم در کوپا ایتالیا فیکس واسه یووه بازی کنه!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
منینگر در مصاحبه با کانال یوونتوس: "بودن در اینجا یک رویاست ، به همین خاطر ماندم " زمانی که به ایتالیا امدم ارزوی پوشیدن پیراهن یووه رو داشتم ،من افتخار میکنم از بودن در اینجا .همچنین در تابستان امکان تغییر بود که من ترجیح دادم بمانم . =-=- خیلی دوست داشتنیه ، نمونه یه بازیکن خوش اخلاق و حرفه ای .

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
خیلی دلم براش تنگ شده! :cry2: خیلی مرده بخدا!!! نمیشد اسم اینم تو استادیوم جدید میزاشتن جزو اسطوره ها :65: بخذا لیاقتش رو داره :ghelioon:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
منینگر یکی از معدود خریدهای بسیار عالی یووه بعد از کالچوپولی هست و از نظر اخلاق من با الکس مقایسه ش می کنم !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نیم فصل حداقل واسه چند تا بازی هم که شده قرضی بره ! گناه داره واقعا ! کیفیت بازی بالایی هم داره و الان خیلی خیلی بعید هست تا اخر فصل حتی یک بازی هم بهش برسه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
منم دلم می سوزه واقعا براش. خیلی دروازه بان خوبیه. کاملا در حد یه دروازه بان خوب واسه تیم های متوسط ایتالیایی هست. حیفه دروازه بان سوم یووه باشه.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
یادمه بازی توو جام باشگا ه ها با رئال که داشتیم توو تنها پستی که استرس نداشتم دروازه بان بود. خدایی اون موقع با بوفون هم عوضش نمیکردم. یه طوری بهم ارامش میداد. خیلی خیلی دوستش داشتم و دارم و واسه من دروازه بان دومه تیمه ولی مصدومه :sad1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

سیزدهمین باشگاه در دوران حرفه ای فوتبال برای دروازه بان شماره سیزده یوونتوس خوش یمن نبوده و این گلر اتریشی در چندسالی که به عضویت یوونتوس در آمده (2008 تاکنون) هرچند بارها جانشینی شایسته برای بوفون بوده اما در سایه حضور اسطوره زنده ای همچون او، هرگز نتوانسته جایگاهی در ترکیب یووه این فصل برای خود دست پا کند هرچند به گمانم در دل هواداران یوونتوس جایگاه خوبی داشته باشد.

این پست رو تقدیم می کنم به دروازه بان کم حاشیه و دوست داشتنی یوونتوس. هیچگاه فکر نمی کردم جانشین آن روزهای دیوید سیمن در آرسنال را روزی به عنوان گلر سوم در یووه ببینم.

گپی کوتاه با الکس منینگر / بخش ورزشی روزنامه لا استامپا (نسخه کاغذی) / دوشنبه 23 ژانویه 2012

در تمام دفعاتی که در غیاب مصدومیت های بوفون درون دروازه می ایستادم این را خوب می دانستم درون چارچوبی ایستاده ام که برای یک شاهکار بزرگ در تاریخ دروازه بانی است. اغلب همه از من درباره روزهای خوبی که در آرسنال داشتم می پرسند. اما به من اجازه بدهید در 34 سالگی این را بگویم که از حضورم در یوونتوس راضی هستم. اینجا جایی بود که در آن آرامش داشتم. من همیشه گفته ام به بودن در کنار غول های تورین افتخار می کنم. نمی توانم خوشحالی ام را از آنچه در این فصل در حال وقوع است پنهان کنم. این فصل بالاخره به آنچه استحقاقش را داشتیم، خواهیم رسید. دوست دارم کاپ قهرمانی در سری A را امسال من از مسئولان برگزاری رقابت ها بگیرم و به الساندرو دل پیه رو بدهم. در مورد بازی کردن نیز اجازه بدهید تنها به این مثال اکتفا کنم که من دوست دارم در ترکیب اصلی یووه باشم اما برای این می بایست جانشین او شد در حالیکه بوفون هرگز جانشینی نخواهد داشت.

[img width=480 height=320]http://www.corrieredellosport.it/images/87/C_3_Media_382887_immagine.jpg[/img]

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
خیلی خوشحالم که اصلا نمیتونم فراموشش کنم.

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
ایتـا اسـپرت پـرس: الکسـانـدر منینگـر، دروازه بان 34 سـاله یوونتـوس، در پایان فـصـل به اتـریش و تیـم راپـیـد ویـن بر می گـردد.

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
ایتـا اسـپرت پـرس: الکسـانـدر منینگـر، دروازه بان 34 سـاله یوونتـوس، در پایان فـصـل به اتـریش و تیـم راپـیـد ویـن بر می گـردد.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
من با منینگر هم خیلی حال می کنم . در نبود بوفون با اینکه سرشناس نبود ولی خوب کار میکرد . الانم همچنان یوونتوسی مونده .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
با اینکه از رفتنش ناراحت میشم ولی با اومدن استوراری با تجربه واسه خودش هم بهتره که بره و یه دروزبان خوب از تیم جوانان به تیم اصلی راه پیدا کنه و کنار بوفون تجربه کسب کنه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
به نظرم بهتره قرضی بدنش به تیمای دیگه. خیلی حیفه همچین دروازه بانی "هیچی" بهش بازی نرسه. کلا نباشه، هر موقع مشکلی برای بوفون یا استوراری پیش اومد (مثل دو فصل گذشته) برگرده به تیم و دروازه بان دوم باشه. ولی کلا دمش گرم. اون موقعی که تو دروازه بود واقعا باهاش حال می کردم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی حقش خیلی بیشتر از اینی بود که تا امروز بدست آورد راحت میتونست دروازبان ثابت تیمی مثل ناپولی باشه باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا همین که اسمش برای همه ی هواداران یوونتوس به خوبی یادگار می مونه خیلی جالبه ! از اون دسته بازیکنانیه که هر موقع اسمش بیاد با نیکی ازش یاد می شه
  • D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یادمه وقتی رئال رو دبل کردیم یه دوسته رئالی داشتم ، اومده بود همش میگفت فلان بازیکنمون نبود ، اگر بود له بودید بعد من گفتم خوب بوفون ما هم نبود :1: گفت بوفون که بودو نبودش فرقی نمیکرد ، دروازبان دومتون فوق العاده کار کرد :1: تو اون فصلی که منینگر دروازبانمون بود ، فقط یه اشتباه جلوی اینتر ازش یادمه ، بعید میدونم اشتباه دیگه ای کرده باشه باتشکر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

یادمه وقتی رئال رو دبل کردیم
یه دوسته رئالی داشتم ، اومده بود همش میگفت فلان بازیکنمون نبود ، اگر بود له بودید
بعد من گفتم خوب بوفون ما هم نبود :1:
گفت بوفون که بودو نبودش فرقی نمیکرد ، دروازبان دومتون فوق العاده کار کرد :1:

تو اون فصلی که منینگر دروازبانمون بود ، فقط یه اشتباه جلوی اینتر ازش یادمه ، بعید میدونم اشتباه دیگه ای کرده باشه
باتشکر

اگه خاطرت باشه یه اشتباه هم جلو لاتزیو کرد تو رم که سانتر لدسما رو میخواست مشت کنه دستش نرسید و توپ مستقیم رفت تو گل :1:

کلا عشق مشته :1:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی