پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-میلان(هفته سی سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کمال اینقدر صالیمیدزیچ رو مسخره کرد گفت پیر هست، بهش بر خورد. دیشب گل سومی که زد منو یاد کاناوارو انداخت.

sialmo

sialmo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
به نظر من تو این بازی کامو بهترین بازیکن نمه اول بود اما تو نیمه دوم سیسوکو بهترین بود البته این برد رو مدیون الکس و حمیدزیچ بودیم حال لگروتالیه چطوره می تونه بازی کنه؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی :

JUVE - MILAN

14 Shots 9
8 Shots On Target 8
15 Crosses 18
3 Corners 4
1 Counter Attacks 1
3 Offsides 5
25 Fouls (Committed) 17
11 Throws 26
46% Ball Posssession 54%

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

هفته‌ي سي و سوم رقابت هاي سري آ باشگاههاي ايتاليا
يوونتوس 3_2 ميلان
گلها :
يوونتوس : دل‌پيرو ، حميچيچ(2گل)
ميلان : اينزاگي(2گل)
جايگاه در جدول : يووه : سوم
ميلان : پنجم

بهترين بازيكنان زمين : دل پيرو ، كامورانزي ، حميچيچ و سيسوكو از يوونتوس _ اينزاگي ، كاكا و سيدورف از ميلان .
بدترين هاي زمين : بونرا و كالاچ از ميلان _ نوچرينو و كيه‌ليني از يوونتوس

بازي دو تيم يوونتوس و ميلان در اين هفته از رقابت ها بازي نظم داشتن تيم ها در عين بي نظمي بود.در چنين رقابت هاي فوتبالي كه حساسيت بالا دارند يا بازي تحت تاثير حساسيت دچار افت مطلق مي شود يا بنوعي حركت رو به جلويي پيش مي گرد و زيبا مي شود.بازي اين بار از دسته‌ي دوم رقابت ها بود و شكل رو به جلو مي گرفت.و همين رو به جلو بودن بازي دو تيم تا حدود زيادي بازي را بي نظم كرده بود و تيم پيروز اين رقابت تيمي بود كه بتواند در عين بي نظمي ، نظم را پيشه كند و به كار خود جهت دهد. براي نيل به اين هدف هر تيم نقشه اي به كار مي گيرد كه دست بر قضا يوونتوس و ميلان هر دو از نقشه‌ي استفاده از دو پلي ميكر جلو و عقب براي تنظيم خطوط استفاده كرده بودند.در ميلان پيرلو و كاكا و در يوونتوس سيسوكو و دل پيرو مسئول اين تنظيم بودند.در كنار اين چهار بازيكن كامورانزي و سيدورف در دو طرف مسئول فرار پس از برقراري نظم و اينزاگي در ميلان و زوج حميچيچ و ترزگه در يوونتوس مسئول بهره برداري از حركت كل تيم.اما در اين ميان استفاده‌ي رانيري از الكس بهتر جواب داد و همين باعث شد تا يوونتوس بتواند بجاي استفاده‌ي جواني در مقابل تجربه _ كه همه‌ي حدس و گمان ها به سوي اين روش بود_ به مقابله‌ي تجربه با تجربه بپردازد و الكس را به جان دفاع ميلان كه سن بالايي دارد انداخته و نتيجه گيري كند.بازي بين يووه و ميلان در سالهاي اخير اغلب جنگ دفاع دو تيم بوده و نتيجه اش را پربات ايستگاهي مشخص نموده اند اما مسال جنگ هاي تن به تن بين بازيكنان برنده را مشخص مي كرد كه به صورت زير اتفاق مي افتاد.

1.اصلي ترين جنگ زمين بر سر نگهداشتن توپ در بين ياران خودي بود كه بين گتوزو و سيسوكو در فضاي زمين و بين آمبروزيني و تياگو بر سر توپ برقرار شد كه برنده‌ي نهايي اين جنگ سيسوكوي جوان بود.
2.دومين نبرد بين زوج پيرلو و كاكا از ميلان با الكس و كامو از يووه بود كه هرچند در 30 دقيقه‌ي ابتدايي به سود ميلاني ها بود اما در پايان بازي راي برگشته و به نفع دو مرد با تجربه‌ي تورين به پايان رسانيده شد.
3.سومين نبرد بين اينزاگي گلزن و زوج ترزگه_مهاجم اصلي_ و حميچيچ(مهاجم سايه و بال چپ) صورت گرفت كه هرچند ترزگه در اوج گلزني خود نبود اما با درخشش حميچيچ به سود يوونتوس به پايان رسيد
تا با اين سه نبرد يوونتوس پيروز ميدان باشد.

تحليل خطي بازيكنان يووه:
بوفون : افت او در مدت اخير بحث بسياري از محافل فوتبال دنياست اما نگاهي دقيق تر به او نشان مي دهد او در اكثر گلهاي خورده ي خود در سال جديد كمترين تقصير را داشته است.ديشب نيز او به اندازه‌ي كافي خوب بود تا بيش از دو گل وارد دروازه ي يووه نشود.
گريگرا : انگيزه‌ي او براي كسب پست مدافع هافبكي در يووه شديدا باعث پيشرفت او شده است تا او در كارهاي هجومي نيز شركت كند و خودي نشان دهد.با اين انگيزه او مي تواند سال بعد مهره‌ي ثابت يووه باشد.
لگروتاليه : مصدوميت او هرچند براي يووه در ليگ بديمن است اما در بازي با ميلان زياد بد تمام نشد.چون استنداردو جانشين وي شده و به خوبي توانست جاي خالي او را پر كند.چه در حملات تيم و چه در دفاع.
كيه‌ليني:باور اين موضوع كه او اينقدر ضعيف عمل كند كه بين 5 بازيكن ضعيف زمين قرار بگيرد براي همه و بالاخص من عجيب است.كيه‌ليني ديشب نسبت به هميشه بسيار پراشتباه بود.
مولينارو : او بار ديگر توانايي خود براي اينكه پتانسيل خود را به كار گرفته و بزرگترين مدافع چپ ايتاليا و رقيبي سرسخت براي كيه‌ليني شود را نشان داد.مولينارو خيلي خوب جاي خالي لگروتاليه‌ي سردرگم و پر اشتباه ديشب را پر مي كرد و به خوبي خود را در حملات تيم اضافه مي نمود.
سيسوكو : بهترين بازيكن ميانه‌ي زمين براي هر دو تيم او بود.سيسوكو به خوبي تواسنت حكومت خود را در ميانه‌ي زمين به رخ بكشد.
تياگو : وقتي سيسوكو در مورد يك بازيكن تعريف كند نمي توان از او شمايت زيادي كرد.تياگو مهره‌ي خوبي بود.
كامورانزي : كامو با ساختن دو گل و تاثير مستقيم بر تمامي حملات يوونتوس بار ديگر بزرگي خود را نشان داد.اما پس از تعئيض وي در آخرين دقايق بازي جانشين وي يعني نوچرينو نيز كمكاري و اشتباهات بي شمار خود و مربيش را به رخ همگان كشيد.
حميچيچ : استفاده از او در سمت چپ و بجاي ندود شايد در اولين نگاه براي تيفوسي ها سخت بود اما درخشش او و زدن دو گل خيلي خوب همه چيز را فراموش شده ساخت. حميچيچ ديشب تجربه‌ي خود را بطور كامل استفاده كرده و نشان داد چقدر وزنه‌ي تجربه‌ي وي سنگين است.
ترزگه : او و جانشين او يعني ياكوئينتا هنوز سرحال نيامده اند.فقط مي توان دعا كرد كه زود تر به بازي هاي زيبايشان بازگردند.
دل پيرو : برگ برنده‌ي يوونتوس در بازي ديشب كسي جز كاپيتان الكس نبود. يك گل و نقش مستقيم رو دو گل ديگر براي الكس باعث شد تا بازهم مثل همه‌ي بازي هاي سال 2008 يوونتوس اسم الكس بين 3 بازيكن برتر تيم باشد و باز هم برترين آنها.

تحليل خطي خطوط ميلان :
دروازه بان : كالاچ هيچوقت مطمئن نبوده و نيست و اين بار هم بدترين روز خود را داشت.او غير از چند صحنه‌ي كوچك و يك شوت از گريگرا روي بقيه‌ي توپ هاي يوونتوس نقش مناسبي ايفا نكرد.
دفاع : سن بالاي دفاع ميلان در بازي ديشب و مصدوميت ها و محروميت هاي زياد اين تيم در اين خط باعث شد تا يوونتوس از موقعيت نهايت استفاده را برده و پيروزي را كسب كند.
ميانه‌ي زمين : برگ برنده‌ي ميلان استفاده از پنج ستاره در ميانه‌ي زمين بود كه با تقابل با يوونتوس در نيمه‌ي اول و دوم كم نياوردند و خوب تا آخرين حظه مبارزه كردند. اما از اشتباه كارلتو در تغيير گتوزو و پيرلو نمي توان چشم پوشيد.
خط حمله : ميلان نيز چون يووه از تجربه در اين خط استفاده كرده بود و نتيجه اش را گرفت.زدن دو گل به بوفون اين را خوب نشان مي دهد و حرف بيشتري نمي گذارد.

نتيجه‌ي نهايي : يوونتوس در بازي با تيم هاي بزرگ بهتر بازي مي كند و ميلان بدليل سن بالايش و البته بدشانسي در مصدوميت ها مقابل تيم هاي بزرگ خيلي خوب نيست.اين بازي را يوونتوس 3-2 برد.

تهيه و تنظيم : علي كهنباني

**

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بازی فوق العاده زیبایی بود . در شرایطی این بازی رو بردیم که اگر بونرا اون کار بچگونه رو نمی کرد بازی 2-2 تموم می شد . بیش ترین چیزی که دیشب روی اعصاب من بود ، مولینارو بود . باور کنید خیلی از زبینا بدتره ، یعنی سانتر هاش به طور میانگین 10 متر باز نزدیک ترین یووه ای فاصله داشت . واقعا لجم رو درآورد. اگر خیابانی جلو دستم بود سر حد مرگ می زدمش !! یعنی حداقل 15 بار چرت به تمام معنا گفت. تیاگو و ترزگه خیلی بد بودند . و الکس ،حسن ، کامورانسی همون طور که همه گفتند ،فوق العاده بودند . دریبل کامورانسی سر گل اول بی نظیر بود . در کل من تو این بازی فهمیدم ،بازیکنان یووه این فصل خیلی مغرورند . چون با تیم های ضعیف با غرور بازی می کنند و امتیاز از دست می دهند . اما در مقابل 3 تیم بزرگ ایتالیا در دور رفت 3 مساویه 0-0 1-1 و 2-2 و در برگشت 3 پیروزی 1-0 2-1 و 3-2 کسب می کنند.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

بیش ترین چیزی که دیشب روی اعصاب من بود ، مولینارو بود .

باور کنید خیلی از زبینا بدتره ،

یعنی سانتر هاش به طور میانگین 10 متر باز نزدیک ترین یووه ای فاصله داشت . واقعا لجم رو درآورد.

داري يكم بي انصافي مي كني.اون سانتر هاي بلندش بده ولي وقتي كوتاه ميفرسته خيلي خوب مي فرسته.بعدشم تو بازگشت هاش و چگونگي پوشش مركز دفاعشو با زبينا مقايسه كن ببين چقدر فرقشونه...

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
تبریک میگم . دو تیم بازیه زیبایی رو به نمایش گذاشتن ....

اما گل دومتون افساید بود .....

تصویر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
عالی بود واقعا خوشحالم برد رم اینتر و میلان کار سادهای نیست

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مولینارو یه بازیکن معمولی هستش که الان ناچارا داره تو یووه ثابت بازی میکنه. چون یووه بازیکن تو دفاع نداره اون ثابت هست. اگه فصل بعد یووه دفاع بخره مطمئن باشید مولینارو میخ میشه به نیمکت. سانترهاش هم افتضاحه.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال

نوچرینو اونقدرها هم بد کار نکرد ولی سیسوکو خوب اما نه بی اشتباه ولی یه چیزی که توی دفاع یووه خیلی به چشم میاد و یه ضعف بزرگه که بعد کامل بهتون میگم الان نمیخوام سر کسی رو درد بیارم این برد خیلی خیلی حال داد

اینم اون ضعفی که گفتم اینجا کامل نوشتم البته از زبان خودم شاید هم اشتباه باشه
http://www.forum.juv...pic=630.new#new

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

تبریک میگم . دو تیم بازیه زیبایی رو به نمایش گذاشتن ....

اما گل دومتون افساید بود .....

تصویر

توی این صحنه توپ جلوی پای کالاچه و خیلی از ضربه گذشته ! و با سرعتی که صالی امیجیچ داشت معلومه که بعد از ضربه ی ترزگه میاد جلو.
بعدشم این مثلا خط آفسایده ؟؟؟ پس چرا اینقدر کجه؟؟ با خط شش قدم مقایسش کن.

**

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره بابا من صد بار نگاه كردم اصلا ً نمي تونست آفسايد باشه زمانيكه ترزگه توپ رو زد جلوتر از حسن بود R99 يه بار ديگه گل دومتونو ببين ، آفسايد نبود ؟ زمانيكه پاس عمقي صادر شد اينتزاگي توي آفسايد نبود ؟

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
تبریک میگم به همه تو این بازی آبروی من پیش پسر عموم که میلانیه حفظ شد بیچاره این چند روزه چقدر اذیتش میکنم ای ول به کاپتان الکس

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
این برد رو به تمام تیفوسیهای یووه تبریک عرض میکنم واقعا در این بازی الکس و صالح و سیسوکو یکی از بهترین بازیکنان زمین بودند و واقعا برد شیرینی بود.

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
من وقتی که بازی رو داشتم نگاه می کردم همون موقع فهمیدم که این صحنه افساید هست . ولی برای اینکه مطمئن بشم رفتم بازی دانلود کردم و این صحنه رو 20 بار دیدم !! و کاملا افساید بود . اسم منم علی هست

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
کسی میدونه بهترین بازیکن زمین کی شناخته شد!؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

کسی میدونه بهترین بازیکن زمین کی شناخته شد!؟

امتیاز صالی آمیجیچ و دل پیرو یکی بود و هردو اگر اشتباه نکنم 8.5 گرفتن .

من که به شخصه دل پیرو رو ستاره بازی میدونم چون نقش بسزایی در این برد شیرین داشت .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اونو که میدونم. میخوام بدونم آخر بازی چه کسی رو انتخاب کردن!؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر اشتباه نکنم کامو شد. مطمئن نیستم ولی توی پستهایی که توی یووتوز می خوندم به نطرم یکی نوشته بود کامو بازیکن زمین شد. طبیعی،3 پاس گل داد.

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

توی این صحنه توپ جلوی پای کالاچه و خیلی از ضربه گذشته ! و با سرعتی که صالی امیجیچ داشت معلومه که بعد از ضربه ی ترزگه میاد جلو.
بعدشم این مثلا خط آفسایده ؟؟؟ پس چرا اینقدر کجه؟؟ با خط شش قدم مقایسش کن.

**

حالا شما زیاد به خطش گیر نده بدون خط هم میشه فهمید . اگه فیلم بازی یا اون صحنه رو ببینی متوجه میشی .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی