Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

چــیــرو فــرارا

- - - - -

• Please log in to reply
1204 replies to this topic

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

ولی واقعا اگر جلوی لاتزیو هم همین اقتدار رو داشته باشیم ، من همه جوره پشت همین چیرو هستم
با تشکر

آخه مگه شما نگفتین کونته و فرارا فصل بعد یعنی خودکشی؟ :shok:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts

آخه مگه شما نگفتین کونته و فرارا فصل بعد یعنی خودکشی؟ :shok:

آره گفتم
ولی یه نکته ای رو دقت کردی ؟ اگر اینها نباشن کی بیاد ؟
واقعا ما فصل بعد به یه مربی با تجربه نیاز داریم ولی خوب من واقعا از کونته میترسم
میترسم همون رانیری باشه با کمی جوونتر شدن ، از وقتی که رضا سیستم 4-4-2 رو گفت و دقیقا اجرای تاکتیکش هم عین رانیری بود واقعا هووووووری دلم ریخت و گفتم باز همون آش و همون کاسه ، خدا کنه فرارا بمونه
با تشکر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts
نمی دونم ولی این اسپالتی اگه بیادم بعید می دونم موفق بشه چون آدم کمال طلبی نیست و مربی بازنده ای بوده به خصوص تو لیگ قهرمانان همیشه این رم بوده که آبروی ایتالیا رو برده :(

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
من می گم این بردی رو که اوردیم مال اون شوک بوده که رانیری رو انداختن بیرون و بازیکن ها باروحیه بودن من می گم نمی شه با این دوتا بازی عیارش رو بسنجن من فکر می کنم اسکولاری رو می خوان بیارن

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
الان که فرارا اومده دیگه نباید بره البته بازی لاتزیو رو باید دید ولی چیزی که مشخصه فرارا بر عکس رانیری تونسته روحیه برتری طلبی رو تو بازیکنا زنده کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

سلام
کی گفته یه مربی بزرگ در راه یووه است ؟؟!؟!
امیدوارم همین چیرو بمونه ولی واقعا بازی با سیه نا ما هیچ تغییری از لحاظ سیستم و هیچی نکرده بود ، البته قبول دارم که نمیتونست کار تاکتیکی بکنه ولی من همه جوره منتظر بازی با لاتزیو هستم
باتشکر

من این حرف رو خیلی قبول ندارم.با 3 جلسه تمرین فرارا فرصت تغییرات تاکتیکی نداشت.ولی 30 دقیقه پایانی رو با تاکتیک جدیدی بازی کرد که سبا می تونه در 4 پست مختلف اون تاکتیک بازی کنه.اما یوونتوس تعویض اجباری داشت و شاید همین باعث شد که بازی به سبا نرسه.وگرنه با وجود حضور مادولیانی روی نیکت فکر میکنم اعتقاد به جوانان در تیم خیلی قوی باشه.

بهرحال تغییرات عمده در تیم کار عاقلانه ای نبود و خود فرارا قبل از بازی گفت تیم از نظر فنی و تاکتیکی مشکلی نداره از نظر من.فقط یه سری جزییات باید عوض بشه.

راجب تاکتیک فرارا توی اون تاپیک می نویسم :دی:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,108 posts

نمی دونم ولی این اسپالتی اگه بیادم بعید می دونم موفق بشه چون آدم کمال طلبی نیست و مربی بازنده ای بوده به خصوص تو لیگ قهرمانان همیشه این رم بوده که آبروی ایتالیا رو برده :(

البته باید دقت کنید که رم بازیکن شاخصی نداره. یه توتی داره و یه دروسی و مربی نمیتونه با دو تا بازیکن معجزه کنه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

راجب تاکتیک فرارا توی اون تاپیک می نویسم :دی:

رضا اون تاپیک منظورت کدوم تاپیکه ؟
اگر میشه سریعا بنویس ، واقعا من دوست دارم یه سمتی برم ولی واقعا الان هر چی فکر میکنم میبینم کونته واقعا نمیتونه و فرارا خیلی بهتر هست
با تشکر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts

البته باید دقت کنید که رم بازیکن شاخصی نداره. یه توتی داره و یه دروسی و مربی نمیتونه با دو تا بازیکن معجزه کنه.

البته مکسس رو هم می شه یه جورایی حساب کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

رضا اون تاپیک منظورت کدوم تاپیکه ؟
اگر میشه سریعا بنویس ، واقعا من دوست دارم یه سمتی برم ولی واقعا الان هر چی فکر میکنم میبینم کونته واقعا نمیتونه و فرارا خیلی بهتر هست
با تشکر

تاپیک تاکتیک های یووه !

الان یه پست گنده دادم راجب لیگ قهرمانان،بزار یه نفسی تازه کنم می نویسم یکم دیگه :دی:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
اه چه حیف خب چی میشد اول پست تاکتیک رو میزدی بعد لیگ قهرمانان حالا میخوای پست لیگ قهرمانان رو پاک کن که نفست برگرده و پست تاکتیک رو بنویس ;D باتشکر

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 posts

نه بابا پارسال که رئال رو هم توی مادرید و هم تو رم زد درسته همه دارن رئال رو می زنن ولی خوب با این بازیکن ها کارش خوب بوده تازه در مقابل آرسنال هم امسال توی پنالتی ها نتیجه رو از دست داد ولی روحیه دهیش به تیم مسئله است
این موضوع روحیه دادن به تیم به نظرم یه چیز مقطعی و موقتی باشه به هر حال فصل تقریبا 10 ماهه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts
حالا بازی با لاتزیو همه چشم به فرارا دارند احتمال امتیاز دادن میلان زیاد هست و ما بابرد دوم میشیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
من دوست دارم فرارا برای فصل بعد هم در یووه بمونه...............یعنی میشه.......

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 posts
به نقل از گل اینجینیو فساتی گفته مربیگری فرارا در یوونتوس غیر قانونیه! اون بند 18 از قوانین FIGC رو دلیل این کار دونسته این بند می گه یک تاکتيسين (که شامل مربی و کک مربی ها هم میشه) نمی تونه در یک فصل برای دو باشگاه کار کنه یک سوال مگه فرارا هنوز سمت خودش رو توی تیم ملی داره ؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5,234 posts

به نقل از گل اینجینیو فساتی گفته مربیگری فرارا در یوونتوس غیر قانونیه!
اون بند 18 از قوانین FIGC رو دلیل این کار دونسته
این بند می گه یک تاکتيسين (که شامل مربی و کک مربی ها هم میشه) نمی تونه در یک فصل برای دو باشگاه کار کنه
یک سوال مگه فرارا هنوز سمت خودش رو توی تیم ملی داره ؟

اين چرت و پرت هايي كه از زبان روزنامه ها و سايت هاي خبري در مياد رو ولش كنين.

مثل اين ميمونه كه برلوسكوني در آن واحد دو تا سمت داشت ،‌يكي رياست ميلان و يكي هم نخست وزيري ايتاليا. ،‌اخرش چي شد ؟؟؟
بعد از يه مدت درازي تازه از رياست ميلان كناره گيري كرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

به نقل از گل اینجینیو فساتی گفته مربیگری فرارا در یوونتوس غیر قانونیه!
اون بند 18 از قوانین FIGC رو دلیل این کار دونسته
این بند می گه یک تاکتيسين (که شامل مربی و کک مربی ها هم میشه) نمی تونه در یک فصل برای دو باشگاه کار کنه
یک سوال مگه فرارا هنوز سمت خودش رو توی تیم ملی داره ؟

باشگاه ! نه تیم ملی.
پس هیدینک چیه این وسط که هم مربی تیم ملی روسیه است هم مربی تیم چلسی ؟

ولی من حس می کنم باشگاه هم نباید موردی داشته باشه ! داره ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
فرارا الآن با فدراسیون فوتبال ایتالیا قرار داد داره............... یوونتوس اگه بخواد فرارا را برای فصل بعد باید با فدراسیون ایتالیا وارد مذاکره بشه..........و اجازه فدراسیون را مربیگری فرارا جلب کنه........ دیگه خیلی بعیده فصل بعد هم فرارا باشه...........مگر اینکه بلان یک شام درست و حسابی با لیپی بره بخوره............

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts
  • Locationتهران
خدا کنه چیرو سر مربی بشه ،اگه یه جایی هم کارش گره بخوره میتونه از لیپی کمک میگیره ولی اگه کونته بیاد بعید میدونم بتونه نتیجه بگیره

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 posts

باشگاه ! نه تیم ملی.
پس هیدینک چیه این وسط که هم مربی تیم ملی روسیه است هم مربی تیم چلسی ؟

ولی من حس می کنم باشگاه هم نباید موردی داشته باشه ! داره ؟

آره من هم وقتی اینو داشتم می نوشتم می دونستم و تعجب هم کرده بودم ولی من شنیدم که هیدینگ مربی موقت چلسیه و تا آخر فصل برای فقط این تیم مربی گری می کنه و عملا فکر نکنم توی این مدت به روسیه برای تیم ملی رفته باشه ولی چیز حادی نبوده مطمعنا اگر بوده  فداسیون همون روزهای اول به یووه هشدار می داده

فرارا هم در مصاحبه ای با یوونتوس چنل در مورد قهرمانی بارسا گفته:  "بازی بزرگی نبود اما بارسا شایستگی برد رو داشت ""
یه چیز جالب وسط مصاحبش گفته "گواردیولا یک رکورد بر جای گذاشته این مدرکی برای اینکه مربی های جوان میتونن کارشون رو خوب انجام بدن ""

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users