پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستین پولسن

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
324 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
حالا خود گتوزو با اون قیافه و اخلاق گندش چقدر محبوبه ؟ پولسن 10 برابر گتوزو بهتره :)

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
من واقعا موندم،9میلیون و 75هزار یورو برای چی؟برای کی؟ اینا نمیخوان از تجربه های کسب کردشون عبرت بگیرن و استفاده کنن؟؟؟  ??? :'(مگه فصل پیش هم دقیقا مثه همین قضیه سر المیرن پیش نیومد؟!! >:( در هر صورت حالا که اومده،از دست ماهم کاری بر نمیاد....پس ارزوی موفقیت براش میکنم......

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من واقعا موندم،9میلیون و 75هزار یورو برای چی؟برای کی؟ اینا نمیخوان از تجربه های کسب کردشون عبرت بگیرن و استفاده کنن؟؟؟  ??? :'(مگه فصل پیش هم دقیقا مثه همین قضیه سر المیرن پیش نیومد؟!! >:(
در هر صورت حالا که اومده،از دست ماهم کاری بر نمیاد....پس ارزوی موفقیت براش میکنم......

البته قضیه پولسن خیلی با المیرون فرق داره،المیرون فقط 1 فصل درخشیده بود.

ببینید،پولسن بازیکن خیلی خوبیه !
ولی ایراد اینه که،دوای درد یووه نیست !

یووه توی خلق موقعیت مشکل داشت،نه توی کارای دفاعی.
پولسن یه هافبک دفاعی خیلی خوبه.شاید ستاره نباشه،ولی خیلی هافبک دفاعی خوبیه.من از عصر تاحالا کلی کلیپ توی یوتوب ازش دیدم،
معروف ترین بازیش مقابل میلانه که 90 دقیقه فوق العاده کاکا رو مهار میکنه.یه کلیپ توی یوتوب ازش هست که همه ی توپ هایی که توی اون بازی از کاکا میگیره فقط !!!

تجربه ی خیلی خوبی داره،چه در رده ی ملی با حضور در 1 جام جهانی و 2 یورو !
چه در رده ی باشگاه با قهرمانین در یوفا و چندین جام دیگه.

اصلا بازیکن سطح پایینی نیست.هافبک دفاعی مطمئنیه.

ولی بازی ساز نیست...
یووه دنبال بازی ساز بود...به بازی ساز نیاز داشت.نمی دونم چرا یهو رفت سراغ این.
من ازین خرید خیلی راضی نیستم چون فکر نمی کنم یووه با خرید هافبک دفاعی خیلی فرق خاصی توی کیفیت تیم اتفاق بیفته.

اما هرچی که هست،ربطی به مدیریت نداره،چون رانیری توی مصاحبه اش بعد از بازی گفته بود،من این بازیکن رو خواستم و حالا از داشتنش خیلی خوشحالم و مطمئنم به طرفدارای یووه ثابت میکنه بازیکن خوبیه.

امیدوارم موفق باشه در یووه.
چون حداقلش اینه که،از حالا معلومه انگیزه ی خیلی زیادی داره.چون می دونه خیلی ها از خریدنش ناراضی اند.
و حتمی برای ثابت کردن خودش تلاش خواهد کرد.

ـــــــــــــ
ـــــــــــــ

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
واقعا چرا؟ چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا من خیلی اعصابم خورد شد چون نمیتونه تو یووه خوب ظاهر بشه. ولی من بازم حضورش رو به فال نیک میگیرم..

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وقتی تیم لنگ یه هافبک خلاق و بازیسازه نمیفهمم چرا باید پولسن خریده بشه.چرا یوونتوس قادر نیست یه بزایکنی مثل آلونسو یا فن در فارت رو بخره؟ چرا رانیری چشماش رو به روی خیلی چیزا بسته. پولسن بر اساس کدوم نیاز یوونتوس خریده شده؟ نمی خوام ازش بد بگم چون دیگه حالا یه یوونتوسیه ولی پولسن بدرد یووه نمی خوره.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من زیاد خوشم نیومد که یووه پولسن رو گرفته... اما حالا که کریستین یووه اس شده باید ازش حمایت کنیم...

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خدايي بچه ها تحمل كنيد خدا رو چه ديدي شايد اينم بشه كريستيان زانتي به خدا يه كم اميدوار باشيد و همه چيزرو به قول دوستمون به فال نيك بگيريد باور كنيد رانيري چيزي تو پولسن ديده كه اونو اوورده يوونتوس بچه ها خدايي العا پولسن تو يوونتوسه ها تا حالا اونو با پيراهن يوونتوس نديدم ولي هر چي بدوبيراهه بعضي از دوستا دارن بهش ميكنن خواهشا اگه به پولسن بدوبيراه ميگيد چرا نام مقدس يوونتوس رو به سطل زباله و اشغل تشبح ميكنيد با تشكر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
فقط میشه امیدوار بود که موفق باشه و پول در آتیش ریختن نباشه

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من که به تیاگو بیشتر از پولسن امید دارم ولی برای پولسن هم آرزوی موفقیت دارم و همه جوره حمایتش می کنم.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

من که به تیاگو بیشتر از پولسن امید دارم ولی برای پولسن هم آرزوی موفقیت دارم و همه جوره حمایتش می کنم.

من تیاگو رو خیلی دوست دارم و امیدوارم هرچه زودتر به اوج برگرده اما احتمالا پولسن هم بازیکن خوبی میشه
و احساسم میگه که از تیاگو جلو میزنه!

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
درسته بازیکن خیلی خوبی نیست اما یک بازیکن خوبه که توی چندتا پست بازی میکنه واین که خیلی جنگنده است خیلی به یووه در سری A با اون بازیهای خشن و فیزیکی کمک میکنه

Hassan

Hassan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
بازي كردن تو پست هافبك دفايي تو ايتاليا خيلي سختتر از ليگ مسخره اسپانياس. ضمنان هيچ اميدي به يك بازيكن درجه 3 كه تو يك تيم درجه سه بازي ميكرد نيست

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال

بازي كردن تو پست هافبك دفايي تو ايتاليا خيلي سختتر از ليگ مسخره اسپانياس. ضمنان هيچ اميدي به يك بازيكن درجه 3 كه تو يك تيم درجه سه بازي ميكرد نيست

به نظر شما قهرمان جام یوفا که یک بار هم تو رنکیگ بهترین تیم جهان شده بود یک تیم درجه سه است...!!!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

به نظر شما قهرمان جام یوفا که یک بار هم تو رنکیگ بهترین تیم جهان شده بود یک تیم درجه سه است...!!!!

عملا چنین تیمی بازیکن درجه 3 هم نداره!!!
اینقدر الکی گیر ندین به نظر من پولسن نه برای این فصل،فصل بعدی جای خودشو میتونه باز کنه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

واقعا 1 خورده فکر کنید بعدا نظر بدید !!!!!!!!

تیمی که 2 سال با خوانده راموس گریه بارسا و رئال رو درآورده بود درجه 3 است .

فقط می تونم تاسف بخورم !!!

حالا ببینید همین پولسن چطوری بازیکن فیکس یووه میشه این فصل و می ترکونه!!!

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
تنها ایراد پولسن اخلاق بدشه .... همییننننن که امیدوارم خوب بشه ..... ولی از لحاظ فنی بازیکن خوبیه..

Hassan

Hassan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال

واقعا 1 خورده فکر کنید بعدا نظر بدید !!!!!!!!

تیمی که 2 سال با خوانده راموس گریه بارسا و رئال رو درآورده بود درجه 3 است .

فقط می تونم تاسف بخورم !!!

حالا ببینید همین پولسن چطوری بازیکن فیکس یووه میشه این فصل و می ترکونه!!!

دقيقان اين تيم سويا كه يك طرفدارم خارج از ورزشگاه نداره وشما دوسال بيشتر نسيت كه اسمشو شنيدين نسبت به ييوه يك تيم دسته چهارميه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

دقيقان اين تيم سويا كه يك طرفدارم خارج از ورزشگاه نداره وشما دوسال بيشتر نسيت كه اسمشو شنيدين نسبت به ييوه يك تيم دسته چهارميه

عزیزم مگه بقیه بازیکن های ما همه از منچستر و رئال اومدن؟؟؟
سویا هرچی هست تونسته دو سال پیاپی جز بهترین ها باشه،الان واقعا باشگاه با کلاسی شده!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
الان یووه شده ازمایشگاه بازیکنو میارن شاید معجزه بشه خوب بازی کنه.در ضمن اگه پولسن بازیکن بود سویا سه صوت به ما تقدیمش نمی کرد

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
بازی های این فصلمونم محتمله.پولسن میده سیسوکو .سیسوکو میده عفب به زانتی.زانتی میده لگرو.لگرو میکشه زیرش واسه ترز.شاید اونجا الکس وترز با خلاقیتشون یه کاری کنن.چون تو خط هافبکمون که خلاقیت نیست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی