پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چــیــرو فــرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1204 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
سن چیرو در واکنش به اظهارِ نظرِ زمن :

تصویر

"من با پراندلی موافقم ، آنتونیو حق داره [تیم رو] تمرین بده. اینو نمی گم چون دوستمه ، بلکه چون دو مرحله تجدید نظر وجود داره و همه چی می تونه برعکس بشه."

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
چیرو یه مصاحبه کرده.یه بخشیش گفته قهرمانی تو کوپا ایتالیا یکی از اهداف سامپدوریا واسه این فصله. من تو این مدتی که اینجا بودم دیدم بچه ها میگن که چیرو خیلی خوب مصاحبه میکنه و حرفای قشنگی میزنه.اما من کاملا با این موضوع مخالفم.واسه تیمی مثل سمپدوریا که تازه اومده سری آ و هنوز نسبت به بقیه تیما یه جاهایی ضعف داره,مطرح کردن چنین حرفایی با رسانه ها فقط باعث میشه که فشار روحی اضافه به بازیکنا وارد بشه.از نظر من چیرو,از لحاظ فنی و دانش فوتبال خیلی قویه;از همه مهم تر یه فلسفه ی فوتبالی مشخص داره.اما یه ضعف بزرگ داره که اونم همین بحثای روان شناسیه که اگه از موردای قبلی مهم تر نباشه,کم اهمیت تر هم نیست.این خیلی مهمه که بازیکنا تو شرایط مختلف(چه زمانی که پیروز میشن چه زمانی که نتیجه نمیگیرن)انگیزه ی کافی واسه خوب بازی کردن داشته باشن.این انگیزه رو فقط نمیشه با مصاحبه های قشنگ به بازیکنا داد,همینطور که نمیشه فقط با صحبت کردن باهاشون تو رختکن و زمین تمرین به این نتیجه رسید. من نمیدونم این نظراتم در مورد چیرو درسته یا نه اما من اینطوری فکر میکنم که اگه چیرو بتونه تو بحث های روان شناسی و انگیز دادن به بازیکناش بشه مثل مورینیو یا آنتونیو کونته,اونوقت یه لیپی یا کاپلوی جدید متولد میشه که طبیعتا ما برای استفاده ازش تو الویتیم.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
حدودِ 3 ساعتِ دیگه سمپدوریا ، تیم تازه صعود کرده به سری آ با مربی جدید خودش ، چیرو فرارا به مصاف میلان میره. از صمیم قلب برای چیروی عزیز آرزوی موفقیت میکنم. آرزوی موفقیت میکنم برای فرارا ، نه به خاطرِ این که در برابر میلانی قرار گرفته که احتمالاً در فصل جدید رقابت سختی با یوونتوس خواهد داشت ، نه به این خاطر که دوستش دارم ، نه به این خاط که اسطوره ی یوونتوسه ، فقط به این خاطر که "انتقام" اون باختِ 3-0 در مقابل میلان رو بگیره. شبِ سخت و تلخی بود ، و این تلخی برای کسی بیشتر از چیرو فرار نبود. امیدوارم "انتقام" سختی بگیره امشب چیرو ... + ایستیگاریبیا طبق پیش بینی های انجام شده اولین بازی رسمی خودش رو برای سمپدوریا در مقابل میلان انجام میده.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

[img width=480 height=569]http://www.shiaupload.ir/images/98447483353511390566.jpg[/img]

Forza Grande Ciro

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اصلا نمیتونم میزان و دُز خوشحالیم از این پیروزی ِ چیرو رو پنهان کنم! :rose: امروز خیلی تلاشم رو کردم که به بازی سمپدوریا برسم ولی متاسفانه نشد! اولین کاری هم که کردم؛باز کردن لایو اسکور بود تا نتیجه رو ببینم و وقتی از پیروزی سمپ اطلاع پیدا کردم،واقعا خیلی خوشحال شدم :love: چیرو خیلی حرف ها برای گفتن داره! :rose:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خدا کنه این نتیجه ، یه جرقه نباشه و چیروی عزیز نتایج به اینجوری رو بیشتر برای سمپا رقم بزنه ! گفته بودم ، من تیمم سمپدوریا ست این فصل ! به خاطر چیرو فرارا دوست داشتنی :rose:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جالبه فرارا توی یووه 4-3-1-2 و 4-2-3-1 بازی می کرد، توی تیم ملی ایتالیا 4-4-2 بازی می کرد، و حالا با سمپدوریا 4-3-3 بازی می کنه. مسئله ی دوم که جالبه اینه که دو بازیکن کناری خط حمله اش هم روی پای مخالف می زاره، یعنی استیگاربیای چپ پا راست بازی می کنه، و کراستیچیچ راست پا چپ بازی می کنه. تیم خیلی ناشناخته ای هم داره، من سر جمع اسم 4-5 تا بازیکنش بیشتر به گوشم نخورده.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

جالبه فرارا توی یووه 4-3-1-2 و 4-2-3-1 بازی می کرد، توی تیم ملی ایتالیا 4-4-2 بازی می کرد، و حالا با سمپدوریا 4-3-3 بازی می کنه. مسئله ی دوم که جالبه اینه که دو بازیکن کناری خط حمله اش هم روی پای مخالف می زاره، یعنی استیگاربیای چپ پا راست بازی می کنه، و کراستیچیچ راست پا چپ بازی می کنه.

تیم خیلی ناشناخته ای هم داره، من سر جمع اسم 4-5 تا بازیکنش بیشتر به گوشم نخورده.

رضا درسته یه 3 امتیاز از میلان گرفت..ولی کارش خیلی سخته..ابزار آنچنانی تو تیم نداره...اگه سمپ رو نیگر داره تو سری آ هنر کرده...

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

تصویر

31 آگوست 1994 * چیرو فرارا * اولین بار برای یوونتوس به میدان رفت .

یوونتوس 0 - 0 کیه وو (کوپا ایتالیا)

مدت حضور در یوونتوس : 11 فصل - 94 تا 2005

آخرین بازی : یوونتوس 2 - 0 پارما ( دل پیرو - ابراهیموویچ ) - 15 می 2005

358 بازی - 20 گل

افتخارات
: سری آ(6) - کوپا ایتالیا - سوپرکاپ ایتالیا(3) - جام اروپا - جام اینترتو - سوپرکاپ اروپا - جام بین قاره ای

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

مصاحبه چیرو با توتو اسپرت:

1- یک بازیکن تاپ که امسال در سری آ پدیدار می شود؟

- همین حالا هم وجود دارد،پیرلو

2- آیا یووه می تواند سورپرایز لیگ قهرمانان امسال باشد؟

- بله ممکن است،من انتظار یوونتوسی پرقدرت را در اروپا دارم.

3- میلان تا کجا در اروپا پیش خواهد رفت؟

- من فکر می کنم و امیدوارم تا نیمه نهایی برود.

4- سورپرایز این فصل سری آ کدام تیم خواهد بود؟

بولونیا

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

تصویر

مصاحبه چیرو با توتو اسپرت:

1- یک بازیکن تاپ که امسال در سری آ پدیدار می شود؟

- همین حالا هم وجود دارد،پیرلو

2- آیا یووه می تواند سورپرایز لیگ قهرمانان امسال باشد؟

- بله ممکن است،من انتظار یوونتوسی پرقدرت را در اروپا دارم.

3- میلان تا کجا در اروپا پیش خواهد رفت؟

- من فکر می کنم و امیدوارم تا نیمه نهایی برود.

4- سورپرایز این فصل سری آ کدام تیم خواهد بود؟

بولونیا

عین این سوال ها رو از کونته هم پرسیدن.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
وقتی فرارا سرمربی یوونتوس بود

مربی اینتر: مورینیو
بازیکنان اینتر:
سزار.زانتی . لوسیو . ماتراتزی .چیوو . مونتاری . بالوتلی. کامبیاسو . موتا . استانکوویچ . میلیتو . اتوئو . ویرا. کوردوبا . مایکون. اشنایدر

تصویر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بازیکنان اینتر:
سزار.زانتی . لوسیو . ماتراتزی .چیوو . مونتاری . بالوتلی. کامبیاسو . موتا . استانکوویچ . میلیتو . اتوئو . ویرا. کوردوبا . مایکون. اشنایدر

ما با تیم یه لشکر مصدوم با مربی گری فرارا اینتر مغرور رو شکست دادیم . واقعا شب فراموش نشدنی برام .

نمیدونم چی شد بازی بایرن چند روز بعد . ولی برای چند سال دیگه امیدوارم دوباره به یووه برگرده

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

بازیکنان اینتر:

تصویر

اگه منظورت اینه که اون اینتر فوق العاده قوی تر از اینتر پارسال بود و فرارا با برد اینتر شاهکار کرد سخت در اشتباهی.
اولا که ویرا تو تیم سال 2010 بود؟فکر کنم اشتباه نوشتی.

از تیم اون زمان اینتر بالوتلی که ذخیره بود.مونتاری که عددی نبود.ماتراتزی که قوی نبود.
فقط اتوئو از اون تیم خوب بود که در ترکیب اصلی قرار داشت.مابقی بازیکنهای اون زمان پارسال تو اینتر بودند.پارسال فورلان هم به تیم اون زمان اینتر اضافه شد.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بنیامین مگه میتونی حضور مورینیو رو کنار تیم انکار کنی ؟ تیم اینتر اون زمان تیم فوق العاده ای بود که تونست 3 تا جام بگیره و 2 سال پیاپی قهرمان ایتالیا باشه با مورینیو . یوونتوس فصل پیش که این همه ازش تعریف می کنیم حتی جام حذفی رو هم نتونست بگیره فرارا اون تیم پرقدرت رو شکست داد . همون اینتر تونست تو فینال بایرن رو شکست بده . بایرنی که بنا به مسائلی اونطوری ازشون باختیم. فرارا هیچوقت گله از مصدومیت نمیکرد که دیگه مد شده مربی که نتیجه نمیگیره میگه چند تا از بازیکنامون مصدوم بودن .

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

اگه منظورت اینه که اون اینتر فوق العاده قوی تر از اینتر پارسال بود و فرارا با برد اینتر شاهکار کرد سخت در اشتباهی.
اولا که ویرا تو تیم سال 2010 بود؟فکر کنم اشتباه نوشتی.

از تیم اون زمان اینتر بالوتلی که ذخیره بود.مونتاری که عددی نبود.ماتراتزی که قوی نبود.
فقط اتوئو از اون تیم خوب بود که در ترکیب اصلی قرار داشت.مابقی بازیکنهای اون زمان پارسال تو اینتر بودند.پارسال فورلان هم به تیم اون زمان اینتر اضافه شد.

بنیامین جان سال 2009 رو داره میگه ! مورینیو تو اون فصل کاری با اینتر کرد که شاید تا سالیان سال طرفدارای اینتر آرزوی تکراره 2009 رو بکنن . واقعا تو اون فصل اینتر با مربیگری آقای خاص اگه بدون غرض بگیم یکی از بهترین تیمای این چند ساله اخیر اروپا رو تشکیل داده بود .
کلا اینکه بخوایم سره 1 بازی خاص صحبت کنیم اشتباهه ولی اینکه چیرو فرارا تونست اون تیم اینتر رو شکست بده با اون نمایش عالی قطعا هیچوقت از یادمون نمیره چون حالا که زمان گذشته میفهمیم اینتر در چه حدی اون فصل قوی بوده و این پیروزی واقعا تو پرونده چیرو کاره بزرگی بوده !

+ اتوئو 2009 خیلی موثر بود واسه مورینیو ولی از همه مهمتر دیگو میلیتو آرژانتینی بود که با 30 گل زده تقریبا موثرترین بازیکن اینتر تو اون فصل بود

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
4 تیم توی این فصل سری آ سه بازی اولشون رو بردند و رکورد 100 درصد داشتند. یووه، ناپولی، لاتزیو و سمپدوریا. البته هنوز واقعا خیلی زوده که قضاوت کرد ولی شروع خیلی خوبی داشته فرارا با بازیکن های کاملا گم نامی که داره.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
دیشب سمپدوریا ، تیم فرارا ، رم رو تو المپیکو متوقف کرد. ظاهراً چیرو به زمن دست نداده ! :worship:

از زمن در این مورد پرسیدن گفته که من بزرگ تر بودم ، فرارا باید میومد با من دست بده ، چیرو هم جواب داده که پدر و مادرم بهم یاد دادن وقتی جایی میزبانم برم استقبال ! :1: اگه زمن میومد باهاش دست میدادم.

[img width=480 height=285]http://cdn.tuttosport.com//images/85/C_3_Media_1573785_immagine_ts673_400.jpg[/img]

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بی شرف خون یوونتوس تو رگهاشه ! چقدر حال کردم از این حرکتش :1: اسطوره یعنی این :worship: دشمن یوونتوس رو به پهن تبدبل کرد :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی