پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الکساندر منینگر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
یک کلیپ از حضور منینگر در دروازه یوونتوس در همین فصل , کلیپ جالبیه , انصافا به جز اون 5 امتیاز مهمی که جلوی اینتر و لاتزیو به شکل بچه گانه از دست داد باقی حضورش سرشار از نجات دروازه یووه بوده , امیدوارم موندگار بشه و دیگه مصدوم نشه:

magmag

magmag

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
اره انصافا خیلی خوب کار کرده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یک کلیپ از حضور منینگر در دروازه یوونتوس در همین فصل , کلیپ جالبیه , انصافا به جز اون 5 امتیاز مهمی که جلوی اینتر و لاتزیو به شکل بچه گانه از دست داد باقی حضورش سرشار از نجات دروازه یووه بوده , امیدوارم موندگار بشه و دیگه مصدوم نشه:

فوق العاده هست ولی خیلی حیفه که دروازه بان دوم هست دلم براش میسوزه............امیدوارم همیشه بهترین باشه.............

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
واقعا جای خالی بوفون رو در اوایل فصل به خوبی پرکرد و یک دروازبان ششدانگ هست.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام واقعا افتخار میکنم که دروازبان دوم تیم محبوبم انقدر خوبه بعد از بازی با رئال ، داشتیم با یه رئالی لیست مصدوم ها رو میدیدم ، میگفتم بوفون ما نبود ، میگفت برو بابا منینگر سه تا بوفون رو میزاشت جیب بقلش حضورش مهم نبود که اینو که گفت یه حس غروری بهم دست داد ، واقعا منینگر نشون داده که بهترین دروازبان دوم تاریخ یوونتوس هم میتونه لقب بگیره البته میرانته هم خیلی خوب بود ولی خوب اون جوون بود و دوست داشت یه جایی باشه که دروازبان اول باشه ولی خوب منینگر سنی ازش گذشته و فکر نکنم دنبال ترکیب اصلی بودن باشه باتشکر

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
منینگر و ماهیگیری !! {ماشاالله جو یووه جویه که همه هنرمند و ورزشکار و حرفه ای هستن}

[img width=480 height=320]http://kimag.es/share/82191896.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
جا گیری هاش خیلی خوبه من خیلی امید وار شدم به جام حذفی اون وقت فرارا به راحتی می تونه اونه به جای بوفون بزاره کاش سنش 32 سال نبود اگر یکی جوان تر بود اون وقت خیلی بیشتر از این ها پیشرفت می کرد

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
بچه ها به نظرتون این منینگر حیف نیست بشینه رو نیمکت انصافا اگه فیکس باشه می تونه جز 5 دروازبان برتر جهان بشه زیادی خوبه ولی نمی شه جی جی رو نیمکت نشین کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته منینگر جدا از بازی های فوق العادش، عدم حرفه ای بودنش رو هم اثبات کرده خصوصا در بازی های مهم، در بازی با اینتر یا لاتزیو اشتباهات فوق العاده بچگانه ای انجام داد که در هردو مورد تو سایت یووه معذرت خواهی کرد.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
باورم نمیشه منینگر اینقدر خوب بازی میکنه در حد پیتر چکه ولی به جیجی نمیرسه :D

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
منینگر رسمآ با بازیهای ملی خداحافظی کرد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
واقعا جانشین عالیی برای حفاظت از دروازه است زمان مصدومیت بوفون واقعا عالی بود و نگذاشت نبود بوفون احساس بشه بلاردی رو یادتونه 2فصل پیش چه بلایی سر یووه اورد با این گلریش.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تو هر تیم دیگه ای بود بدون شک گلر 1 میشد . حرف نداره ! جایی که تیم ها سر یه دونه گلر میمونند ! ما 2 تا بهترین ها رو داریم ! اصلا غمی نیست .

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

تو هر تیم دیگه ای بود بدون شک گلر 1 میشد .

حرف نداره !

جایی که تیم ها سر یه دونه گلر میمونند ! ما 2 تا بهترین ها رو داریم !

اصلا غمی نیست .

نمیدونم چرا توی تیم ملی فیکس نیست ؟

مربیشون مخ خر خورده ؟

البته با توجه به اون بازی آخرشون با فرانسه میگم شاید هم الکس مشکلی داشته اونموقع.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
از سال 1999 تا الان توی 32 بازی پیراهن تیم ملی رو بر تن کرده !!! زمانی که عضو ارسنال بود به تیم ملی دعوت شد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

نمیدونم چرا توی تیم ملی فیکس نیست ؟

مربیشون مخ خر خورده ؟

البته با توجه به اون بازی آخرشون با فرانسه میگم شاید هم الکس مشکلی داشته اونموقع.

واقعا دعوت نمیشه !!!

خاک تو سر مربیشون !!!

به جان خودم من جای چیرو بودم بوفون و الکساندر رو به صورت چرخشی بازی میدادم :D:D:D

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
برای این تو تیم ملی فیکس نیست چون دروازه بان اول اتریش تو باشگاهش فیکس داره بازی میکنه اگه اشتباه نکنه اسمش macho هستش.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

برای این تو تیم ملی فیکس نیست چون دروازه بان اول اتریش تو باشگاهش فیکس داره بازی میکنه اگه اشتباه نکنه اسمش macho هستش.

البته الکس با بازی های ملی خداحافظی کرده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
و باز هم نوبت به الکس دوست داشتنی رسید ! اعتراف میکنم که یووه هیچوقت در طی سالهای اخیر گلرهای ذخیره خوبی مثل منینگر و آبیاتی نداشته . واقعاً الکس خیلی بدشانسه که تو یووه عجوبه ای مثل بوفون حضور داره گرنه شاید اگر رقیب دیگه ای داشت میتونست کنارش بزنه . اصلاً از نبود جیجی خوشحال نیستم ولی از یه چیزی خوشحالم که بالاخره بعد از چندین ماه دوباره الکس درون دروازه خواهد بود و دوست دارم دوباره همون سوپر واکنش هایی رو نشون بده که جلوی میلان و رئال نشون داده بود .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
از زمانی که مقابل اینتر هفته 37 لیگ پنالتی ماتراتزی رو گرفت و حسرت قهرمانی اینتر رو در خانه به دل اینتر گذاشت علاقه شدیدی نسبت بهش پیدا کردم و در اولین فصل حضورش در یووه خیلی خیلی عالی کار کرد و نبود جی جی احساس نشد تو نظر سنجی هم گذینه 1 رو اانتخاب کردم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی