پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چــیــرو فــرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1204 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چيرو فرارا

مدافع اسبق ايتاليايي متولد 11 فوريه 1967 اكثر دوران فوتبال حرفه اي خود را در يوونتوس سپري كرد .
او در پايان فصل 2006-2005 از دنياي فوتبال كناره گيري كرد .

فوتبال باشگاهي

چيرو متولد شهر ناپل ايتاليا ، فوتبال خود را از باشگاه ناپولي آغاز كرد و سپس در سال 1994 به يوونتوس پيوست .
از نكات جالب در زندگي ورزشي او كاپيتاني زود هنگام در تيم ملي بود . او همچنين يكي از با تجربه ترين و پر عنوان ترين بازيكنان تاريخ فوتبال ايتالياست .
كسب 8 عنوان اسكودتو (5 عنوان با يوونتوس و 2 عنوان با ناپولي) ، 2 جام حذفي ايتاليا (با هر تيم يكبار) ،
سوپر جام ايتاليا (يوونتوس 2 ناپولي 1) و سريال افتخارات اروپايي (جام قهرماني اروپا ، جام يوفا و سوپر جام اروپا)
هنگامي كه در ناپولي بازي مي كرد يكي از هم تيمي هاي او نابغه تاريخ فوتبال جهان ديه گو مارادونا بود .
او تا زمانيكه در ناپولي بازي مي كرد در همسايگي منزل مارادونا به سر مي برد .
سال 2000 براي فرارا سال پر فراز و نشيبي بود . يكي از اتفاقاتي كه در اين سال براي او اتفاق افتاد سپردن
بازوبند كاپيتاني تيم يوونتوس از بازوي وي به آلكس دلپيرو جوان اول شهر تورين بود اما چيروي با تجربه به خوبي
از پس اين چالش برآمد و به فوتبال خود در بالاترين سطح در اين باشگاه بزرگ ادامه داد .
يكي از عواملي كه باعث از دست دادن اين عنوان شد نيمكت نشيني هاي مداوم وي كه بر اثر مصدوميت هاي پي در پي اتفاق مي افتاد بود .
يكي از بهترين فصول فعاليت ورزشي او فصل 97-1996 بود .
فرارا در 32 مسابقه اي كه با پيراهن يوونتوس به ميدان رفت موفق شد 4 گل به ثمر برساند .
همچنين 8 بار براي تيم ملي ايتاليا به ميدان رفت .
اولين بازي دوران حرفه اي او در تيم ناپولي انجام شد و جالب اينجاست كه اين ديدار در مقابل يوونتوس بود كه با نتيجه 0-0 مساوي به پايان رسيد .

فوتبال ملي

فرارا 49 بار براي تيم ملي ايتاليا به ميدان رفته است . از مهم ترين ديدارهايي كه وي با پيراهن تيم ملي انجام داده
يك بازيدر جام جهاني 1990 ايتاليا و يك بازي در جام ملت هاي اروپا 2000 است .
وجود كيفيت بالاي بازي چيرو فرارا ممكن است حضور بيشتري را در تيم ملي ايتاليا براي او متصور كند اما از طرفي
حضور بازيكنان نامدار فراوان در پستي كه وي بازي مي كرد مانند فرانكو باره زي ، آلساندرو كاستاكورتا ، مائورو تاسوتي ،
پيترو ويرچه وود ، ريكاردو فري ، جوزپه برگومي ، پائولو مالديني و بعدها فابيو كاناوارو و آلساندرو نستا و از طرف ديگر
مصدوميت هاي پي در پي باعث شد آنچنان كه شايسته نام او باشد در تيم ملي ايتاليا حضور درخشاني نداشته باشد .
يكي از تلخ ترين مصدوميت هايي كه براي چيرو اتفاق افتاد مصدوميتي بود كه تنها چند هفته مانده به آغاز رقابت هاي
جام جهاني 1998 فرانسه حادث شد كه باعث از دست دادن رقابت هاي فوق شد .
بعد از اين اتفاق ناخوشايند فابيو كاناواروي جوان جاي او را در تيم ملي ايتاليا گرفت .
از آن زمان به بعد چيرو فرارا به بازيكن جانشين كاناوارو در تيم ملي تبديل شد .
در دو فصل 97-1996 و 98-1997 او بدون شك يكي از بهترين مدافعان جهان فوتبال بود كه متعاقبا ً يكي از اركان ثابت تيم ملي ايتاليا و يوونتوس بود .
بسياري از كارشناسان فوتبال ايتاليا بر اين عقيده اند كه اگر سريال مصدوميت ها براي فرارا اتفاق نمي افتاد او به
يكي از بهترين ستاره هاي جام جهاني 1998 فرانسه تبديل مي شد .

مربيگري

در جام جهاني 2006 آلمان چيرو فرارا يكي از اعضاء كادر فني تيم ملي ايتاليا بود .

سوابق

1985-1994 ناپولي
1994-2005 يوونتوس
1987-2000 تيم ملي ايتاليا

افتخارات

قهرماني در سري A ايتاليا در سال هاي 87/1986 و 90/1989 همراه با تيم ناپولي
قهرماني در سري A ايتاليا در سال هاي 95/1994، 97/1996، 98/1997 ، 02/2001 ، 03/2002 ، 05/2004 همراه با تيم يووتوس
قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا در سال 1996 همراه با تيم يوونتوس
برنده جام بين قاره اي در سال 1996 همراه با تيم يوونتوس
برنده سوپر جام باشگاههاي اروپا در سال 1997 همراه با تيم يوونتوس
قهرماني در جام يوفا در سال 89 همراه با تيم ناپولي
قهرماني در جام حذفي ايتاليا در سال 1987 همراه با تيم ناپولي
قهرماني در جام حذفي ايتاليا در سال 1995 همراه با تيم يوونتوس
برنده سوپر جام باشگاههاي ايتاليا در سال 1990 همراه با تيم ناپولي
برنده سوپر جام باشگاههاي ايتاليا در سال هاي 1995 ، 1997 ، 2002 و 2003 همراه با تيم يوونتوس

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
یکی از مدافعین خوب یووه بود و من هر وقت به سالهای 2002 یا 2003 نگاه میکنم میبینم که بهترین دفاعهای اروپا را داشتیم و به سختی تیم یووه گل میخورد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یکی از قهرمانان فوتبال من هستش . بیش از اندازه دوستش دارم و واقعا افتخار میکنم که تو یووه بوده و لیاقت پوشیدن پیراهن بیانکونری رو داشته . هنوز زوج مستحکمش با مونترو رو فراموش نمیکنم که واقعا هر دو از دل و جون مایه میذاشتن . من هیچکس رو لایق شماره 2 یووه بعد از فرارا نمیدونم البته شاید کریشیتو ...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
فرار یه مدافعی بود همه خصوصیات رو داشت هم با هوش بود هم خشن بود هم به موقع جلو میرفت هم در مواقع بحرانی و حمله های شدید تیم حریف باتیز هوشیه خاصی از مهاجم ها خطا میگرفت تیم یووه رو از زیر فشار در میاورد هیچ موقع یادم نمیره هر صحنه ای که برای سر زدن به هوا بلند میشد وقتی میفهمید این توپ رو نمیتونه بزنه تعادل خودش رو به هم میزد و خطا میگرفت این کار رو تا حالا ندیدم کسی به خوبی چیرو اتجام بده به هر حال برای یووه افتخار که بازیکنش بلافاصله بعد از بازیگریش به کادر رهبریه تیم ملی اضافه بشه و کنار لیپی تیم ملی ایتالیا رو قهرمان کنند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
سلام دوستان من الان محمد گقت که فرارا توی کارهای تهاجمی همیشه حضور داشت ؛ یاد یه چیزی افتادم ! اگه دقت کرده باشید ، بعد بیشتر گلهایی که یوونتوس میزد ، اولین کسی که میرفت پیش گلزننده ، فرار بود !!! واقعا بازی خوبی داشت و هیچ وقت نمیتونم فراموشش کنم . بعد از خداحافظی هم یک مقطعی مربی تیم امید یوونتوس شد اما به دعوت لیپی به تیم ملی رفت . دوباره هم برگشت به مجموعه یوونتوس . یکی از افتخارات تاریخ یوونتوسه ، بدون شک ! باتشکر

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
با گرفتن مدرک مربیگری حرفه ای یوفا فرارا میتونه در سری A مربیگری کنه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امروز به امین باقری میگفتم که خیلی دوست دارم چیرو روزی سرمربی یووه بشه . مطمئنم که از کنار لیپی بودن میتونه درسهای زیادی یاد بگیره و با اینکه 41 سالشه خیلی با تجربه هستش . چیرو حدود 2 ماه قبل جام جهانی 2006 به درخواست لیپی به تیم ملی پیوست و یکی از ارکان اصلی قدرتمند بودن تاکتیک و نفرات دفاعی تیم بود . به نظرم فرارا میتونه نسل جدید مدافعان بزرگ و تاکتیک های دفاعی رو اجرا کنه و بوجود بیاره . چیرو میتونه سبک جدید و زیبای دفاع کاتاناچیو رو در آینده به اجرا بذاره . امیدوارم چیرو با کسب تجربه به یووه برگرده و البته دوست دارم که همراه با چیرو ، ویالی و کونته هم برگردن .

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
فرارا واقعا بازیکن عالییی بود ! من که خیلی دوستش داشتم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال
وقتی فهمیدم که مربی تیم امید یوونتوسه واقعا خیالم راحت شد ! فرارا باید در مجموعه یوونتوس باشه و تجربه چندین ساله خودش رو در اختیار جوانان یوونتوسی بزاره . فکر کنم تا چند سال بعد میتونه مربی یووه بشه !!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من خیلی دوست دارم از بازیکن های چند سال پیش یووه که واقعا از ته دل یوونتوسی بودند بشند مربیه یووه همین فرارا میتونه این کار رو بکنه فقط امیدوارم سیاست جدید باشگاه یووه حاضر به عملی شدن چنین کارهایی باشه ویالی-فرارا-کونته-پسوتو-باجو و... (البته من بیشتر از همه منتظر حضور کونته یا فرارا روی نیمکت یووه هستم)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیروو فرارا 42 سال داره و در ناپل بدنیا اومده.فوتبالش رو با ناپولی شروع کرد.بعد از 9 فصل حضور در ناپولی به یوونتوس اومد و 11 سال هم برای یوونتوس بازی کرد و به همه افتخارات ممکن رسید.شش بار با یووه و 2 بار با ناپولی قهرمان سری آ شد.که یکی از قهرمانی هاش حذف شد.قهرمان لیگ قهرمانان شد 1 بار و 3 بار نایب قهرمان شد.یوفا رو برد،جام حذفی ایتالیا رو 2 بار برد.سوپر کاپ ایتالیا و اروپا و... به دلیل وجود مدافع های بزرگ هیچوقت در سطح ملی نتونست ارزش های خودش رو نشون بده.49 بازی ملی داشت.در جام جهانی 90 و یورو 2000 بود.بعد از سال 2005 دیگه از فوتبال خداحافظی کرد و در جام جهانی 2006 به عنوان دستیار لیپی شروع به فعالیت کرد.بعد از رفتن لیپی از تیم ملی به یوونتوس برگشت و با کمک مادولیانی یکی از قوی ترین باشگاه های جوانان یوونتوس رو تشکیل دادند.وقتی لیپی دوباره مربی تیم ملی شد هم به عنوان یکی از دستیاران لیپی در کنار فعالیتش در زیر ساخت یوونتوس همچنان مشغول موند. فرارا از امشب مربی یوونتوس اعلام میشه و از فردا مسئول تمرینات یوونتوس خواهد بود.مشخص نشده مدت فعالیت چیرو فرارا چقدر خواهد بود.ولی بهرحال فعلا مربی یوونتوس چیرو فراراست.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

امیداوارم بتونیم دوم بشیم چیرو دوست داریم چیرو دوست داریم

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
کاش نیمه نهایی جام حذفی الان بود یا بازی بازی با میلان :-[ چی کار میشه کرد؟؟ چیرو جون تو رو نیمکت قهرمان جهان نشستی امیدها به توست :help:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
امیدوارم این یکی به ترزگل بازی بده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فرارا بعنوان يه تكنسين و تئوريسين فوتبال و يه آناليزور توي دو برهه‌ي زماني در تيم ملي ايتاليا حاضر بوده كه توش ايتاليا بهترين نتايج رو مي گرفته.همچنين بعنوان يه معلم دست پرورده هاي خوبي رو رو كرده كه شايد سالهاي بعد خيلي هاشون رو توي يوونتوس مشغول به بازي ببينيم. فرارا نظر خاص و مثبتي روي بازي دادن به بازيكناي جوون داره و يكي از عوامل اصلي حضور بازيكناني مثل آكيلاني و كيه‌ليني در تيم ملي ايتاليا در مدت اخير بوده.علاقه‌ي شديدي هم به همبازي هاي سابقش داره.با حضور او در يووه احتمال جذب بازيكناني مثل آكيلاني افزايش پيدا مي كنه و در كنار اون احتمال حضور ستارگاني مثل كونته ، پسوتو(كه همين جوريشم هست) و د ادامه دل پيرو و كاناوارو روي نيمكت يوونتوس افزايش پيدا مي كنه.با حضور فرارا در يوونتوس احتمال بازگشت دشام به كادر يوونتوس هم افزايش پيدا مي كنه.در ضمن با توجه به سيستم كاري فرارا احتمال خريدن بازيكناني كه استعداد بيشتري دارن تا تجربه‌ي بيشتر هم دور از ذهن نيست ، هرچند شايد مجبور باشه براي جلب رضايت هواداران دست به خريد هاي بزرگ بزنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چقدر زود تاپیک رانیری پاک شد و چه زود مال فرارا رو زدید من که خیلی خوشحالم.............

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام اصلا نباید تاپیک رانیری ساخته میشد مردتیکه فلان فلان شده ولش کنید در مورد فرارا بگم که سالهای آخر بازیش همیشه توی ذهنم هست با اینکه دوران 35 تا 37 سالگیش رو دیدم ولی همیشه از بهترین بازیکن های یووه بود و واقعا دوستش داشتم نکته مهم در مورد چیرو فرارا اینه که دوست صمیمی فابیو کاناوارو هست و این خیلی به صمیمیت توی تیم کمک میکنه توی سایت گل نوشته که بعد از موفقیت در دو بازی اخر امکان داره که به عنوان سرمربی فصل آینده معرفی بشه ولی همه چیز بعد از کنفرانس عصر مشخص میشه ( کسی از این کنفرانس چیزی میدونه ؟ ) در آخر خیلی خرکیفم که فرارا جانشین رانیری شد ، مطمئنا نمیتونه یوونتوس رو به این سرعت متحول کنه ولی امیدوارم از بازی جلوی سیه نا رگه های تغییر رو در یووه نشون بده ، فکر میکنم تنها کاری که فرارا توی این دو بازی میتونه بکنه ، برگردوندن دوستی ها به تیم هست با تشکر

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
میگم مربی جوونای یووه بود قبلا؟ شاگرد لیپی.......

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کنفراس خبری : بلان در ابتدا حرف زده و گفته : ما می خوایم برای خدمات رانیری ازش تشکر کنیم.ولی بعد از نتایج اخیر و اینکه فیورنتینا هم به 1 امتیازی یووه رسید احساس کردیم فرصتی برای از دادن نیست.و تیم نیازمند یک شوک هست.دیروز با فرارا صحبت کردیم و گفت حاضر اینکارو انجام بده.در نتیجه فرارا از امروز مربی یوونتوس خواهد بود برای 2 بازی باقی مانده.فعلا می خوایم روی این دو بازی تمرکز کنیم و برای آینده فرارا در یووه بعد از این دو بازی تصمیم میگیریم. فرارا هم بعدش اومده گفته : من کار زیادی نمی تونم توی این زمان کم انجام بدم،تنها کاری که می خوام انجام بدم اینه که غرور یوونتوسی بودن رو بهشون برگردونم.ما مشکل فیزیکی و فنی نداریم.من فقط چند تغییر کوچیک در تیم اعمال خواهم کرد.چیزی که من می دونم اینه که "نباید" چهارم بشیم و یوونتوس نباید در مقدماتی لیگ قهرمانان بازی کنه. این درخواست من نبوده که مربی بشم.ولی من از سال 96 دارم به این باشگاه خدمت می کنم و الان هم فقط برای این پیرهن پر افتخاره که می خوام سعی کنم سودمند باشم.امیدوارم که بتونم کمکی کنم.من دوست دارم با توانایی های خودم مورد قضاوت واقعا بشم و این واضحه که باید در مسائل تاکتیکی تیم تغییراتی بوجود بیارم. در مورد تیم ملی من هنوزم دستیار لیپی هستم.من فعلا فقط برای 15 روز در خدمت یووه هستم و بعد از 2 جون به لیپی می پیوندم.بقیه بحث ها برای الان نیست و در آینده بهشون می پردازیم.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
واقعا خوشحال شدم شک نکنید با سفارش لیپی بود که مدیرا این تصمیم رو گرفتن نمی دونم یه جورایی یاد دوران موجی افتادم خیلی یه دفعه تصمیم گرفتن

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی