پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الکساندر منینگر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
امیدوارم تا زمانی که جی جی برگده الکس بتونه در مقابل تیمها خودی نشون بده البته مثل جی جی که نه ولی فکر کنم بتونه راضی کننده باشه :N_aggressive (3):

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
از اول فصل خیلی بدونبال این بودم که الکس منینگر در درون دروازه بایسته. مصدومیت بوفون هم، هم برای خودش خوبه که بعد از یک نیم فصل سخت و پرحاشیه استراحت میکنه و با تمام نیرو باز میگرده هم فرصتی است برای منینگر. من خیلی این منینگر را دوست دارم واقعا درحقش ظلم شده ولی وقتی بوفون درون دروازه است کاریش نمیشه کرد. من منینگر را در حد پیتر چک چلسی میدونم خداییش برید بازیهای چک نگاه کنید تفاوت زیادی نداره اشتباهات فاحشم زیاد میکنه من توپ آنچنانی هم ندیدم که مثل بوفون بتونه بگیره یا دفع کنه. الکس منینگر فکر کنم جز دروازه بانی در تیم کار دیگه ای هم داره و بعضی اوقات به بازیکنان نکاتی را یاداور میشه در یکی دوبازی قبل هم بارها دوربین تلویزیونی این صحنه را پخش کرده که منینگر داشته به بازیکنان تذکر میداده.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
فكر كنم منينگر مثل فصل قبل اجازه نده جاي خالي بوفون حس شه.هرچند گاهي اوقات اشتباه هم مي كنه ولي در اكثر بازيها خوب و مطمئنه :yes:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
ولی من شرط میبندم هستن عده ای که به محض اینکه یه اشتباه کوچولو کرد با خاک یکسانش کنن!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
در حد و اندازه های خود ظاهر می شود

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
مطمئنن منینگر مثل فصل قبل خیلی خوب کار میکنه فقط تنها اشکال اینه که بعضی وقتا یه اشتباهایی انجام میده که غیر قابل برگشته مثل بازی فصل پیش با لاتزیو / امیدوارم این فصل از اون اشتباها نکنه آخه دیگه جایی واسه اشتباه باقی نمونده !!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
خب اون 1 اشتباه تو كل 1نيم فصل مشكلي نداره.ولي در مجموع دروازه بان مطمئنيه.بازم بايد خدا رو شكر كنيم كه عين قبل كالچو پولي نبايد در غياب جي جي به آبياتي ميدون بديم تا تيمو داغون كنه :victory:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بازم بايد خدا رو شكر كنيم كه عين قبل كالچو پولي نبايد در غياب جي جي به آبياتي ميدون بديم تا تيمو داغون كنه :victory:

ربطی به اینجا نداره ولی آبیاتی اشتباه خاصی نداشت و تو اون یک نیم فصل در غیاب بوفون عملکرد خوبی داشت درست مثل منینگر فصل پیش . اشتباه بزرگ آبیاتی گل بدی بود که از بایرن خورد وگرنه اشتباهات زیادی نداشت . ضمناً گل بد رو هر دروازه بانی احتمال داره بخوره مثل بوفون و گل هایی که از نه نه و دروسی خورد .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو این چند سال یووه به جزء بلاردی دروازبان دوم هاش خوب بودن واز نظر من اگه ابیاتی نبود یووه در راه رسیدن به اسکودتو به مشکل بر میخورد یادمه سالی که ابیاتی تو گل بود و بوفون مصدوم بود و زمانی که از مصدومیت راها شده بود و به ترکیب برگشت بعد از اینکه اولین بازی رو انجام داد بازهم جای خودش رو به ابیاتی داد تا کاملا از مصدومیت رهایی یابه و این نشان میده که ابیاتی مهره قابل اعتمادی بوده.نمونه بازی با میلان ما اجازه بازی دادن به ابیاتی رو نداشتیم و با کیمنتی 3 بر 1 از میلان باختیم.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
بابا عجب روحيه ي جوانمردي داره اين مانينگر بعد دو ساعت زحمت براي گرفتن ماهي با قلاب ماهيگيري ماهي رو ول ميكنه بابا جوونمرد :دی:

1.تصویر

2.تصویر

ببخشيد فقط يه خورده قديمي هستش عكسه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
قبلا رضا گذاشته بود ;D این عکس ها همونطور که خودت گفتی مال ژانویه پارساله....

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
جالبش اینجاست که لباس تمرین یووه تنش بود مگه کنار کمپ یووه رودخانه هست؟ اگه هست میدونید اسمش چیه؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

اگه خدايي نكرده.زبونم لال يه روزي جيجي بخواد خداحافظي بكنه من منينگر رو جانشين خوبي واسش ميدونم(اينا نظر منه)

و در پایان قصد دارم اشاره کنم که فروپاشی ...

اِ ببخشید اشتباه شد.

لازم به ذکره که الکس منینگر دو سال از جیجی بزرگتره،پس احتمالا از جیجی زودتر خداحافظی میکنه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

و در پایان قصد دارم اشاره کنم که فروپاشی ...

لازم به ذکره که الکس منینگر دو سال از جیجی بزرگتره،پس احتمالا از جیجی زودتر خداحافظی میکنه

اِ ببخشید اشتباه شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
منینگر هم حدود 15 - 20 روز نیستش !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
شرایط دروازه بانان ما دقیقا مثل چلسی شده. اونها هم چک را به دلیل مصدومیت ندارند هم هیلاریو را ندارند.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
فک کنم دل پیرو باید دروازه وایسه با این وضعیت!

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
آره عضله ش کشیده شده!

فک کنم دل پیرو باید دروازه وایسه با این وضعیت!

نه هنوز امیدی هست!!! هنوز کیمنتی رو داریم! :losersmiley:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
فک کنم دل پیرو بهتر وایسه از کیمنتی! کیمنتی شوت زمینی هم می زنن از رو سرش رد می شه!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
تاپیک منینگر داره اینترنشنال میشه :دی: :Facepalm: فردا از بالوتلی هم اینجا خبر میبینیم :دی: :Facepalm:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی