پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و نکات جدید

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اطلاعات بیشتر راجب طراحی قالب جدید،لطفا بخونید ،بعد اگر کسی سوال پرسید بنش میکنم ;D هتتریک در رابطه با اینکه چرا می خواد این قالب رو عوض کنه گفته : سال 2000 که این قالب طراحی شد،متناسب با شرایط و علم طراحی اون روز ها شکل گرفت،و الان بعد از 8 سال،یه جورایی این قالب دیگه به روز نیست و متناسب با نیاز های امروزی نیست.به طور مثال این قالب با تکنیک "فریم" ها طراحی شده که اون موقع یک تکتیک رایج بود.ولی حالا با ظهور Tab ها و اینجور امکانات،فریم ها دیگه زیاد مفید نیستند.به خصوص برای کار ما منوی سایت،وقتی در tab جدید باز میشه منو حذف میشه و فقط یکی از فریم ها باز میشه.یا برای Bookmark کردن و چرخیدن توی قسمت های سایت،هرلحظه شما می تونید یک قسمت سایت رو داشته باشید،ولی این روزها به بالا رفتن سرعت و شیوه های گشت گذار اینترنتی،بهتره که قابلیت دسترسی بیشتری به قسمت های مختلف سایت باشه.یکی دیگه از ایراداتی که قدیمی بودن اینه که در اون زمان اکثر صفحه ها و مونیتور کوچیک بودند و این سایت متانسب با اون صفحه ها طراحی شده،ولی الان صفحه های کامپیوتری خیلی بزرگتر شده اند و اون صفحه های کوچک قدیمی رایج نیستند.در نتیجه برای امروز فونت مورد استفاده ی فعلی هتتریک بیش از حد کوچیک و ناخواناست.و در قالب بعدی فونت بزگتر و خواندنی تر خواهد شد. یکی دیگه از ایرادات این قالب اینه که خیلی درهم و شلوغه؛و اکثر تازه کار ها هم مدت زیادی طول می کشه که بهش عادت کنند،اگر هیچوقت بتونن عادت کنن ! منوی جدید،کاملا مستقیم و در دسترس خواهد بود. صفحات خاص هتتریک منظم نیستسند،مثلا امروز به نظر می رسه صفحه The club جایی شده با این حس که " اینو کجا بزاریم ؟ نمی دونم بزارش توی The club ! " در طراحی جدید هر چیزی سر جای خودش قرار میگیره تا فضا برای پیشرفت های بعدی باز بشه.مثلا کارکنان از صفحه ی کلاب خارج میشوند و شکل و ظاهر بهتری پیدا میکنند.اینطوری دست ما برای افزایش کارکنان باشگاه هم باز تر میشه. صفحه ها پهن تر میشوند دارای انتهای مشخصی خواهند بود.و کلا به شکل نوین و متناسب با نیاز های کاربران طراحی خواهد شد. مثلا ما نخواستیم خیلی صفحه ی خفن و باحالی با کمک فلش و چیزهای سنگین دیگه درست کنیم، سعی می کنیم صفحه راحت،مستقیم و ساده ولی در عین حال زیبا باشه. طراحی این قالب تا 2-3 ماه دیگه تمام میشه.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
بسم الله الرحمن الرحيم بن شديم رفت ;d ميگم اونوقت اين كارا بعث سنگين شدن سايت نميشه و يكي مثل من كه با ديال آپ مياد دچار مشكل نميشه؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه ! گفتم که بخون ;D ! باعث سبک شدن و راحت تر شدن سایت میشه !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من امیدوارم این مثل بقیه قول هاشون نشه هنوزه که هنوزه به کاربران نگفتن یکی بین باشگاه جوانان و د کلاب انتخاب کنید با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم فقط یه سوال دارم ;D معادل واژه خفن در زبان مادری سرزمین بریتانیای کبیر چی میشه ؟ ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

منم فقط یه سوال دارم ;D

معادل واژه خفن در زبان مادری سرزمین بریتانیای کبیر چی میشه ؟ ;D

توی متن نوشته بود Cool که معنیش میشه "باحال" یا "خیلی خوب" اما با غلظتی بیشتر ! اینجا حس کردم چیزی شبیه به خفن منظورشه !
البته Cool رو همیشه نمیشه اینطور معنی کرد چون کاربرد خیلی گسترده ای داره،مثلا جمله ی Thats cool with me یعنی من با این موضوع مشکلی ندارم !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
2 خبر. 2 چیز توی هتتریک Rename شد یکی Econmoy به finance اغییر پیدا کرد و Economist به Acountant و فقط اسمشون تغییر کرده. دومین خبر اینه که آلتید (Alltid.org ) در پرسه ای 6 ماهه جزیی از هتتریک خواهد شد.هتتریک گفته به دلیل آمار و ارقام جداول قشنگی که داره، تصمیم گرفته شد که آلتید رو به داخل هتتریک بیاریم و اون رو قسمتی از خود هتتریک کنیم برای بالا رفتن کیفیت آماری هتتریک.درضمن قبلا آلتید نمی تونست یه سری آمار رو ارائه بده ولی از حالا به بعد با یکی شدنش تنوع آماری خیلی بیشتر پیدا می کنه. کلا هتتریک در آستانه ی یه انقلاب اساسیه ;D تا چند ماه دیگه همه چیز به کل جدید میشه. از طراحی سایت گرفته تا امکانات جدید و گسترش !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

2 خبر.

2 چیز توی هتتریک Rename شد یکی Econmoy به finance اغییر پیدا کرد و Economist به Acountant و فقط اسمشون تغییر کرده.

دومین خبر اینه که آلتید (Alltid.org ) در پرسه ای 6 ماهه جزیی از هتتریک خواهد شد.هتتریک گفته به دلیل آمار و ارقام جداول قشنگی که داره،
تصمیم گرفته شد که آلتید رو به داخل هتتریک بیاریم و اون رو قسمتی از خود هتتریک کنیم برای بالا رفتن کیفیت آماری هتتریک.درضمن قبلا آلتید نمی تونست یه سری آمار رو ارائه بده ولی از حالا به بعد با یکی شدنش تنوع آماری خیلی بیشتر پیدا می کنه.

کلا هتتریک در آستانه ی یه انقلاب اساسیه ;D تا چند ماه دیگه همه چیز به کل جدید میشه.
از طراحی سایت گرفته تا امکانات جدید و گسترش !

بابا هنوز اون انقلاب قبليه انجام نشده ؟؟؟ ;D

من منتظرم با اين اينترنت ذغالي كارم تو هتريك آسون تر بشه :-\

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
آقا ميخواستم يه خبر بدم گفتم اينجا بهتر هستش مربي تيم اميد: (به 10-06-2008) Foolione تا چند وقت ديگه انتخابات مربي تيم ملي جوانان هست بيايد يكي از بچه ها كانديد بشه ما هم حمايتش كنيم اون دفعه كمال بد نبود خوب راي آورده بود حالا اگه يكي از شماها كانديد بشه خيلي خوبه. يكي از خودمون كانديد بشه و مربي تيم ملي بشه شايد يه خورده بهتر تو انتخاب بازيكن عمل بكنه كه مثلا يكي مثل محسن كه خودش رو كشت دروازبانش به تيم ملي بره راحت بتونه اين كارو انجام بده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سیستم Mail هتتریک از فردا خفن خواهد شد ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فصل جدید از پس فردا و جام حذفی شروع میشه، رسما ضربه های آزاد غیر مستقیم اضافه شد به هتتریک.حدود یک سوم ضربات آزاد به صورت غیر مستقیم زده میشه. و گل زنی بیشتر برای تیمی خواهد بود که مجموع بازیکنان میانگین Set peaices بیشتری داشته باشند. یعنی تیمی که در حمله قوی تر باشه میانگین Set pieces و Scoring موفق تره، و تیمی که در دفاع میانگین Set pieces و Defending قوی تر باشه برتره. به طور کلی مفهومش اینه که قدرت Set pieces دیگه محدود به زننده ی ضربه نیست،هربازیکنی که این قدرت رو داشته باشه،در هر صحنه ی مربوط به ضربات آزاد موفق تر عمل می کنه. یک دروازه بان هم برای عملکرد خوب در ضربات آزاد نیاز به این قدرت داره.یعنی یه دروازه بان خیلی قوی،بدون قدرت ضربه ی آزاد نمی تونه روی ارسال ها خوب واکنش نشون بده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی دوستانه به شدت ساده شد !!! یه Friendly pool طراحی شده یا بستر بازی دوستانه ! بعد تنها کاری که شما باید کنید اینه که خودتون رو توی Pool اضافه کنید، و شرایط هم ذکر کنید،مثلا بازی خارجی یا داخل خونه. بعد وقتی هتتریک یه نفر رو پیدا کنه که شرایط که شما خواستید رو داشته باشه اوتوماتیک بازی دوستانه رو ثبت می کنه.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

بازی دوستانه به شدت ساده شد !!!

یه Friendly pool طراحی شده یا بستر بازی دوستانه ! بعد تنها کاری که شما باید کنید اینه که خودتون رو توی Pool اضافه کنید،
و شرایط هم ذکر کنید،مثلا بازی خارجی یا داخل خونه.

بعد وقتی هتتریک یه نفر رو پیدا کنه که شرایط که شما خواستید رو داشته باشه اوتوماتیک بازی دوستانه رو ثبت می کنه.

سلام رضای عزیز و خوب خودم

متاسفانه این که به درد ما نمیخوره

ما اول که باید از شر کاپ خلاص بشیم

بعدش هم کاپ یوونتوسی ها

فکر کنم اصلا وقت نمیرسه بخواهیم بیام اینو امتحان کنیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از شر کاپ چرا خلاص بشی ؟ در کاپ خواص بسیار مفیدی نهفته است ;D

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
رضا عزیز خودم میشه یه سری خواصش رو بگی من که نمیدونم چه سودی واسه ما داره جز این که بعد از چند بازی حذف میشیم؟ خدایی یه توضیح بده تا از این ذهنیت بیام بیرون ممنون و سپاسگذارت میشم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مهمترین خاصیتش اینه که تجربه ی بازیکن ها زیاد میشه سریعتر از لیگ.فکر کنم 2 برابر.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

مهمترین خاصیتش اینه که تجربه ی بازیکن ها زیاد میشه سریعتر از لیگ.فکر کنم 2 برابر.

مرسی رضا جون راستی اقا رضا گل و عزیز میشه در مورد مادیاتش توضیح بدی واسه برد ها چی میدن گل زیاد بزنی چی ؟

مرسی عزیزم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه،ولی خوب تماشاگر جام حذفی خیلی زیاده،یعنی اگر بالا بری توی ورزشگاه های بزرگ به دلیل حذفی بودن و حساسیت پول خوبی می تونی بگیری. ولی اولاش چون همه بات هستند زیاد پول توش نیست.هرچی بالاتر بری بهتره.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
بازم مرسی بازم یه سوال رضا جون اگر بازی به ضربات پنالتی کشیده بشه کی پنالتی ها رو میزنه ؟ اون جایی که تعیین میکنیم واسه زدن پنالتی فقط یکی رو باید بذاریم پس بقیه چی میشن؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی تاپی سوالا بپرسی بهتره. همونجا که یکی رو می زاری،بقیه هم بزار.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی