پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

میتینگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2356 پاسخ برای این موضوع

حسن ده گلی

حسن ده گلی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
سلام من دو روز پیش بار اولم بود که اومدم میتینگ..... خیلی کیف کردم .... البته وسطای جلسه یه درد کهنه سراغم اومد که نتونستم با بچه ها زیاد حرف بزنم و معذرت می خوام .... همتون گل منم گلدونتون.....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا اقا حسن معنی واقعی هوادار رو معنی کرد . دوستی که برای میتینگ از بروجرد به تهران اومد و ما رو خوشحال کرد و شرمنده .

حسن ده گلی

حسن ده گلی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
کوچکترین کاری که برای شما و دل پیرو و یوونتوس ازم بر اومد همین بود ..... از خدا می خوام که  بازم بیام ....

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال

اقا فرشاد یعنی اقا مانی رو فقط قبول دارید ؟؟؟؟ مانی نباشه شما هم تشریف نمیارید ؟؟؟؟

من مخلص همه هستم. ولي گفتم چون شرايط براي اينكه بيشتر بيام مهيا نيست يك وقتي بيام كه بيشتر با بچه ها آشنا بشم. همين!

واقعا اقا حسن معنی واقعی هوادار رو معنی کرد . دوستی که برای میتینگ از بروجرد به تهران اومد و ما رو خوشحال کرد و شرمنده .

با اين وضع ما شرمنده ميشيم كه تهران هستيم و نمياييم به اين بهانه كه فرصت نداريم!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خدا رو شکر داره شرایط جوری میشه که همه دارند از میتینگها و برنامه های جدید کانون استقبال می کنند و ما هم اتمیدوارم که باقی دوستان به جمع ما بپیوندندو بتونیم از حضور گرمشون استفاده کنیم

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

جمعه ، 20 اردیبهشت ماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 24 خرداد ماه ساعت 1630.

جمعه ، 21 تیر ماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 18 مرداد ماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 22 شهریور ماه  ساعت 18:30 ( به صرف افطاری ) .

جمعه ، 19 مهر ماه  ساعت 15:30 .

جمعه ، 17 آبان ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 15 آذر ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 13 دی ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 18 بهمن ماه ساعت 15:30 .

و

جمعه ، 23 اسپند ماه ساعت 15:30 .

به علت تصادم (!) 17 خرداد با امتحانات و رحلت رهبر انقلاب ، میتینگ خردادماه یه هفته عقب میفته . از طرفی آدرس محل برگزاری میتینگها هم در یه عملیات ضربتی (!) عوض شد ;D .

کافی شاپ سیاه و سپید : میدان هفت تیر ، خیابان کریمخان زند ،خیابان خردمند جنوبی ، پلاک ۳۸

بیست و چهارم میبینمتون ;) ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در مورد هزینه های میتینگ هم که بعضی از بچه ها عرض کرده بودند هر نفر 1000 تومان هزینش می شه و این سه تومنی که شما می گیرید نامردی باید عرض کنم توی این میتینگ اخیر که دوازده نفر حضور داشتند من مبلغ 49500 تومان رو پرداخت کردم که برای هر نفری حدود 4125 تومان می شه و در واقع یارو بهمون تخفیف داد و هزینه میزها رو هم تخفیف داد . دیگه خودتون شرایط رو بررسی کنید

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حالا خوبه کافی شاپ بالا شهر نمیریم!! خیلی گرون ازتون میگیره!! چه خبره! دیگه بخوای یک سفارش بترکون بگیری فوقش 3000 تومن بشه. به نظر من این رزرو کردن کار رو مشکل کرده.پول بیخودی میره تو جیبشون. یکهو همه میریم تو کافی شاپ و میزها رو بهم می چسبونیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حالا خوبه کافی شاپ بالا شهر نمیریم!!

خیلی گرون ازتون میگیره!! چه خبره!

دیگه بخوای یک سفارش بترکون بگیری فوقش 3000 تومن بشه. به نظر من این رزرو کردن کار رو مشکل کرده.پول بیخودی میره تو جیبشون.

یکهو همه میریم تو کافی شاپ و میزها رو بهم می چسبونیم

خوب عزیزم اگه می شد این کار رو کرد که خیلی خوب بود - حالا قاسم با چند جای دیگه هم صحبت کرده که ان شا الله قیمت های اونا هم خوب باشه و به اونجا عزیمت کنیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
قاسم که بالا پست داد!این کافی شاپ جدید بهمون قول داده که هزینه رزرو نگیره.من یه برنامه ای حتی برای دکوراسیون اونجا دارم که اگر صاحب کافی شاپ قبول کنه کار قشنگی میشه ;)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

در مورد هزینه های میتینگ هم که بعضی از بچه ها عرض کرده بودند هر نفر 1000 تومان هزینش می شه و این سه تومنی که شما می گیرید نامردی باید عرض کنم توی این میتینگ اخیر که دوازده نفر حضور داشتند من مبلغ 49500 تومان رو پرداخت کردم که برای هر نفری حدود 4125 تومان می شه و در واقع یارو بهمون تخفیف داد و هزینه میزها رو هم تخفیف داد . دیگه خودتون شرایط رو بررسی کنید

سلام حسین جان
اگر منظورت حرفهای من هست
من گفتم که هزار تومن اضافه میگیرید
ضمنا یه سوال نیک که شرکت نکرد ، سه تومنش موند یا پرید ؟
با تشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اگر منظورت حرفهای من هست
من گفتم که هزار تومن اضافه میگیرید

حسین برای هر میتینگ ۳۰۰۰ تومن گرفته.این ۴۰۰۰ تومن داده.بعد هزار تومن هم اضافه گرفته؟! من که نمی فهمم!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

قاسم که بالا پست داد!این کافی شاپ جدید بهمون قول داده که هزینه رزرو نگیره.من یه برنامه ای حتی برای دکوراسیون اونجا دارم که اگر صاحب کافی شاپ قبول کنه کار قشنگی میشه ;)

كلا با توجه به شرايط اين كافي شاپ مي شه رسما تبديلش كرد به پاتوق يوونتوسي هاي ايران.جاي خيلي خوبيه.(نرفتم ولي يه نماينده فرستادم آمارشو بگيره).فكر مي كنم با توجه به همه‌ي شرايط بشه اونجارو كلا يوونتوسي كرد...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من تو فکر بودم که مثلا قبل از میتینگ بریم و اون طبقه بالا رو با با پرچم و این جور چیز ها تزیین کنیم و کلا محیطش رو یوونتوسی کنیم دیگه.حالا باید با مسئول اونجا صحبت کنیم و ببینیم که شدنی هست یا نه...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
همه چيز به مدير اونجا بستگى داره . اگه آدم پايه اى باشه ( كه فعلا نشون داده هست ) ميتونيم خيلى كارا بكنيم . ديروز به امين گفتم ، اما به شما نميگم كه اگه شدنى بود غافلگير بشين ;) ::)

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
با شرایطی که برای من به وجود اومده احتمالا میتینگ بعدی رو حضور نداشته باشم ولی تمام سعیم رو می کنم که بتونم بیام در هر صورت از همین الان عذر خواهی می کنم

rafieian

rafieian

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال
ohom

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
البته تو شرایطی این امکان وجود داره که حسین بیخودی پول از جیب نده و اون زمانی هستش که یکی یا چند نفر میتینگ نیان و اون هزینه ای که پرداخت کردن و نتونستن ازش استفاده کنن حسین از اون پول ها خرج اضافی کافی شاپ رو بده!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

جمعه ، 21 تیر ماه ساعت 16:30

کافی شاپ سیاه و سپید : میدان هفت تیر ، خیابان کریمخان زند ،خیابان خردمند جنوبی ، پلاک 38

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
سلام بچه ها من فردا ميام تهران چه حوري ميتونم بچز كانون رو ببينم؟

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی