پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آمائوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1026 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
به نظر من زوج مناسب خط حمله ما ... یاکوئنتا و امائوری .....این زوج هم به نظر من جواب میدن 1 _هر دو با انگیزه هستن 2 _تازه بیانکونری شدن 3 _سبک بازیشون به هم میخوره 4 _ دست هم رو خوب میخونن دیوید و الکس .........به این دلیل که کنار هم خیلی زیاد بازی کردن و از هر نظر میتونن موثر باشن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15958 ارسال
باید هر چه زود تر تکلیف خودش رو روشن کنه و یکی از تیم های ملی رو انتخاب کنه !!! واقعا هر چی زمان بگذره برای بعدش و انتخاب شدن توسط مربیان سخت تر خواهد شد !!! من که همچنان دوست دارم ملیت ایتالیایی رو بگیره !!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
امیدوارم به سرنوشت کا کا دچار نشه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من فکر میکنم اگه الان ملیت برزیلی بگیره شاید دعوت نشه،چون خیلی زیر ذره بین نیست،اما تو ایتالیا بیشتر دیدنش،این از اون لحاظه که دعوت بشه به تیم ملی،اما دوست دارم اون رو تو لباس تیم ملی برزیل ببینم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اخه دونگا خیلی جوگیره سر جریان احتمال ایتالیایی شدن مانسینی سریع به تیم ملی دعوتش کردن که خیالشون راحت بشه درصورتیکه بعد از اون دیگه بصورت جدی دعوتش نکردن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
استیو ویلسون از نویسندگان و منتقدان فوتبال اروپا در مورد آمائوری یک جبهه گیری جالب کرده و خطاب به آمائوری گفته " به تیم ملی کشورت احترام بگذار " ! ویلسون در مورد صحبت آمائوری که گفته هر تیمی که زودتر باهاش تماس بگیره و دعوتش کنه برای اون بازی میکنه جبهه گیری کرده و این حرف آمائوری رو توهینی به تیم های ملی دونسته و گفته که آمائوری با این حرف روح فوتبال ملی رو که بر پایه تعصب و غرور ملی هستش زیر سوال برده . ویلسون گفته که آمائوری خیلی دوست داره در تیم ملی برزیل بازی کنه ولی خودش هم میدونه که هرچقدر هم که آماده و گلزن باشه اونجا رقبای زیاد و بزرگی داره و نسل جدیدی در راه هستش که مانع پیشرفت آمائوری میشه و شاید در صورت پیوستن به برزیل تعداد بازیهای ملیش به تعداد انگشتان یک دست نرسه ولی اون میدونه که در ایتالیا میتونه حتی در جام جهانی هم بازی کنه و راهی رو بره که قبل از این کامورانزی رفته ولی مشکل دیگر اینه که طرفداران قهرمان جهان خیلی دوست ندارن یک خارجی برای ایتالیا بازی کنه و در ضمن در حال حاضر ایتالیا نیز مهاجمین زیاد و آماده ای نظیر : دی ناتاله ، تونی ، جیلاردینو ، دل پیرو ، بوریلو ، کوآلیارلا ، روسی ، پپ ، یاکوئینتا ، کاسانو و ... رو داره که کار رو برای آمائوری سخت تر میکنه . ویلسون در پایان گفته که دوست داره آمائوری برای یک بار به تیم ملی برزیل دعوت بشه و دیگه هرگز به تیم ملی فراخوانده نشه تا از این حرکات و صحبت هاش درس خوبی بگیره !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من که ایتالیا رو ترجیح می دم. دوست دارم آمائوری بیاد به ایتالیا. حد اقل از تونی بی مصرف بهتره

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
امشب عالي بود. خودش و گل اش و پاس گل اش.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
فکر کنم مرد بازی شد ! عجب پر قدرت و موثر شده :) به امید تداوم و پیشرفت موفقیتش :)

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
واقعا یک بازیکن درجه 1 است و نشون داد که ارزش 21 یک میلیون را داره یک بازیکن استثنایی و رزیلی که همه ی برزیلی ها همینطور هستند.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
واقعا با تعصب بازی میکنه،خیلی جدی و مصمم بود،روح فوتبال برزیلی توی بازیش احساس میشه...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
حالا خیلیها مثل من اعتراضشون نسبت به اومدن امائوری رو پس میگیرن.خدا رو شکر که اینو خریدیم. خیلی بهتر از اون چیزیه که ازش انتظار داشتم.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
بنازم این تعصب و اراده رو :-*

[img width=480 height=394]http://d.imagehost.org/0685/8.jpg[/img]

[img width=480 height=290]http://d.imagehost.org/0077/4.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15958 ارسال
مهاجم برزیلی برای سومین مرتبه با تک گل خودش سه امتیاز حیاتی رو به یووه داد و نشون داد فعلا برترین مهاجم یووه بوده !!! واقعا توی خرید امائوری هیچ گونه اشتباهی صورت نگرفته ! ازش در مورد تیم ملی سوال شده و اون هم با لبخند جواب داده : تیم ملی فعلی من یوونتوسه !!!!

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
یعنی هنوز تصمیم نگرفته واسه ایتالیا بازی کنه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15958 ارسال

یعنی هنوز تصمیم نگرفته واسه ایتالیا بازی کنه؟

نه !!! ولی قول داده به زودی تیم ملی خودش رو انتخاب کنه !! امیدوارم ایتالیا باشه

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
احتمالا منتظره ببینه به تیم ملی برزیل دعوت می شه یا نه برزیل !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی این آمائوری 3 گل 3 امتیازی داشت، یا به عبارت دیگه،یووه 3 پیروزی داشته مقابل اودینزه،کالیری و تورینو،هر 3 پیروزی با تک گل های آمائوری بوده. مقابل کاتانیا هم 1-1 مساوی شد و تک گل یووه رو آمائوری زد. براحتی 10 امتیاز از 12 امتیاز یووه رو آمائوری گرفته با حرکات خودش ! نه حرکات تیمی ! توی این تیم بی تاکتیک که معلوم نیست کی به کیه،واقعا وجود آمائوری نعمتی شده.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
جدا اگه آمائوري آرژانتيني بود الان مارادونا مثل هر هفت هشت نفري كه توي چند سال اخير يهو تيمشون رو چرخوندن مي گفت "اين مارادوناي جديده..."

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه منتظر بمونه این دونگا اگه باشه تا صد ساله دیگه هم دعوتش نمیکنه گند زده به برزیل

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی