پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آمائوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1026 پاسخ برای این موضوع

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
من با اینکه طرفدار ایتالیا هستم ولی بازی آمائوری در آتزوری رو دوست ندارم ایتالیا مهاجم زیاد داره نیازی به یک مهاجم خارجی نیست اما اگه به برزیل بره خیلی به نفع اون و برزیله و میتونه مهاجم ثابت برزیل بشه من الآن مهاجم تاپی در برزیل نمیبینم. حالا تصمیم با لیپی و آمائوریه و همچنان حماقت از سوی دونگا و فدراسیون فوتبال برزیل.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
منم دوست دارم آمائوری رو تو برزیل ببینم؛استیل بازیش و چهرش بیشتر به برزیل تعلق داره تا ایتالیا.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
شما به سن این بازیکن نگاه کنید !!! 28 سالشه و اگه ملی پوش ایتالیا بشه می تونه سال ها خط حمله رو بیمه کنه دیگه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

شما به سن این بازیکن نگاه کنید !!! 28 سالشه و اگه ملی پوش ایتالیا بشه می تونه سال ها خط حمله رو بیمه کنه دیگه

مهاجم جوون عالی که ایتالیا زیاد داره،شاید سر همین تغییر ملیت پشت دروازه های تیم ملی بمونه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

حسین.۲۸ سال که جوون نیست!قبول دارم که الان سن مهاجمان تیم ملی ایتالیا زیاد هست اما بازیکن های جوون ایتالیایی زیادی هستند که میتونن در تیم ملی بازی کنن
شکی نیست که میتونه با بازی در تیم ملی ایتالیا هم میتونه به لیپی و تیمش کمک کنه و هم سطح بازی خودش رو بالاتر ببره اما منم ترجیح می دو برای برزیل بازی کنه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

حسین.۲۸ سال که جوون نیست!قبول دارم که الان سن مهاجمان تیم ملی ایتالیا زیاد هست اما بازیکن های جوون ایتالیایی زیادی هستند که میتونن در تیم ملی بازی کنن
شکی نیست که میتونه با بازی در تیم ملی ایتالیا هم میتونه به لیپی و تیمش کمک کنه و هم سطح بازی خودش رو بالاتر ببره اما منم ترجیح می دو برای برزیل بازی کنه!

من در قیاس با مهاجمین فعلی گفتم که سنش خوبه !!!! در حالی که روسی هست که خیلی اینده دار هست ولی جام جهانی رو ایتالیا در پیش داره و اگرخدایی نکرده یکی از مهاجمین فعلی مشکلی براش پیش بیاد اون موقع تکلیف چیه ؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من اين روز ها مرد اول خط حمله يووه آمائوري شده ! آمائوري هم گل ميزنه ،‌هم خوب بازي ميكنه و هم خيلي با انگيزه نشون ميده ! تا الان هم كه 3 گله هست و اگر اين روند رو ادامه بده ميتونه يك مدعي جدي براي آقاي گلي باشه . با تشكر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خوشحالم که اینقدر زود در تیم جا افتاد و داره گلزنی میکنه هر چه مهاجمان همینطور اماده باشند تیم بیشتر راه میوفته

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
سايت گل نوشته در انتقال آمائوري به يووه مافيا هم نقش داشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
گل چرت و پرت زیاد مینویسه اگه این مافیا یا میتونن یک دفاع وسط تو و یک دفاع چپ توپ و یک هافبک دفاعی و نفوذی سطح اول بایرن یووه.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

گل چرت و پرت زیاد مینویسه اگه این مافیا یا میتونن یک دفاع وسط تو و یک دفاع چپ توپ و یک هافبک دفاعی و نفوذی سطح اول بایرن یووه.

نميدونم اين حاشيه ها چرا دور و بر اينتر و ميلان نيست؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تازه 22 میلیون ندادن که مافیا نقش داشته باشه :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی من برخلاف شما خیلی دوست دارم آمائوری ملیت ایتالیایی بگیره و برای آتزوری بازی کنه . البته درسته که ایتالیا مهاجم خوب زیاد داره ولی اگر دقت کنید میبینید که اکثراً تو یک سطح هستند و برای همین امثال تونی از جایگاه ویژه ای برخوردارن . آمائوری هم با توجه به سبک بازی و فیزیک بدنی خیلی به فوتبال ایتالیا شبیه هستش و امیدوارم با گرفتن تابعیت ایتالیایی بتونه در صورت آماده بودن برای ایتالیا بازی کنه و با بازیکنانی نظیر : تونی ، بوریلو ، یاکوئینتا و جیلاردینو که مهاجمین نوک هستند رقابت کنه .

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
من نمیدونم تو ایتالیا این چیزایی که ما در موردش صحبت میکنیم هست یا نه .منظورم حس ناسیونالیستی و اینجور چیزهاست! اما من میگم این موضوع به روح ایتالیایی بودن تیم ملی لطمه میزنه! اما دلایلم برای اینکه راضی به حضور آمائوری در ایتالیا نیستم: 1- همین موضوع ایتالیا که بالا گفتم 2- وجود مهاجمهای بسیار خوب و توانا در ایتالیا 3- مهاجمایی که شبیه آمائوری بازی میکنن در ایتالیا 4- خود آمائوری که اگر برای برزیل بازی کنه راحتتر توی ترکیب جا میفته چون برزیل مهاجمی در سطح آمائوری در حال حاضر نداره 5- برزیل که مهره های زیادی رو به خاطر بی لیاقتی مربیان و مسئولان فوتبالش از دست داده و اینجوری رقابت در مسابقات کاهش پیدا کرده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته آمائوری خودش رو ایتالیایی می دونه کلا ! یعنی خودش رو برزیلی حساب نمی کنه. خودش همیشه گفته،من توی ایتالیا بزرگ شدم،توی فرهنگ فوتبال ایتالیا پرورش یافتم و فوتبال رو ایتالیایی بازی میکنم ! راست هم میگه، از 19 سالگی توی تیم های ناپولی،پیاچنزا،مسینا،کیوو،پالرمو حالا یوونتوس بازی کرده و هیچوقت توی هیچ باشگاهی از برزیل نبوده !! حتی زیر 17 سال که بوده توی تیم جوانان یه باشگاه سوئدی بازی می کرده !!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آمائوری کلا شانس کمتری برای دعوت شدن به تیم ملی برزیل به نسبت ایتالیا داره . البته این برمیگرده به اون سلسله مراتب فوتبال برزیل که قواعد خاص خودش رو داره . اما در مورد صحبتی که کردی در مورد حس ناسیونالیستی ... با این صحبت کاملاً موافقم و این حس هم تو ایتالیا کاملاً وجود داره و کلاً ایتالیایی ها نژادپرست هستند ! نمونه بارزش هم همین کامورانزی که برای تثبیت جایگاهش در تیم ملی در ابتدا مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشت و حتی تو یورو 2004 برای نیمکت نشین شدن فیوره در تیم بخاطر بازی مائورو ، جنجال های زیادی به پا شده بود . ولی کامورانزی انقدر تلاش کرد تا به ارکان اصلی آتزوری تبدیل شد و بازیکن محبوبی لقب گرفت . در ضمن بجز آمائوری بازیکنانی نظیر سانتاکروکه یا بالوتلی هم هستند که شاید بزودی به تیم ملی دعوت بشن . در کل با دعوت شدن آمائوری به تیم ملی مشکلی ندارم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

آمائوری کلا شانس کمتری برای دعوت شدن به تیم ملی برزیل به نسبت ایتالیا داره . البته این برمیگرده به اون سلسله مراتب فوتبال برزیل که قواعد خاص خودش رو داره .

اما در مورد صحبتی که کردی در مورد حس ناسیونالیستی ...
با این صحبت کاملاً موافقم و این حس هم تو ایتالیا کاملاً وجود داره و کلاً ایتالیایی ها نژادپرست هستند !
نمونه بارزش هم همین کامورانزی که برای تثبیت جایگاهش در تیم ملی در ابتدا مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشت و حتی تو یورو 2004 برای نیمکت نشین شدن فیوره در تیم بخاطر بازی مائورو ، جنجال های زیادی به پا شده بود . ولی کامورانزی انقدر تلاش کرد تا به ارکان اصلی آتزوری تبدیل شد و بازیکن محبوبی لقب گرفت .

در ضمن بجز آمائوری بازیکنانی نظیر سانتاکروکه یا بالوتلی هم هستند که شاید بزودی به تیم ملی دعوت بشن .
در کل با دعوت شدن آمائوری به تیم ملی مشکلی ندارم .

بالوتلی فکر کنم به جوانان ایتالیا دعوت شد حتی.

بهرحال آمائوری اگر اشتباه نکنم درخواست پاسپورت ایتالیایی رو داده دیگه و احتمالا به زودی ایتالیایی میشه.
تازه برای یووه هم بهتره،با شروع شدن سهمیه بومی هر باشگاه بهتره که آمائوری ایتالیایی باشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بالوتلی فکر کنم به جوانان ایتالیا دعوت شد حتی.

بهرحال آمائوری اگر اشتباه نکنم درخواست پاسپورت ایتالیایی رو داده دیگه و احتمالا به زودی ایتالیایی میشه.
تازه برای یووه هم بهتره،با شروع شدن سهمیه بومی هر باشگاه بهتره که آمائوری ایتالیایی باشه.

آره بالوتلی برای زیر 21 ساله ها بازی میکنه و حتی تو اولین بازی هم گل زد ولی تا زمانی که برای بزرگسالان بازی نکنه میتونه برای کشور مادریش هم بازی کنه . البته الان دیگه تابعیت ایتالیایی رو پذیرفته و کارش تموم شده .

من حدس میزنم تا ژانویه آمائوری مشکلش حل بشه و برای آتزوری بازی کنه .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
درمورد حس ناسیونالیستی ایتالیایی ها که گفتین یه چیز دیگه هم وجود داره ایتالیایی ها علاقه ویژه ای به کشور برزیل دارن برنامه های تلویزیونیشون رو اگه دقت کنید مخصوصا ً موقع پخش فوتبال امکان نداره توپ به یه بازیکن برزیلی برسه و گزارشگر اسم بازیکن رو همراه با کشور برزیل نگه درصورتیکه درمورد کشورهای دیگه چنین حساسیتی وجود نداره من فکر نمی کنم حداقل از این نظر واسه آمائوری مشکلی وجود داشته باشه هرچند که به نفع خودشه که تابعیت ایتالیا رو بپذیره چون چند مزیت داره فاصله زمانی و مکانی که بین فوتبال اروپا و امریکای جنوبی وجود داره فکر کنید واسه هر بازی که توی برزیل انجام میشه باید این مسافت طولانی رو طی کنه البته مطمئنا ً جلسات تمرینی زیادی رو هم از دست میده و ممکنه از ترکیب ثابت تیمش هم دور بمونه وجود تورنمت های ناهمخونی (زمانی) مثل کوپا آمریکا حضور در تورنمت معتبری مثل جام ملت های اروپا

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من از یک یه نظر خیلی موافق اومدنشم اونم قانون جدیده که میگه تعداد بازیکناهای خاریجی هر تیم باید محدود باشه اگه امائوری ایتالیایی بشه خیلی به نفعمون هست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی