پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و نکات جدید

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

در ضمن،اگر حریفتون تیم نچینه و بازی برگزار نشه درسته شما 5-0 برنده میشید.ولی بازی با پسرای اون همسایگی ها برگزار میشه و ریتینگ تیم رو میبینید :دی: یعنی با بچه های کوچه بازی می کنید :دی:

سلام
توی گروه ما همچین اتفاقی افتاد ولی هیچ ریتینگی از تیم ها نزد

یه تغییر دیگه
فاصله بین بازی های دوستانه جوانان کم شده
نمی دونم چقدر شده
ولی من امروز اتفاقی چک کردم 18 روز گذشته بود ولی تونستم یه بازی دوستانه ترتیب بدم

من تجربیشو گفتم
حالا رضا تئوریشو میگه بهمون ;D

جدی میگی ؟
من حس کرده بودم دو هفته در میون شده ها ولی دقت نکردم
باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یه تغییر دیگه
فاصله بین بازی های دوستانه جوانان کم شده
نمی دونم چقدر شده
ولی من امروز اتفاقی چک کردم 18 روز گذشته بود ولی تونستم یه بازی دوستانه ترتیب بدم

من تجربیشو گفتم
حالا رضا تئوریشو میگه بهمون ;D

مانی چیزی پیدا نکردم راجبش.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره حق با توئه من الآن متوجه شده داستان چيه با توجه به سيستم سرچ رندومي كه واسه بازي هاي دوستانه جوانان گذاشته ما مي تونيم چند روز قبل از موعد بازي دوستانه يه بازي رو به تاريخ چند روز بعد كه همون 20 روز ميشه تنظيم كنيم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امروز صبح در حین آپدیت سایت یه ارور خفن اتفاق می افته و کل فروم های هت تریک که بعد از 26 آگوست ساخته شده می پره ! هت تریک گفته ما کل مسیج ها رو داریم، ولی تیتر و موضوع فروم ها پریده و ما هم واقعا نمی تونیم بشینیم 70 هزار فروم رو دسته بندی کنیم یکی یکی ! گفتند از صبح هرکاری کردیم موفق نشدیم درستش کنیم و این تیکه آخرش خیلی باحاله : Straight from our hearts: This really sucks :دی: قول دادن دیگه تکرار نشه !

hosein amini

hosein amini

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 55 ارسال
سلام خوبید بچه ها قضیه این فیس بوک هتریک چیه؟ خطرناک نیست ثبت نام کردن؟

hosein amini

hosein amini

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 55 ارسال
مرسی که جواب دادیید. خوابید؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

سلام خوبید بچه ها قضیه این فیس بوک هتریک چیه؟ خطرناک نیست ثبت نام کردن؟

عزیز من اولا اینجا جاش نیست باید توی پرسش و پاسخ هتریک مطرح میکردی
بعدش
مگه نمیبینید خود سایت هتریک این برنامه رو راه انداخته!
چه خطری داشته باشه؟
میشه توضیح بدین؟
نکنه شما اخبار سایت هتریک رو از Goal چک میکنید که میگید خطر داره نداره!!!!

hosein amini

hosein amini

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 55 ارسال

عزیز من اولا اینجا جاش نیست باید توی پرسش و پاسخ هتریک مطرح میکردی
بعدش
مگه نمیبینید خود سایت هتریک این برنامه رو راه انداخته!
چه خطری داشته باشه؟
میشه توضیح بدین؟
نکنه شما اخبار سایت هتریک رو از Goal چک میکنید که میگید خطر داره نداره!!!!

می گم ایران گیر نمیده؟ اصلا نکنه هتریک رو فیلتر کنن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

می گم ایران گیر نمیده؟ اصلا نکنه هتریک رو فیلتر کنن

جواب رو توی پرسش و پاسخ هتریک میدم

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
اينم مهم ترين تغيرات هتريك تو فصل بعد:

With the new match engine in place we will now focus on other areas of improvement. But there is some news for next season; things we believe will have a nice impact on the game and don’t require brand new development.

Foremost you will be able to train your players considerably faster from next season on. There are also changes to the staff system, and a change to how Special Events are distributed.
Increased training speed
Training change in details
Skill drop changes
Academies keep their current speed
Prices on the transfer list might fall
Coming salary changes
General training removal also coming up

Staff changes:

- Goalkeeping coaches will be merged with assistant coaches.
- Accountants will be removed
- You will not be able to hire more than 10 staff persons of the same type.
- You will not be able to have more than 30 staff persons in total.
If at the start of the next season, you have more than 30 staff persons hired, the board will first fire psychologists (but leave at least 1). If that’s not enough they will fire physiotherapists (but leave at least 1), and after that doctors.

Special event distribution change:

As you most likely know; the more you dominate the midfield today, the higher the chance to get a special event. Next season we will make midfield less important when a special event is distributed. It will now be exactly according to the ball possession.

This means having 55% ball possession means a 55% chance to get each special event (you must also have the right players/specialties for a particular event to get triggered of course).

The reason for this is to make midfield a bit less important than what it currently is. As a second step we will also connect special events with attack and defence ratings in the future.

اينم لينك خود مطلب : http://www82.hattric...ick/Editorials/

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

خب ؟! :دی:

رضا بیا ترجمه کن :دی:

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
چيز خاصي نميگه.ميگه سرعت تمرين دادن بيشتر از قبل ميشه (تا فرومديبل سريعتر پيشرفت ميكنن و بعد اون سرعت كمي افت ميكنه تا تايتان و بعد از اون بازم كمي بيشتر افت سرعت دارين و ... آخرشم يه مثال زده كه يه بازيكن 17 ساله 50% سريعتر از امروز پيشرفت ميكنه تا برسه به فرمد و بعد از اون درصد پيشرفتش كمتر ميشه و بعد يه 23 ساله مثال زده تا فرمد برسه و گفته 75% سريعتر و ... در مورد افت اسكيل حرف زده كه كمتر به سن وابسته ميشه و لول بالاي تايتان با توجه به سن سريعتر افت ميكنه. آكدمي هيچ تغييري نداره نقل و انتقالات ارزونتر ميشه و دليلش اينه كه بازيكن كمي سريعتر پيشرفت ميكنن. افزايش حقوق تغير ميكنه.يعني بازيكن مسن تر كمتر حقوقش افزايش پيدا ميكنه و ... فكر كنم ميگه ميخوان تمرين جنرال(فرم) رو حذف كنن. مربي ها تغير ميكنن: مربي دروازه بان با اسيستن يكي ميشه حسابدار حذف ميشه قادر نيستي بيشتر از 10 تا مربي از يك نوع داشته باشي. مجموع مربي هات هم از 30 بيشتر نبايد باشه. (اگه بيشتر از 30 مربي داشته باشي : first fire psychologists (but leave at least 1). If that’s not enough they will fire physiotherapists (but leave at least 1), and after that doctors. اول روانشناس (1حذف) اگه كافي نبود فيزيوتراپ(1 حذف ميشه) و اگه بازم كافي نبود دكتر و ... آخرشم در مورد موتور هتريك و كم كردن محاسبه نتايج با توجه به هافبك هست و گفته ميخواد به حمله و دفاع تاثير بيشتري بده ( بعيد ميدونم)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی، اتحادیه‌ی فوتبال هت‌تریک اعلام کرد هم‌اکنون زمان بهره‌گیری از نتایج اولین تحقیقات انجام شده در مرکز پزشکی این اتحادیه، فرا رسیده است. - سخنگوی HFA تصریح نمود: از آنجا که می‌خواستیم اطلاعات بهتری در رابطه با مصدومیت‌ها‌ی فوتبال داشته باشیم، اقدام به ایجاد یک مرکز پِِِژوهشی در این رابطه نموده و اکنون اولین ثمره‌ی این سرمایه‌گذاری پیش روی ماست. آنچه که در طول این پژوهش‌ها به دست آمد، روشی است که از طریق آن به مصدومیت‌های بلندمدت، پایان داده می‌شود. - سخنگوی HFA در ادامه افزود: به کمک این یافته‌ها، می‌توانیم بگوییم دیگر مصدومیتی بیش از 4+ هفته وجود ندارد و مصدومیت‌هایی که برای بهبودی نیازمند زمانی بیش از این بودند به 4+ کاهش خواهند یافت. فکر می‌کنیم این یافته‌ها و نتایج آن، کمکی به دکترها و مدیران باشگاه‌ها خواهد بود.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این‌بار می‌توانیم مشتاقانه منتظر یک پایان فصل نسبتاً آرام باشیم. تنها چیزهایی که اتفاق خواهند افتاد دو مورد هستند که فصل قبل اشاره‌ی کوچکی به آنها کردیم: - حذف تمرین فرم - تعدیل حقوق بازیکنان مسن‌تر که با جزئیات کامل در این مقاله به آنها پرداخته شده است به همراه چند خبر دیگر. وقتی در سال ۱۹۹۸ شروع به بازی هت‌تریک کردم و برای چند سال بعد از آن، داشتن بازیکنان ۲۷ ساله به بالا کاری احمقانه به حساب می‌آمد و تمرین فرم، نوعی وقت تلف کردن بود. یعنی دقیقاً متضاد آنچه که امروزه شاهدیم؛ زیرا حالا یک استراتژی خیلی خوب استفاده از بازیکنان مسن‌تر (که دستمزد کمتری دارند) و تمرین فرم مداوم آنها برای بالا نگه داشتن شرایط آمادگی‌شان است. در واقع این استراتژی خیلی قدرتمند بوده است. حتی اگر روال حرکت تمرین فرم و استفاده از بازیکنان مسن را از ناخواسته به خواسته، مقداری سرگرم کننده تلقی کنیم، باید بگویم که جالب اینجاست پیر و پاتال‌ها تبدیل به استراتژی برتر شده‌اند و این به خنده‌داری همان زمانی است که بازیکنان ۲۷ ساله به بالا، مرده تلقی می‌شدند. دیگر از این خبرها نخواهد بود. گزینه‌ی استفاده از بازیکنان مسن، همچنان به حیات خود ادامه خواهد داد، اما با این دو تغییر که در فصل آینده اعمال می‌شود ما مقداری از شدت این استراتژی غالب می‌کاهیم. همان‌طور که قبلاً بارها و بارها گفته‌ایم، راه‌های زیادی برای موفقیت وجود دارد، اما هیچ‌یک از آنها نباید بر دیگری برتری داشته باشد. حذف تمرین فرم با شروع فصل جدید، دیگر امکان اجرای تمرین فرم وجود نخواهد داشت و مجبور خواهید بود تمرین دیگری را انتخاب کنید. در حالی که به اندیشه کاربرانی که می‌خواهند قادر باشند تا فرم بازیکنان را در برخی حالات مدیریت کنند، احترام می‌گذاریم، نباید تمرین مداوم آنها برای هفته‌های متوالی، ممکن باشد. بنابراین فعلاً این گزینه را حذف می‌کنیم، اما شاید در آینده به شکلی دیگر بازگردد. درباره‌ی فرم عالی گاهی اوقات، رسیدن به فرم عالی بدون تمرین فرم امکان نداشت. حالا این مسئله تغییر خواهد کرد، تا دوباره امکان رسیدن به فرم عالی وجود داشته باشد. تعدیل حقوق بازیکنان مسن ما حقوق بازیکنان مسن‌ (۲۹ سال به بالا) را در دو مرحله افزایش خواهیم داد. در حال حاضر بازیکنان مسن سالانه به اندازه‌ی یک‌هشتم حقوق معمول خود تخفیف می‌گیرند. در فصل آینده این تخفیف یک‌نهم و در فصل بعد از آن، یک‌دهم خواهد بود. این بدان معناست که بازیکنان عملاً حقوق بالاتری دریافت نمی‌کنند (تا زمانی که مهارت‌هایشان ثابت است). آنها فقط در به‌روز رسانی بعدی حقوق خود (در روز تولدشان) تخفیف سالانه‌ی کمتری نسبت به روال معمول دریافت می‌کنند. برای مثال: آدام آدامز ۲۸ ساله و حقوقش ۸۰۰۰۰ است. در حال حاضر تخفیف سالانه‌ی این بازیکن یک‌هشتم (۱۰۰۰=۸۰۰۰/۸) است. این بدان معناست که وقتی وی ۲۹ ساله شود حقوش ۷۰۰۰۰ و وقتی ۳۰ ساله شود، ۶۰۰۰۰ خواهد بود. برای همان مثال با تخفیف سالانه‌ی یک‌نهم (=۸۸۸۹) وقتی آدام آدامز ۲۹ ساله شود حقوقش ۷۱۱۱۱ و وقتی ۳۰ ساله شود ۶۲۲۲۲ خواهد شد. و با تخفیف سالانه‌ی یک‌دهم (=۸۰۰۰) وقتی وی ۲۹ ساله شود حقوقش ۷۲۰۰۰ و وقتی ۳۰ ساله شود ۶۴۰۰۰ خواهد بود. در حال حاضر آخرین تخفیف به بازیکنان ۳۵ ساله تعلق می‌گیرد. در فصل آینده، آخرین تخفیف به بازیکنان ۳۶ ساله و در فصول بعد از آن به سن 37 تعلق خواهد گرفت. به یاد داشته باشید که هر تغییری در مهارت بازیکن، روی حقوق معمول وی و در نتیجه روی تخفیف سالانه‌ی حقوقش اثر می‌گذارد. راه آسان برای دانستن حقوق فصل بعد برای بازیکنان مسن اگر فقط می‌خواهید بدانید که این تعدیل حقوق، بازیکنان مسن تیم شما را چطور در فصل آینده تحت تأثیر قرار خواهد داد، توضیحات بالا ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد. اما راه آسان‌تری برای درک این موضوع نیز وجود دارد: تغییر از یک‌هشتم به یک‌نهم در فصل آینده، بدین معناست که در عمل حقوق بازیکنان مسن در حدود ۱۰ درصد کاهش می‌یابد. این مورد صرفنظر از اینکه آنها ۲۹ ساله، ۳۲ ساله یا ۳۵ ساله‌اند یا حقوقشان چقدر زیاد است، برای همه‌ی بازیکنان مسن صدق می‌کند. اگر در فصل آینده حقوق یک بازیکن قبل از تولدش ۱۰۰۰۰۰ باشد، بعد از آن حدود ۹۰۰۰۰ خواهد بود. تغییر از یک‌نهم به یک‌دهم در فصل بعد از آن، در عمل به همان معناست، حدود ۱۰ درصد کاهش در حقوق بازیکن صرفنظر از اینکه وی چند ساله است. اگر حقوقش ۹۰۰۰۰ باشد، بعد از آن ۸۱۰۰۰ خواهد بود. سیستم کارکنان در آینده‌ای نزدیک در مقاله‌ای که فصل قبل نوشتم، اشاره‌ی مختصری به سیستم جدید کارکنان باشگاه داشتم که در حال حاضر در حال طراحی است. طبعاً عده‌ی زیادی کنجکاو شدند که چه وقت آن را معرفی خواهیم کرد. با وجود اینکه نمی‌توانم تاریخ دقیقش را اعلام کنم، خبرهای زیر ممکن است کمی آتش کنجکاوی شما را فرو بنشاند. سیستم جدید کارکنان، بزرگترین اصلاح بعدی بازی خواهد بود و حداقل دو فصل بعد معرفی خواهد شد. این زمان ممکن است بیشتر هم طول بکشد که در این صورت به اطلاعتان خواهیم رساند. اخبار بهبود کلی ما الان دفتر هت‌تریک را به Malmö انتقال داده‌ایم و در حال تنظیم تشکیلات جدید خود هستیم. مدتی زمان می‌برد تا سرعتمان را بالا ببریم، و این تا اندازه‌ای دلیل همان چیزی است که گفتم فعلاً نمی‌توانیم یک تاریخ مشخص برای زمان ارائه‌ی سیستم جدید کارکنان اعلام کنیم. حقیقتاً سخت است که بگوییم در طول این پاییز چقدر می‌توانیم فعالیت داشته باشیم. می‌خواهیم برای مدتی به موارد بزرگتر بازی کاری نداشته باشیم. زیرا اخیراً چند تغییر اعمال کرده‌ایم و بهتر است بگذاریم اول این تغییرات جا بیفتد. بخشی از آن هم برمی‌گردد به اینکه ما پروژه‌های در حال اجرای دیگری داریم (به هسته‌ی بازی مربوط نمی‌شود) که واقعاً می‌خواهیم قبل از شروع پروژه‌های جدید، آنها را به اتمام برسانیم. در طول فصل پاییز، اتمام این پروژه‌های ناتمام (برای مثال پروژه‌ی برنامه‌های کمکی) در اولویت قرار دارد، و همچنین توجه بیشتری به رفع موارد کوچکتر خواهیم داشت؛ مواردی که همواره زیر سایه‌ی مسائل بسیار مهم، مورد بی‌مهری واقع شده‌اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی