پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستین پولسن

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
324 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

الان یووه شده ازمایشگاه بازیکنو میارن شاید معجزه بشه خوب بازی کنه.در ضمن اگه پولسن بازیکن بود سویا سه صوت به ما تقدیمش نمی کرد

خیلی وقت ها به خاطر بی پولی این باشگاه ها اینقدر راحت بازیکن می فروشند .

بازی های این فصلمونم محتمله.پولسن میده سیسوکو .سیسوکو میده عفب به زانتی.زانتی میده لگرو.لگرو میکشه زیرش واسه ترز.شاید اونجا الکس وترز با خلاقیتشون یه کاری کنن.چون تو خط هافبکمون که خلاقیت نیست

1 دفعه بگو ما لیورنو و کاتانیا و آتالانتا هستیم دیگه !!!

با این وضعیت که میگی لیگ قهرمانان با 0 امتیاز حذف می شیم .

شما ها هم چقدر ناامیدید والا

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ما زمان کاپلو که تیم پر ستاره بود تو لیگ قهرمانان از8 تا بالا نمی اومدیم حالا چطور به این بازیکنا امیدوار باشیم.من یکی که تحمل تحقیر شدنو ندارم ولی با این بازیکنا میترسم.........

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خوب البته امسال هم با این وضعیت نه انتظار قهرمانی تو سری آ رو داشته باشید نه لیگ قهرمانان، اما مطمئن باشید اگر اتفاق خاصی نیافته فصل رو با آبرو تموم میکنیم!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

ما زمان کاپلو که تیم پر ستاره بود تو لیگ قهرمانان از8 تا بالا نمی اومدیم حالا چطور به این بازیکنا امیدوار باشیم.من یکی که تحمل تحقیر شدنو ندارم ولی با این بازیکنا میترسم.........

البته این آخرین پستم این جاست چون تایپک کاملا منحرف شده !!!

مشکل شما اینه که فکر می کنید کاپلو مربی بود .

کاپلو اندازه ناصر حجازی هم مربی گری بارش نبود

واسه همین بود رئال علی رغم قهرمانی اخراجش کرد .

کاپلو می خواست 1 فوتبال کثیف زشت رو به نمایش بزاره که فقط تو ایتالیا جواب می داد .

کاپلو با مسخره بازیهاش سر الکس یووه رو داشت نابود می کرد .

یووه سر بازیه با لیورپول توی تورین 1 گل می خواست تا بره یک چهارم لیگ قهرمانان !

اما کاپلو تو 90 دقیقه 1 مهاجم اضافه نکرد .....

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

درسته بازیکن خیلی خوبی نیست اما یک بازیکن خوبه که توی چندتا پست بازی میکنه واین که خیلی جنگنده است خیلی به یووه در سری A با اون بازیهای خشن و فیزیکی کمک میکنه

خدايي گل گفتي اين پولسن تو سري ا خيلي به درد يوونتوس ميخوره و شك نكنيد بهترين بازيكنان تيم هاي حريف رو اين پولسن مهار مكينه

بازي كردن تو پست هافبك دفايي تو ايتاليا خيلي سختتر از ليگ مسخره اسپانياس. ضمنان هيچ اميدي به يك بازيكن درجه 3 كه تو يك تيم درجه سه بازي ميكرد نيست

دوست عزيز تيم سويا تيم درجه 3 اروپاست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

به نظر شما قهرمان يوفا تيم درجه 3 اروپاست ايا به نظر شما وقتي روزنامه ي فرانسوي اين تيم رو بهترين تيم دنيا ميدونه ما بايد بگيم تيم سويا تيم درجه 3 اروپاست شك نكن همين سويا اگه بياد روبه روي بارسلونارو با چند گل ميبره البته دارم مثال ميزنم كه بدوني قدرت سويا چقدره

ولي شك نكن هر چي قدرت سويا بيشتر باشه رودرروي ما هيچ كاري نميتونه بكنه

تنها ایراد پولسن اخلاق بدشه .... همییننننن که امیدوارم خوب بشه ..... ولی از لحاظ فنی بازیکن خوبیه..

سجاد جووون خدا نكنه اخلاقش درست بشه

يوونتوس بايد همين بازيكن رو با همين اخلاق ببره داخل تا بازيكنان ديگه ازش بترسن و كاراييشونو انجام ندن تا ما نتيجه بگيريم

به نظر من حسن خوبش اخلاق تندشه

الان یووه شده ازمایشگاه بازیکنو میارن شاید معجزه بشه خوب بازی کنه.در ضمن اگه پولسن بازیکن بود سویا سه صوت به ما تقدیمش نمی کرد

به نظر شما لوز هم بازيكن نبود كه سه سوت دادنش به يه تيم ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

بازی های این فصلمونم محتمله.پولسن میده سیسوکو .سیسوکو میده عفب به زانتی.زانتی میده لگرو.لگرو میکشه زیرش واسه ترز.شاید اونجا الکس وترز با خلاقیتشون یه کاری کنن.چون تو خط هافبکمون که خلاقیت نیست

دوست عزيز يوونتوس زانتي و تياگو رو به عنوان بازيكن خلاق اون ميانه ي ميدان داره

به خدا تياگو بازيكن خيلي خوبيه و اين شانس بد مربياست كه اون خوب تو يوونتوس جا نيفتاده و شك نكن امسال ميتركونه

------------------

دوستان عزيز مگه مورينيو سال 2004 مهره داشت كه تيم پورتو رو قهرمان اروپا كرد

مگه چند سال پيش ارسنال مهره داشت نائب قهرمان اروپا شد

شما هم ديگه شورشو در اورديد ;D

به خدا ناميد نباشيد ما اگه خدا بخواد يا قهرمان اروپا ميشيم يا سري آ

با تشكر

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال

.
دوستان عزيز مگه مورينيو سال 2004 مهره داشت كه تيم پورتو رو قهرمان اروپا كرد

مگه چند سال پيش ارسنال مهره داشت نائب قهرمان اروپا شد

شما هم ديگه شورشو در اورديد ;D

به خدا ناميد نباشيد ما اگه خدا بخواد يا قهرمان اروپا ميشيم يا سري آ

با تشكر 

نمی خوام این بحثو ادامه بدم ......... مطمئن باش مورینیو مهره داشت که تونست پورتو رو قهرمان اروپا کنه.... خودش بزرگترین مهره و بعد بازیکناش بهترین مهره بودن... چون همین بازیکن و مربی هست که یک تیم رو تشکیل میدهو مطمئن باش هیچ تیمی بدون مهره هیچ کار نمی تونه بکنه...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

نمی خوام این بحثو ادامه بدم ......... مطمئن باش مورینیو مهره داشت که تونست پورتو رو قهرمان اروپا کنه.... خودش بزرگترین مهره و بعد بازیکناش بهترین مهره بودن... چون همین بازیکن و مربی هست که یک تیم رو تشکیل میدهو مطمئن باش هیچ تیمی بدون مهره هیچ کار نمی تونه بکنه...

صحبتهای سجاد رو تکمیل کنم،اصولا تیم های دسته رده پائیت هستن که بعضی وقتها با مهره های نه چندان مطرح ولی
با انگیزه فوقالعاده میان شگفتی خلق میکنن،اونها هم اینقدر انگیزشون زیاده که ناخودآگاه خوب بازی میکنن و یه چیزی میشن،در
ضمن اونها اگه نشن هم چیزی رو از دست ندادن،اما یووه یک تیم بزرگه و بازیکنهاش نه اونقدر جونن که برای اسم و رسم بجنگن و نه
اونقدر بازیکن خوب جمع کرده که.....
اینجا مربی نقش بزرگی رو ایفا میکنه که دوستان از مربی به کلی نا امیدن،اما امیدوارم رانییری یک تجربه خوب دیگه رو با یووه کسب کنه!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
معرفی رسمی پولسن :

[img width=480 height=369]http://c.imagehost.org/0916/2_5.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

**

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من که اوایل ازش متنفر بودم حالا عاشقش شدم.دمش گرم خیلی با حاله....فک توتی ....گتوسو.....و البته ماتراتزی فصل بعد پایینه!!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزيز من نميگم مورينيو مربي بدي بوده يا بازيكناش مطرح نبودن ولي شما تا قبل اينكه تو ليگ قهرمانان پورتو قهرمان بشه مورينيو يا دكو و.... رو اصلا ميشناختيد اگه هم ميشناختيد در حد يه نام بودن همين العا هم يوونتوس چنين شرايطي داره تازه بهتر هم هست اونا اگه بازيكناشون فقط داري انگيزه بودن ما هم اسم داريم هم تجربه هم كلاس فوتبال يعني ما خيلي از پورتوي اون موقع قوي تر هستيم با تشكر

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
مجتبی جون اینم نباید غافل بشیم که حقیقتا اون سال بخت خیلی با پورتو یار بود! رقیب های ما خیلی قوی کار کردن و با امید دارن فصل رو شروع میکنن اما ما داریم با ایشالله و به لطف خدا شروع میکنیم،بوفون امروز گفت پیش بینی میکنه میلان اسکودتو رو ببره حالا دیگه خودت حساب کن!!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به خدا قسم عابد جون جي جي هم خيالاتي شده اصلا به نظر من بوفون يه دروازبان رويايي هست و فقط تو رويا ست البته اين نظر منه ها من به حرفهاي بوفون زياد اعتقادي ندارم البته بازم ببخشيد كه در مورد بوفون جسارت ميكنم ولي نظر خودمه كاريش هم نيمشه كرد ولي عابد جون من منتظرم تا شما بگي ميلان چيكار كرده كه ما نكرديم؟؟؟؟؟؟ با تشكر

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
میلان سری بی نرفته! کلی ستاره داره! رونالدینیهو،فلامینی و (اینو یادم رفت) رو گرفته! مربی با تجربه ای داره! ----------------------------------------------------- اینها هیچکدوم تضمینی برای موفقیت نیست اما حداقل کلی آرزو دست یافتنی فصل رو شروع میکنن!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بحث تاپیک کاملا منحرف شده!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
امين جون ميدونم بحث منحرف شده ولي ميخوام حداقل اين پوستو بدم؟؟ عابد جون نميدونم تو چي دوست داري ولي مشخصه از اسپيكر خوشت مياد چون اهنگ گوش ميدي تو اگه بهت بگن يكي از اين دوتا رو انتخاب كن كودومو انتخاب ميكني؟ 1- ارزوي داشتن يك اسپيكر فوق العاده با بهترين مارك دنيا ولي نداشته باشيش 2- رسيده به يه اسپيكر فئق العاده به يا مارك معتبر اينم همون بحث يوونتوسو ميلان امسال ميشه كه يوونتوس دومين نظر من رو ميخواد ولي ميلان تو نظر اولي من ميمونه با تشكر

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
1) همچین هم علاقه ای به اسپیکر ندارم... 2)بحث مالکیت من نیست،رقیبم اسپیکر خوبه رو داره و میتونه ادعا کنه که به راحتی صداش من رو سوسک میکنه(حالا ممکنه برق هم اتصالی کنه و خراب شه که بحثش جداست) اما من یه اسپیکر دارم که معلوم نیست عاقبتش چی میشه،یا طرف رو سوسک میکنه یا خودمو، تو این بین همه چیز ممکنه اما من باید کلی استرس داشته باشم که تیمم خوب بازی کنه یا نه اما اونها استرس کمی دارن که نکنه یه وقت تیم ما خوب بازی نکنه....

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
ميگن دوست داشتن زياد شكاكي مياره دسوت عزيز تو اگه يوونتوس رو دوست داشته باشي و ميدونم بيشتر از منم دوستش داري بايد بهت بگم اگه ما بهترين تيم دنيا رو هم داشته باشيم بازم استرس داريم حتي وقتي با رجينا بازي داريم دوست عزيز يوونتوس هر موقع خواسته تونسته پس اگه يوونتوس بخواد قهرمان سري ا بشه ميشه همونطور كه سال گذشته گفت ميخواد بياد اروپا و به نظر من با همين بازيكنايي كه داريم قهرمان سري ا ميشيم بي شك با تشكر

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
پس به امید قهرمانی،دست چپت رو بگیر بالا و بگو زنده باد یوونتوس!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فعلا علی الحساب دست چپت رو بگیر بالا بگو زنده باد پولسن ! ;D

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
خودش گفته : " وقتی وارد زمین میشم فقط به بازی فکر میکنم ... گذشته ها رو فراموش کردم و هیچ دشمنی با هیچ بازیکنی ندارم " امیدوارم یه فصل بدون جنجال رو در پیش رو داشته باشه ( همینطور که خودش آرزو کرده ) :D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی