پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چــیــرو فــرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1204 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدت مسرورم

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
چیرو فرارا امیدوارم دوباره یووه ی بزرگرو بسازه ... :clap:

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
حتما میتونه یادتونه وقتی تو برلین قهرمان شدیم چطور بالا پایین میپرید

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا فرارا خوش اومدی !!!!!!! به امید 1 پپ گواردیولا با غیرت برای یووه !!!!!!! امید برگشت چراغ تورین روشن شد جشن و سرور به پا شد !!!!!!!!!!!!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
میگم این دوتا بازیم اگه باختیم تقصیر رانیریه نه چیرو

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

:ultra: چـــــیرو عزیز , به خونه خودت خوش اومدی :ultra:

scarf: امیدوارم موفق باشی scarf:

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
کاناوارو و چیرو خیلی با هم برو بیا دارنا ! :دی:

تصویر
:دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیرو فردا میره سر تمرینات.یعنی سه شنبه.حداکثر 2-3 روز می تونه تیم رو تمرین بده.اصلا نباید توقع زیادی ازش داشت. اما خودش اینچیزا رو بهونه نکرده،تو کنفراس راجب دو بازی بعدی یووه گفته : من از شاگردانم 7 امتیاز ازین دو بازی می خوام.اگر 6 امتیاز هم گرفتند راضی خواهم بود. روحیه برنده ی قهرمان ایتالیا،اروپا و جهان یعنی این !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

چیرو فردا میره سر تمرینات.یعنی سه شنبه.حداکثر 2-3 روز می تونه تیم رو تمرین بده.اصلا نباید توقع زیادی ازش داشت.

اما خودش اینچیزا رو بهونه نکرده،تو کنفراس راجب دو بازی بعدی یووه گفته : من از شاگردانم 7 امتیاز ازین دو بازی می خوام.اگر 6 امتیاز هم گرفتند راضی خواهم بود.

روحیه برنده ی قهرمان ایتالیا،اروپا و جهان یعنی این !

وای عجب حرفی زده
خدایی دمش گرم ، خیلی خدااااااااااااااست
اصلا بخاطر همین حرفش من با تمام وجودم حاضرم حالا حالاها سرمربی یووه باشه
میدونم که از لحاظ روحی روانی تیم میترکونه و همین برای یووه کافیه تا لاتزیو و سیه نا رو له کنه
باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به امید پیروزی فعلا فقط همین

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
امید وارم خوب کار کنه , البته 100% بهتر از رانیری کار می کنه چون این خودش بازیکن و کاپیتان یووه بوده پس دلسوزانه تر کار می کنه

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
به نظر من اگر این دو بازی رو ببره یعنی شاهکار کرده ! چون هنوز تیم داغون رانیری هست و خیلی سخته که بازیکنان خسته و کم روحیه تیم رو به حالت اولیه برگردونه یه کم به فروم نگاه کنید یکی یکی همه دارن ابراز خوشحالی میکنند مطمعنا همه تیفوسی های جهان هم همین طور هستند :Juveflag:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
:cray: امیدوارم ندود رو هم راضی کنه که بمونه !
[img width=480 height=446]http://www.imageurlhost.com/images/nc51a36p9da6blnb5p20.jpg[/img]

تصویر
روحیه , همیشه و همه جا , مثبت و عالی :love:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
دور از جونش یزره شبیه به پیمان ابدی خدا بیامرز می مونه ,خدا بیامرزدش

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بچه ها کسی میتونه بیشتر در مورد قرارداد چیرو بگه مثلا" تا چه مدت اون سرمربی میمونه ؟ و احتمال تمدید وجود داره یعنی شرطی گنجانده شده یا نه ؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
اولا تبریک ... این مدت قرار داد چیرو برای من هم سواله لطفا ما رو هم روشن کنید ... شاید این نباید اینجا گفته شه ولی سایت گل (می دونم الان چی میگید باز هم گل ) زده گاسپرینی قراردادش رو تا 2012 با جنوا تمدید کرده این درسته یا خیر .

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
فکر کنم تاریخ انقضا فرارا تا آخر فصل بیشتر نباشه..؟!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابا پستم رو می خوندید دیگه.همه چی رو توش گفتند :

کنفراس خبری :

بلان در ابتدا حرف زده و گفته : ما می خوایم برای خدمات رانیری ازش تشکر کنیم.ولی بعد از نتایج اخیر و اینکه فیورنتینا هم به 1 امتیازی یووه رسید احساس کردیم فرصتی برای از دادن نیست.و تیم نیازمند یک شوک هست.دیروز با فرارا صحبت کردیم و گفت حاضر اینکارو انجام بده.در نتیجه فرارا از امروز مربی یوونتوس خواهد بود برای 2 بازی باقی مانده.فعلا می خوایم روی این دو بازی تمرکز کنیم و برای آینده فرارا در یووه بعد از این دو بازی تصمیم میگیریم.

فرارا هم بعدش اومده گفته : من کار زیادی نمی تونم توی این زمان کم انجام بدم،تنها کاری که می خوام انجام بدم اینه که غرور یوونتوسی بودن رو بهشون برگردونم.ما مشکل فیزیکی و فنی نداریم.من فقط چند تغییر کوچیک در تیم اعمال خواهم کرد.چیزی که من می دونم اینه که "نباید" چهارم بشیم و یوونتوس نباید در مقدماتی لیگ قهرمانان بازی کنه.

این درخواست من نبوده که مربی بشم.ولی من از سال 96 دارم به این باشگاه خدمت می کنم و الان هم فقط برای این پیرهن پر افتخاره که می خوام سعی کنم سودمند باشم.امیدوارم که بتونم کمکی کنم.من دوست دارم با توانایی های خودم مورد قضاوت واقعا بشم و این واضحه که باید در مسائل تاکتیکی تیم تغییراتی بوجود بیارم.

در مورد تیم ملی من هنوزم دستیار لیپی هستم.من فعلا فقط برای 15 روز در خدمت یووه هستم و بعد از 2 جون به لیپی می پیوندم.بقیه بحث ها برای الان نیست و در آینده بهشون می پردازیم.

فرارا صحبت هایی هم کرده که توی سایت اصلی یوونتوس زده شده:

گفته من به باشگاه گفتم راحت و آزاد باشه اگر می خواد دنبال مربی دیگه ای باشه برای فصل بعد.من نمی خوام خودم رو به باشگاه تحمیل کنم.الان به من نیاز دارند و من با تمام وجود کمک میکنم، و بعد هم برمیگردم سر مسئولیت خودم.حتی 2 هفته مربیگری یوونتوس هم برای من افتخاره.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام اگر چیرو ابقا بشه برای فصل بعد به احتمال زیاد ندود میشه مربی تیم ;D باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از لحظات معروف چیرو،برخوردش با اندی کول :

تصویر

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
یادتون هست چه مدافعی بود ؟؟ مثل دیوار بتنی ای خدااااااااااااااا اون یووه ی سال 2003- 2004 کجاست که کل اسپانیا رو در اون فصل اوت کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی