پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و نکات جدید

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا! فکر کنم فقط من youth club رو نگه میدارم! البته فکر کنم کمال هم این کار رو بکنه! چون میدونید که هر کاری من کنم اونم تقلید میکنه!! ولی نمیدونم چرا نمیتونه تو کاپ از من تقلید کنه و صعود کنه و به موفقیت برسه!! ;D ولی به نظر من youth club بهتر از تیم جوانان هست! تو تیم جوانان اسکیل ها اونقدر بالاتر از youth club نیستن. به خصوص اگه youth club به اکسلنت برسه که خیلی عالی میشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چرا خودش حذف میشه فکر کنم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مگه هتتریک میدونه ما کدوم یکی رو میخواییم که خود به خود حذفش کنه!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ای ! اصلا به من چه ! میزنمتون ها :D هروقت هتتریک گفت چیکار باید کنید منم میگم !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

ای !

اصلا به من چه ! میزنمتون ها :D

هروقت هتتریک گفت چیکار باید کنید منم میگم !

این از اون مواقعی هستش که بدجوری به رضا خندم میگیره!! ;D

نمونه دیگه اش تو تاپیک پخش زنده مسابقات که بهمن سیریش شده بود!

حال میده اینجور کلیک کنی رو رضا و بری تو مخش!! ;D :D

---

من تا اون موقع هر 16 بازیکن تیم جوانان رو می کشم بیرون تا الکی مفت از دست ندمشون!!

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
هتریکم منتظره تا تو بازیکناتو بکشی بیرون تا این قانون رو اعمال کنه ;D :D

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من این قانون مال دو ماه دیگه است ، فکر میکنم تا اون موقع دیگه همه ی بازیکناتون به سن بیرون کشیدن رسیدن رضا که توضیح داد ، هتریک یه فرصت یک هفته ای میده که این فرصت طرفای اول جولای هست توی این یک هفته فرصت دارید که یکی رو حذف کنید ، اگر تیم جوانان رو دی اکتیو کنید که د کلاب میمونه ولی اگر تیم جوانان رو میخواید ، دست به هیچی نزنید ، بعد این فرصت هتریک همه د کلاب های تیمهایی که تیم جوانان دارن رو حذف میکنه با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نيك اينطورزي تو 16 هفته فرصت مي خواي كه هر هفته يه نفر بيشتر كه نميشه بيرون بكشي

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
من اصلا نفهمیدم شماها چی میگین! ما یک تیم جوانان داریم در قسمت youth و در قسمت the club هم بخشی هست به نام test youth player که خودش یه بازیکن پیشنهاد میده ما باید یکی از اینهارو انتخاب کنیم، درسته؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من بله درسته با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هتتریک موجود انتقاد پذیریه !
هتتریک چند ماه قبل از یوزر ها توی فروم هتتریک درخواست کرده بود که چیزهایی رو که دوست دارند "چک" بشند رو بگند.
و یوزرها هم گفته بودند و هتتریک هم چک کرده بود.در واقعا این چیز ها ! از خصوصیات اصلی و به قول معروف،شخصیت کلاسیک هتتریک بودند که توی تغییرات مختلف عوض نمی شدند.
به قول خود هتتریک،افسانه های هتتریک!!!!

گزارش بررسی این افسانه ها !

1-تاحالا گفته می شد،بالاترین لیدرشیپ بین بازیکن های تیم،یا کسی که بهش می گفتند رهبر تیم،با توجه به Agreebility خودش،توی روحیه تیم تاثیر داره.و همچنین گفته میشد نیازی نیست که در بازی ها بازی کنه،و فقط کافیه توی لیست بازیکن ها باشه.
من این مسئله رو اینجا آموزش داده بودم :
http://www.forum.juv...g35387#msg35387

هتتریک این رو چک کرده و اعلام کرد : همچین چیزی اصلا وجود نداره ! هیچ کدی پیدا نشد که همچین تاثیری رو اعمال کنه در تیم.این مسئله از راهنمای بازی هم حذف شد !
هتتریک میگه خودشون هم نمی دونند این افسانه چطوری بوجود اومد،اما یکی از قدیمی ترین افسانه های هتتریکه،زمانی که هتتریک سایت کوچیکی بود و توسط چند سوئدی در اوقات فراغت درست شده بود و هزار کاربر بیشتر نداشت این قانون ایجاد شده بود.

بهرحال،این موضوع دیگه وجود نداره( هرچند هیچوقت وجود نداشته !!! )

2-گفته می شد که فیزیوتراپ ها شانس مصدوم شدن رو کم نمی کنند.و فقط زمان مصدوم شدن ها رو کم می کنند (همچین چیزی گفته می شد ؟ ) و بعد ازینکه چک کردیم دیدیم این هم وجود نداره،فیزیوتراپ خیلی زیاد شانس مصدومیت رو کم می کنند (تابلو بود که ! من به صورت تجربی این رو فهمیده بودم !) ولی هیچ تاثیری در زمان بهبودی بازیکن ها ندارند که نباید هم داشته باشند.

3-گفته می شد شیوه بازی (PIC-normal-MOTS ) نه تنها قدرت خط هافبک رو افزایش می ده،بلکه باعث میشه موقعیت های گل تیم ،بیشتر از حالت عادی گل بشند یا گل نشند ! یعنی افزایش شانس گل زنی در موقعیت های برابر با سیستم دیگه(یا کاهش).
مثلا وقتی شما MOTS بازی میکنید،وقتی تیم صاحب موقعیت گل میشه،بهتر از این موقعیت گل استفاده می کنه.
هتتریک اعلام کرده همچین چیزی هم اصلا وجود نداره و اینم یکی از افسانه های قدیمی هتتریکه !!!

4-چهارمین مسئله ای که در چک کردن ها کشف شد،این بود که گروهی از مربی ها،گفته بودند که با بررسی هایی در دوره های زمانی خاص انجام شد مشخص شد،تاثیر اعتماد به نفس،خیلی بیشتر از چیزی که در rating بازی نشون داده میشه،یعنی اعتماد به نفس مثلا در حملات تیم،خیلی بیشتر از چیزی که نشون داده شده و گفته شده تاثیر داره.
به این معنی که،اعتماد به نفس یه تاثیر مخفی داشت،تاثیری که بیشتر از تاثیری بود که توی rating منعکس میشه !!

هتتریک گفته تاحالا چند راه پیشنهاد شده برای درست کردن این مسئله ولی هنوز درحال فکر کردن بهش هستند.چیزی که مشخصه،تاثیر اعتماد به نفس مشخص تر از قبل خواهد شد.

در آخر،هتتریک گفته این پیدا کردن افسانه ها خیلی هیجان انگیز بود،و خیلی از مدیرها هم تایید کردند،این افسانه ها به زیباتر کردن بازی کمک می کنند.هنوز خیلی چیزها توی هتتریک چک نشده اند و مطمئنا افسانه های دیگه هم در هتتریک وجود داره ! بزودی پروژه های جدید برای پیدا کردند اینها شروع خواهد شد !

---

ولی راست میگه ! هتتریک زیاد ماشینی نیست ! اینه که خیلی حال میده به آدم ! دو دوتا چهار تا نیست ! گاهی استثنا پیش میاد،گاهی بعضی چیزها دقیق نیست.
همین چیزا هتتریک رو به واقعیت نزدیک تر میکنه.
گاهی لازمه به جای قوانین،به تجربه ی خودمون هم رجوع کنیم !

این یکی از باحالترین خبر های هتتریک برای من بود !
با اینکه هنوزم میگم هتتریک خره ! ;Dولی شخصیت جالبی داره. ;)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی این مدت خبر های زیادی از هتتریک بود که به صمع و بصر شما می رسانیم ;D --- هتتریک اعلام کرد بستن تیم جوانان به دلیل مشکلات فنی عقب افتاد.قرار بود یک هفته قبل از جولای این کار انجام بشه که هتتریک اعلام کرد الان در شرایطی نیستند که از لحاظ فنی بتونند این مسئله رو آماده کنند.و فعلا به عقب می افته. --- هتتریک گفته تاکتیک حمله از کناره ها در موتور جدید هتتریک دچار یه باگ بوده که باعث میشه تا حدودی تاثیر این تاکتیک کم بشه، این باگ برطرف شده و حمله از کناره ها ازین به بعد موثر تر از چیزی شده که تا الان توی موتور جدید بود.و الان دقیقا با قدرت شما در حمله از کناره ها برابری میکنه تاثیرش ! --- سیستم تعویض بالاخره راه افتاد،مرحله آزمایش اون در باشگاه جوانان شروع شده و اگر همه چیز به خوبی پیش بره این سیستم (احتمالا از فصل دیگه ) در بزرگسالان همه اجرا میشه،آموزش این سیستم تعویض رو توی تاپیک آموزشی قرار میدم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از این هفته می تونید 3 بازیکن رو از تمرینات خارج کنید که حتی اگر بازی هم کردن تمرین نبینن ! بعضی بازیکن های اسکیل بالا وقتی یه اسکیل دیگه رشد می کنند حقوقشون بیش از حد بالا میره.برای همین این رو هتتریک گذاشته برای تیم های که نمی خوان حقوق بازیکنشون بالا بره.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
از کدوم قسمت میشه این کار رو انجام داد من پیدا نکردم

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزیز من جایی واسه این حرفم پیدا نکردم گفتم اینجا بگم اقایون کسی برنامه ی فلش پلیر 9 رو نداره تا بشه ترکیب تیم رو باحاش چید خواهشا سریع جواب بدید من برنامشو پیدا نکردم همیشه فلش 9 میگن هست وقتی دانلود میکنی میبینی 8ته یکی لطف کنه بده چون من امروز بای کاپ یا همون جام حذفی دارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

از کدوم قسمت میشه این کار رو انجام داد
من پیدا نکردم

Training-indivial instruction

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال

دوستان عزیز من جایی واسه این حرفم پیدا نکردم گفتم اینجا بگم

اقایون کسی برنامه ی فلش پلیر 9 رو نداره تا بشه ترکیب تیم رو باحاش چید

خواهشا سریع جواب بدید من برنامشو پیدا نکردم همیشه فلش 9 میگن هست وقتی دانلود میکنی میبینی 8ته

یکی لطف کنه بده چون من امروز بای کاپ یا همون جام حذفی دارم

اگه بری قسمت HT Live اونجا خودشون لینک برنامه رو گذاشتن می تونی بگیری

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هتتریک گفته،به دلیل اینکه تیم های سری های پایین هر کشور خیلی تنها هستند ! ازین به بعد سیستم جدیدی برای پر کردن لیگ ها به کار برده میشه ! که این تیم ها تنها نباشند ! ;D (بهمن رو میگه !) گفته،البته کاری نمی کنند که این لیگ ها سخت بشند،ولی می خواند کمی هم رقابت وجود داشته باشه که کسل کننده نباشند این لیگ ها. به این ترتیب،به جای اینکه لیگ ها رو یکی یکی پر کنند برند جلو، لیگ هایی که یک عضو دارای مربی داره رو پر میکنند. و اگر لیگی دارای 4 تیم با صاحاب بود،هتتریک تیم جدید رو توی اون گروه قرار نمیده و میره سراغ یه لیگ دیگه ! به همین ترتیب هتریک لیگ ها (که هشت تایی هستند) رو 4 تا 4تا پر میکنه به جای اینکه یه لیگ رو 8 تا پر کنه و یه لیگ رو 1 نفر ! البته همیشه الویت با لیگ هایی که 1 نفر توشون هست ! یعنی اگر لیگی 3 تیم داشت و لیگی 1 تیم، هتتریک تیم جدید رو کنار اون لیگ 1 تیمی قرار میده اول ! و تیم بعدی رو کنار اون دوتا ! و نمیره سراغ یه لیگ سوم ! هروقت این مثلا این 2 لیگ به 4 عضو رسیدند،هتتریک میره سراغ لیگ بعدی.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

واسه دیدن گلهای بازی هاتون از این سایت می تونید استفاده کنید
www.htplus.org

با اجازه دوستان من اینو می زارم این جا برای اینکه توی موج قوی گفت گوی هتریکی گم و گور نشه ××××

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هتتریک درحال عوض کردن قالب سایته و بزودی سایت با طراحی جدید عرض خواهد شد،
2 عکس از سایت به شکل جدیدش رو هتتریک عرضه کرده و گفته به زودی باز هم عکس هایی منتشر میشه.
در هر عکس اول صفحه به شکل کنونی و بعد صفحه به شکلی که خواهد شد قرار داده شده :

صفحه ی اکونومی

صفحه ی کلاب

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی