پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چــیــرو فــرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1204 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اولين تمرين زير نظر چيرو

http://www.youtubemp...d1DTt9eC28M.mp4

http://www.youtubemp...ijsNDB60xcw.mp4

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
به به

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام
جای یوسف خالی
من یه چند تا عکس از تمرین امروز میزارم ، جالبه

تصویر

تصویر

تصویر
و اینم فرارا در کنار بهترین هافبک دفاعی یووه ، راستی سیسوکو به این فصل نمیرسه ؟
با تشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
با تشکر از کمال عزیز بخاطر عکسها نه کمال جان سیسوکو به این فصل نمیرسه ولی تمرینات رو به شکل سبک و بطور مرتب انجام میده .

david84

david84

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
این رانیری اینقد خراب کرده بود که منی که فینال سال 95 یووه و آژاکس رو با پدربزرگم به عشق یووه رفته بودم ورزشگاه و از بچگی عاشقش بودم این اواخر دعا میکردم ببازه یووه تا بندازنش بیرون فرارا مربی خوبیه اگه بهش وقت بدن نباید مثل دشام بشه کاش از اول دشام میموند حتما اوضاع یووه بهتر بود الان شنیدم مربی موقت شده فرارا .امیدوارم بمونه یا اینکه ویالی رو که عشقمه بیارن و بهش وقت و پول کافی بدن و یه تعداد بازیکن خوب هم بگیرن حداقل به 4 تا بازیکن درجه اول و 6 7 تا بازیکن متوسط مثل سیسوکو نیاز داره یووه تا باز قوی بشه کاناوارو هم تا 2 سال شاید بدرد بخوره اما بیشتر از اون بازیکن مفیدی نیست

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
میبخشید شما سیسوکو رو بازیکن متوسطی میدونین؟؟؟

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

تصویر

مدولینی این جا چه می کنه ؟؟؟! ;D

یه چیز جالب در مورد این عکس این که خودِ چیرو قدش 190 یا بیش تره ، بعد در مقابل بقیه کوتاه به نظر می رسه !!! فکر می کنم کادر فنی یووه سابقه ی ورزش های جهشی رو داشته باشه (مخصوصن که سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایتالیا هم عضو کادر مدیریتی یوونتوس هست !)

یه چیز دیگه هم هست ، این نفر سمت چپی همون مربی بدن سازست ؛ به نظرم لازم بود قبل رانیری اونو بیرون بندازن ! بی چاره شدیم تو این فصل از بس مصدوم دادیم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
من بی اندازه خوشحالم که فرارا سرمربی یووه شد . یک یوونتوسی متعصب و بسیار محبوب . ازش توقع شق القمر ندارم ولی از اینک روحیه رو بر میگردونه به تیم راضیم .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اين مربي بدنسازي باز اينجا واساده داره بر و بر ما رو نيگا مي كنه. بابا پرويز كماسي از اين يارو بهتره ، تعداد مصدوماي يووه توي اين فصل ركورد 10 سال دنيا رو شيكسه بود.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
مدولینی کمک چیرو شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مدولینی کمک چیرو شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره مدولینی کمکش شد،مربی دروازه بان های جوانان هم اومد.(مربی دروازه بان ها زمان دشام هم همین بود) بقیه کادر فنی هم کلا عوض شد فقط مربی تمرینات ورزشی تغییر نکرد که از سال 1999 این وظیفه تو یووه به عهده داره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پس کل کادر فنی رانیری هم همراه خودش اخراج شدنشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

آره مدولینی کمکش شد،مربی دروازه بان های جوانان هم اومد.(مربی دروازه بان ها زمان دشام هم همین بود) بقیه کادر فنی هم کلا عوض شد فقط مربی تمرینات ورزشی تغییر نکرد که از سال 1999 این وظیفه تو یووه به عهده داره.

برای دو تا بازی کل کادر رو عوض کرد ! این کارش سیاستمندانه بوده اول یک روحیه و یک فضای جدید برای بازی کن ها درست کنه دوم غیر مستقیم اعلام کنه آماده مربی گری در تیمه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

:ultra: :scarflong: :ultra:

تصویر

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
امیدوارم موفق بشه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چه فضایی شده تو فروم...بعد مدتها آدم احساس نشاط میکنه وقتی میاد اینجا... بهترین حرکت سال بود این حرکت ... رانیری منحوس بلاخره شرش رو کم کرد... فرارا خون تازه ای تو تیم به جریان میندازه...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام واقعا فرارا خیلی انرژی به تیم آورده نکته مهم اینه که با کاناوارو خیلی صمیمی هستن ، حالا حساب کنید فصل بعد فرارا بمونه و کانا شاگرد فرارا بشه خدایی فکر کنم کانا از جونش دیگه برای یووه بزاره ، هم بخاطر دوستش هم بخاطر انگیزه برای یوونتوس من خیلی خیلی خیلی ته دلم قیلی ویلی میره که ترکیب بازی با سیه نا رو بدونم ، واقعا دوست دارم ببینم با چه سیستمی بازی میکنیم با تشکر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من که بعید می دونم سیستم رو عوض کنه یووه سال ها هستش که داره 442 بازی می کنه ولی حضورش کاملا موثر خواهد بود مطمئنا الکس یکی از مهاجم ها خواهد بود

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

من که بعید می دونم سیستم رو عوض کنه یووه سال ها هستش که داره 442 بازی می کنه
ولی حضورش کاملا موثر خواهد بود مطمئنا الکس یکی از مهاجم ها خواهد بود

سلام سینا جان
منم برای همین دوست دارم ببینم با چه سیستمی بازی میکنه
چون اگر بخواد همون 4-4-2 معروف رو بازی کنه ، فکر نکنم یووه تغییری بکنه
ضمنا هر مربی یه سری دستورات تاکتیکی و یه روش بازی داره ، فکر نکنم روش فرارا هم سانتر از جناحین باشه
باتشکر

delpierooo

delpierooo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 12 ارسال
فرارا حمایت حمایت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی