پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستین پولسن

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
324 پاسخ برای این موضوع

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
ذات آدمها رو نميشه تغيير داد اونهم توي اين سن وسال يكي به من بگه اين پولسن قراره جاي كي بازي كنه؟؟زانتي؟سيسوكو؟يا هر دو ؟كي قراره واسه ما در وسط زمين طراحي كنه؟ اگه اين بازيكن توي بازي با اينتر،ميلان يا رم رفت توي قالب اصليش تكليف چيه؟؟ ما با دست خودمون رفتيم دلهره و اظطراب رو به هوادارا تزريق كرديم در ضمن من شخصا" براي اين فصل فقط اميدوار به قهرماني هستم اما اگه چهارم هم بشيم خيلي خيلي راضي هستم ديگه اينكه خريد رونالدينيو رو تبليغاتي/كاربردي ميدونم و فكر ميكنم ميلان با خريد زامبروتا،فلاميني،رونالدينيو،بوريلو و حفظ ستاره هاي قبليش شانس اول قهرمانيه و اينتر با مورينيوي مكار و بازيكنان فراوانش شانس دومه ،رم هم كه بجز مانسيني مهره قابل اتكايي رو از دست نداده مثل ما بايد براي سومي يا چهارمي بجنگه **

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی مطبوعات هم نامردی میکنن ! الان از این همه صحبت پولسن در مراسم معرفی؛اومدن این رو تیتر کردن : وقتی به زمین میرم،به یک مبارزه می روم ! که یه تیتر تحریک کننده است،در حالی که این حرف پولسن اینطوری بود : تاسفانه چند تصویر بد از دوران ورزشی من در مقابل ایتالیایی ها رقم خورد ، ولی حقیقت این است که اگر دیگر بازی های دوران ورزشی من را ببینید ، صفات دیگری هم از من خواهید دید . من یک هافبکم با خصوصیات دفاعی و سخت و درگیرانه بازی کردن جزیی از فوتبال من است ! من تکنیک و مهارتی بیش از ان چیزی که ایتالیایی ها از من به تصویر کشیده اند دارم ،ولی این را هم قبول میکنم که یک بازیکن خشن با بازی درگیرانه ام،به خاطر اینکه هر بازی فوتبالی که شروع می شود،برای من مبارزه ای است که می خواهم در ان پیروز شوم.این فوتبال است **

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من از اومدن این بازیکن ناراحت هستم فقط به یک دلیل اونهم اینه که ما نیازهای دیگه رو فراموش کردیم و مدیران با بزرگ نشون دادن اون سعی میکنن ضعفهاشون رو بپوشانند اما در مورد شخص پولسن باید بگم داشتن همچین بازیکن ترسناکی در زمین برای تمام تیمها از جمله یوو لازمه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بعیده تو ترکیب فیکس بازی کنه!!! البته نظر من این هست

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
خوش آمد گویی کامورانزی و دلپیرو به پولسن !

تصویر
کلیک کنید

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
پولسن در پست خودش بازیکن بدی نیست اما با توجه به نیاز یووه به یک هافبک طراح و بازیساز خرید خوبی برای یوونتوس محسوب نمیشه . اگه همراه با پولسن یه هافبک خلاق می اوردن عالی میشد. من از بازیکنهایی مثل پولسن که درگیرانه بازی میکنن وقلدرن خوشم میاد مخصوصا تو ایتالیا که بیشتر بازیها درگیرانه است وجود پولسن خودش یه امتیازه مخصوصا اگه جووینکو بخواد به عنوان هافبک طراح بازی کنه با توجه به قدرت بدنی کمش پولس نمیتونه یه حامی خوب براش تو زمین باشه .

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من تازه فهمیدم پولسن همونیه که توتی تو یورو 2004 تف میکنه تو صورتش و سه بازی،که البته داور نمیبینه اما بعد از بازی فیلم رو که میبینن 3 بازی توتی محروم میشه!!! توتی جدیدا گفته که با اومدن پولسن هیچ بار فنی به یووه اضافه نشده!! مرتیکه الاغ....

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
پـــولــسن در تمرینات امروز :

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من،نشستم بازی رئال-سویلا نیم فصل دوم سالی که گذشت رو دیدم.به خاطر پولسن!

فکر میکردم یه هافبک جنگنده پر انرژِی و سرسخت باشه ! یه هافبکی که امان از بازیکن های حریف ببره و یه لجظه هم تنهاشون نمی زاره !
ولی،همچین بازیکنی ندیدم ! اتفاقا،یه بازیکنی دیدم که در جریان بازی تاثیر کمی داشت،و وقتی هم پیداش میشد خیلی راحت جا می موند،
خیلی راحت دریبل می خورد !

توی یه صحنه،وسلی اسنایدر(اشنایدر؟) تو سر توپ زد جلوی پولسن،چنان جا موند که اینقدر فضا خالی شد که بدون مزاحمت اقدام به شوت زدن کرد !!!اصلا اون هافبک جنگ جویی که ازش انتظار داشتم نبود !

نمیشه با یه بازی ازش قضاوت کرد.ولی با این 1 بازی که من دیدم،تیاگو خیلی بهتر از پولسنه !!!!!!

در ضمن،این هم خودم تیکه تیکه بریدم از توی کلیپ هایی که توی یوتوب بود : http://www.zshare.ne...566719745835af7
900 کیلوبایته.
کارش از بداخلاقی گذشته ! اصلا انسانیت سرش نمیشه وقتی با پا می کوبه روی سر بازیکن حریف !

تا چند روز قبل بهش امیدوار بودم،ولی حالا اصلا ازش خوشم نمیاد !
سیسوکو و زانتی خیلی گزینه های بهتری هستند از نظر من برای هافبک یووه.

واقعا امیدوارم توی یووه یه بازیکن دیگه بشه ! هم از نظر فنی و هم اخلاقی !
چون این بازیکنی که من میبینم چیز خاصی برای گفتن نداره !

**

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
از کی تاحالا با 1 بازی روی تواناییای 1 بازیکن اظهار نظر می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
سلام دوستان من به نظر من وقتی به روی یک بازیکنی لقبی مثل جنگجئ یا مبارز رو میزارند ، برای یکی دوتا بازی نیست ، بلکه برای روح بازی اون بازیکنه و بازی های بی شماری که به نمایش گذاشته ! اما خیلی بعید میدونم در ترکیب فیکس یووه باشه ! چون زانتی و سیسوکو واقعا عالی هستند ، مگر اینکه اتفاقی بیوفته ! اما پولسن رو بازیکن ضعیفی نمیدونم ! با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

دقيقان اين تيم سويا كه يك طرفدارم خارج از ورزشگاه نداره وشما دوسال بيشتر نسيت كه اسمشو شنيدين نسبت به ييوه يك تيم دسته چهارميه

من خیلی دیر به این بحث رسیدم ولی واقعا ً ارزش نداره آدم وقتی از حتی یه بازیکن خوشش نمیاد کل داستان رو زیر سوال ببره
شاید شما دو سال بیشتر نباشه اسم سویا رو شنیده باشی
ولی مطمئن باش باشگاهی که دیه گو مارادونا حتی یه نفس توش کشیده باشه واسه شناسایی کل عالم و آدم کافیه
چه برسه به اینکه یکی دو فصل واسه ش بازی هم کرده باشه
البته ما تقصیری نداریم چون اون وقتا تلویزیون ایران به سویا می گفت سویل
ولی این تیم همون تیمه

تصویر

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
پولسن...خب راستش، من اصلا دوسِش نداشتم...نه نحوه ی بازیشو ، نه شخصیتِ فوتبالی شو...ولی حالا که اومده، یکی دو تا مصاحبه ازش خوندم، دیدم بیچاره بچه بدی هم نیست خیلی...;D ...!!! به هر حال...امیدوارم تو یوونتوس موفق باشه!! ;D

Hassan

Hassan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال

من خیلی دیر به این بحث رسیدم ولی واقعا ً ارزش نداره آدم وقتی از حتی یه بازیکن خوشش نمیاد کل داستان رو زیر سوال ببره
شاید شما دو سال بیشتر نباشه اسم سویا رو شنیده باشی
ولی مطمئن باش باشگاهی که دیه گو مارادونا حتی یه نفس توش کشیده باشه واسه شناسایی کل عالم و آدم کافیه
چه برسه به اینکه یکی دو فصل واسه ش بازی هم کرده باشه
البته ما تقصیری نداریم چون اون وقتا تلویزیون ایران به سویا می گفت سویل
ولی این تیم همون تیمه

تصویر

اي بابا ! عمو جون چه گيري دادي به اين سويا. قبول دارم يك ذره پياز داغشو زياد كردم اونم بخاطره اينه كه از اسپانيا و هرچي تيم اسپانياييه بدم مياد .

من تازه فهمیدم پولسن همونیه که توتی تو یورو 2004 تف میکنه تو صورتش و سه بازی،که البته داور نمیبینه اما بعد
از بازی فیلم رو که میبینن 3 بازی توتی محروم میشه!!!

توتی جدیدا گفته که با اومدن پولسن هیچ بار فنی به یووه اضافه نشده!!

مرتیکه الاغ....

اتفاقا اين كارش تنها نكته مثبته پولسنه.
با انكه مخالف امدن يه همچين بازيكنايم ولي قهرماني با اين بازيكنا بيشتر حال ميده تا با يك تيم پر ستاره

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
میلان یه سری بازیکن فراموش شدنی خریده . زامبروتا از یووه برو که دیگر نمیخوام برگردی ....... رونالدینیو تو هم از اول بی دلیل بزرگ شدی ..... فلامینی بذار یک سال بدرخشی تا بعدا با تو حرف بزنم ..... حالا همه ی اینا طرف میلان 10 سال پشت هم هم قهرمان شی ( با تبانی !!! ) تازه به ما میرسی هم یه طرف ....... تازه حرفهای جیجی برای اینه که میلانی ها مغرور شن همین و لا غیر Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy همین و لا غیر !!!!!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نمیشه خرید پولسن و رونالدینیو با هم مقاسیه کرد رونالدینیو اگر بتونه تو میلان موفق بشه یکی ار موفق ترین خریدهای این چند ساله سری آ خواهد بود

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
ronaldinho تو از همون 1ول بیدلیل بزرگ شدی ........ ;Dاقا من به همه ثابت میکنم که چرا توتی اب دهنشو ریخت رو پولسن ::)ایا توتی کم اورده بود؟؟؟!!!!با پولسن قهرمانه اروپا میشیم :o :o :o :o........پولسن در کنار سیسوکو بهترین ها شین 8) 8) ;) :) ;) :)........من تمام بازیهای پولسن رو دیدم و میدونم عالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییههههههههههههههههههههههههههههههههههههه............و این رو به همه ثابت خواهد کرد و من به او ایمان دارم که میتونه :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

Devil

Devil

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
من به این بازیکن اعتقاد دارم مطمینم موفق میشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
پولسن در کنار سیسوکو!!! زانتی یکی از بهترینهای یووه در سال قبل بود فکر نکنم رانیری زانتی روی نیمکت قرار بده

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

پولسن در کنار سیسوکو!!!
زانتی یکی از بهترینهای یووه در سال قبل بود فکر نکنم رانیری زانتی روی نیمکت قرار بده

پولسن در کنار سیسوکو این زوج رویایی best of best

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی