پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چــیــرو فــرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1204 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عالی شد امیدوارم چیرو خودشو ثابت کنه ، فوتبالی که چیرو دوست داره مثل کونته بر اساس مالکیت توپه ، چه شود بازیمون با سمپدوریا :evilgrin:

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
رسمی شد و خبرش هم روی وبسایت باشگاهه سامپدوریا اومده:

سامپدوریا اعلام می کند که با فرارا برای در دست گرفتن هدایت تیم به عنوان سرمربی به توافق رسیده و طی روزهای آتی قرارداد نهایی و رسمی خواهد شد.

این باشگاه همچنین از جوزپه یاکینی مربی سابق سامپدوریا تشکر کرده.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با ورود تورینو به سری آ گفتم خوبه 6 امتیاز از همین الان کنار برای یووه . حالا فرارا شد سرمربی سمپدوریا . 6 امتیاز رو بی خیال بشید :1: . فرارا از اون سالی که یووه بود خیلی بهتر شده به نظرم .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
عکس های امضای قرارداد و معارفه ی چیرو در سمپدوریا :

[img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/52599582924166612089.jpg[/img]

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
تیم امید داشت باهاش خوب تیجه میگرفت . یعنی مربی گیری تو باشگاه این همه مهمه که کارش به نیمه کاره بزاره و بشه سرمربی تیمی مثل سمپدوریا ؟ کاش حداقل مدت بیشتری سرمربی تیم امید می موند یا اینکه یک تیم بزرگتری رو تحویل میگرفت .

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
جلو بارسا آبرو داری کن.نری 5-6 تا بخوری :fp:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شخصا ، يكي از آرزوهام تو اين فصل ، تحقير و يا حداقل شكست كونته در برابر چیرو دوست داشتني هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

شخصا ، يكي از آرزوهام تو اين فصل ، تحقير و يا حداقل شكست كونته در برابر چیرو دوست داشتني هست

واقعا شرمم می شه یه نفر غیر یوونتوسی بیاد تو تاپیک یوونتوس و این جمله رو بخونه !!!

همیشه ما یوونتوسی ها ادعامون می شه با تعصب ترین و با غیرت تریین هواداران رو داریم و حتی وقتی تیممون می ره سری ب از طرفداریش دست نمی کشیم و این همه سال بدون جام باعث نمی شه تیممون رو عوض کنیم ولی حالا این جملات رو که می خونم شرمم می شه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بصیر منم چیرو رو دوست دارم ولی اصلا دوست ندارم هیچکدوم از اسطوره های یووه تو هر باشگاهی و با هر سمتی که داشته باشن تحقیر بشن

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
خیلی خب حالا فیلم هندیش هم نمیخواد بکنید ... :1: از برآیند شخصیت و پرستیژ و اخلاق و منشی که من فصل گذشته از کونته دیدم و نظر شخصیم در موردش هست ، این بود که گفتم ! راستی حسین جان ، بحث تکراریه ، میگی افتخار میکنیم وقتی سری ب رفت به پای یوونتوس موندیم ، به پاش موندیم چون اسطوره هامون مثل آله و ترزگه و کامورانزی توش بودن ! آلکسی که جناب کونته باهاش اینطور برخورد کرد حوضله بحث در این مورد رو ندارم . در هر صورت آرزوی موفقیت میکنم برای چیرو :lightbulb:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بصیر فقط سر جریان الکس ناراحته ، الکی پای کونته و فرارا رو هم به این موضوع باز کرد :1: خیلی دلم میخواد صبحتی که فرارا در مراسم معارفه کرده رو بدونم ، کسی میتونه مصاحبشو پیدا کنه؟ خدایی مربی ای تو عمرم ندیدم که مثل فرارا حرف بزنه ، خیلی قشنگ حرف میزنه :rose:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بصیر منم بدجور آرزوی موفقیت دارم برای چیرو ولی نه جلوی یوونتوس . بعد از جریان الکس اصلا دیدی خوبی هم به کونته ندارم . این قضیه شرط بندی هم بهش اضافه شده . کلا به همه چی بدبین شدم . کونته فقط تا یکی دو سال دیگه یکی دو تا جام دیگه برامون بیاره تا یکم سنگینی کاری که با الکس کرد رو کم کنه . در آخر هم آرزو میکنم دوباره چیرو بشه سرمربی یوونتوس . هر چند بار اول زیاد دوست نداشتم بمونه . ولی بعد چند سال همه چی عوض شده .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
معارفه؟ کدوم معارفه؟ مگه چیرو تیم جدیدی پیدا کرده؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

معارفه؟ کدوم معارفه؟ مگه چیرو تیم جدیدی پیدا کرده؟

رسمی شد و خبرش هم روی وبسایت باشگاهه سامپدوریا اومده:

سامپدوریا اعلام می کند که با فرارا برای در دست گرفتن هدایت تیم به عنوان سرمربی به توافق رسیده و طی روزهای آتی قرارداد نهایی و رسمی خواهد شد.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
واقعا درک نمی کنم! نه بصیرو نه اونایی که از پستش خوششون اومده! از کونته خوشت نمیاد به خودت مربوطه اما یک بار دیگه بیای آرزوی شکست یوونتوس رو بکنی من می دونم و تو :62: برای چیروی دوست داشتنی آرزوی موفقیت دارم :rose:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اگه قراره که یک فصل دیگه بدون شکست باشیم که هیچی ولی اگه قراره تو این فصل شکست بخوریم که بعید هم نیست حرف بصیر صدق میکنه . حالا شکست از چیرو بهتره یا شکست از انترها ؟ شکست از چیرو بهتره یا از میلان ؟ تحقیر شدن پیش یک یوونتوسی آبروریزیش بیشتره یا تحقیر توسط انترها ؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

اگه قراره که یک فصل دیگه بدون شکست باشیم که هیچی ولی اگه قراره تو این فصل شکست بخوریم که بعید هم نیست حرف بصیر صدق میکنه . حالا شکست از چیرو بهتره یا شکست از انترها ؟ شکست از چیرو بهتره یا از میلان ؟ تحقیر شدن پیش یک یوونتوسی آبروریزیش بیشتره یا تحقیر توسط انترها ؟

عباس این چه حرفیه میزنی ؟ چرا بحث رو حماسی می کنی ؟ یوونتوس در هر صورت نباید ببازه و این آرزوی همه ست ، وقتی هم باخت دیگه فرق نمی کنه که به کی باخته . چیرو هم کم ما رو نبازونده . اون تعویض ِ تاریخیش هیچوقت یادم نمیره تو بازی با بایرن !!!

پست ِ دوم بصیر از اون پست هاست که هر چند سال یک بار اتفاق میافته . مرسی پسر . :smile:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

تصویر
:1:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
کلا دوست دارم بعد از کونته یکی از این 2 مربی بیان بشینن رو نیمکت یوونتوس . اولی دیدیه دشام هست و دومی هم که خیلی خیلی دوستش دارم همین چیرو فرارا هست !! الان هم واقعا خوشحال شدم که یک تیم رو گرفته دستش و سال بعد تو کالچو مربیگری خواهد کرد . واقعا دوستش دارم حالا هر چقدر هم تو یوونتوس بد کار کرده باشه . یادش به خیر وقتی سرمربی یوونتوس بود واس اینکه باختن تیم چیرو رو نبینم کلا بازی ها رو نگاه نمی کردم :sad1: یعنی تا این حد من چیرو رو دوست دارم :1: من جمله بصیر رو اصلاح میکنم : شخصا ، يكي از آرزوهام تو اين فصل ، تحقير انتر میلان و آ.ث میلان جلوی چیرو دوست داشتنی هست ... شدیدا هم منتظر بازی یووه و سامپدوریا هستم تا 2 مربی محبوبم رو در آغوش هم ببینم :rose:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
سمپدوریا به سری ا برگشت؟ مطمینم چیرو می تونه خودشو به خوبی اثبات کنه، و امیدوارم اونقدر پیشرفت کنه که یه روزی دوباره به یوونتوس برگرده و یه سری ها سایه شون رو از سر این تیم بردارن، شاید اون روز بتونم دوباره شوقی برای دیدن بازی این تیم داشته باشم. میدونم خیلی ها از حرفم خوششون نمیاد ولی این نظر من بود و ازادم که اونو بگم. الان کل چیزی که از یوونتوس و سالها هواداریش برای من مونده یه تاپیکه توی یه گوشه از انجمن تاریخ، همین!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی