پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آمائوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1026 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
“Amauri is our Ronaldinho,” Elkann told La Repubblica.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب خوب بود . یعنی تو شبی که بقیه راه میرفتن و کم فروغ بودن ، خیلی تلاش کرد و درگیر میشد و باید به این نکته هم توجه کرد که اصلا تغذیه مناسب نشد و همون معدود دفعاتی که موقعیتی بدست می آورد رو خودش برای خودش خلق موقعیت میکرد . البته یه مقدار زیادی هم با بقیه نفرات بخصوص دل پیرو هماهنگ نشده که امیدوارم بزودی هماهنگ تر بشه .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
مهاجم خوبی نشون داد. ثابت کرد خریدش الکی نبوده.

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
دیشب خوب بود ! یعنی راضی کننده بود ! فقط مشکلش در ضربات آخر بود !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا امادگی بدنی امائوری بی نظیره !!! و به این مورد انگیزه رو هم اضافه کنید دیگه مشکلی نداره !!! با توجه به عدم حضور دل پیرو و یاکوئنتا در جام مورتی می تونه در کنار ترزگه زوج خط حمله رو تشکیل بده

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
بازی با میلان نشون داد در حد یوونتوس نبود چون یه حرکت مثبت انجام نداد تعجب میکنم ازش تعریف میکنید ولی من میگم امائوری همیشه نبود ولی اون روز صفر بود

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
اختصاصی آرین اسپورت دات کام- " فرانچسکو گرازیانی " بازیکن سابق باشگاه رم ایتالیا معتقد است که " آمائوری " مهاجم یوونتوس در این فصل ، آقای گل " سری A " خواهد شد. بازیکن سابق جالوروسی پوشان که سابقه بازی در تیم های اودینزه و فیورنتینا را هم در کارنامه خود دارد و در جام جهانی 1982 اسپانیا هم حضور داشته است ، معتقد است که رقابت های این فصل " سری A " تا آخرین هفته ها ادامه خواهد داشت. گرازیانی به رادیو توسکانا گفت: " فهرست انتخاب من از مهاجمان این فصل به سه بازیکن محدود شده است که اولی آنها " آمائوری " مهاجم تیم یوونتوس است. انتخاب دوم من " زلاتان ابراهیموویچ " بازیکن اینتر است ، او به قدری خوب است که نمی توانستم وی را از لیستم خارج کنم. انتخاب آخر من " آلبرتو جیلاردینیو " است ، به نظر من او در فیورنتینا بازی های خوبی از خود به نمایش خواهد گذاشت. " آمائوری در فصل نقل و انتقالات تابستانی با 24.8 ملیون یورو هزینه به یوونتوس آمده است ، عده ی زیادی به آینده ی این بازیکن امیدوارند. " آلبرتو جیلاردینیو " دیگر بازیکنی که در لیست " گرازیانی " دیده می شود یکی دیگر از امید های آقای گلی " سری A " به حساب می آید ، او در هفته اول موفق شد با پیراهن فیورنتینا دروازه یوونتوس را باز کند. به هر حال باید دید در این فصل چه بازیکنی می تواند عنوان " آقای گلی " را از دستان" الساندرو دل پیرو " آقای گل فصل گذشته کالچو ، بگیرد. منبع: سایت گل

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الان همه جا بحث از انتخاب ملیت امائوری هست و طبیعی هم هست دو تا مربی دوست دارند امائوری مهاجم تیمشون باشه !!!! ولی واقعا اگه ملیت ایتالیایی رو انتخاب کنه اون موقع یوونتوس فقط توی خط حمله صاحب سه ملی پوش می شه بدون شک و این خیلی جالب و زیبا می تونه باشه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
منم دوست دارم ملیت ایتالیایی رو بگیره ولی باتوجه به ازدیاد مهاجمان در ایتالیا(دلپیرو_جیلاردینو_تونی_یاکوئینتا_دیناتاله_کاسانو_کواگیرلا_و............. :o) من شخصا برای اینکه بازی بیشتری بهش برسه ترجیه میدم بره برزیل (با توجه به اینکه برزیل هم دچار فقر مهاجم شده...............) ;)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب بنظر من براي يووه بهتر اينه كه سه تا مهاجم ملي پوش ايتاليا داشته باشه.پس بهتره كه ايتاليايي بشه...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازیش یه شباهت هایی به زلاتان داره ! یعنی با اینکه قد بلندی داره ولی تکنیک مناسب و خوبی داره . خیلی هم روی توپ مسلط هستش و جاگیری هاش هم دیشب مناسب بود . فقط باید مهاجم کناریش باهاش هماهنگ باشه که دیشب یاکوئینتا نبود ! به نظرم زوجش با دل پیرو فوق العادست .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
ياكوئينتا اصلا و ابدا نميتونه كنار آمائوري بازي كنه به نظر من بايد ترزگه رو گذاشت كنار آمائوري

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فعلا که لیپی خیلی دوست داره امائوری ملی پوش بشه و من مطمئن هستم اگه ملیت ایتالیایی بگیره بدون شک یکی از ملی پوشان خواهد بود و این می تونه باعث بشه یوونتوسی ها افتخار کنند !!!! ولی واقعا کنترل توپ و تسلطش خیلی بالا هست و می تونه به یکی از مهاجمان فیکس یووه تبدیل بشه !!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من چون سبک بازی آمائوری شبیه یاکوئینت هست نمی تونند مکمل خوبی برای هم باشند ! ترکیب آمائوری دلپیرو فکر می کنم خیلی بهتر باشه !!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
آره،منم موافق آمائوری دلپیرو هستم.زوج خیلی عالی میشه حیف که نمیشه از تجربه ترزگل گذشت وگرنه ترجیح میدادم تو همه بازیها از این ترکیب استفاده بشه!

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
به نظرم با دیوید زوج خوبی رو تشکیل میده امیدوارم که ملیت ایتالیایی ها رو نگیره و واسه برزیل بازی کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

به نظرم با دیوید زوج خوبی رو تشکیل میده
امیدوارم که ملیت ایتالیایی ها رو نگیره و واسه برزیل بازی کنه

فکر کنم تنها فردی که توی فوروم دلش نخواهد امائوری ایتالیایی باشه همین سعید هست !!!!

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
منم دلم نمی خواد تو ایتالیا بازی کنه اگه قرار باشه دعوت شه تیم ملی همون برزیل براش بهتره!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

فکر کنم تنها فردی که توی فوروم دلش نخواهد امائوری ایتالیایی باشه همین سعید هست !!!!

نه من هم اصلا خوشم نمیاد ! یعنی از اصل این قضیه متنفرم

دوستان دقت کردین از 7 امتیازی که تا حالا یووه گرفته 6 امتیازش رو باید به پای آمائوری بنویسیم !!

واقعا فوق العادست

و بی خود نبود یووه اینقدر دنبالش بود !!

اگر تا آخر فصل مصدوم نشه به نظر من شانس آقای گلی داره !

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
منم دوست دارم برا برزیل بازی کنه. البته یتالیا هم خوبه آآآ.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی