پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الکساندر منینگر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

من ترجیح میدم بازی فردا شب منینگر به جای بوفون توی دروازه بایسته
من هنوز اون اعتماد به نفس و روحیه لازم رو توی چهره بوفون ندیدم

نه اتفاقاً فردا باید بوفون خودش رو بسنجه و ببینه میتونه توی بازی مقابل چلسی وایسه یا نه

:o

راستی من الان یه چیزی دیدم این امضاsadra اسم من توشه ;D

معروف شدم
ولی من کی گفتم  همین ???

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چرا منینگر این گل بد رو از لدسما خورد ؟! چون کلاً دو ضرب گیر هستش و دوست داره توپهایی که روی دروازه اش میاد رو مشت کنه ! برای همین اومد جلو تا با دست راست توپ رو مشت کنه ولی تو محاسباتش اشتباه کرد . اگر منینگر توپ رو میخواست جمع کنه باید یه مقدار عقب تر میموند یعنی جایی که توپ به سمت پائین حرکتش رو شروع میکرد نه جایی که توپ هنوز وضعیتش مشخص نیست ! در کل این گل بد باعث شد محترمانه از بازی با فیورنتینا جاش رو به بوفون بده هرچند این گل باعث نمیشه منینگر رو دروازه بان بدی بدونیم ولی حداقل به خیلی ها ثابت شد که بوفون بی جهت بوفون نشده و خیلی فاصله بین منینگر و بوفون هستش .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دقیقا ! بوفون برای این بوفون شده که سالها توی شرایط عالی بود، گنده ترین دروازه باناش مثل الویر کان و چک و کاسیاس هم اشتباهات افتضاح و عجیبی کردند یا دوران زیادی افت کردند. ولی بوفون نوسان نداشته.اشتباه فاحش نداشته یا اگر داشته به ندرت بوده. اگر عالی نبوده،ولی هیچوقت هم بد نبوده. به نظر من خوب شد که این گل رو خورد، شاید اگر این بازی هم عالی کار می کرد بی انصافی میشد نیمکت نشینی و یا احساس می کرد که در حقش نامردی شده با وجود زحماتی که کشیده.ولی اینطوری فهمید که هرچقد دروازه بان خوبی باشه،هیچوقت نمی تونه بوفون باشه برای یوونتوس.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
واقعا خروجه وحشتناکی بود !!!! یدفعه چش شد ؟ تو دروازه می ایستاد راحت توپ رو میگرفت !!!! حیف !

[img width=480 height=400]http://a.imagehost.org/0204/lapresse_bast180109spo_0257-4324992.jpg[/img]

[img width=480 height=302]http://a.imagehost.org/0738/mellberg_manninger_lazio_juve.jpg[/img]

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
فکر کنم همین که خطر نیمکت نشینی رو حس کرد روی روحیش تاثیر گذاشت و این اشتباه رو کرد باید یه چاره ای برای بازی کردن الکس منیینگر در بازی های بعدی بکنه رانیری ! کوپا ایتالیا به تنهایی کافی نیست !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فکر نکنما محمد که منینگر بخاطر بازگشت بوفون همچین گلی خورده باشه و تو روحیه اش اونقدر تاثیر گذاشته باشه که همچین خروج بدی داشته باشه ! به هر حال منینگر خودش از اول فصل هم که اومد یووه اینو میدونست که دروازه بان دوم هستش و همونطور که خودش هم چند روز پیش گفته همین تعداد بازی زیاد و بازی در برابر رئال و میلان براش خیلی خوشایند بوده و دیگه نباید توقع داشت که بوفون ( بهترین دروازه بان جهان و جزو 3 دروازه بان بزرگ تاریخ جهان ) ذخیره منینگر بشینه ! منینگر به اندازه خودش بازی کرد و تقریباً به اندازه یک نیم فصل از دروازه یووه محافظت کرد و جانشین بوفون بود که انصافاً هم اگر اشتباه دیشبش و گلی که از مونتاری خورد رو کنار بذاریم خیلی خوب بود ولی دیگه بوفون برگشته و باید این واقعیت رو قبول کرد ... البته منینگر اصلاً به این مسئله فکر نمیکنه چون اگر بوفون از همین الآن هم همه بازیهای باقیمانده فصل رو درون دروازه یووه وایسه تقریباً به تعداد بازیهای منینگر درون دروازه در نیم فصل میرسه . بنظرتون این فوق العاده نیست که منینگر قد بوفون بازی کرده ؟! بنظرم منینگر برمیگرده به همون جایی که از اول فصل برای اون منطقه خریده شد یعنی ذخیره جیجی بوفون بزرگ ، کم چیزی نیستا دخیره بوفون باشه هرچند همونطور که گفتم منینگر بهترین گلر ذخیره حال حاضر جهان هستش و بهترین ذخیره حداقل یک دهه اخیر یووه .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

چرا منینگر این گل بد رو از لدسما خورد ؟! چون کلاً دو ضرب گیر هستش و دوست داره توپهایی که روی دروازه اش میاد رو مشت کنه ! برای همین اومد جلو تا با دست راست توپ رو مشت کنه ولی تو محاسباتش اشتباه کرد . اگر منینگر توپ رو میخواست جمع کنه باید یه مقدار عقب تر میموند یعنی جایی که توپ به سمت پائین حرکتش رو شروع میکرد نه جایی که توپ هنوز وضعیتش مشخص نیست !

در کل این گل بد باعث شد محترمانه از بازی با فیورنتینا جاش رو به بوفون بده هرچند این گل باعث نمیشه منینگر رو دروازه بان بدی بدونیم ولی حداقل به خیلی ها ثابت شد که بوفون بی جهت بوفون نشده و خیلی فاصله بین منینگر و بوفون هستش .

واقعاً بعضی از شما ها 2 رو هستین
بابا هر بازیکنی اشتباه میکنه
حالا چون این یه اشتباه رو کرد باید اینجوری راجع بهش حرف بزنی؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اینطوری که بوش میاد بازی با فیورنتینا هم که الکس منینگر در درون دروازه هست!!!! بابا فصل تموم شد یک روز بوفون مصدومه یک روز سرماخورده کوشتمون این بوفون هم فکر کنم بازی با چلسی هم باید از وجود الکس منینگر بهره ببریم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

اینطوری که بوش میاد بازی با فیورنتینا هم که الکس منینگر در درون دروازه هست!!!!

بابا فصل تموم شد یک روز بوفون مصدومه یک روز سرماخورده کوشتمون این بوفون هم فکر کنم بازی با چلسی هم باید از وجود الکس منینگر بهره ببریم

بده مگه بازی با چلسی هم باشه؟؟؟
بازی با رئالو یادتون نرفته که
اینقدر به خودش مطمئنه که به طرفدار هم حس اطمینان دست میده
واقعا اعتماد به نفس عجیبی داره

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بابا اشتباه پیش میاد دیگه ......در ضمن کی میگه بوفون گل بد نخورده !!!!!!!!!؟؟؟؟ بوفون هم خورده 1 بار بازی با اتالانتا بود سال 2005_ 2004 تورام پاس رو به عقب داد جیجی هم اومد توپو با استوک کفشش استپ کنه که توپ از زیر پاش رد شدو گل شد ...... ;D من میدونم اگه بازی رو میبردیم هیچکی به منینگر (که واقعا برای یووه زحمت کشیده ) گیر الکی نمیداد ....... همین طور که اون بازی جیجی سوتی داد ولی کسی یادش نیست .. :-X

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا شما ها چقدر بی معرفت و احیاناً قدرنشناسید تا دیروز به به چه چه براش به راه مینداختید حالا دیگه پیف پیف ، بوش میاد؟! اگه خدایی نکرده ! زبون موراتی لال بشه ، جیجی بازهم مصدوم بشه من بازهم از دروازه خیالم راحته و مشکلی نمیبینم اگه جیجی تو دروازه نباشه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
همه تمچید کردن ولی نقد کردن هیچ عیبی نداره ! همه میدونن دروازه بان خوبیه ولی بعضی وقتها یه کارهایی میکنه که نباید انجام بده ! تا الان ما فقط نقدش کردیم , ندیدم کسی ازش بد بیجا بگه.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بابا بنده خدا به این خوبیه. اولای همین فصل یادتون رفته جیجی هم 1کی دوتا گل خورد که روش مقصر بود؟؟؟؟ پیش میاد دیگه. دروازبان فوق اعاده ایه.تو هر تیم دیگه ای بود احتمال اینکه فیکس باشه تو دروازه واسش خیلی زیاد بود شک نکنید. جذبه ی فوق العاده ای داره.واقعا مدیریت و انگیزه رو میشه تو چشاش دید

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یعنی تو این فروم یکی یه چیزی بگه بعد بقیه اصلاً نمیدونن موضوع چیه فقط الکی یه چیزی میگن ! احمدرضا یه پست تخیلی داد بعد همه اومدن میگن که بابا منینگر خوبه چرا میگید بده ! حالا کی گفته بده رو باید از ملانصرالدین پرسید !

چرا منینگر این گل بد رو از لدسما خورد ؟! چون کلاً دو ضرب گیر هستش و دوست داره توپهایی که روی دروازه اش میاد رو مشت کنه ! برای همین اومد جلو تا با دست راست توپ رو مشت کنه ولی تو محاسباتش اشتباه کرد . اگر منینگر توپ رو میخواست جمع کنه باید یه مقدار عقب تر میموند یعنی جایی که توپ به سمت پائین حرکتش رو شروع میکرد نه جایی که توپ هنوز وضعیتش مشخص نیست !

در کل این گل بد باعث شد محترمانه از بازی با فیورنتینا جاش رو به بوفون بده هرچند این گل باعث نمیشه منینگر رو دروازه بان بدی بدونیم ولی حداقل به خیلی ها ثابت شد که بوفون بی جهت بوفون نشده و خیلی فاصله بین منینگر و بوفون هستش .

یا یه عده فقط اسمی از بوفون شنیدن و میگن دروازه بان خوبیه یا اینکه اصلاً نمیدونن بوفون کیه که دارن منینگر رو باهاش مقایسه میکنن ! ما داریم در مورد بوفون حرف میزنیم که بهترین دروازه بان تاریخ جهان شده و همه با یاشین و زوف اونو بهترینهای تاریخ میدونن . من که قبل مقلته کردن احمدرضا گفتم که منینگر دروازه بان خوبی هستش و بهترین ذخیره حال حاضر جهان و بهترین ذخیره یک دهه اخیر یووه ، ولی دیگه نمیام بگم که از بوفون بهتره !!! منینگر گلر خوبی هستش ولی چون اصولاً دو ضرب گیر هستش هیچوقت تو سطح دروازه بانان اول اروپا نبوده وگرنه اگر اینقدر که یه عده میگن خوبه واقعاً بود که الآن نامش فراتر از چک و کاسیاس بود و در کنار بوفون بود !

اونایی که سنشون قد میده آبیاتی رو در یووه به یاد میارن میدونن که آبیاتی هم همین وضعیت الآن منینگر رو داشت و یک نیم فصل خوب رو سپری کرد و البته مثل منینگر گل بد هم خیلی خیلی کم خورد مثل گلی که در مونیخ از بایرن خورد ولی بعد از اومدن بوفون ذخیره شد . همون منینگر آماده بعدش به تورینو رفت که افت کرد و فصل قبل هم به اتلتیکو مادرید رفت که اونجا هم زیاد بازی نکرد و ذخیره لئو فرانکو بود .
خواستم بگم منینگر دروازه بان خوبی هستش ولی مقایسه اش با بوفون و اینکه دیگه به بوفون احتیاج نداریم جک قرن فوتبال هستش !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

. همون منینگر آماده بعدش به تورینو رفت که افت کرد و فصل قبل هم به اتلتیکو مادرید رفت که اونجا هم زیاد بازی نکرد و ذخیره لئو فرانکو بود .

البته منظور بابک از این منینگر بالاییه همون ابیاتی هست
ضمنا بابک جان کسی نگفت با وجود منینگر ما به GGreat احتیاج نداریم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چند صفحه قبل رو بخونی میبینی که خیلیها منینگر رو از بوفون بهتر میدونستن و معتقد بودن باید دروازه بان اول باشه و جیجی ذخیره !!!!!!!!!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم اینقدر شرایط دروازه بانی بحرانی که بایداز نوکی جوان بهره ببریم. بعنی بوفون-منینگر-کیمنتی همه دچار بیماری شدند.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

میگم اینقدر شرایط دروازه بانی بحرانی که بایداز نوکی جوان بهره ببریم.

بعنی بوفون-منینگر-کیمنتی همه دچار بیماری شدند.

نه مثل اینکه منینگر اماده شده و به بازی میرسه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

چند صفحه قبل رو بخونی میبینی که خیلیها منینگر رو از بوفون بهتر میدونستن و معتقد بودن باید دروازه بان اول باشه و جیجی ذخیره !!!!!!!!!!!

يه نكته اي رو به دوستان بگم اونم اينه كه حتي اگه ون در سار و چك و كاسياس بيان به يووه بايد بشينن روي نيمكت بوفون چون اين دروئازه بان غير از بهترين دروازه بان دنيا بودن ، وفادار ترين دروازه بان دنيا هم هست.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

راجع به یاکی من چند وقت پیش گفتم:

يووه بد خيانتي به ياكي كرد.!
اصلاً حقش نيست كه ذخيره باشه ! و يه بازيكن تازه وارد فيكس

در جواب بهم گفتن:

خب جای کی بهش بازی بده ؟! الکس یا آمائوری ؟ اگر یکی از این دوتا بد کار میکردن یه چیزی ولی وقتی هر دو تو اوج آمادگی هستند پس طبیعی هستش که به وینچنزو کم بازی برسه .
در ضمن منظورت رو از بازیکن تازه وارد متوجه نشدم ولی فکر کنم آمائوری باشه ! یعنی میگی آمائوری ذخیره بشینه ؟!!!

آره نظر من اينه كه آمائوری ذخيره ياكي باشه !
نه برعكسش

!!!

این دیگه از اون حرفها بودش !

!!!

چرا؟
فصل پيش چقدر ياكي از جونش مايه گذاشت؟
به نظرت حقشه كه يكدفعه با ورود يه نفر ديگه به يه ذخيره تبديل بشه؟

هر کی بهتر باشه بازی می کنه!
بر اساس چه منطقی می گی اونی که قدیمی تره باید ثابت باشه؟!
یه نگاهی به آمار گلزنی آمائوری تا اینجای بنداز و با کل گل هایی که یاکوئینتا فصل پیش زد مقایسه کن!
حالا حق کیه که بازی کنه؟!

چیکار مایه گذاشتن و فصل پیش داری ! آمائوری الآن جزو آماده ترین مهاجمان اروپا هستش و هیچ دلیلی نداره وقتی اینقدر داره خوب بازی میکنه نیمکت نشین بشه . PES که نیست ! نمیشه که بی جهت یه بازیکن آماده و مفید رو گذاشت رو نیمکت .

این جواب هایه که در مقابل اون حرف من زده شد
حالا 2-3 تا دیگه ام بود

همین مساله به نظر من در رابطه با گلر هم هست
به تعصب کاری نداشته باش
به شخصیت کاری نداشته باش
هرکی آماده تر بود اون بازی بهش میرسه
این حرفیه که خودت زدی
قبول نداری؟
البته من این رو قبول ندارم که منینگر از بوفون بهتره ولی این رو قبول دارم که تا اینجا منینگر خیلی خوب کار کرده فعلاً باید درون دروازه بایسته تا بوفون به نقطه اوج برسه و به میادین برگرده . وگرنه اگه با ضعف به میادین بیاد دیگه به چشم نمیاد
دیگه تیم های دیگه از این ترس ندارن که " بوفون توی دروازه هست چون اون یه دروازبان آماده و همیشه هوشیار هست "

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی