پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستین پولسن

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
324 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

پـــــــولـــــســـن

[img width=480 height=369]http://c.imagehost.org/0916/2_5.jpg[/img]

• cr7 از این پست تشکر کرده است

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوسف جان هنوز رسمی نیست خبرش.تا خبر رسما اعلام نشده تاپیک نمی سازیم ! من قفلش میکنم ولی پاکش نمی کنم.اگر خدای نکرده رسما اعلام شد بازش میکنم. توی بقیه فروم ها هم که تاپیکش زده شده،خیلی ها اومدن و گفتن هنوز رسما اعلام نشده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این تاپیک رو به نظرسنجی منتقل کردم چون به نظر میرسه یوونتوس با این بازیکن قرارداد بسته. سایت رسمی کالچیو این قرارداد رو 2 روز در لیست نوشته بود ولی امروز به دلیل اعلام نشدن از طرف باشگاه یوونتوس برش داشت. بهرحال وقتی سایت کالچیو این قرارداد رو نوشته احتمالا انجام شده ولی به دلایلی که خود مدیران یووه می دونند الان نمی خواهند اعلام کنند. - کریستین پولسن یکی از پدیده های دانمارکی که چندین فصلی هست خودش رو مطرح کرده،از لحاظ فنی بازیکن خوب و از لحاظ اخلاقی یک بازیکن بدنام در دنیای فوتباله. پولسن یک هافبک مرکزی 28 ساله با قد 1 متر 82 سانتی متره ! از سن 17 سالگی مطرح شد در حالی که کاپیتان تیمی آماتور در شهر خودش بود.و در همون دوره به تیم ملی زیر 19 سال دانمارک دعوت شد. بعد ازون خیلی سریع به تیم کپنهاگن دانمارک پیوست و درحالی که به بازیکن ثابت این تیم تبدیل شد با این تیم قهرمان لیگ دانمارک هم شد. با درخشش در کپنهانگ علاقه مند به خروج از دانمارک شد و علاقه ی زیادی داشت تا در اسپانیا بازی کنه. اما نهایتا به شالکه پیوست.در 4 فصل حضور در شالکه 162 بازی برای این تیم کرد که شامل 35 بازی اروپایی هم میشد. بعد ازون به سویا پیوست که خودش گفت به دلیل علاقه به لیگ اسپانیا به این تیم رفته ولی هنوز آرزوی های بزرگتری در فوتبال داشته و خیلی راضی نبوده ازین انتقال.در یک سال حضور در سویا در مجموع 46 بازی برای این تیم انجام داد.و یکی از بازیکنان شاخص در قهرمانی یوفا و سوپرکاپ اروپا در سال 2006 با سویا بود.او با سویا قهرمان جام حذفی و سوپر کاپ اسپانیا هم شد. در سال 2005 و 2006 بهترین بازیکن سال دانمارک شد. این بازیکن به خاطر اخلاق بد و حرکات زشت بازیکن بدنامی در بین طرفداران فوتبال تبدیل شده. درگیری با توتی،کاکا،گاتوزو، و بازیکنانی از تاتنهام و درگیری های در تیم ملی. چند مورد اخراج و محرومیت باشگاهی و ملی و چند مورد جریمه نقدی باعث شده که این بازیکن کارنامه ای غیر قابل قبول در زمین اخلاق ورزشی داشته باشه. هرچند این بازیکن یک ستاره نیست،اما چند فصلی هست که در سطح قابل قبولی از فوتبال خودش رو به اثبات رسونده. **

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
به نظر من ( بعد از شنیدن اطلاعات زیاد ) بازیکن بدی نیست ! ولی فکرش رو بکنید ( اگه اینقدر از نظر اخلاقی بد باشه هنوز ) : تیم داره یه بازی رو میبره ... یدفعه جو گیر میشه یه کارت قرمز میگیره و تیم بازی رو 10 نفره مساوی میکنه ! البته این یه طرف بد قضیه هست ... وگرنه طرف خوبش تعصب داشتنش به تیم و گلزنی به تیمهای رقیب از جمله اینتر ;D خوب حال گتوزو و اینتریها رو هم میتونه بگیره D:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با تمام اوصاف قرارداد با این بازیکن اونم با مبلغی نزدیک به ۱۰ میلیون یورو اصلا قابل توجیه نیست! نهایت کاری که این بازیکن میتونه بکنه پر کردن جای آلمیرون روی نیمکته! اصلا نیاز یوونتوس همچین بازیکنی نیست.بازیکنی که تا ۲۸ سالگی در سویا بازی کنه (درضمن قبل از اون هم در لیگی بازی میکرده که قابل مقایسه با سطح اول فوتبال جهان نیست!) مسلما مهره قابل اتکا اون هم در میانه میدان یعنی دقیقا جایی که یوونتوس بیشترین مشکلاتش رو داره نیست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته کوریره نوشته با 6 میلیون. ولی کلا، هرچند ممکنه بازیکن نسبتا خوبی باشه.ولی من فکر نمی کنم خرید خوبی باشه. 28 سالشه،آینده خاصی هم نداره.یه بازیکن خوبه که ازین بازیکن های خوب ما زیاد داریم. ما یکی رو نیاز داریم که اگر به مشکل برخوردیم بتونه گره از مشکل یووه باز کنه. وگرنه ازین بازیکن های زیاد میشه پیدا کرد. یکی میشه مثل تیاگو، تیاگو هم بازیکن خوبیه،ولی بازیکنی نیست که اگر یووه کارش گره خورد بتونه کمکی کنه. یووه ترکیبش از این نظر کامله،ما حالا کسایی رو لازم داریم که سطح بالاتری داشته باشند. خریدن بازیکن صرفا "خوب" دردی رو دوا نمی کنه.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
يوونتوس بازيكني ميخواد در سطح ديگو فن در فارت و......... به نظر من اگه يوونتوس دنبال اين بازيكن نمي رفت و اصلا خريدي تو اين پست نميكرد خيلي بهتر بود من نميگم پولسن بده اصلا اينو نميخوام بگم و اصلا هم نميخوام بگم كار مديرا اشتباه بوده اصلا ولي!!!!! چون هواداران يوونتوس تو اين پست اين 3 ساله منتظرن يه بازيكت تاپ به يوونتوس بياد مثل بازيكناني نظير ديگو فن در فارت لمپارد اينيستا جرارد حتما ميدوندي سال گذشته شايع شده بود يكي از اينا مياد يوونتوس ولي هيچ كدوم نيومدن و اينم بدونيد اگه خبري از اين شياعه ها نبود و حالا يوونتوس اين بازيكن رو ميگرفت خيلي خيلي وضعيت بهتر ميشد اصلا اگر سال گذشته به جاي خريد دو بازيكن افتضاح مقل تياگو و الميرون اين بازيكن رو ميگرفتن العا وضعيت يه كم اروم ميشد و چون يوونتوسي ها منتظر خريد بزرگي تو اين پست بودن يهو شكهشدند از ورود پولسن به يوونتوس و واسه همينه مسئولين يوونتوس هنوز رسما اومدن اين بازيكن رو اعلا نكردن چون ميخوان هواداران رو يا خريد يه سوپر استار نظير الونسو خوشحال كنند تا تو خوشحالي خريد الونسو ناراحتي پولسن از بين بره تازه با استقبال بهتري هم اون همراه بشه مرسي **

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
د د د د دن ... واو !

پــــــــــولسن در تورین !!!!!!!!!!!!!!!!

گفته :آماده آغاز کار با یووه و بدست آوردن دل هواداران هستم !!!

[img width=480 height=318]http://c.imagehost.org/0792/p1.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

داره میره برای تست پزشکی ! ... الان ازش خون میگیرن میبینن همش DNA درگیری تو رگاش هست !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پولسن رسما به یوونتوس پیوست : http://juventus.it/s...7F2B43622B1.asp

در صحبت های پولسن که توی سایت یووه قرار گرفته این بازیکن گفته :

می دونم که چهره ی گستاخ و بی ادبی از من در ایتالیا درست شده،ولی به من زمان بدهید تا تصویری دیگر از خودم به شما ثابت کنم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مثل اینکه بازیکن تاپ و درست حسابی قرار نیست به یووه بیاد!! خیلی دوست دارم در مورد ترنسفرها و بازیکن های جدید اظهار نظر نکنم! چون تنها حرفی که دارم اینه: امیدوارم موفق باشه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ارزش قرارداد این بازیکن 9.5 میلیون یورو و 4 ساله است. البته یووه این مبلغ در طی 3 سال پرداخت می کنه. 2 میلیون از این قرارداد در جولای 2009 و 2 میلیون دیگه در جولای 2010 پرداخت میشه. و بقیه اون امسال ! البته بعضی منابع گفتند مبلف قرارداد 7.5 میلیون بوده. یووه 3.5 امساب و اون4 میلیون هم در 2 سال پرداخت می کنه.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال

پولسن رسما به یوونتوس پیوست : http://juventus.it/s...7F2B43622B1.asp

می دونم که چهره ی گستاخ و بی ادبی از من در ایتالیا درست شده،ولی به من زمان بدهید تا تصویری دیگر از خودم به شما ثابت کنم.

حیف شد که اومد یووه .....

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من ازش بدم نمیاد دیگه ... یک دلیلم اینه که الان یک بیانکونری شده ... دوما اینکه زود قضاوت نمیکنم ... سوما اینکه از همین الان تصویر بدی ازش تو ذهنم درست نمیکنم که تا آخر قراردادش خوبیهاش رو نبینم ... به هر حال الان یک بازیکن یوونتوس هست و امیدوارم و دعا میکنم که چندین برابر قدرتش برای یووه بازی کنه و باز هم مطمئنم از آلمیرون و تیاگو موثرتر خواهد بود :) **

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

سلام دوستان من
نمیدونم چرا ، ولی معمولا خشن ترین بازیکنان هم در یوونتوس آرام بازی میکنند !
پاتریک ویرا یک نمونه بارز ! تعداد دفعات اخراج شدنش رو در آرسنال و یوونتوس مقایسه کنید .

مانی هم یک نمونه گفت ؛ کاپلو !

به نظر من یک ذخیره مناسب میتونه باشه ، حلال مشکلات نیست بدون شک ؛ اما برای زانتی و سیسوکو میتونه ذخیره خوبی باشه .

امیدوارم در یوونتوس موفق باشه !

با تشکر

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خوب دوستان اينم يه يوونتوسي ديگه اميدوارم موفق بشه و ديگه هم از الونسو خبري نيست با تشكر

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
من که گریه ام گرفته نه از روی خوشحالی به خاطر این که میبینم یووه کبیر کم کم داره کوچیک میشه

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
انشاءالله كه موفق بشه ما هم دعا ميكنيم غير از اين كاري نميتونيم بكنيم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
همیشه خوشحالیم این بود که یووه بازیکنانی مثل گاتوزو و ماتراتزی نداره که دائما با وحشی بازی اخراج شن و تیمشون رو بدبخت کنن !! اما حالا ...... ********************************* ولی غیر از اخلاقش امیدوارم بتونه برای تیم مفید واقع شه!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گاتوزو در مصاحبه امروزش به مسائل مختلفی از جمله حضور پولسن در یوونتوس و سری آ اشاره کرد و گفت : پولسن خیلی جرات داشته که به سری آ اومده!جایی که دوستان زیادی نداره!خیلی کنجکاو هستم که ببینم با شرایط چطور دست و پنجه نرم میکنه!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
یووه شده پاتوق بازیکنای در پیت یعنی مدیرای بی لیاقتمون باعث شدن.این رانیه ری هم تیمو کرده کلا هافبک دفاعی.یووه موجی یادت بخیر :'( :'( :'( :'(

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی