پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-میلان(هفته سی سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البته الان چند ساليه(راستش بعد از بازي يووه ميلان كه 3-1 به نفع ميلان شد) بازي هاي يووه شده نبرد پيرمردي دو تيم و كند و جذابيت قديم رو نداره و اين باعث مي شه اعصاب خورد كن باشه تا حدودي اما بازم جذابيت اين بازي خيلي بالاست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ندود که مشکا خاصی برای این بازی نداره و باید منتظر موند و دید رانیری در کنار سیسوکو کی رو بازی می ده ؟؟؟ به نظر خود من کامو گزینه هست و حسن به جای کامو بازی کنه چون اصلا نمیشه به تیاگو و نوچرینو اعتماد کامل کرد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ماركو چي... بنظر من اين تركيب براي خط مياني بهتره : سيسوكو ندود ماركو كامو

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بازی با یه هافبک دفاعی اونم جلوی میلان صد در صد اشتباه اگه خط هافبک میلان فلج بشه مثل بازی رفت هیچ کاری نمی تونه انجام بده

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من فکر کنم نتونیم این بازی رو ببریم و خدای نکرده ممکنه ببازیم. این حس من بیشتر اوقات درست از آب دراومده.امیدوارم این بار درست نباشه. مشکل اصلی ما خط هافبک میلانه. تمام سختی کار یووه رد شدن از خطوط میانی میلانه که با توجه به هافبکهای مقتدرش در وسط زمین کار خیلی سختیه. اگه هافبکهای یوونتوس بتونن تو این بازی وسط زمین رو به کنترل خودشون در بیارن دیگه بردن میلان کار سختی نیست. فقط باید کاکا مهار بشه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری طی فصل هیچ وقت از ترکسب های چند ضلعی توی خط هافبک استفاده نکرده.همیشه از هافبک خطی استفاده کرده و توی این بازی هم به احتمال زیاد همین کار رو میکنه.به نظر من ترکیب پایین قابل اعتمادتر از بقیه حالت ها باشه : ندود سیسوکو کامو مارکو تیاگو کلا زیاد تپو لو میده.توی بازی حساسی مثل بازی شنبه ممکنه لو دادن حتی یک توپ یک گل برای حریف رو بسازه.من ترجیه میدم قدرت سمت راست هافبک کمتر بشه اما توپ و میدان دست یووه باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب ولي اينجور دست و پاي كامو بسته مي شه و اون وقت ما بجاي اينكه بازي سازي رو وسط زمين داشته باشيم بايد يا از دفاع استفاده كنيم(بازي مستقيم وسطي ها ، حركت مولينارو و گريگرا در دوطرف) يا بايد بشينيم تا دل پيرو بياد عقب توپگيري كنه و خودش بازيسازي هم بكنه كه خيلي فشار زياد مي شه و سخت.بنظر من نبايد كامو رو بسته نگهداشت...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فقط خدا کنه که رانیری از تیاگو و نوچرینو استفاده نکنه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ولی به احتمال زیاد از نوچرینو استفاده میکنه و شک هم نکنین.

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

من نظري ندارم چون از شرط بندي بدم مياد

------------------------------------------------

من مي خوام بدونم بنده خدا كالاچ كه توپ ساده توي دستش سر مي خوره با كاشته هاي الكس مي خواد چكار كنه ;D

پيرلو رو بسپرين به دست سيسوكو چون به تنهايي از پسش بر مياد
كاكا رو هم كيليني با همكاري مولينارو خنثي مي كنن
موضوع مهم خط دفاعي ميلانه كه نفوذ كردن بهش خيلي سخته مخصوصا ً وقتي مسابقه از اهميت بالايي واسه ميلان برخوردار باشه
البته با توجه به مصدومين و محرومين ميلان اين خط قدرت هميشگي خودش رو نخواهد داشت
فكر مي كنم يوونتوس بايد به شوت هاي از راه دور رو بياره

در مورد کالاچ هم باید بگم که طبیعی هست که دروازبان اشتباه کنه . شما فقط این یه صحنه رو دید . و شاید بقیه کارهایی که کالاچ با میلان انجام داده رو ندیدید . اگه خلاصه بازی فیورنتینا - میلان رو ببینید اونوقت کالاچ رو میشناسید .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
توی این بازی کار ما خیلی سخته . چون آنجلوتی گفته هیچ امتیازی رو تا آخر فصل از دست نمی ده.

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
در دیدارهای تیم های یوونتوس و میلان گل زدن همیشه سخت بوده است زیرا بازی های این دو تیم سنتی است و هر دو تیم بیشتر به فکر نباختن بوده اند تا بردن.این دو تیم هر ساله حداقل در ۳ جام با هم پیکار می کنند.۱-کالچو۲-تیم کاپ۳-جام برلوسکونی.این دو تیم از سال ۹۱ تا به حال ۳۳ بار با هم پیکار کرده اند که در ان ها ۱۳ بار میلان پیروز شده است ۶تای ان ها مساوی شده است و ۱۴ بازی یوونتوس برده است.جالب این است که میلان به جز بازی اخر این دو تیم که مساوی شده است ۴ بازی را پشت سر هم از یوونتوس برده است.این بازی ها کارت قرمز بسیار کمی داشته و در طول این ۳۳ بازی تنها ۱ کارت قرمز داده شده که ان کارت هم به گتسو داده شده است.این دو تیم تا به حال در اپریل تنها یک بار با هم پیکار کرده اند در ان دیدار هم که در ۱۴ بگزار می شد یوونتوس ۱-۰ میلان را شکست داد.بازی های ان ها معمولا عادی بوده است و بهترین برد را یوونتوس دارد که یووه توانست در سال ۲۰۰۱ در تورین در این بازی۳ - ۰ میلان را شکست داد. بهترین برد میلان در مقابل یوونتوس ۳-۱بوده است که اخرین ان ها در کالچو به سال ۲۰۰۵ برمی گردد که میلان در ۲۹ اکتبر همان سال با گل های سیدورف کاکا و پیرلو ۳-۱ بازی را برد در ان بازی تره زگه تنها توانست یکی از گل های خورده تیمش را جبران کند.

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

مالدینی مشتاق برای مقابله با بیانکونری

[img width=480 height=349]http://www.goal.com/images/28037.jpg[/img]

میلان هم اکنون سخت به دنبال رده چهارم است و بازی مقابل بیانکوری برای میلان بسیار مهم است.میلانی ها امیدوارند بتوانند در بازی های فصل بعد اروپا شرکت کنند.مالدینی کاپیتان این تیم در مصاحبه با sky sport می گوید:شما هم اگر جای من بودید دوست داشتید که در این طور بازی ها شرکت کنید.یوونتوس همیشه یووه است و یووه و اینتر همیشه رقیبان ما بوده اند.ما در بازی های مقابل رم و ناپولی عصبی بوده ایم ولی همیشه بازی با یوونتوس بهتر بوده است.این ها به شما روحیه ای فوق العاده می دهد.یوونتوس خیلی خوب کار کرده است.انان فصل خیلی سختی را داشته اند.ان ها هم اکنون بازی هایشان را بیشتر پیروز می شوند و در اینده هم بیشتر بازی هایشان را پیروز خواهند شد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من نمی دونم میلان کی و قراره تو دفاع قرار بده نستا و کالادزه محرومند اودو هم مصدومه یانکلوفسکی هم همینطور الان هم گل نوشته پاتو هم ممکنه بازی رو از دست بده من می ترسم یووه میلان رو دست کم بگیره و نتیجه بدی بگیره

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال

جانلوکا روکی داور بازی یووه - میلان

تصویر

جانلوکا روکی از فیورنزا قضاوت بازی یوونتوس و میلان را بر عهده دارد .

دستیاران : جورجیو نیکولی از لیورنو و استیفانو پاپی از پارتو

داور چهارم : نیکولا استیفانینی

http://www.acmilan.c...s=65093&progr=1

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
منم فکر کنم که میلان با این ترکیب بازی کنه : کالاچ مالدینی بنرا فاوالی کافو امبروزینی پیرلو گتوزو سیدرف کاکا پاتو(پیپو)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الان اسامی بازیکنان برای این دیدار اعلام شد و متاسفانه ندود به این بازی نخواهد رسید

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یووه این بازی رو با اختلاف گل میبره پاشنه اشیل میلان در این بازی بر خلاف همیشه دفاع این تیم هست که توی همین خط ضعیف ترین نقطه جاییه که مالدینی بازی میکنه 3تا بازیکن بسیار خوب خط دفاعیه میلان نیستند که این میتونه خیلی به یووه کمک کنه اگه مالدینی با کامو رو در رو بازی کنه باز هم به نفع یووه خواهد بود ولی باید از خط حمله میلان ترسید و احتیاط کرد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ندود هم رفت و به نظر من رانیری میاد و از پالا استفاده می کنه بوفون - امجیچ - لگروتالیه - کیه لینی - مولینارو - کامورانزی - تیاگو - سیسوکو - پالادینو - دل پیرو - ترزگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

الان اسامی بازیکنان برای این دیدار اعلام شد و متاسفانه ندود به این بازی نخواهد رسید

حسین سایت یووه چیزی ننوشته،آخرین مطلب نوشته :
All the other Bianconeri will be available, including Legrottaglie, who'd ended the session early yesterday due to fatigue, and Nedved, who also took part in a training match: a good sign for Claudio Ranieri,

که لگروتالیه تمرینات رو به خاطر خستگی زود ترک کرد و ندود هم نوشته امروز تمرین کرد با بقیه تیم که نشانه ی خوبی برای رانیریه.
قبلش هم نوشته که زانتی به دلیل مصدومیت جدا تمرین کرد.

تو بخش ایتالیایی هم چیزی ندیدم !
بدون ندود هم میلان رو میبریم،
ولی با ندود خیلی قوی تر میشیم...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی