پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-میلان(هفته سی سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
گل دوم را هم خورديم. باز هم اينزاگي!!

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-2 Inzaghi (Min 31)
Click Here for Video

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
ایول ایول داش الکسو ایول- خدایی الکس همه کار کرد خط دفاعی افتضاح بود مخصوصا دو تا گوش زبینا بیاد تو خدا کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عجب بازی بود ! ایول من نمی تونستم بشینم !!! یووه و میلان هردو خیلی قشنگ بازی میکنند ! میلان رو کاکا یه تنه داره می چرخونه. توی یووه کامو،الکس و سیسوکو ستاره های بازی اند. خط دفاع یووه خیلی متزلزل بوده.اصلا مثل همیشه نبودند.پاس های اشتباه هم زیاد دادند. بازی قشنگیه ! فکر میکنم هردو تیم حداقل 1 گل دیگه می زنند.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من نمیفهمم این ترزگه چیکار میکنه توی یووه یه ضربه سر رو نمیتونه از 2 متری بزنه تو گل اگه حمیدزیچ نبود عمرا این گل به ثمر نمی رسید اما دمشون گرم تو همین نیمه تونستیم مساوی کنیم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وای وایییییییییییییییی!!! الکس چیکارش کرده! سوراخ سوراخش کرده جالبه! هر بار که من پا شدم و از تلویزیون دور شدم اد همون موقع یووه گل خورد! دیگه به خودم قول دادم تا آخر بازی از جام جمب نخورم حتی اگه...!! ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تا حالا به یک یوونتوسی به اندازه ای که امروز به تیاگو فحش دادم بد و بیراه بار نکردم!این بشر در حد تیم های دسته دو و سه هم نیست.مثل یه سرعت گیر میمونه.گند میزنه به حمله! ترزگه هم که اون روند ب خودش رو داره مین طور طی میکنه.اگر دیوید بتونه یه گل بزنه میشه مثل قبل اما تا زمانی که این طور بازی کنه نه میتونه گل بزنه و نه میتونه به موندن توی ترکیب ثابت مطمئن باشه! در کل شک ندارم که برنده زمین یووست!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
انگار اصلا دفاع نداشتیم الکس خیلی اماده هستش واقعا بی نظیر بازی می کنه بوفون هم رو گل ها تقصیری نداشت گل دوم هم روی کرنر شانسی میلان بود تیاگو اول بازی خیلی خوب توپ پخش می کرد ولی بعدش خراب کرد داور چرا به شیمیچ کارت نداد نیمه اول بعدش رو اولین خطای سیسوکو بهش کارت داد داور مشکوک می زنه این بازی دهن همه ی ضد ایتالیایی ها رو بسته یه فکری باید برای کاکا بکنیم کامورانزی بی نظیر بوده ین بشر حرف نداره پاس هاش یکی ا یکی قشنگ تره

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
2-2 Salihamidzic (Min 45)
Click Here for Video

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تیاگو واقعا فاجعه بود ! اول بازی فکر میکردم حسن توی بازی گم شده،به مانی اس ام اس دادم حسن کجاست ؟ بعد دیدم حسن هستش ! گفتم پس کی کمه ؟ یکی کمه !!! یووه یه یار کم داره ! فهمیدم اونی که کمه تیاگو!!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
نوید ترزگه تو یووه چی کار می کنه!!؟؟ این همه برای تیم گل زده بهترین گلزن تیم تو این فصل خود دیوید

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دفاع رو نگید که افتضاح بود! یادم نمیره دقیقه 19 بود میلان کل دفاع یووه رو مچل خودش کرده بود.هرکاری که میخواستن تو یک سوم دفاع یووه میکردن! اینا هم اصلاً نمیتونستن حتی بزنن زیر و توپ و دروش کنن. باید بدونن که یک مرده خور به نام اینزاگی تو زمین هست پس چشم و گوششون باید باز باشه. سیسوکو که بی نظیر بازی میکنه. دم کامو هم گرم.حسابی جنگنده کار میکنه. از همون روز اول تا به امروز همچنان معتقدم که تهاجم های مولینارو چنگی به دل نمیزنه از هرچه بگذریم بازی فوق العاده الکس خوش تر است

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
یووه مثل این که فغقط با 3 بازیکن اومده بود تو زمین الکس- کامو- سیسوکو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الکس خیلی خوب بود ! یه بار یه پاس نمایشی داد به ترزگه،خیلی حال کردم ! توپی رو هم که از بین پاهای مالدینی زد خیلییییییی حال داد ! ترزگه چیکار میکنه ؟ ترزگه بازی خوبی کرد به نظر من. ولی خداییش میلان یکمی بهتر بود. خط دفاع یووه و کاکا می ترسونه آدم رو. متاسفانه فکر کنم یکی مثل نوچیرنو کمک میکنه که مثه اسب بدوده دنبال بازیکن.چون فعلا هیچکس از بازیکن های یووه به گرد کاکا نمی رسند توی دویدن ها. البته نه الان.چون یووه گل می خواد.10 دقیقه آخر نوچرینو بیاد بچسب به کاکا ! البته اگر عرضه این کار رو داشته باشه.

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

:: Goals ::

1-0 Del Piero (Min 11)
Click Here for Video

1-1 Inzaghi (Min 13)
Click Here for Video

1-2 Inzaghi (Min 31)
Click Here for Video

2-2 Salihamidzic (Min 45)
Click Here for Video

:: Extras ::

Two Teams In The Tunnel
Click Here for Video

Inzaghi Chance (Min 12)
Click Here for Video

Chiellini Header (Min 17)
Click Here for Video

Kaka Shoot (Min 38)
Click Here for Video

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
سلام دوستان من كامو مرد اول ميدان بود ، 2 تا Goal ‎ ساخت ! بعد الكس و سيسوكو . الان هم يه دروازه خالي رو استنداردو روي سانتر زيباي سيسوكو از دست داد ! بنرا هم اخراج شد !! وحشي !!! باتشكر

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
3-2 Salihamidzic (Min 80)
Click Here for Video

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فقط یه چیزی بگم، اگر یکی از توپایی که نوچرینو لو داد یا یکی از موقعیت هایی که نوچرینو به میلان داد گل میشد و بازی مساوی میشد، هرچی از دهنم در میومد به رانیری میگفتم بعد یوزرمو دیلیت میکردم !!!!!! آخه این موجود رو به زور میشه انسان پذیرفت.چه برسه به فوتبالیست ------------ بازی فوق العاده ای بود ! واقعا لذت بردم از بازی یووه. چند هفته است یووه داره اینقدر قشنگ بازی میکنه. حق یووه بود این پیروزی.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
تبریک به خاطر این برد واقعا عالی بود و خیلی حال داد اما من فقط توی کف این خیابانیم به استانداردو میگه یاکوئینتا به نوچرینو میگه بریندلی بدترین بازیکنای یووه رو ( دفاعهای کناری و تیاگو ) رو میگه بهترینها بازم تبریک

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
فقط بگم میلان شانس اورد داور اون توپ اخر رو نزاشت دلپیرو ببره و گلش کنه دروازه خالی رو ایول یووه ایول سیسوکو به گاتوزو یاد داد چطوری توپ از حریف بگیره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی