Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

چــیــرو فــرارا

- - - - -

• Please log in to reply
1204 replies to this topic

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
کلا نه قراره تحقیری در کار باشه و نه شکستی...فعلا با این روند ترنسفر ها در سری آ،یووه از قبل قوی تر شده و حریفای اصلی ضعیف تر...

اما اکثرا میدونن که من چقدر چیرو رو دوست دارم و بهش احترام میذارم اما بصیر یه چیزی رو در نظر داشته باش...از کونته بدت میاد،درست. ولی فعلا این کونته اس که سوارِ خرِ مراده و یووه دست کونته اس الان...

ماهیت،وجود و بزرگی یوونتوس از الکس و بونی پرتی و بته گا و چیرو فرارا و لیپی و کونته و بوفون و کومبی و پلاتینی و تاکونی و تاکیناردی و هر اسطوره ی دیگه ای که فکر میکنیم خیلی خیلی خیلی بزرگه، به مرااتب بزرگتره...خیلی هم بزرگتره...

یوونتوس از همه چیز بزرگتره و آرزوی باختش رو داشتن،در قاموس یک بیانکونری نیست...

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts
امیدوارم چیرو در برابر یوونتوس و کونته تحقیر شه تا بفهمه برای نشستن تو صندلی یووه به عنوان سکان دار هنوز خیلی بچست ...... چیرو برای یووه فقط یه کابوسه امیدوارم هر جا هست موفق نباشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
^^^ شما هم مشکلت اینه که کلا از 2008 به بعد ورزشی به اسم فوتبال رو شناختی و علیرغم دسترسی به اینترنت پرسرعت به خودت زحمت یه سرچ ساده و دیدن 4 تا ویدئو از دوران بازی چیرو رو ندادی تا بفهمی چیرو چه اعجوبه ای بوده و در مورد اسطوره ی یوونتوس باید چجوری حرف بزنی! :np: :np: :li:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
مهدی چطوری باخت با باخت فرق نداره ؟ یه مثال برات میزنم . همین پرسپولیس و استقلال وقتی قهرمان نمیشن میگن داربی ها رو بردیم . همین براشون اهمیت داره . یا وقتی مثلا استقلال قهرمان میشه ولی داربی ها رو باخته . طرفدارا میگن تو دو بازی که به ما باختین پس حرف نزنید . پس باخت با باخت فرق داره . برادر عزیز اضافه کنم ماهیت وجود و بزرگی یوونتوس از اسم هایی که گفتی خیلی خیلی کمتره . یوونتوس فقط یک اسمه . همین بازیکن هایی که گفتی اسم این یوونتوس رو بزرگ کردن من پای حرفم هستم . اگه قراره این فصل مثلا 2 شکست داشته باشیم ترجیح میدم به سمپدوریا باخته باشیم .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts

برادر عزیز اضافه کنم ماهیت وجود و بزرگی یوونتوس از اسم هایی که گفتی خیلی خیلی کمتره . یوونتوس فقط یک اسمه . همین بازیکن هایی که گفتی اسم این یوونتوس رو بزرگ کردن

من پای حرفم هستم . اگه قراره این فصل مثلا 2 شکست داشته باشیم ترجیح میدم به سمپدوریا باخته باشیم .

این حرف رو تا امروز به عنوان جوک سال 91 فروم انتخاب میکنم...

اگر یوونتوسی وجود نداشت،جایی هم برای این ستاره ها نبود که رشد کنن...این ستاره ها همگی در بستری به اسم یوونتوس رشد کردن...در یوونتوس تحربه کسب کردن،شهرت و اعتبار پیدا کردن و مهمتر از همه به پول رسیدن

باز هم تکرار میکنم اصل وجود یوونتوس از هر چیز دیگه ای بزرگتره

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts
خواهش می کنم این بحث رو تمومش کنید! یوونتوس یه حقیقت 115 ساله است!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

این حرف رو تا امروز به عنوان جوک سال 91 فروم انتخاب میکنم...

اگر یوونتوسی وجود نداشت،جایی هم برای این ستاره ها نبود که رشد کنن...این ستاره ها همگی در بستری به اسم یوونتوس رشد کردن...در یوونتوس تحربه کسب کردن،شهرت و اعتبار پیدا کردن و مهمتر از همه به پول رسیدن

باز هم تکرار میکنم اصل وجود یوونتوس از هر چیز دیگه ای بزرگتره

هر کسی می تونه یه برداشتی داشته باشه

برداشتت جوک سال 91 بوده و شاید جوک سال 92 هم بشه برات

ولی می تونی با جرات بگی الکس اگه تو میلان بود به این اندازه رشد نمی کرد ؟

می تونی بگی کونته و چیرو و بوفون و .... اگه تو میلان بودن بازیکن درجه 3 بودن ولی چون تو یوونتوس بازی کردن شدن درجه 1 ؟

یه بار دیگه هم در مورد خاندان آنیلی این حرف رو زدم که آنیلی ها که نمیتونن واکسن استعداد بزنن . الان هم میگم باشگاه واکسن استعداد نداره بزنه به بازیکن ها .

شخصیتی مثل همین چیرو که تاپیکش هست هر تیمی بازی میکرد به همین اندازه بزرگ بود .

ویرایش : پست همزمان با مهرنوش :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

کلا نه قراره تحقیری در کار باشه و نه شکستی...فعلا با این روند ترنسفر ها در سری آ،یووه از قبل قوی تر شده و حریفای اصلی ضعیف تر...

اما اکثرا میدونن که من چقدر چیرو رو دوست دارم و بهش احترام میذارم اما بصیر یه چیزی رو در نظر داشته باش...از کونته بدت میاد،درست. ولی فعلا این کونته اس که سوارِ خرِ مراده و یووه دست کونته اس الان...

ماهیت،وجود و بزرگی یوونتوس از الکس و بونی پرتی و بته گا و چیرو فرارا و لیپی و کونته و بوفون و کومبی و پلاتینی و تاکونی و تاکیناردی و هر اسطوره ی دیگه ای که فکر میکنیم خیلی خیلی خیلی بزرگه، به مرااتب بزرگتره...خیلی هم بزرگتره...

یوونتوس از همه چیز بزرگتره و آرزوی باختش رو داشتن،در قاموس یک بیانکونری نیست...

امیرو سین ، به نظرم یه سری ها هستن که خیلی یوونتوس رو دوست دارن ، اما ازش اطلاعات کمی دارن

یه سری ها هم هستن که اطلاعات زیادی از یووه دارن ، اما متعصب نیستن نسبت بش

میخوام بگم هواداری سطح و Level داره !

من بعد از رفتن آله فکر می کنم کسی ام که از یوونتوس در حد و اندازه خودم اطلاعات دارم و به روز هستم ، اما بش تعصبی ندارم ، و در چنین شرایطی هم میشه که به خاطر رفتاری که با اسطوره ام شد ، میام و اینطور صحبتی انجام میدم در مورد باعث و بانی این قضیه !

فکر میکنم به من و حرفم ایرادی نیست ! اگه ادعای تیفوسی بودن رو داشتم و های و هوی میکردم آهای من خفن یوونتوسی ام و همچین حرفی میزدم ، آره اونوقت حرفم زننده محسوب میشد !

سمپدوریا به سری ا برگشت؟
مطمینم چیرو می تونه خودشو به خوبی اثبات کنه، و امیدوارم اونقدر پیشرفت کنه که یه روزی دوباره به یوونتوس برگرده و یه سری ها سایه شون رو از سر این تیم بردارن، شاید اون روز بتونم دوباره شوقی برای دیدن بازی این تیم داشته باشم.
میدونم خیلی ها از حرفم خوششون نمیاد ولی این نظر من بود و ازادم که اونو بگم.
الان کل چیزی که از یوونتوس و سالها هواداریش برای من مونده یه تاپیکه توی یه گوشه از انجمن تاریخ، همین!

متاسفانه وقتی چیرو به یوه اومد تیم پر بود از بازیکن های ضعیف ، امثال مولینارو و گریگرا و پولسن و سیسوکو و تیاگو و زبینا و یاکوئینتا بازیکن های فیکس مون محسوب میشدن ! و تک و توک ستاره های تیم مثل دیه گو و دل پیرو و بوفون دائم مصدوم بودن !

خیلی دوست داشتم همچین تیمی در اختیار چیروی نازنین قرار میگرفت تا نشون میداد فهم فوتبالش رو و چیزهایی که از لیپی یاد گرفته !

فرارا مربی/آنالیزور تیم قهرمان جهان هست !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
:np:

بابا بیخیال، 6 ساله تو این فروم تا میاد یه بحثی راه بیفته و اون بحث هم در مدت کوتاه چند تا پست بخوره،سریع یکی میاد میگه صلوات بفرستید...بذاریم بحث 2 خط پیش بره بعد اگر با دلیل و مدرک نتونستیم همدیگه رو قانع کنیم،صلوات هم میفرستیم :np:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

:1: بابا فردا کار دارم،میشه بقیه اش بمونه واسه فردا؟ :1:

هر کسی می تونه یه برداشتی داشته باشه

برداشتت جوک سال 91 بوده و شاید جوک سال 92 هم بشه برات

ولی می تونی با جرات بگی الکس اگه تو میلان بود به این اندازه رشد نمی کرد ؟

می تونی بگی کونته و چیرو و بوفون و .... اگه تو میلان بودن بازیکن درجه 3 بودن ولی چون تو یوونتوس بازی کردن شدن درجه 1 ؟

یه بار دیگه هم در مورد خاندان آنیلی این حرف رو زدم که آنیلی ها که نمیتونن واکسن استعداد بزنن . الان هم میگم باشگاه واکسن استعداد نداره بزنه به بازیکن ها .

شخصیتی مثل همین چیرو که تاپیکش هست هر تیمی بازی میکرد به همین اندازه بزرگ بود .

من منکر استعداد این آدم ها شدم مگه؟! :np: ببین خیلی تک و توک بودن بازیکنایی که خیلی شاخ بودن تو تیم قبلیشون و به یوونتوس اومدن. مثل همین چیرو که قبل از ملحق شدنش به یووه،کاپیتان ناپولی بود! ولی خیلی از اون بازیکنایی که اسم بردم،قبل از اومدنشون به یووه شاید فقط تو محله ی خودشون شناخته شده بودن :np: تو یووه به همه جا رسیدن...همین راوانلی که عکسش الان تو امضای منه...بازیکنیه که تو یوونتوس به همه چیز میرسه.قبل و بعد از یوونتوسش چندان توفیقی نداره و خیلی های دیگه که اگر لازم باشه،پرونده هاشون رو میذارم رو میز تا ثابت کنم از بغل یوونتوس همه چیز شدن...

امیرو سین ، به نظرم یه سری ها هستن که خیلی یوونتوس رو دوست دارن ، اما ازش اطلاعات کمی دارن

یه سری ها هم هستن که اطلاعات زیادی از یووه دارن ، اما متعصب نیستن نسبت بش

میخوام بگم هواداری سطح و Level داره !

من بعد از رفتن آله فکر می کنم کسی ام که از یوونتوس در حد و اندازه خودم اطلاعات دارم و به روز هستم ، اما بش تعصبی ندارم ، و در چنین شرایطی هم میشه که به خاطر رفتاری که با اسطوره ام شد ، میام و اینطور صحبتی انجام میدم در مورد باعث و بانی این قضیه !

فکر میکنم به من و حرفم ایرادی نیست ! اگه ادعای تیفوسی بودن رو داشتم و های و هوی میکردم آهای من خفن یوونتوسی ام و همچین حرفی میزدم ، آره اونوقت حرفم زننده محسوب میشد !

من متوجه منظورت نشدم از دو بند اول! نمیدونم...خواستی تو لفافه به من تیکه بندازی؟!
ببین من خودم زمانی که دست چپ و راستم رو هنوز نشناخته بودم،الکس رو شناختم...با شادی های الکس بزرگ شدم .با خوشحالی هاش خوشحال شدم و با غمش گریه کردم...اما الکس کجا بود که الکس شد؟ تو پادووا یا یوونتوس؟ درسته.الکس خیلی جنگید تا به این جا ها برسه...13 سالش رو من با چشمهای خودم دیدم...13 سال دیدم الکس با تمام وجود زحمت میکشه...برای همین زحماتشه که الان کیلومتر ها اینورتر جای پاش خیلی محکمه...خیلی مجکم تو قلب ما وایساده. ولی ولی ولی الکس تو یوونتوس به این جا رسیده. و وقتی خود الکس حتی روز آخر هم میگه من همیشه "یوونتوسی" میمونم،به نظرم کاسه ی داغ تر از آش شدنه که به خاطر "الکس" دور "یوونتوس" خط بکشیم

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,883 posts
این بحث رو به مدت یک ماه توی تاپیک های الکس و کونته و قهرمانی و خاندان آنیلی داشتیم هر روز هم همه به هم می پریدن هیچ نتیجه ای هم نداشت! درضمن این بحث که یووه بزرگ تره یا بازیکن هاش جاش توی این تاپیک نیست!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts

شخصا ، يكي از آرزوهام تو اين فصل ، تحقير و يا حداقل شكست كونته در برابر چیرو دوست داشتني هست

با اینکه اصلا دوست ندارم همچین اتفاقی بیفته ولی حرف بدی نزد بصیر !

اولا شکست یووه نه ، شکست کونته ! این شکست میتونه با وجه های مختلف باشه ، به عنوان مثال کونته در بازی برگشت مقابل میلان مقابل الگری شکست خورد با اینکه یووه بازی رو نباخت و حتی میتونست بازی رو ببره ، به هر حال شکست کونته به معنی شکست یووه نیست !

ولی خوب من هم کونته رو دوست دارم هم فرارا رو ! هر دو اسطوره های یووه بودن ولی خوب دوران مربیگری فرارا در یووه یه کوچولو فقط کار رو خراب کرد :1:

در کل اگه پست ها بهتر خونده بشن درگیری ها کم تر میشن ، شخصا فکر نمیکنم خود بصیر هم ارزوی شکست یووه رو داشته باشه !

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts

امیدوارم چیرو در برابر یوونتوس و کونته تحقیر شه تا بفهمه برای نشستن تو صندلی یووه به عنوان سکان دار هنوز خیلی بچست ......
چیرو برای یووه فقط یه کابوسه

علی جون میدونم این نظر شخصیت هست و قابل احترام ولی واقعا این حرفات من رو اذیت میکنه !! :1:

چیرو بدون شک یکی از 3 مدافع برتری هست که یوونتوس توی تاریخش داشته . چیرو بازیکنی بود که به مدت 10 سال نفر اول خط دفاع ما بود . 6 تا اسکودتو با یوونتوس برد . چیرو کسی بود که وقتی بازوبند رو ازش گرفتن نه تنها چیزی نگفت , بلکه 3-4 برابر بهتر شد . بازیکنانی مثل مونترو , ایلیانو , کاناوارو , تودور , بریندلی و .... همه به کمک همین فرار بزرگ شدن . چیرو بازیکنی بود که همیشه شاد بود و به تیم روحیه میداد ولی تو مواقع مخصوص خودش میتونست یه نفری تیم رو جمع کنه . چیرو واقعا یک لیدر به تمام معنی بود !!

اون زمانی هم که سکان هدایت یوونتوس رو گرفت باز عشق و تعصب خودش رو نشون داد !! مطمئن باش هیچکس اون زمان جرات هدایت یوونتوس رو نداشت اما چیرو به خاطر نفسِ یوونتوس ریسک کرد و سرمربی تیم شد . همراه با یوونتوس خرد شد ولی باز از تیم بد نگفت و همیشه گفت قول میدم جبران کنم . چیرو خیلی راحت میتونست بگه من تمام تلاشم رو کردم و بیخیال جلوه بده ولی بارها گفت جبران میکنم .. و مطمئن باش جبران میکنه . کسانی مثل دشامپ , فرارا و کونته که وقتی یوونتوس توی گرداب بودن ریسک کردن و سرمربیش شدن برای من خیلی خیلی عزیز هستن ..

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts

^^^
شما هم مشکلت اینه که کلا از 2008 به بعد ورزشی به اسم فوتبال رو شناختی و علیرغم دسترسی به اینترنت پرسرعت به خودت زحمت یه سرچ ساده و دیدن 4 تا ویدئو از دوران بازی چیرو رو ندادی تا بفهمی چیرو چه اعجوبه ای بوده و در مورد اسطوره ی یوونتوس باید چجوری حرف بزنی! :np: :np: :li:

شمام بهتره به خودت یه زحمت بدی و پستم رو دوباره بخونی تا دچار توهمات نشی و هر چند که زیاد احتمال نمیدم اما بفهمی که منظورم به عنوان مربی بوده

اون زمانی هم که سکان هدایت یوونتوس رو گرفت باز عشق و تعصب خودش رو نشون داد !! مطمئن باش هیچکس اون زمان جرات هدایت یوونتوس رو نداشت اما چیرو به خاطر نفسِ یوونتوس ریسک کرد و سرمربی تیم شد . همراه با یوونتوس خرد شد ولی باز از تیم بد نگفت و همیشه گفت قول میدم جبران کنم . چیرو خیلی راحت میتونست بگه من تمام تلاشم رو کردم و بیخیال جلوه بده ولی بارها گفت جبران میکنم .. و مطمئن باش جبران میکنه . کسانی مثل دشامپ , فرارا و کونته که وقتی یوونتوس توی گرداب بودن ریسک کردن و سرمربیش شدن برای من خیلی خیلی عزیز هستن ..

حسین جان منظورم به عنوان سر مربی بوده نه بازیکن

بخاطر نفس یوونتوس ریسک کرد ؟؟!!! حسین بیخیال ......... البته نظرت برام محترمه ولی من نظرم 180 درجه باهات فرق داره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
الکس هرجایی بود همین قدر بزرگ بود، یوونتوس هم بدون الکس بزرگ بود. مگه تمام بازیکن بزرگ فوتبال توی یووه بازی کردن؟ مگه همه ی ستاره های دنیا تو یووه بودن ؟ الکس برای الکس شدن شاید نیازی به یووه نداشت و هرجایی همین ستاره میشد. ولی خیلی خیلی ستاره های بزرگ دیگه هم تو دنیای فوتبال بودن که هیچوقت گذرشون به یووه نیفتاد و یووه همچنان بزرگ بود. هیچکس بهتر از خود الکس نگفت، یوونتوس یعنی هوادارا. یووه بزرگه چون یک پنجم مردم ایتالیا دوستش دارن. + این فصل در کنار یووه من هوادار نصف و نیمه سمپ هم خواهم بود. فرارا رو خیلی دوست دارم. فرارا اون کاریزما و قدرت رهبری که باید و شاید داشته باشه نداشت، ولی از لحاظ شخصیت بی نظیر و از لحاظ فنی و مربیگری هم من خیلی قبولش داشتم. فشار مربیگری در یه تیم تاپ، و مدیریت یه تیم پر از ستاره و نام خیلی فرق داره با مربی گری با سمپدوریا. امیدوارم خودشو توی سمپ خوب نشون بده. به نظرم هیچ دلیلی نداره چون فرارا توی یووه موفق نبود ازش کینه ای به دل داشته باشیم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
اینو شانسی دیدم :1: ویرایش کرده بودی

من متوجه منظورت نشدم از دو بند اول! نمیدونم...خواستی تو لفافه به من تیکه بندازی؟!
ببین من خودم زمانی که دست چپ و راستم رو هنوز نشناخته بودم،الکس رو شناختم...با شادی های الکس بزرگ شدم .با خوشحالی هاش خوشحال شدم و با غمش گریه کردم...اما الکس کجا بود که الکس شد؟ تو پادووا یا یوونتوس؟ درسته.الکس خیلی جنگید تا به این جا ها برسه...13 سالش رو من با چشمهای خودم دیدم...13 سال دیدم الکس با تمام وجود زحمت میکشه...برای همین زحماتشه که الان کیلومتر ها اینورتر جای پاش خیلی محکمه...خیلی مجکم تو قلب ما وایساده. ولی ولی ولی الکس تو یوونتوس به این جا رسیده. و وقتی خود الکس حتی روز آخر هم میگه من همیشه "یوونتوسی" میمونم،به نظرم کاسه ی داغ تر از آش شدنه که به خاطر "الکس" دور "یوونتوس" خط بکشیم

لفافه ؟ تیکه ؟ نه ابدا ، من زیرش نوشتم ، گفتم که بگم هواداری Level داره و قبل از هرچیزی حد خودم از یوونتوس بودنم رو خواستم نشون بدم !

الکس نمیتونه یوونتوسی نمونه و تعصب نداشته باشه بهش ولو اینکه باهاش بد برخورد شده باشه ، 19 سال با عشق براش "بازی" کرده ، اما ماها با عشق آله 10-15 ساله "هوادار" یوونتوسیم !

------

در مرد حرفای علی هم به شخصه حرف خاصی ندارم ، فصلی که پیر مربی بود هم همین حرفا رو میزد و نشون میده هیچ پیشرفتی تو کارش نداشته و بحث ها و دلایل بچه ها تو این همه مدت روش اثری نداشته و حرف ، حرف خودشه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

ولی خیلی خیلی ستاره های بزرگ دیگه هم تو دنیای فوتبال بودن که هیچوقت گذرشون به یووه نیفتاد و یووه همچنان بزرگ بود.

نتونستم این حرف رو نزنم . اگه خواستید بعد چند دقیقه پاکش کنید

رضا با این قسمت حرف مخالفم . ستاره هایی تو فوتبال بودن که گذرشون به یووه نیفتاد و یووه همچنان بزرگ بود ؟

تو این 6 سالی که گذشت و گذر هیچ ستاره ای به یووه نیفتاد چرا یووه بزرگ نبود ؟ چرا به هر حریفی نه نمیگفت ؟

غیر از اینکه که چون چند بازیکن کوچیک تو یووه بودن یووه رو هم کوچیک کرده بودن ؟

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts

بخاطر نفس یوونتوس ریسک کرد ؟؟!!! حسین بیخیال ......... البته نظرت برام محترمه ولی من نظرم 180 درجه باهات فرق داره

اول بگم چون گفتی فردی مثل فرارا برای یوونتوس کابوس هست من فکر کردم منظورت کل دوارن حظورش بوده :1: شرمنده ...

علی مطمئنا یکی از مهم ترین دلایلی که فرارا پیشنهاد یوونتوس رو برای مربیگری قبول کرد این بود که عاشق یوونتوس بود . ببین قبول کردن هدایت تیمی مثل یوونتوس حتی زمانی که پر از ستاره هم باشه برای مربی تازه کاری مثل فرارا مثل سم میمونه . یه جور راه رفتن روی لبه تیغ هست !! دیگه چه برسه قبول کردن هدایت تیمی که در زمان خودش از لحاظ بازیکنی واقعا فلج بود !! اونم یوونتوسی که همه منتظر برگشتنش بودن . فرارا هم کسی هست که زیر نظر لیپی بزرگ شده و عقلش انقدر میرسه که تو اولین قدم خودش رو خراب نکنه . اما علاقه ای که به یوونتوس داشت به نظر من مجبورش کرد بیاد یوونتوس . فرارا میتونست از اول با همون ایتالیا یا تیم های درجه 2-3 کارش رو شروع کنه ولی اولین قدم جدیش رو برای یوونتوس برداشت و متاسفانه جواب نگرفت . علاقش به یوونتوس زمانی که از تیم هم رفت واقعا معلوم بود . حتی 1 کلمه هم نگفت بازیکنان بد بودند یا .... اصلا از تیم هم بد نگفت و خودش رو کرد مقصر شماره 1 !! گفت من اشتباه کردم و روزی دوباره بر میگردم تا جبران کنم . این که یک نفر به بزرگی و محبوبیت چیرو فرارا اشتباه خودش رو قبول کنه و بگه روزی جبران میکنم واس من خیلی عزیز هست .

چیرو هر چقدر تو یوونتوس بد بود تو تیم ملی ایتالیا خوب بود !! شاگرد کسی بود که الان همه ی ما عاشقانه دوستش داریم یعنی مارچلو لیپی . در ضمن چیرو انقدر دوست داشتنی هست که وقتی تو افتتاحیه استادیوم جدید به عنوان یکی از ستارگان یوونتوس وارد میشه همه شدید تشویقش میکنند و اون هم برای مردم کم نمی زاره .

الان خوشبختانه چیرو شده سرمربی سامپدوریا و همه میتونیم فرارایِ با تجربه رو ببینیم . همین فرارا گفته بود از دوره حظورش تو یوونتوس درس های زیادی گرفتم الان هم بهترین زمان هست که نشون بده آیا واقعا چیزی یاد گرفته یا نه ... چیرو اگه تو سمپدوریا موفق باشه بدون شک سرمربی بعدی یوونتوس خواهد بود . ( البته خودم شخصا دوست دارم کونته به تمام جام های ممکن برسه , بره سرمربی تیم ملی ایتالیا بشه و بعد چیرو بشه سرمربی یوونتوس :1: )

این نظر من در مورد چیرو هست . شاید به کل پرت باشه نمیدونم :1: :1:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts

اول بگم چون گفتی فردی مثل فرارا برای یوونتوس کابوس هست من فکر کردم منظورت کل دوارن حظورش بوده :1: شرمنده ...

علی مطمئنا یکی از مهم ترین دلایلی که فرارا پیشنهاد یوونتوس رو برای مربیگری قبول کرد این بود که عاشق یوونتوس بود . ببین قبول کردن هدایت تیمی مثل یوونتوس حتی زمانی که پر از ستاره هم باشه برای مربی تازه کاری مثل فرارا مثل سم میمونه . یه جور راه رفتن روی لبه تیغ هست !! دیگه چه برسه قبول کردن هدایت تیمی که در زمان خودش از لحاظ بازیکنی واقعا فلج بود !! اونم یوونتوسی که همه منتظر برگشتنش بودن . فرارا هم کسی هست که زیر نظر لیپی بزرگ شده و عقلش انقدر میرسه که تو اولین قدم خودش رو خراب نکنه . اما علاقه ای که به یوونتوس داشت به نظر من مجبورش کرد بیاد یوونتوس . فرارا میتونست از اول با همون ایتالیا یا تیم های درجه 2-3 کارش رو شروع کنه ولی اولین قدم جدیش رو برای یوونتوس برداشت و متاسفانه جواب نگرفت . علاقش به یوونتوس زمانی که از تیم هم رفت واقعا معلوم بود . حتی 1 کلمه هم نگفت بازیکنان بد بودند یا .... اصلا از تیم هم بد نگفت و خودش رو کرد مقصر شماره 1 !! گفت من اشتباه کردم و روزی دوباره بر میگردم تا جبران کنم . این که یک نفر به بزرگی و محبوبیت چیرو فرارا اشتباه خودش رو قبول کنه و بگه روزی جبران میکنم واس من خیلی عزیز هست .

این نظر من در مورد چیرو هست . شاید به کل پرت باشه نمیدونم :1: :1:

فرارا رو خیلی دوست دارم. فرارا اون کاریزما و قدرت رهبری که باید و شاید داشته باشه نداشت، ولی از لحاظ شخصیت بی نظیر و از لحاظ فنی و مربیگری هم من خیلی قبولش داشتم. فشار مربیگری در یه تیم تاپ، و مدیریت یه تیم پر از ستاره و نام خیلی فرق داره با مربی گری با سمپدوریا. امیدوارم خودشو توی سمپ خوب نشون بده. به نظرم هیچ دلیلی نداره چون فرارا توی یووه موفق نبود ازش کینه ای به دل داشته باشیم.

حرفت درست اما هر وقت اسمش میاد ناخوداگاه یاده اون خاطرات شوم میفتم ....... نمیدونم اما من اینجور برای خودم مسئله رو مطح کردم که فرارا برای اینکه بتونه یه شبه ره صد ساله رو بره و مثل امثال گواردیولا در اوج جوانی موفق بشه این مسئولیت رو پذیرفت ...... یعنی بخاطر خودخواهی خودش ............ شایدم من در اشتباه باشم

واینکه حرفم در مورد عدم موفقیت در سمپدوریا رو پس میگیرم ....... امیدوارم به عنوان یه بیانکونری در تیمه جدیدش موفق باشه اما برای هنوزم میگم حضور یووه نیاز به زمان خیلی زیادی داره

در مرد حرفای علی هم به شخصه حرف خاصی ندارم ، فصلی که پیر مربی بود هم همین حرفا رو میزد و نشون میده هیچ پیشرفتی تو کارش نداشته و بحث ها و دلایل بچه ها تو این همه مدت روش اثری نداشته و حرف ، حرف خودشه

اینکه در کمال احترام نقدم میکنی رو خیلی دوست دارم
نمیدونم شاید حق با تو باشه اما من و تو اون موقع هم سر چیرو خیلی اختلاف داشتیم
مربی مورد علاقه من تو یووه کاپلو و لیپی بودن ....... خصوصا کاپلو و برای همین با یکسری مربی ها نمیتونم کنار بیام
الانم دیدی که حرف بچ ها روم اثر داشت و براش ارزوی موفقیت کردم :1:

اما در مورد عباس

Abbas your idea is basically wrong :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
بحث یووه و الکس رو بهتره ببریم یه تاپیک دیگه.

حرفت درست اما هر وقت اسمش میاد ناخوداگاه یاده اون خاطرات شوم میفتم ....... نمیدونم اما من اینجور برای خودم مسئله رو مطح کردم که فرارا برای اینکه بتونه یه شبه ره صد ساله رو بره و مثل امثال گواردیولا در اوج جوانی موفق بشه این مسئولیت رو پذیرفت ...... یعنی بخاطر خودخواهی خودش ............ شایدم من در اشتباه باشم

فرارا چندین بار بعد از باخت هاش گفت هروقت مدیریت تصمیم بگیره که من باید برم، می رم. ولی تا وقتی بهم اعتقاد دارن می مونم و مبارزه می کنم. من نمی تونم ثابت کنم خودخواهی نبوده. ولی برای کسی که خودش عاشق یووه بوده، بعد از اخراجش هم مرتب اومده ورزشگاه و کنار یووه مونده خیلی سخت بگیم که خودش رو به یووه ترجیح میداده. شاید واقعا اعتقاد داشته می تونه از پس این مشکلات بر بیاد. آخه می دونی فاصله ی اتفاق ها خیلی هم زیاد نبود. کلا چیرو یه نیم فصل مربی یووه بود. اگر به شکل تحقیر آمیزی از بایرن باخت، درست تو همون هفته هم اینتر رو برده بود.

نمی دونم، ولی برای من خیلی سخته پذیرفتن اینکه چیرو خودخواه بوده. چیرو یه بازیکن گمنام و یه فرد بی نام و نشان نبوده که بخواد ره صد ساله بره. چیرو یکی از پرافتخار ترین بازیکن های تاریخ ایتالیاست. شاید باور داشته از پس اینکار بر میاد، شاید به خودش و توانایی هاش اعتقاد داشته و می خواسته براش تلاش کنه.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
مثل اینکه شما ها یادتون رفته چیرو تو چه شرایطی سرمربی شد !!!! چیرو هفته ی 37 ام لیگی اومد سرمربی شد که یوونتوس دومیش دیگه تقریبا قطعی بود و اون تیم اگه اون مصاحبه ی الکس علیه ِ رانیری رو نمیدید ، شاید میتونست قهرمان شه . هر چند که الکس راست می گفت رانیری هیچی از فوتبال نمیفهمه . اون سال واقعا تیم ِ بدی رو هم نداشت چیرو ولی اون شخصیت ِ جدی ِ یه مربی رو نداشت . شرایط به قدری خوب بود که مورینیویی که مربی ِ تیم ِ رقیب بود اومد و گفت یووه قهرمانه . شرایط ِ تیم ِ چیرو بد نبود اصلا . تیم ِ نائب قهرمان رو گرفته بود ولی خودش اصلا خوب نبود واسه مربیگری تو یووه . اصلا اون شخصیت ِ جاه طلبانه رو نداشت . بهترین کار این بود که بره از یووه . واقعا شرایط ِ بدی واسه یووه درست کرد که اون شرایط بعد از 3 سال داره بازسازی میشه . در اینکه موقع ِ فوتبالش شخصیت ِ خیلی بزرگی داشت و بازیکن ِ خوبی بود شکی نیست ولی تو رو خدا این رو نگید که یکی مثل ِ مونترو هر چی بوده ، از چیرو بوده . مونترو رو مقایسه نکنید کلا !!!!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users