پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آمائوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1026 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
سلام بهمن جان ! راست میگیا ! ... از همین الان نـــدود داره باش جدی برخورد میکنه :D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من قبل از اینکه آمائوری یوونتوسی بشه ازش متنفر بودم!! چون همیشه دفاع تو باریاش با یووه خیلی دفاع رو آزار میداد تازه با اون خرورش اعصابمو میریخت بهم!! ولی عاشق چنین شخصیت هایی توی تیم مورد علاقه ی خودمم و الان بی صبرانه انتظار بازی کردنشو میکشم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
همه جوره می تونه گل بزنه من داشتم گلچین گلهاش رو می دیدیم هم با سر می زنه هم شوت هم دریبل و هم کارهای نمایشی من که اححتمال فیکس بازی کردنش رو توی یوونتوس بالای 80% می بینم و این رو حتی می شه از صحبت های رانیری هم فهمید

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فقط امیدوارم الکس قربانی این علاقه رانیری نشه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

فقط امیدوارم الکس قربانی این علاق رانیری نشه...

اگه رانیری بخواهد از امائوری به عنوان بازیکن فیکس خودش بازی بگیره کار برای الکس و حتی ترزگه خیلی سخت میشه اما خوب نباید از همین الان پیش بینی کنیم و ناراحت باشیم که شاید الکس و ترزگه بازی نکنند ولی امیدوارم امائوری کاری بکنه که یوونتوسی ها از خریدش خرسند بشند و افتخار کنند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
سلام دوستان من رانیری یک چیزی رو ثابت کرده ؛ هر کسی آماده تر باشه بازی میکنه ! شاید همه مهاجم ها آماده باشند ، ولی اونایی که آماده تر هستند بازی میکنند . با تشکر

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

فقط امیدوارم الکس قربانی این علاقه رانیری نشه...

من احتمال میدم الکس بیشتر ضربه بخوره تا ترزگه!
البته باید ببینیم آمائوری میتونه توی اوج باشه یا نه اما من ترجیح میدم زوج حمله رو
آمائوری و الکس تشکیل بدن،چون آمائوری خیلی از خصوصیت های ترزگه رو داره در عین حال
هلاق هم هست،اما تجربه ی با ارزش ترزگه و اون پختگی رو بعید میدونم داشته باشه!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
شك نكنيد كسي كه بايد بشينه بيرون ترزگه هست نه الكس با تشكر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من آمائوری رو بیشتر یه مهاجم برای نیمه دوم میبینم و جایی که بازی به گره کوری بخوره بهترین زوج همون الکس ترزگست

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
به نظر من یووه باید با یک سیستم چرخشی در خط حمله بازی کنه و البته الویت با کسانی باشه که آماده تر هستند. با تشکر

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
سلام اسم اسم تاپیک اشتباهه که،درستش اینه: آمائوری کاروالیو دی الیویرا

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
اين بحث خيلي قديمي شده منم دير رسيدم اما نظر من اين هستش كه::>>> دلپيرو بيشتر از ترزگه ضربه ميخوره چون اين دو تا بازيكن(الكس- آمائوري) چون خلاق هستن همزمان با هم تو بازي قرار نميگيرن چون اين دو بازيكن نقش مكمل ترزگه و ياكوئينتا رو ايفا ميكنند

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
be nazare man timi ke 2 bazikone khoda dare ke 21 va 20 goal mizanan niazi be AMURI nadasht magar inke AYANDE negari karde bashan albate AMURI alie va hich shaki vojod nadare ba arezoye movafaqiate carvalho 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)share man in ast AMURI BETAPOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :D :D ;D :D ;D :D >:( ;D >:( ;D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;) :) :) ;)man chra nemitonam AVATARAM ro avaz konam? help meeeee?

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خیلی خوشحالم که خودش رو ثابت کرد آمائوری یه گلزن فوق العاده ست که توی تیم های معمولی فرصت خودنمایی پیدا نمی کرد امیدوارم توی بازی های رسمی هم به همین روند ادامه بده

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
این آمائوری می تونه یووه را قهرمان جام باشگاه های اروپا بکنه.آمارش تا اینجا عالی بوده کاش در بازی های رسمی اولا مصدوم نشه و دوما همین روند را ادامه بده.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
تا اینجا که نشون داده واقعا 20 میلیون می ارزه .......

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
مصدومیت آمائـــوری ( یـــــــــــوونـــــتــــــوس - اینتر )

[img width=480 height=317]http://c.imagehost.org/0184/3_2.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
توی همین دقایق کمی هم که بازی کرد خیلی پرتلاش نشون داد عصبانیتش به خاطر محروم شدن از ادامه بازی واسه م خیلی جالب بود

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
واقعا که به همه ثابت کرد که بازیکن فوق العاده ای است.بسیار پر تلاش و شم گل زنی بالا که با توجه به سرعت و فیزیک مناسب آمائوری را به یک مهاجم تمام عیار تبدیل کرده.اگر چند سالی جوان تر بود دیگه آخرش بود ولی همین الان هم واقعا خرید خوبی بوده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
سلام دوستان من این بیچاره چرا توی هر بازی براش یک مشکلی پیش میاد ؟! توی بازی اول اون طرف صورتش بود ، حالا هم اینطرف ! فکر کنم بازی بعدی دماغش بره ;D با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی