پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چــیــرو فــرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1204 پاسخ برای این موضوع

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
دوران رانیری مثل لکه سیاهی در تاریخ یووه باقی میمونه ولی خدا کنه چیرو موفق بشه چون خونش سیاه وسفیده به خدا یووه ما صدتا مثل پپ گواردیولا داره فقط کافیه مربی از جنس باشگاه باشه ولی الان که فکرش رو میکنم یه کم هم دلم برای رانیری میسوزه شاید دلایل زیادی دست به دست هم داد که نتیجه نگیره مثل خرید اشتباه .. مصدومیت .. سیستم های فسیل شده .. رندی و حاشیه سازیهای مورینیو و خوش شانسی اینتر نالایقو درگیری رانیری با بعضی بازیکنها و ترس از بازی تهاجمی

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
اگه اشتباه نکنم آخرین باری که برای یوونتوس بازی کرد ، بازی برگشت یووه - پارما تو فصل 05-06 بود که به پیروزی 2 - 0 یووه منجر شد ؛ این عکسم مال قطعی شدن قهرمانی یووه در 04-05 هست که در شهر لیوورنو رخ داد :

[img width=480 height=320]http://img30.picoodle.com/img/img30/2/5/18/gmarco/f_25m_0df2149.jpg[/img]

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
(خارج از بحث !)

راستی ، آرشیوم رو داشتم نگاه می کردم ، یه عکس جالب پیدا کردم که از چند وجه میشه بررسیش کرد ! :biggrin:

(خدایا منو ببخش ! :biggrin:)

[img width=480 height=360]http://img29.picoodle.com/img/img29/2/5/18/gmarco/f_juventusfanm_afe5d70.jpg[/img]

این دوستی که گوشه ی سمت راست عکس نشسته و داره با لبخند از خودش و بقیه عکس می گیره ، همانا احمد امینیه ! بغل دستیش حسین صالحی و بغل دستیشم که داره با حسرت به دوربین نگاه می کنه مانیه ! ;D ;D اونور میز هم نوید ، صنم و شبنم قابل تشخیصن ! در این جمع که تو اسفند 84 گرد هم اومده بودن و در اون زمان همه مجرد بودن ، بعدها مانی و در این اواخر هم احمد و شبنم به خونه ی بخت رفتن ! :biggrin: البته احمد و شبنم با هم نامزد کردن ;)

کاری با این چیزایی که گفتم و این چیزایی که رو میز هست نداریم (:lol: :lol: :lol:) غرض از گذاشتن این عکس شباهت عجیب احمد به چیرو فرارا بود ! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
راستی یه سوال ! چیرو کادر فنی جدا داره و با خودش میاره یا از همین کادر فنی فعلی استفاده میکنه ؟

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
به احتمال زیاد از همینا استفاده می کنه چون دو فصل هست در کنار تیم هستن و ممکنه به بعضی از نیازهای تیم واقف باشن !

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
مگه قرار نیست دوتا باری مربی باشه دیگه کادر فنی جدید می خواد چی کار؟

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
اخراج رانیری رو ( هر چند خیلی با تاخیر ) تبریک میگم . امیدوارم مدیرانم یکی یکی اخراج بشن !!!!!! از امروز به امید اون روز !!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
با اینکه مدیران جسارت به خرج دادن درمورد اخراج رانیری ولی این کار یه خورده دیر انجام شد چون ما می تونستیم کوپا و رتبه دومی رو زودتر از اینها در خطر ببینیم واسه این میگم جسارت چون در تاریخ یوونتوس خیلی کم پیش اومده سرمربی قبل از پایان فصل اخراج بشه

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
عالی شد. اخراج رانیری باید خیلی زودتر انجام می شد. راستی در مورد روش بازی فرار و سیستمش توضیح بدید.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
فرارا واقعا عالیه! به نظر من خیلی باهوشتر از رانیریه! بحث تجربه که اصلا مسئله ی جداییه، ولی واقعا روحیه ای که چیرو داره فوق العاده ستودنیه!! من الان صحبتاشو که داشتم تو سایت باشگاه می خوندم ، واقعا حال کردم!! من هیچ وقت بازیاشو ندیدم، ولی الان که یه گشتی تو نت زدم ، ایمان اوردم که فوق العاده است...
چقدر انسان فهمیده و جالبیه! این تیکه از مصاحبه اش خیلی جالب بود برام:
"من از سال 1994 جزیی از این باشگاه بودم و بعد از بازنشسته شدن تو سال 2005 یه نقش مدیریتی گرفتم تو باشگاه، واسه همین، احساس می کنم باید خودم رو واسه باشگاه آماده کنم! و این یه افتخار بزرگه واسه من! [ I feel I should make myself available. For me it is a great honour. ]...بعدم گفته که به بلان و سکو گفتم که کاملا راحت باشند نسبت به این قضیه که مربی فصل بعد من خواهم بود یا کس دیگه ای! اگه من فصل بعد مربی نباشم، بدون هیچ مشکلی به پست قبلی خودم،مدیر بخش جوانان، برمی گردم !! :دی: باشگاه نباید احساس کنه که مجبوره که من رو به عنوان سرمربی فصل بعد انتخاب کنه! من افتخار می کنم که حداقل برای این دو هفته انتخاب شدم، وقتی وقتش برسه، قضیه ی موندن و نموندنم رو بررسی می کنیم، ولی باشگاه باید کسی رو انتخاب کنه که فکر می کنه بهترینه!! "
یعنی عاشقش شدما!! :love: :دی:
واقعا روحیه ای که به بازیکنا می ده می تونه خیــلی موثر واقع شه، هرچند که به قول خودش نمی تونه تو این مدت معجزه کنه و از نظر تکنیکی و فیزیکی تغییرات زیادی ایجاد کنه! ولی خب، من معتقدم که همین روحیه هه، و علاوه بر این همون اخراج رانیری به نوعی، حسابی انگیزه ی بازیکنا رو بیشتر می کنه و اصلا با یه اندیشه و روح متفاوت می ان تو زمین!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من دوست دارم بازی با سه نا را 7-0 ببریم...........و بازی با لاتزیو رو هم5-0................... که فرارا برای 10 فصل دیگه هم بمونه.............. من از همون اول برای مربیگری یووه چیرو فرارا و کونته را پیشنهاد کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه خداییش رانیری که تمام شد ولی در این چند بازی که کار خاصی نکرد.پس موندش چه فایده ای داشت..قبلا هم گفتم بیان پسوتو رو بکن مربی یا فرارا را برای چند بای آینده بیارن............ خوشبختانه هر چی گفتم شد!!!!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اومدن چيرو لذت بخش ترين خبر فصل بود حداقل براي من . چيرو يكي از اركان اصلي ايتالياي 2006 بود و الآن هم كه دستيار اول ليپي كه خيلي خيلي به آتزوري كمك ميكنه . چيرو خيلي در دو شهر ناپل و تورين محبوبه و حتي با رفتنش از ناپولي هم بين تيفوسي هاي ناپل منفور نشد و براي بازي خداحافظيش براش سنگ تموم گذاشتن . چيرو رابطه بسيار خوبي هم با بازيكنان و مربيان داره و به واسطه كارهاي خيريه كه انجام ميده خيلي محبوبه . چيرو دوست صميمي و نزديك ستارگاني مثل مارادونا و كاناوارو هستش و رابطه اش با ليپي خيلي صميمي و نزديكه و كلاً با بازيكنان تيم ملي و حتي يووه رابطه خيلي صميمي داره . كسي كه در دوران بازيگري همه مقامها رو درو كرد و تنها جاي خالي كلكسيون افتخاراتش رو هم در لباس مربيگري بهش دست يافت و قهرمان جهان شد . خيلي ها از چيرو به عنوان ليپي دوم ياد ميكنن و اونو وارث كاتاناچيو ميدونن و معتقداً بزودي اون ميتونه سبك جديدي رو براي تاكتيك هاي دفاعي ترسيم كنه . اينكه چيرو بخواد از آتزوري و ليپي دل بكنه مشخص نيست بخصوص كه جام كنفدراسيون ها و جام جهاني در راهه . چيرو 100% به جام كنفدراسيون ها ميره اما براي بعد از اون چيزي مشخص نيست . شايد فرارا وضعيتي مثل استيو مك لارن پيدا كرد كه همزمان سرمربي ميدلزبورو و دستيار اول اريكسون بود ولي يزره احتمالش كمه . خلاصه هرچي كه هست خيلي از اومدنش خوشحالم و اميدوارم ماندگار باشه ...

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
خیلی خوشحالم که رانیری اخراج شد. اما چرا چیرو فرارا؟ :ghelioon:

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
دو تا بازی که یووه بیشتر مداره تو امسال انجام بده اما باید هر جور که شده لااقل مقام فصل پیش رو حفظ کنه فیورنتینا تو این مدت اوج گرفته و بیخ گوش یووس خیلی خطرناکه اوضاع یووه . امیدوارم فرارا تو این دو بازی موفق باشه تا سر فرصت یه مربی کاردرست بیارن . فرارا برای طولانی مدت به درد یووه نمیخوره هر چند عاشق بازیاش بودم چه تو یوونتوس چه ناپولی

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
منم امیدوارم تو بازی آینده امتیاز از دست ندیم

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

دو تا بازی که یووه بیشتر مداره تو امسال انجام بده اما باید هر جور که شده

لااقل مقام فصل پیش رو حفظ کنه فیورنتینا تو این مدت اوج گرفته و بیخ گوش یووس

خیلی خطرناکه اوضاع یووه . امیدوارم فرارا تو این دو بازی موفق باشه تا سر فرصت یه مربی کاردرست

بیارن . فرارا برای طولانی مدت به درد یووه نمیخوره هر چند عاشق بازیاش بودم چه تو یوونتوس چه ناپولی

تاحده زیادی با شما موافقم
این رو به خاطر داشته باشد یووه بارسلونا نیست که بخواد فقط احیا یا باز سازی بشه
بارسا فصل پیش فقط کادر فنی رو عوض کرد به غیر از آلوز ترکیب ثابت همونه
ولی یووه یک تیمی که فقط به بازسازی و احیا احتیاج نداره بلکه به نوسازی و تغییر در بازیکن ها هم احتیاج داره
پس به یک مربی کارکشته احتیاج داره که بتونه ستاره های قبلی و ستاره های جدید وتیم رو از نو بسازه
پس فرارا حتی اگر هم در این دو بازی بهترین نتیجه ممکن رو کسب کنه نمیتونه مربی مناسب برای بازگشت قدرت یووه باشه علی رقم این که محبوب تمام تیفوسی هاست

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
اخه همینا خوین مشکل ندارن زیاد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مقبولیت یه مربی می تونه ابزار خیلی مهمی باشه یوونتوس شدیدا ً به این ابزار نیاز داره مهم ترین دغدغه یوونتوس به نظر من جایگزین کردن تدریجی مهره هاییه که نهایتا ً یکی دو فصل دیگه می تونن ادامه بدن مطمئنا ً با جایگزینی یکباره ، هرچند ستاره های نامدار مشکل حل نمیشه واسه همین من نظرم اینه که فرارا توی این زمینه می تونه مهره قابل اعتنایی باشه از نظر فنی هم مطمئنا ً از تجربیات و نظرات لیپی بی نصیب نمونده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خیلی خوشحالم که رانیری اخراج شد. اما چرا چیرو فرارا؟ :ghelioon:

خود فرارا گفته بود من همه ی بازیکن های یووه رو به خوبی می شناسم و با خیلیاشون حتی همبازی بودم.به خاطر شناخت که روی اونا داشتم حس می کردم الان توی این فرصت کم می تونم مفید باشم تا کسی که شناختی روی تیم نداره.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مطبوعات ایتالیا اعلام کردند بلانک در نظر داره تیمی بسازه که مورد پسند هواداران یووه باشه به همین دلیل در پایان هفته برای انجام مقدمات جذب کونته جلسه ای با مدیر عامل باری خواهد داشت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی