پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

میتینگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2356 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
آقایون خواهشا کوتاه بیاین . مثلا همه ما با هم دوستیم . اگه یه غریبه بیاد تو این تاپیک راجع به ما چی فکر میکنه ؟ به خدا خیلی دوستانه تر هم میشه مشکلات رو حل کرد .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

ترو قرآن دیگه پای من یکی رو وسط نکشین.

تو هم جوگير شدي ها!!!
كي پاي تو رو كشيد وسط...
عليرضا گفت احمد و شبنم و رضا هم دقيقا همونا رو گفت.لازم به توپيح هست يا نه ولي احمدرضاي عزيز بايد بدوني كه احمد وشبنم از دوستان و اعضاي قديمي كانون بودن كه پارسال در ميتينگ ماه رمضان خداحافظي كردند و رفتند و هيچ ربطي هم به تو ندارند...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

الان کل کسایی که دارند اعتراض می کنند 2 نفر اند.تو و احمدرضا.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
توی این تاپیک دیگه بحث های بی ربط نکنید و من از طرف تمام مدیران دارم عرض می کنم هر گونه ارسال بی خود و بی جهت بدون کوچکترین مکثی پاک میشه - هر کسی هم سوال و انتقاد و پیشنهادی داره مطرح کنه و جوابش رو هم از من و دیگر مدیران دریافت خواهد کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منظور احمرضا حرف منه، که احمدرضا هم کوتاه اومده. احمدرضا بیخیال شد و نخواست با اتقاد شخصیش مشکل ساز بشه.تصمیم گرفت نیاد.که شاید دلش گرفت ازین بابت.ولی خوب بهرحال همین که جو رو بهم نریخت محترمه. -- تا همین الانشم پست های بی ربط و متشنج کننده پاک شده اند.

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال
باشه! پست هامو پاک کنید تا می تونید از این کارا کنید!من که به سانسور و اینجور چیزا عادت دارم! ولی همیشه خواستم حرفمو بزنم چه درست چه نادرست چه بفهمم چه نفهمم!(ماشالا اینجا بچه ها همیشه همدیگه رو نفهم میشناسن!) اینجور جاها میشه دونست که چقدر حرفات اهمیت داره! حرفای من انقدر اهمیت داشته که پاک شده! این جور کارا اگه به دست حسین نباشه بالاخره به دست زیر دستاش انجام میشه! اونم به خاطر جایگاهشون! ولی این انسان ها بدونن که جایگاهشون همیشگی نیست و یه روز هم چند تا هوادار سینه چاک دیگه این پست ها رو به دست می گیرن! از نظر من این افراد از لحاظ ارزش واسه من در قبال بچه های قدیمی هم نیستن و هیچ وقت تو خیلی چیزا به گرد پای اون بچه ها نمی رسن اگه می بینید این کانون رو پا مونده که ایشالا بمونه به واسطه حضور اون بچه ها بوده! دیگه خودم نمی خوام ادامش بدم! بیخی! (جونه من این یکی رو پاک نکنید!!!)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من نمیخواستم این پست رو بدم ولی خوب چون من از اول این تاپیک رو خوندم فکر کردم یک سری حرفها نگفته موند اواخر مرداد ماه و تقریبا اوایل شهریور ماه 84 بود که توسط نیک مطلع شدم که کانون هوادارانی درست شده که میخواد هواداران یووه رو سر و سامون بده ، از نیک شماره حسین رو گرفتم و بهش زنگیدم و طی یک صحبت کوتاه سریع رفتم مدارکو فرستادم و عضو شدم چون دوست داشتم در کنار کانون هواداران تیم محبوبم باشم ، از همون اوایل یک سری معیارها مشخص شد که وجدانا فقط به یک بندش عمل شد و اونم توی این سه سال دو بار انجام شد حساب کنید برای هر میتینگ سه تومن پیش بینی شده که به نظر من خیلی زیاده و اگر هر میتینگ بیست نفر باشیم هر نفر کمتر از دو تومن در میاد و اینطوری که من حساب کردم اگر هر میتینگ بیست نفر باشد ، میشه میتینگی بیست هزار تومن و در مجموع 120 هزار تومن پول اضافه از بچه ها گرفته شده ، اون چیزی که توی این سه سال از حسین دیدم این رو میدونم که حسین سایت رو خیلی خیلی خیلی خیلی مهم تر از کانون میدونه و اگر یک هزارم بهایی که به سایت داده بود صرف کانون میکرد شاید کانون خیلی بالاتر از این حرفها بود به نظر منم 25 هزار تومن برای قشر ما ممکنه پوله زیادی باشه و فکر کنید اگر اینطوری که من حساب کردم هر میتنیگ 2 هزار تومن برای هر فرد برآورد بشه ، میشه شش هزار تومن از این مبلغ کم کرد ،  این حساب کتابها بخاطر این نیست که بخوام 25 هزار تومن رو گنده کنم ، چون فکر میکنم ارزش بچه ها خیلی بیشتر از این حرفهاست ولی خواهشا با واژه هایی مثل هوادار نیست کسی که این پولو نده ، یا کسی که هوادار باشه این پولو میده ، سعی نکنید هوادار این تیم محبوب تورین را در حد 25 هزار تومن بکنید ما اوایلش بخاطر یووه اینجا اومدیم ولی مطمئنم الان خیلی از بچه ها بخاطر همدیگه میان و میخوان که با هم باشند یووه یک بهونه برای دوستیهامون بود ، من به شخصه نحوه عضو گیری رو خوب نمیدونم ولی خوب من فکر میکنم خیلی کمتر از این حرفها میشد هزینه کرد ، ما احتیاجی به جنس کارت از نوع PVC نداریم که بیایم 2 هزارتومن بابت اون بدیم ، این هزینه ها الکی هست ، من یادمه توی جلسه IG14 که بودم وقتی کارت رو نشون دادم کلی جنسشو مسخره کردن و گفتن جنس کارت ما خیلی باحال تره ، گفتم جنس کارت نیست که حرمت کارت رو نشون میده ، خود کارته ، مهم اینه که ما عضو کانون هواداران باشیم نه اینکه جنس کارت چی باشه ، من فکر میکنم با خیلی کمتر از این حرفها میشد عضو گیری کرد و در آخر اصلا امر عضو گیری توی این برهه از زمان رو درست نمیدونم ما تا وقتی اسپانسر نداریم نباید سمت عضو گیری بریم ، حسین درست میگه که اسپانسر پیدا نمیشه ولی خوب ما تا وقتی مشکل مالی داریم نباید رویا پردازی کنیم ما میتونیم توی یک پارک یا جایی که هزینه بر نداره دور هم جمع بشیم حتما نباید 20 تومن هزینه رزرو بدیم یادمه ارسلان خسروتاش میگفت : ما حتما نباید همچین جاهایی قرار بزاریم ، ما میتونیم مثلا بگیم فردا صبح هر کی میخواد بیاد بریم کوه ، مطمئن باشید کسی که بخواد با بچه ها باشه میاد بهرحال ممکنه خیلی پراکنده حرف زده باشم از این بابت ببخشید ، فکر میکنم کانون هواداران یووه انقدر عظمت داره که باید طوری عضو گیری کنه که هیچ شبهه ای توش نباشه ، وقتی ما تونستیم وعده هایی که میدیم رو درجا عملی کنیم اونوقت عضو گیری کنیم با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
واقعا از حرفهای کمال خوشم اومد چون تمام حرفاش با دلیل بود و خیلی راحت تر می شه چواب داد و دقیقا مشخص هست که از روی لجبازی نیست و تمامی نظرات خودش رو منطقی گفته - حالا لاین وظیفه من هست که تک تک به سوالات و ابهامات موجود پاسخ بدهم کمال : حساب کنید برای هر میتینگ سه تومن پیش بینی شده که به نظر من خیلی زیاده و اگر هر میتینگ بیست نفر باشیم هر نفر کمتر از دو تومن در میاد و اینطوری که من حساب کردم اگر هر میتینگ بیست نفر باشد ، میشه میتینگی بیست هزار تومن و در مجموع 120 هزار تومن پول اضافه از بچه ها گرفته شده ، اون چیزی که توی این سه سال از حسین دیدم این رو میدونم که حسین سایت رو خیلی خیلی خیلی خیلی مهم تر از کانون میدونه و اگر یک هزارم بهایی که به سایت داده بود صرف کانون میکرد شاید کانون خیلی بالاتر از این حرفها بود جواب : من از قاسم که مدیر میتینگ ها هست سوال کردم اقای قاسم عزیز شما تمامی فاکتورهای سال گذشته رو حساب کن و ببین برای هر نفر چقدر هزینه اب می خوره ؟؟ که قاسم جواب داد 3000 تومان برای هر نفر کمال : ما احتیاجی به جنس کارت از نوع PVC نداریم که بیایم 2 هزارتومن بابت اون بدیم ، این هزینه ها الکی هست ، جواب : به خدا هزینه هر کارت برای من 3500 تومان در میاد و یارو زیر قولش زده و 2500 تومان رو کرده 3500 تومان چون گرون شده و من چند جا سوال کردم همین بود اما چون به بچه ها گفتم 2500 حاضرم ضرر بدهم باز هم ولی سر حرفم هستم - کارت درسته مهم نیست جنسش چی باشه ولی ما سری قبل کارت های معمولی دادیم و این سری با مشورت با تمامی بچه های اصلی به این نتیجه رسیدیم که کارتی بدیم که وجهه بهتری داشته باشه کمال : ما تا وقتی اسپانسر نداریم نباید سمت عضو گیری بریم ، حسین درست میگه که اسپانسر پیدا نمیشه ولی خوب ما تا وقتی مشکل مالی داریم نباید رویا پردازی کنیم جواب : رویا پردازی چیه ؟؟؟ میتینگ ؟؟؟ من اصلا این حرفت رو نفهمیدم که رویا پردازی یعنی چی ؟؟؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
2 ساله همه برنامه ها هرکی هرکی بوده هر سازی که زدید بهش رقصیدیم اما دیگه بسه دیگه وقته اینه که قانونی بکنیم کارها رو حالا اگه از کلمه قانونی بدتون میاد بجاش میگیم نظم دیگه بیشتر از این نمیشه انعطاف پذیر کار کرد مگه خود شما ها نبودید که توی میتینگ اسفند گفتید هر تصمیمی که هیئت مدیره بگیره ما قبول داریم خوب پس چی شد این اولین تصمیم ما بود و مطمئن باشید برنامه های دیگری هم در راه دریم که هنوز اعلام نشده شاید بگید الان 2 ساله دارید همین حرف رو میزنید اما این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست ما یه برنامه 1 ساله به صورت کلی ترسیم کردیم که ایشالا توی اولین جلسه هیئت مدیره که احتمال زیاد همون روز 20 اردیبهشت برگزار میشه به ریز مطالب هم خواهیم پرداخت و برنامه رو مشخص می کنیم و مطمئن باشید دیگه اینبار با تمام وجود و سرعت و قدرت پیش خواهیم رفت دوستانی که حاظر به ادامه همکاری هستند ما نوکر اونا هستیم و دوتانی هم که با این شرایط دیگه نمی تونند ادامه بدند از زحماتشون تشکر می کنیم و همچنان باهاشون دوست خواهیم بود ما میخوایم این بار یک کانون هواداران جدید درست کنیم با اعضایی که همه یک دل باشند و پایبند به نظم و انظباط و مطمئن باشید در این کانون جدید اونقدر شرایط خوب خواهد بود که به این افراد روز به روز اضافه بشه 2 سال تجربه کانون داری بی نظم رو داریم و حالا میخوایم از اون تجربه در جهت یک کانون قدرتمند منسجم و با هدف گام برداریم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

جواب : رویا پردازی چیه ؟؟؟ میتینگ ؟؟؟ من اصلا این حرفت رو نفهمیدم که رویا پردازی یعنی چی ؟؟؟

سلام حسین جان
منظور من از رویا پردازی همون وعده های روز اول بود
من میگم حداقل اگر الان شروع به عضو گیری کردیم ، وعده هایی که میدیم واقع بینانه باشه و عملی کردنش زیاد سخت نباشه
من جواب سوالهامو گرفتم و در آخر از حسین بخاطر جوابش ممنونم
با تشکر

2 ساله همه برنامه ها هرکی هرکی بوده
هر سازی که زدید بهش رقصیدیم اما دیگه بسه
دیگه وقته اینه که قانونی بکنیم کارها رو حالا اگه از کلمه قانونی بدتون میاد بجاش میگیم نظم
دیگه بیشتر از این نمیشه انعطاف پذیر کار کرد
مگه خود شما ها نبودید که توی میتینگ اسفند گفتید هر تصمیمی که هیئت مدیره بگیره ما قبول داریم خوب پس چی شد
این اولین تصمیم ما بود و مطمئن باشید برنامه های دیگری هم در راه دریم که هنوز اعلام نشده
شاید بگید الان 2 ساله دارید همین حرف رو میزنید اما این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست
ما یه برنامه 1 ساله به صورت کلی ترسیم کردیم که ایشالا توی اولین جلسه هیئت مدیره که احتمال زیاد همون روز 20 اردیبهشت برگزار میشه به ریز مطالب هم خواهیم پرداخت و برنامه رو مشخص می کنیم و مطمئن باشید دیگه اینبار با تمام وجود و سرعت و قدرت پیش خواهیم رفت
دوستانی که حاظر به ادامه همکاری هستند ما نوکر اونا هستیم و دوتانی هم که با این شرایط دیگه نمی تونند ادامه بدند از زحماتشون تشکر می کنیم و همچنان باهاشون دوست خواهیم بود
ما میخوایم این بار یک کانون هواداران جدید درست کنیم با اعضایی که همه یک دل باشند و پایبند به نظم و انظباط و مطمئن باشید در این کانون جدید اونقدر شرایط خوب خواهد بود که به این افراد روز به روز اضافه بشه
2 سال تجربه کانون داری بی نظم رو داریم و حالا میخوایم از اون تجربه در جهت یک کانون قدرتمند منسجم و با هدف گام برداریم

سلام نوید جان
این دو سال هرکی هر کی نبود
عضو گیری که ما انجام میدیم هم کاری رو بهتر از گذشته نمی کنه
فکر میکنم حالا که ما عضو گیری رو شروع کردیم و تا به امروز 16 نفر عضو شدند بهتره پشت اینکار رو بگیریم و تا جایی که میشه ادامش بدیم
در مورد علیرضا ( کرال ) ، هر کسی که انتقادی میکنه ، لطفا بشناسیدش و بهش انگی بزنید ، من هیچوقت ندیدم علیرضا کرال کانون رو تنها بزاره و توی همه ی برنامه ها کنار ما بوده ، پس این فرد هیچوقت قصد و قرضی نداره و من فکر میکنم فقط لهن علیرضا یکم تند بود ، اونم بخاطر علاقه ای هست که به کانون داره
واقعا دیگه از رفتن بچه ها خسته شدم ، بخدا اگر اون بچه هایی که رفتند میموندند ، ما الان حداقل سه چهار هزار عضو فعال داشتیم
ما با اخلاق تقریبا بچه گانه ی خودمون هی باعث میشیم چند وقت یک دفعه نسل اعضا عوض بشند
در آخر یک خواهش از اعضا دارم ، وقتی کسی از کانون و نحوه عضو گیری انتقادی میکنه ، صبر کنید مسئولش که حسین هست بیاد جواب بده ، چون این دخالت ها همواره ثابت کرده هیچ سودی نداشتند و فقط باعث جنجال شدند
با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کمال جان هدف ما توی این مرحله جدید فقط عضو گیری نیست بلکه عضو گیری شروعی بر تمامی برنامه های ماست مطمن باش اینبار دیگه با تمام قدرت اومدیم و با تمام قدرت هم ادامه میدیم امیدوارم این موضوع هم دیگه خاتمه پیدا کرده باشه ایشالا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
دیگه اصلا دلیلی نداره این بحث ها بخواهد ادامه پیدا کنه - هر کسی سوالی داشت مطرح کنه تا جوابش رو بدیم دیگه - منتظر ملاقات بچه ها در 20 اردیبهشت خواهیم بود .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
بچه ها یه سوال کارته نقره ای رو میشه به طلایی تبدیلش کرد؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

بچه ها یه سوال کارته نقره ای رو میشه به طلایی تبدیلش کرد؟

بله عزیزم مشکلی نیست و می تونید

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دوستان عزيز من دارم جمعه صبح مي رم نمايشگاه و از اونجا ميام ميتينگ.اگه كسي ديگه هم همين قصد رو داره بگه برنامه ريزي كنيم هم رو بيشتر ببينيم...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
در مورد هزینه هایی که دوستان متقبل میشن باید عرض کنم که مبلغ 3000 تومان برای یک ساعت در کافی شاپ نشستن و تناول کردن هر چیزی که دلتون میخواد فکر نمیکنم زیاد باشه ! نمیدونم ! شاید شما که میری کافی شاپ فقط 450 تومن میدی !!! واقعا نمیدونم ! یعنی نمیتونم باور کنم که سر (( 3000 تومان پول برای چیزی که میخورم )) دارم اعتراض میکنم !!!!!!!!!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
دو تا از دوستان از من سوال کردند ما می تونیم درخواست کارت بدهیم قبل از میتینگ و بیاییم میتینگ و پولش رو بعدا بدهیم ؟؟؟ باید در جواب این دوستان عرض کنم که بله هیچ مشکلی نیست شما تنها کافیه درخواست خودتون رو بدهید تا اقدام کنم

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
تغییراتی در برنامه ی میتینگها بوجود اومده ! یه میتینگ اضافه شده و 3 تغییر در زمان و روز میتینگهای آتی انجام دادیم . با تصمیماتی که گرفته شده ، در روز جمعه ، 17 خرداد ماه ساعت 16:30 میتینگ خواهیم داشت ؛ همچنین میتینگ شهریور ماهمون ، به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان از ساعت 16:30 به 18:30 و ضیافت افطاری تغییر زمان میده و میتینگ دی ماه و اسپند ماهمون هم به ترتیب از روزهای 20 دی و 16 اسپند به روزهای 13 دی و 23 اسپند منتقل میشن ! دلیل این امر هم اینه که میتینگ دی مصادف میشد با 12 محرم و شهادت امام زین العابدین (ع) و میتینگ اسپند هم میشد روز شهادت امام حسن عسکری (ع) که بدینوسیله این اشکالات برطرف شد .

به این ترتیب برنامه ی میتینگهای کانون هواداران یوونتوس در سال 87 میشه این :

جمعه ، 20 اردیبهشت ماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 17 خرداد ماه ساعت 1630.

جمعه ، 21 تیر ماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 18 مرداد ماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 22 شهریور ماه  ساعت 18:30 ( به صرف افطاری ) .

جمعه ، 19 مهر ماه  ساعت 15:30 .

جمعه ، 17 آبان ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 15 آذر ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 13 دی ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 18 بهمن ماه ساعت 15:30 .

و

جمعه ، 23 اسپند ماه ساعت 15:30 .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پس قراره آخرین میتینگ سال رو واسم تفلد بگیرید! آخه این چه زحمتیه؟؟ شرمنده میکنید ها! راضی به زحمت نبودم (بازهم که اسمایل خجالت نداره فوروم ;D ) متاسفانه من پس فردا نمیتونم بیام چون دارم میرم سفر عکس بگیرید تا بیاییم ببینیم و فکر کنیم که ما هم بودیم. خوش بگذره

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سلام به همگی اولین میتینگ کانون هواداران یوونتوس در سال 87 امروز برگزار شد و خدا رو شکر میتینگ خیلی خوب و جذابی بود حضور 3 دوست جدید و همچنین حضور حسین صالحی رونق خاصی به این میتینگ داد بحثهای متنوعی در میتینگ مطرح شد بحث اول در مورد نحوه عضو گیری و ایرادات وارد بر این طرح بود و همچنین پیشنهادات دوستان در مورد روش جدید عضو گیری که این روش به تایید اکثر دوستان رسید و البته انتقاداتی هم مطرح شد که قابل بررسی و فکر و تجدید نظر هستند موضوع دوم در مورد انتخاب بهترین بازیکن فصل یووه بود طبق گفته حسین قرار بر این هست تا از طرف کانون هواداران یوونتوس در ایران هدیه ای به رسم یادبود به بهترین بازیکن فصل یووه از نظر هواداران ایرانی داده شود و بر همین اساس در این میتینگ6 نفر از بهترین ها انتخاب شدند که قرار شد از بین این 6 نفر با قرار دادن یک نظر سنجی در سایت یک نفر انتخاب و هدیه برای او ارسال شود پیشنهادات متنوعی برای هدیه داد شد که در پایاین به این نتیجه رسیدیم که یک طرح منبت کاری شده اصفهان را به عنوان نماد ایرانی برای بازیکن منتخب ارسال کنیم بحثهای دیگر هم در مورد وضعیت فعلی تیم فوتبال - برنامه ها ی فوق برنامه و همچنین برنامه های جدید کانون بود خوش و بش های دوستانه هم که در همه میتینگ ها بوده و هست در پایان هم مثل همیشه عکی به یادگار گرفته شد که ایشالا ایمن عکس ها رو در فوروم قرار خواهد داد اعضای حاضر در میتینگ اول : 1- حسین صالحی 2- قاسم تقوی 3- نوید کافی موسوی 4- علی کهنبانی 5- امین شهریوری 6- سلیم صالحی ( مهمان ویژه) 7- بابک رحمانی 8- محمد رفیعیان 9- حسن ده گلی ( ایشون از بروجرد تشریف اورده بودند ) 10- اقای بهار اسا (امیدوارم اشتباه نکرده باشم) 11- بدرالملوک بهرسی 12- طناز احدی مقدم اطلاعات کامل و تکمیلی رو ایشالا علی قرار خواهد داد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی