پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و نکات جدید

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من تاپیک هفته نامه های هتریکی رو بستم و به جاش این رو باز کردم ! اون تاپیک که بی استفاده بود.از این حداقل استفاده بشه. نکات جدید رو اینجا می نویسم که در دسترس باشه و هی سوال نپرسید ! این با اموزش فرق داره ! بیشتر مربوط به تغیرات هتتریکه. ---------------------------------------------------------------------------------------- هتتریک،یه سری تغیرات دیگه داده که چند دسته میشه : Fan ها-4 تغییر در این قسمت داده شده : -تغییراتی توی اسم توقع هوادارا از بازی ها داده شده که برید نگاه کنید می بینید. -واکنش هوادارا به برد و باخت کوچیک،تاثیرش کمی بیشتر شده.و واکنش به برد و باخت بزرگ،تاثیرش کمی کمتر شده. -هوادار ها سخت تر به درجات خیلی بالای توقع و درجات خیلی پایین توقع می رسند.و اگر هم رسیدند باقی موندشون در اون درجات سخت تره. -هوادار آخر هر فصل ریسیت میشند ! 3 تغییر در اقتصاد تیم داده شده : -پولی که اسپانسر ها میدن 3 درصد کمتر میشه. -استمینا از لیست فاکتور های تاثیر گذار در حقوق بازیکن حذف شد. -حقوق کارکنان و متخصصان از 15000 به 18000 افزایش یافت ! دلایل : 2 فصل و نیم از تزریق پول به باشگاه ها میگذره،که باعث شده پول باشگاه ها در کل دوبرابر نسبت به قبل بشه.قیمت ها بالا رفته،و خیلی ها فکر میکنند تزریق پول بیش از حد بوده ولی تاثیراتی داشته که هتتریک به دنبال آنها بوده، یکی ازین ها این بوده که یوزرهایی که هتتریک رو ترک می کنند، به دلیل شرایط بد تیمی، کمتر شده اند. بالا رفتن قیمت ها و کوتاه شدن سرعت تمرینات باعث میشه که تمرین دادن یه ضرورت بشه و برای مربی ها لازم بشه اینکار.و هرکسی تمرینات رو جدی نگیره براش خیلی سخت خواهد بود جذب بازیکن های دیگه. دلیل دیگه این بود که اکثر یوزر ها احساسی برخورد میکردند.و خیلی از یوزرها به دلیل تصمیمات احساسی ورشکسته میشدند. مثلا برای دادن قرض باشگاه حاضر نمی شدند بهترین بازیکن تیمشون رو بفروشند(به دلایل احساسی و علاقه به بازیکن) حتی وقتی اینکار باعث ورشکسته شدن تیم میشد.به این دلیل لازم بود که کمی سرمایه ی باشگاه ها بیشتر شود. هتتریک میگه بالا موندن قیمت ها رو نه شما دوست دارید و نه ما ! ولی برای ایجاد تعادل در سیستم هتتریک این تغییرات لازمه. باید پیش بریم تا به تعادلی برسیم که هم کاربران منطقی هم کاربران احساسی رو بشه کنترل کرد و هیچ کدوم ازین سیست ضرر نکنند. هتتریک گفته در حال حاضر در حال انجام چاره ای هستیم که هر فصل 10 درصد قیمت ها رو کاهش میده،چون این بالا بودن قیمت بازیکنان به بازی صدمه میزنه. البته این تغییرات جدید ممکنه باعث تغییر ناگهانی قیمت ها بشه،ولی بعد تاثیرات خودش رو خواهد داشت. -- شما می تونید بزودی،بازیکنی رو از تمرین کردن محروم کنید ! بدین شیوه شما از بازیکن های با اسکیل خیلی بالا استفاده میکنید،ولی مانع از رشد اسکیل و بالا رفتن حقوق آنها میشید. -- بالا رفتن قیمت بلیط ورزشگاه ها،و واکنش FAN ها قرار بود که با کم کردن تماشگران،اما گرون کردن بلیط ها همون اندازه درآمد رو به مربی ها بده. که تقریبا تغییری در درآمد ورزشگاهی تیم ها اتفاق نیافتاد.اما چند ایراد جزیی وجود داره که به زودی برطرف میشند ! که احتمالا باعث میشه کمی درآمد ورزشگاه ها بیشتر بشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هتتریک اعلام کرده ازین فصل فقط 1 باشگاه جوانان میشه داشت،یا اونی که توی صفحه ی باشگاه یا آکادمی. چند وقته دیگه برای کسانی که می خوان آکادمی رو حذف کنند فرصتی به مدت یک هفته ایجاد میشه که هرکسی که دوست داشت می تونه تیمش رو حذف کنه و آکادمی رو ببنده.این فرصت فقط یک بار داده میشه. تیم های پاک شده به تا آخر اون فصل به صورت بات بازی خواهند کرد. کسایی که اینکارو رو نکن باشگاه جوانان توی صفحه ی باشگاهشون حذف خواهد شد.

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
ای بابا اینکارا یعنی چی دیگه خب!!!! خیلی مزخرف میشه که! اینهمه سرمایه گذاری کردیم اونوقت یکدومو باید انتخاب کنیم؟ به نظر شماها کدومشونو نگه داریم بهتره؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من که خیلی وقته خرج اولی رو قطع کردم. تاحالا آکادمی همه ی بازیکن هایی که بهم داده Passable بوده اند ! یعنی بازده ی Passabl ش تقریبا 100 درصد بوده ! ولی قبلی خیلی وقتی زیر Passable بهم میداد. دیروز یه بازیکن اسکاتم بهم داده میگه اگر تمرینش بدی اکسلنت میشه ! تمرین رو این هفته عوض میکنم میزارم روی مهاجم !

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
من دومیو حذف میکنم! روی دومی سرمایه گذاری آنچنانی نکردم! اما تو تیم جوانانم بازیکنای خوبی دارم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان کی این مهلت داده میشه ؟ با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر کنم 2 ماه دیگه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جان یعنی بعد از پایان یافتن این لیگ ؟ با تشکر

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
ای بابا هتریک دیگه داره رو اعصاب راه میره ها!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لیگ ها که همزمان نیست. This "closing window" will be open for around a week and close July 1st. 1 جولای تمام میشه فرصت.2 ماه 6 روز دیگه !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام رضا جون یعنی الان تا یک ژولای وقت داریم ؟ با تشکر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره من می دونستم 1 جولای این طرح اجرا میشه. من که آکادمی رو نگه میدارم! اندازه یک باشگاه خرجش کردم تا رسوندمش به سولید. در تیم جوانان رو می بندیم!البته قبلش قهرمان لیگ یوونتوسی ها میشم و بعد ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منظور من از آکادمی تیم جوانان بود ها ! همین لیگ و اینا ! من این رو نگه می دارم ! -- آره کمال ! تا 1 جولای.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من كه موقع گرفتن آكادمي ، باشگاه رو صفر كردم بايد چكار كنم ؟ كار خاصي بايد كرد يا اينكه خودبه خود بستمش ؟

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
خوبه که سرمایه گذاری زیادی توی youth academy نکردم! تیم جوانان رو نگه دارم به گمونم به صرفه تر باشه! نیک تا قبل اینکه تیمتو منحل کنی بیا دو-سه تا بازی دوستانه با من انجام بده شاید تونستی یه مساوی بگیری ازم :D :D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به نظر من تيم جوانان زياد حال نمي ده يعني شانسيه يه پول ثابت مي زاري رندوم بهت بازيكن مي ده ولي آكادمي اختياراتش دست خودمونه نوع تمرينات و بازيكن رو خودمون مشخص مي كنيم و روند پيرفت و كيفيت بازيكن رو مي تونيم ببينيم من از همين اكادمي تا الآن چيزي حدود 35 ميليارد درآمد داشتم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مانی! من که متوجه نشدم بالاخره کدوم یکی رو میگی! یکبار میگی تیم جوانان حال نمیده و از اونور از آکادمی تعریف میکنی! در نهایت میگی که تمرینات دست خودمونه و پیشرفت رو میبینیم!!!! با این تفاسیر فکر کنم منظورت همون تیم جوانان باشه که توی لیگ بازی میکنه!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من اون يكي رو كه توي صفحه كلاب هست رو مي خوام حذف كنم يعني youth club

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
سلام ماني جان خودش حذف نميشه ؟ منم Youth club رو نميخوام ! باتشكر