پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

میتینگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2356 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سلام دوستان !!! من حدس می زنم میتینگی که در پیش رو داریم ، شلوغ ترین میتینگ سال 87 بشه !!!!!! راستی ! آخر میتینگ کلش آزاد شد ، فقط این دفعه آزاد شد ؟ چی شد که آزاد شد ؟ یعنی ما بیایم یا نیایم ؟

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
عرفان حون تو بیا به این کاراش چیکار داری دیگه !!! اونقدر بگید که دوباره کارتیش کنن :D :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
میتینگ از این هفته مثل سابق هستش و همه میتونن بیان ، فقط هزینه اش گرفته میشه که نفری 3 تومن تقریبا هستش حالا شاید کمتر یا بیشتر که بعیده اصلا بیشتر بشه . بازم جا داره از حسین و دیگر اعضای هیئت مدیره تشکر کنم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من خوب تکلیف اونهایی که پول دادن چی میشه ؟ با تشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
کمال تو هم بعضی وقت ها تعطیل می کنی ها ؟؟؟ خوب معلومه دیگه روز میتینگ ازشون پول نمی گیرن!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اونا تکلیفشون مشخص هستش و لزومی نداره هزینه ای پرداخت کنند

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دوستان ، خواهران و برادران گرامی !! من نه مدیرم ، نه عضو هیئت مدیره هستم ، نه فامیل مدیرم !!!! اما به عنوان 1 یوونتوسی ازتون خواهش می کنم که اگر مشکل خاصی نداشتین جمعه بلند شین بیاین میتینگ وگرنه 1 پس گردنی محکم ازم می خورین !!! نه جدا ، بیاین ، خوش می گذره ، و با اومدنتون 1 تو دهنی محکمی به طرفداران باشگاه های دیگه بزنید که فقط ادعای تعداد زیاد طرفدار دارند ولی تو عمل و تو میتینگ هیچی نیستن. (حالا جالبیش این میشه که فردا 1 بلایی سرم بیاد از 7 قسمت منفجر بشم نتونم بیام)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه میشه زمان میتینگ های تابستون رو از الآن مشخص کنین منم برنامه ریزی کنم یکی رو بیام

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
داداش شما بیا هر وقت اومدی میتینگش میکنیم مانی جون . D:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اینجا کسی که شاغل نیست. تابستون هم هست. به نظرم میتینگ ها رو بندازیم وسط هفته یا اول هفته چون 5شنبه جمعه ها چون تابستونه احتمال اینکه خانواده ها برن جایی زیاده.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
ماني جان‎ ‎ميتينكها همه طبق برنامه اعلام شده بركزار خواهند شد

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
1 سوال : از هفت تیر که حرکت می کنیم تو کریم خان ، خردمند ، قبل از ایرانشهر یا بعدش ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

1 سوال :

از هفت تیر که حرکت می کنیم تو کریم خان ،

خردمند ، قبل از ایرانشهر یا بعدش ؟

خیابون بعد از خردمند میشه ایرنشهر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
عزیزم! شما آدرس رو از کمال بپرس! ایشون بسیار دقیق راهنماییتون میکنن به سوی مقصدتون! این آقا چشم بسته می رسوند جایی که باید بری ایجاست که یک پس کله ای میخوره و بهش میگن تو بیجا می کنی چشم بسته ما رو می بری!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بچه ها من به احتمال خیلی زیاد می تونم بیام میتینگ یه آدرس بسیار بسیار بسیار دقیق از سمت هفت تیر بهم بدین.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
هفت تیر . ، به سمت جنوب که وای میسی ، کریم خان سمت راست . وارد کریم خان که شدی ، تقریبا زیر پل کریم خان ، دسته چپ کوچه خردمند جنوبی ، پلاک 3 ، کافی شاپ نمیدونم چی چی !!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
میدان هفت تیر داخل خیابان کریم خان زند . نرسیده به پل کریم خان . قبل از خیابون ایرانشهر که محل سابق میتینگها بود . خیابان خردمند جنوبی. پلاک 3 کافی شاپ سیاه و سفید .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
با شماره 09369660279 هم ميتونين تماس بگيرين تا اگه كافىشاپ رو پيدا نكردين بشه راهنماييتون كرد .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بگیم با آقای کی کار داریم؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال