پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-میلان(هفته سی سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
واقعا برد دلنشینی بود رضا راست میگه اگه یکی از اون موقعیت هایی که نوچرینو و تیاتگو به میلان دادن هر چی یه دهنم میومد میگفتم به اینا واقعا این 2تا بازیکن افتضاحه اون ضربه اخر که دروازه خالی بود رو داور تزاشت الکس بزنه و گرنه گل بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
وای یه توپ خوب هم الکس خراب کرد که از الکس بعید بود

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ای وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای چه هلویی بود چه حالی داد امسال همه ی تیم های بزرگ رو له کردیم صالی چی کار کرد رو گل رانیری تو نیمه دوم یه کار مثبت کرد یه کار منفی کار مثبتش جا بجا کردن کامو رانزی و صالی بود که باعث مهار کردن کاکا شد و نکته منفی کارش اوردن نوچرینو بود این بشر فاجعه بازی می کرد وقتی سیسوکو رو زدند من هر چی فحش بلد بودم بار بنرا کردم واقعا قدرت بدنی بالایی داره که رو اون تکل مصدوم نشد استانداردو هم عالی بازی کرد و جای خالی لگرو رو پر کرد چرا داور اخر بازی سوت رو زد اجازه گل زدن به الکس رو نداد؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اول این که دیدید گفتم می بریم؟!! ;D بازی های اینطوری رو من خیلی نمی تونم تحلیل کنم چون اینقدر استرس دارم همش راه میرم و فقط دوست دارم هرجوری که شده یووه گل بزنه!اما چند تا نکته به ذهنم رسیده : نیمه دوم با رفتم حسن به سمت راست و کامو به سمت چپ حجم حملات یووه از کناره ها کم شد!بازی کردن حسن چه چپ باشه و چه راست فرق چندانی نداره چون مثل کتمو دریبل زن بزرگی نیست و سانتر های دقیقی نداره اما وقتی کامو اومد به سمت چپ خیلی نتونست حرکات نیمه اول رو تکرار کنه دقیقه ۹۴ نوچرینو اون خطای احمقانه رو انجام داد که دیگه نزدیک بود قلبم بیاد توی دهنم!این بازیکن واقعا هیچ جایی توی ترکیب تیم توی این بازی های حساس نداره!استنداردو هم عالی جای لگروتالیه رو پر کرد و حتی موقعیت گل هم داشت که از دست داد! .قعا دوست دارم آماری که توی بازی های CL ارائه میشه توی این بازی در مورد الکس اعلام میشد.مثل مسافت که دویده و مناطقی که حضور داشته.امروز الکس خیلی دوید!با سرعت هم می دوید و میشه گفت برای همه توپ ها امید گلزنی داشت.انصافا که کارش ستودنی بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم هرچی فحش بلد بودن نصیب بونرا کردم. اصلا بعدش که با بی حس کننده اومد توی زمین نتونست بازی خودش رو انجام بده دیگه..

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

تصویر

تصویر تصویر تصویر

:: Goals ::

1-0 Del Piero (Min 11)
Click Here for Video

1-1 Inzaghi (Min 13)
Click Here for Video

1-2 Inzaghi (Min 31)
Click Here for Video

2-2 Salihamidzic (Min 45)
Click Here for Video

3-2 Salihamidzic (Min 80)
Click Here for Video

:: Extras ::

Two Teams In The Tunnel
Click Here for Video

Inzaghi Chance (Min 12)
Click Here for Video

Chiellini Header (Min 17)
Click Here for Video

Kaka Shoot (Min 38)
Click Here for Video

Stendardo Chance (Min 62)
Click Here for Video

Bonera Red Card (Min 66)
Click Here for Video

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توپی که الکس زد وارد دروازه هم شد اما داور قبلش سوت زده بود! سیسوکو محشره!خیلی بازیکن باهوشیه.یادمه زمانی که مشخص شد ماچرانو به یووه نمیاد و سران یووه دنبال سیسکو هستند همه اعتراض داشتند که چرا بازیکن ضعیف تر قراره به یووه بیاد اما الان مطمئنا حداقل با مقایسه آخرین بازی هر کدوم از این دو بازیکن میشه فهمید چقدر سیسوکو از ماسچرانو سرتره!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حالا خوب شد تو پیش بینی من گفتم بازی کم گلی از آب در میاد! اینا تا تونستن گل زدن تو این بازی :D یک کمی برنامه ریزی واسه گلزنیمون خوب شد تونستیم بازی رو ببریم.تا چند دقیقه قبل از گل درست حسابی حمله نمی کردیم. نیمه دوم میونه زمین دست یووه افتاد. جایی که پیرهای ملان دیگه کم اورده بودن. تو بعضی صحنه ها الکس خودخواهانه کار میکرد به نظرم. ولی فدای سرش چون حتماً میدونه که تیم چجوری به موفقیت میرسه. حیف اون توپ که خورد به پای کالاچ!!! وگرنه الکس هم 2 گله میشد.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
واقعا سیسوکو با این بازیش میتونه 100 برابره ویرا بشه- واقعا باهوشه و با تکنیک

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من از همون اول گفتم از ماسچرانو سرتره عالی مسیر توپ رو پیش بینی میکنه و فکر بازیکن روبروش رو میخونه اگه کمی به تجربش اضافی بشه واقعا تو پستش به یکی از بهترین های جهان تبدیل میشه واقعا تو خط هافبک مقتدرانه بازی میکنه ببینید چقدر اهمیت داره که رانیری حاضر شد یووه چند دقیقه ای 10 نفره بازی کنه تا سیسوکو اماده بازی کردن بشه کاکا و پیرلو نیمه دوم محو شدند البته پیرلو نیمه اول هم محو بود

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
سيسوكو بر خلاف انتظار من عالي بازي ميكنه. كامو و آلكس مثل هميشه خوب بودن. صالح حميدزيچ هم فراتر از انتظار هست. ترزگه و تياگو بود و نبودشون خيلي فرقي نداشت. بوفون اصلا مقصر نبود روي گلها. نوچرينو به درد يووه نميخوره. استنداردو جايگزين خوبي براي بازيكنان قلب دفاع هست.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
الکس واقعا فوق العادست -نمیدونم چه توصیفی از این استوره کنم - ولی میتونم بگم نیم فصله دوم هرچی برد داشتیم مدیونه الکس بودیم ایول به کاپیتان

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
نوچرینو اونقدرها هم بد کار نکرد ولی سیسوکو خوب اما نه بی اشتباه ولی یه چیزی که توی دفاع یووه خیلی به چشم میاد و یه ضعف بزرگه که بعد کامل بهتون میگم الان نمیخوام سر کسی رو درد بیارم این برد خیلی خیلی حال داد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
نوچرینو بد نبود فاجعه بود یووه توپ رو می برد تو زمین میلان حفظ توپ می کرد نوچرینو توپ رو لو می داد تو یکی از این صحنه ها بود که استانداردو کارت گرفت صحنه اخر هم دیدی که فکر کرد توپ میره تو اوت و همینطور نگاه کرد که بازیکن میلان توپ رو گرفت و مجبور شد روش خطا کنه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من هر چی فکر میکنم دو گلی که خوردیم .حقمون بود.هیچ جوری نمیشد مانع گل شدن اون توپها شد. اون 2 گل روی حرکات تمرینی و زیبای میلانیها انجام شد که نه بوفون میتونست کاری انجام بده نه دفاع. اما با همه اینها دفاع بازهم عملکرد خوبی نداشت و انتظارات بیشتر بود بخصوص از کیلینی که نتونست مثل بازیهای گذشته خوب بدرخشه. خط هافبک یه روز شب خوب رو گذروند کامورانزی و سیسوکو و صالی آمیجیج عالی بودن بخصوص سیسوکو.من که وقتی حرکات دیدنی و توپ گیری های عالیش رو میدیدم کف میکردم.خیلی خوب و مسلط توپ گیری میکرد و تا پشت محوطه جریمه میلان میبرد. بر خلاف خیلی ها که میگفتن کارهای حجومیش خوب نیست در حمله هم عالی بود بارها توپهایی رو به حمله رسوند که هیچکس فکرش رو هم نمیکرد بخصوص اون توپی رو که روی دروازه فرستاد و استانداردو نتونست گل کنه. کامورانزی هم محشر بود.بازهم مثل همیشه نشون داد که یه گل ساز تمام عیاره. پاس گلش برای الکس فوقالعاده بود سانتری رو هم برای گل دوم فرستاد عالی بود. صالی آمیجیج هم فراتر از حد انتظار ظاهر شد . با قد کوتاهی که داره هد فوقالعاده زیبایی زد و یه گل تماشایی و حساس رو به ثمر رسوند و بارها در حرکات تهاجمی تیم نقش موثری رو داشت. چیزی که برای من عجیب بود برتریش در نبردهای تن به تن و فیزیکی بود .بارها در لحظاتی از بازی که با بازیکنهای حریف درگیر میشد قوی تر نشون بر خلاف جثه ی کوچکتری که داشت. اما الکس... یه اسطوره به تمام معنا و واقعی...یه رهبر فوق العاده... نشون داد که چرا بهش میگن پدیده حقیقی... یه گل فنی و تماما حرفه ای زد و یه گل رو هم ساخت... توپی رو که مرده بود و دراختیار یوونتوس نبود زنده کرد و همون توپ رو به گل رسوند... به حق که بهترین بازیکن این فصل یوونتوسه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری بعد از بازی خیلی از سیسوکو تعریف کرد و در مورد تیاگو گفته : تیاگو بازی راضی کننده ای زیر فشار خط هافبک میلان داشت و برای او این بازی آسون نبود.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واسه من عجيب ترين نكته ضعف كيليني توي اين بازي بود گل اولي كه خورديم رو اصلا ً فكر نمي كردم انقدر راحت كيليني به كاكا اجازه ارسال بده همينطور لگروتاليه كه بين مولينارو و كيليني سرگردان و گيج ايستاده بود البته مولينارو مي تونست اينتزاگي رو مهار كنه هنوز نبود خلاقيت در خط دفاعي و مخصوصا ً در هنگام دفع توپ مي تونه مشكل ساز بشه اكثر حملات ناگهاني ميلان بر اثر همين دفع هاي بي هدف انجام ميشد گريگرا نشون داد كه هنوز مي تونه بهتر از اين باشه واقعا ً بازيكن پرتوان و باهوشي به نظر مياد خيلي دوست داشتم شوت مرگباري رو كه زد توي دروازه مي رفت گل دوم ميلان كاملا ً آفسايد بود چون موقعي كه پاس عمقي اول صادر شد اينتزاگي كاملا ً توي آفسايد بود نيمه اول كاكا خيلي خط دفاع رو اذيت كرد ولي نيمه دوم با سپردن كاكا به مولينارو به كلي خنثي شد مولينارو خيلي خوب دفاع مي كنه و اگه وضعيت تهاجمي بهتري پيدا كنه مي تونه سال ها سمت چپ رو بيمه كنه البته اگه دقت كنيد سمت چپ فقط مولينارو حضور داره اگه يه مكمل مثل ندود در جلوي مولينارو حضور داشته باشه بهتر ميشه واقعا ً ميشه بيشترين سهم پيروزي هاي اخير يوونتوس رو به الكس اختصاص داد نبرد تا آخرين نفس و توان توپي رو كه بصورت افتاده از روي خط اوتي برگردوند و منجر به گل دوم شد شاهد اين ادعاست استارات هايي كه الكس حتي اواخر بازي مي زد فقط از يه جوون باانگيزه بر مياد با اينكه حسن دو تا گل زد و طبيعتا ً بايد ستاره زمين لقب گرفته باشه ولي خيلي جاها گيج مي زد ولي تلاش و جنگندگيش قابل تقدير و تحسينه وقتي بونراي ... اون خطاي ناجوانمردانه و وحشيانه و غيرانساني رو روي سيسوكو انجام داد خيلي دنبال واژه اي مي گشتم كه لايقش باشه كه خوشبختانه رضا با يه اس ام اس به كمكم اومد در نهايت بازي خيلي زيبايي بود كه آرزو مي كردم نيمه اول يه خورده يوونتوس ترس از گل خوردن رو از خودش دور مي كرد تا با اطمينان بيشتري حمله مي كرد ولي كلا ً مدت ها بود به چنين استرس شيريني نياز داشتيم كه انتهاي عالي داشته باشه يكي ديگه از نكات خوشحال كننده بازي حضور ماركيوني روي نيمكت بود كه مي تونيم اميدوار به ديدنش در بازي هاي بعدي باشيم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من اوایل بازی یه مقدار ترسیدم با بازی که میلان انجام داد ولی بعد یوو خوب شد الکس نیمه اول طوری در زمین میدوید که انگار 20 سالشه نیمه دوم یکم خسته شد و دوندگی کمتر شد کامو هم باری رو در کنار الکس چرخوند با ممد سیسوکو کلا یوو روز خوبی داشت گریگرا هر چی در دفاع جالب نیست این بازی در حملات خوب کار کرد و از سمت راست خوب نفوذ میکرد گل های که خوردیم یکی از روی اشتباه در افساید گیری بود و دومی جای خالی گریگرا استنداردو خوب بود ولی حیف که این موقعیت به این خوبی رو خراب کرد تو میلان مالدینی تو یه صحنه استثنایی بود زمانی که با یه تکل خفن توپ کامو رو در محوطه جریمه کامل گرفت کلا خوش شانس بودیم بیشتر میتونستیم بزنیم تکل این بونرا احمق یکم محکم تر بود ساق پای مومو رو می شکست

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بعضي اوقات نيمه اول يه خورده بازي بي نظم ميشد مخصوصا ً از طرف يوونتوس كه سردرگم نشون مي داد من دليل اين مساله رو تاكتيك جالب ميلان مي دونم ميلان ديشب موفق شد يوونتوس رو غافلگير كنه با توجه به قدرتي كه ميلان در ميانه ميدان داره همه انتظار هجوم از اين منطقه رو داشتن ولي ميلان اكثر حملات خودش رو از كناره ها انجام داد با توجه به اينكه يوونتوس هم هميشه از همين حربه استفاده مي كنه مهره هاي كناري يووه مجبور به خنثي كردن حملات حريف شدن ولي خوشبختانه با شروع نيمه دوم به مرور يوونتوس اختيار بازي رو به دست گرفت تا همه ما شب خوبي رو سپري كرده باشيم ولي جدا ً زماني كه حركات كاكا از كناره ها شروع ميشد ترسناك بود عطش گلزني استنداردو هم جالبه فكر مي كنم توي همه بازي هايي كه انجام داده موقعيت گل خوبي به دست آورده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رانیری هم گفته بود برای مقابله با تاکتیک های میلان مجبور شدم در چندین مرحله تاکتیک تیمی خودم رو عوض کنم و میلان در نیمه اول ما رو غافلگیر کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی