پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 2000

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
240 پاسخ برای این موضوع

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

زامبروتا : آنجلوتی سرمربی بزرگی است اما امیدوارم یوونتوس به مرحله بعد صعود کند"

iqria4r6gba6neq7tieq.jpg

جانلوکا زامبروتا که در دو تیم یووه و میلان تحت سرمربیگری کارلو آنجلوتی بازی کرده است امیدوار است که یووه بتواند به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

مدافع سابق یوونتوس در مصاحبه با روزنامه ورزشی گازتا دلو اسپرت به صحبت پرداخت:

" کارلو همانند شخصیتش، سرمربی بزرگی نیز است. من بسیار خوش شانس بودم که هم در میلان و هم در یووه با او کار کردم وبه شما این اطمینان را خواهم داد افراد کمی بازی فوتبال را به مانند او می دانند."

" او سال گذشته عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان را به دست آورد و حالا دوست دارم در مقابل یوونتوس شکست بخورد. البته امیدوارم او به قهرمانی لالیگا دست پیدا کند."

همانند سال 2003 دو تیم در مرحله ی نیمه نهایی رو در روی همدیگر قرار می گیرند و زامبروتا یکی از بازیکنانی بود که در آن سال در مقابل تیم رئال به میدان رفت. او در این باره گفت:

" دل بوسکه بازیکنانی همانند رونالدو، زین الدین زیدان، لوئیس فیگو و روبرتو کارلوس را در اختیار داشت، اما ما هم تیمی قدرتمند در اختیار داشتیم و حتی در مرحله ی یک چهارم نهایی بارسلونا را حذف کرده بودیم که اعتماد به نفس فراوانی به ما برای نیمه نهایی داده بود."

" یک بازی تاریخی بود و یکی از زیباترین نمایش های یوونتوس در لیگ قهرمانان را در آن بازی شاهد بودیم."

زامبروتا اعتقاد دارد همانند بازی با دورتموند کارلوس توز و آلوارو موراتا می توانند تیم را به فینال برلین برسانند.

" توز یک ستاره است. با این حال برای رسیدن به این مرحله عملکرد همه بازیکنان مهم بوده است: حرکات انفجاری موراتا، فشردگی دفاع و کار هافبک ها در میانه ی میدان"

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- اینزاگی؛ از ابتدا تا کنون ...

39066352264546887751_thumb.jpg

58900305690143898753_thumb.jpg

35921705289558570600_thumb.jpg

20472097469098889866_thumb.jpg

90083355866221717832_thumb.jpg

17201254710101016273_thumb.jpg

70025865757874785480_thumb.jpg

80399080671476593347_thumb.jpg

59006893793719783080_thumb.jpg

01186467821418659844_thumb.jpg

• juve's fan, Juventus FC, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

03070875150561291445_thumb.jpg

- ایگور تودور، مدافع کروات سابق یوونتوس که در سال 2008 از فوتبال خداحافظی کرد با تیم هایدوک، مربیگری رو هم با این تیم آغاز کرد در سال 2013 و بعد از 2 سال استعفا داد.

طی این مدت تونست قهرمان جام حذفی بشه با این تیم.

اما خیلی زود به عنوان مربی جدید تیم POAK یونان انتخاب شد.

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

پاتریک ویرا هم امروز 39 ساله شد !!!!

15978325047909597894_thumb.jpg88376851639178601476_thumb.jpg

23 ژوئن 1976 !

داکار ، سنگال !

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال

مارکو دی وایو امروز 39 ساله شد !!

marco_di_vaio_juventus.jpg

خرید 7 میلیونی موجی جون از پارما...

بین سال های 2002 تا 2004 واسه بیانکونری بازی کرد

و از 55 بازی 18 گل به ثمر رسوند

2 گل ملی هم تو کارنامش داره !

تولدت مبارک مارکو  :8:  :8:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

57024315-federico-balzaretti-of-juventus

الان اومدم تو آرشیو بازیکنا دنبال تاپیک بالزارتی می گشتم ، تاپیک نداره چرا؟ تو تیم بود که سالی که سری ب بودیم :hang:

متولد تورین بود ، تورینو بازی می کرد ، بعد سقوط تورین و منحل شدنش به خاطر اینکه نمی خواس شهرشو عوض کنه اومد یووه ، هوادارای تورینو ازش دلگیر شدن ، محبوبیتشو از دست داد ... برای یووه ، تو اون تیم پر ستاره بازی میکرد ، پشت سر ندود تو ۴-۴-۲ کاپلو ، خوب بود ، وقتی رفتیم سری ب باهامون موند ، با اینکه کسی مجبورش نکرده بود ...

بیشتر از تصور دوسش داشتم ، شاید چون از دور شبیه ندود بود ، پشت سرش بازی میکرد ، شاید چون خیلی ظریف و گوگولی! بود. اما وقتی یورو ۲۰۱۲ میومد تو زمین خبری از اون فدریکوی شکننده نبود ، موهاش بلوندشو اینجوری می بست وآلمان رو بیچاره کرد تو نیمه نهایی ...

امروز به شکل Ironic ـی خبر خداحافظی زودهنگامش تو ۳۳ سالگی با مصاحبه های بی شرمانه ی ویدال همزمان شد ، دلم نیومد کار امروزو به فردا بسپارم ...

هیچ وقت نفهمیدم چرا فروختیمش که بره فیو ، بعدم پالرمو و آخرش دوران مصدومیتشو تو رم بگذرونه ؟ چرا الان باید بره تو تیم مدیریتی رم؟ حیف شد ...

خداحافظ فدریکوی وفادار و متعصب ، امیدوارم تو ادامه مسیر زندگی نامهربونت ، سربلندتر باشی مرد ... :174:

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

twitter_Ale.png

حضرت در واکنش به خداحافظی فدریکو ، اینو توییت کردن که تعداد فیو ها و ریتوییت هاش از اکانت رسمی خود باشگاه رم بیشتره ... :6:

پ.ن : هشتگ های آقا ...   #بالزارتی #هم_تیمی_ارزشمند  #اوناییکه_تو_سری_ب_موندن :135555:

اینجوریه که ، وقتی #Balzaretti رو  اندرون توییتر سرچ می کنین ، به جای این توییت ، با این یکی روبرو می شین :juventus: :thank:  #SerieBLoyaltyEffect

پ.ن : ساقی پالرمو کیه؟ :fp:  ----> زامپ است دیگر ، گاهی دلش می خواهد خود را به الاغیت بزند ...

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- عكس هايي از همسر زلاتان كه از نظر سن و سال و البته قيافه به مادرش بيشتر ميخوره :nish:

14749333957093641874_thumb.jpg  30757818417327559688_thumb.jpg  27273446231843592683_thumb.jpg  27901922459807583042_thumb.jpg

42237572937551180242_thumb.jpg  86900343864463287540_thumb.jpg  54781818371278140698_thumb.jpg  34432262862957186335_thumb.jpg

08387091670279379013_thumb.jpg  07319435797863993599_thumb.jpg

• AAG, juve's fan, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

زامبی مصاحبه کرده :31:  :

"خیلی زوده که بخوایم بگیم یووه دچار مشکل شده ، اونا بازیکن های بزرگی رو از دست داد ، الان فقط نیاز به زمان دارن تا بازیکن های جدید خودشونو پیدا کنن و بُرش همیشگیشون رو داشته باشن."

• AAG, juve's fan, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

iudlcy6v6hemjspz026h_thumb.jpg

۴۰سالشه و دیگه تو زمین بازی نمی کنه ، هرچند که فقط ۱ سال تورین بوده ، داویده بایوکو با وبسایت جانلوکا دی ماریتزیو به زیبایی در مورد یووه مصاحبه کرده ...

• وقتی رسیدم تورین فهمیدم پیروزی یعنی چی ، چون اونجا فقط رویکرد پیروزمندارنه وجود داره ، همه چی به شکل بی نقصی واسه بازیکنا ساماندهی شده و دیگه جای هیچ بهانه ای رو باقی نمی ذاره. من کاملا کشف کردم که ساز و کارش چه جوریه و باید چه جوری تو دنیای فوتبال کار کرد.تجربه ام تو یوونتوس کوتاه ، ولی واقعا مشتاقانه بود.من به اندازه ی کافی خوشبخت بودم که نه فقط با کلی قهرمان بلکه مردانی با خصوصیات اخلاقی مهم آشنا شدم.

بعد در مورد یه یار خیلی خاص صحبت میکنه ...

•  مثلا اون کاری که  الساندرو دل پیرو در قبال من و مورتی انجام داد.ما هر دومون در ژانویه به تیم اومدیم ، در آخر فصل یوونتوس اسکودتو رو برد. خُب ، ما مهمون یه نمایش تلویزیون بزرگ بودیم که توش قهرمانی رو جشن بگیریم ، او یهو اسم ما رو در بین مهم ترین بازیکنایی که توی نتیجه نهایی نقش داشتن ذکر کرد. اون لحظه ، واقعا نشونه ی کوچیکی ازعمق انسانیت یه قهرمانی مثل الکس بود.ممکنه احمقانه به نظر بیاد ، اما با اون حرکت من مطمئن شدم که تونستم برنده باشم. :worship: :141:

79496558032754003852.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

لیلیان تورام :

• آنها بازیکنان زیاد بسیارمهمی را از دست داده اند ، شما باید به آنها زمان دهید تا با بازیکنان جدیدشان شروعی دوباره داشته باشند.
  • هواداران یوونتوس نباید بترسند ، زیرا هنوز هم بازیکنان فوق العاده ی زیادی در تیم هستند ، آنها تا به اینجا چیزهای مهمی را کسب کرده اند و در برابر منچستر سیتی در لیگ قهرمانان پیروز شده اند.
  • این به این معنی است که آنها هنوز در سطح بالایی هستند.

• Principino, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
قربونت برم اقای 50 . بیصبرانه منتظر اول ژانویه هستم تا اولین پستم رو تقدیم خودت کنم و بگم تولدت مبارک . هنوزم دلت با یووست چون طرفدارات هم دلشون با یووست
زنده باد تورام یاداور خاطرات شیرین
زنده باد یووه
  • Escanor, Gin, Pouya و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

iudlcy6v6hemjspz026h_thumb.jpg

۴۰سالشه و دیگه تو زمین بازی نمی کنه ، هرچند که فقط ۱ سال تورین بوده ، داویده بایوکو با وبسایت جانلوکا دی ماریتزیو به زیبایی در مورد یووه مصاحبه کرده ...

• وقتی رسیدم تورین فهمیدم پیروزی یعنی چی ، چون اونجا فقط رویکرد پیروزمندارنه وجود داره ، همه چی به شکل بی نقصی واسه بازیکنا ساماندهی شده و دیگه جای هیچ بهانه ای رو باقی نمی ذاره. من کاملا کشف کردم که ساز و کارش چه جوریه و باید چه جوری تو دنیای فوتبال کار کرد.تجربه ام تو یوونتوس کوتاه ، ولی واقعا مشتاقانه بود.من به اندازه ی کافی خوشبخت بودم که نه فقط با کلی قهرمان بلکه مردانی با خصوصیات اخلاقی مهم آشنا شدم.

بعد در مورد یه یار خیلی خاص صحبت میکنه ...

•  مثلا اون کاری که  الساندرو دل پیرو در قبال من و مورتی انجام داد.ما هر دومون در ژانویه به تیم اومدیم ، در آخر فصل یوونتوس اسکودتو رو برد. خُب ، ما مهمون یه نمایش تلویزیون بزرگ بودیم که توش قهرمانی رو جشن بگیریم ، او یهو اسم ما رو در بین مهم ترین بازیکنایی که توی نتیجه نهایی نقش داشتن ذکر کرد. اون لحظه ، واقعا نشونه ی کوچیکی ازعمق انسانیت یه قهرمانی مثل الکس بود.ممکنه احمقانه به نظر بیاد ، اما با اون حرکت من مطمئن شدم که تونستم برنده باشم. :worship: :141:

79496558032754003852.jpg

دمت گرم که از بایوکو هم پست گذاشتی . من الان یادم نیست چرا ولی وقتی بچه بودم خیلی ازش خوشم میومد یاد اون دوران بخیر بازیکن بیخوداشم باحال بودن

• Orphée, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
قبلا در مورد بازیکنایی که بعد کالچوپولی از تیم جدا شدند حس خیلی بدی داشتم اما به مرور زمان حسم نسبت بهشون به زمان قبلا از این اتفاق برگشت . شاید به خاطر مرور زمان باشه و البته بخشیش هم بخاطر اتفاقات سال های اخیر . 

از خودم میپرسم چطور میشه بازیکن X , Y ( نمیخوام اصلا اسم ببرم ، اما توی صحبتام مشخص میشه :fp: ) که مدت زمان کمتری تو یووه بوده یا نمونه ی دیگه اش بیشتر افتخاراتش رو با یه باشگاه دیگه بدست آورده در حد اسطوره برا همه ارزش پیدا میکنه اما بازیکن هایی که دوران اوجشون رو تو یووه بودند و اصلا پایه گذار یوونتوسی شدن خیلی هامون شدند اینقدر ازشون با بدی نام برده میشه 

خوب خیلی هاتون با یوونتوس اواخر دهه 90 یوونتوسی شدید اما یک سری هم مثل من اوایل دهه 2000 ! یکی مثل زامبروتا برا من مثل قهرمان بود ! کامورونزی ، ندود ، تورام ، کاناوارو ، بوفون و خیلی های دیگه ... 

بازم نمی خوام اسم ببرم که بحثی شکل بگیره ، اما کسی که میگه اگه 2006 تو یووه بودم چرا باید تاوان اشتباهات بقیه رو پس میدادم ! اینطور ازش به خوبی یاد میشه ، اما کاپیتان دوم تیم نه اسمی ازش میاد یا وقتی هم میاد به جا شکبک قلب براش از اینا میذاریم !  :22:  ،  :31:  ، :62: 

من اگه خودم پستی دادم قبلا و همچین کاری کردم الان نظرم عوض شده و از این به بعد با نهایت احترام از همشون یاد میکنم . در اخر فکر میکنم اینقدر کاری که اون 5 نفر کردند دور از انتظار و بزرگ بود که باعث شد رفتن بقیه اینقدر بد جلوه کنه ... 

+ پیشنهادم اینه اگه در آینده تغییری در ساختار فروم و وبسایت ایجاد شد ، برای بازیکن ها و ستارگان اون مقطع بخش های مناسبی درنظر گرفته بشه 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
حذف . با تشکر
  • eⁿzº, Escanor, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- دوستان کمی احتمالا از اون دوران دیگه باقی موندند، ولی بحث های زیادی شده پیرامون بازیکن هایی که سال 2006 از یووه جدا شدند و اکثر دوستان بر روی این مسئله اتفاق نظر داشتند که اون بازیکن ها "خائن" بودند، هستند و خواهند بود ...

حتی چنین دیدگاهی در بین هواداران خارج از ایران هم وجود داره.

اون بازیکن ها هیچ وقت در فروم یووه جایگاهی نخواهند داشت ...

• MaMpIeRo, alexdelpiero, emran و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

قبلا در مورد بازیکنایی که بعد کالچوپولی از تیم جدا شدند حس خیلی بدی داشتم اما به مرور زمان حسم نسبت بهشون به زمان قبلا از این اتفاق برگشت . شاید به خاطر مرور زمان باشه و البته بخشیش هم بخاطر اتفاقات سال های اخیر . 

از خودم میپرسم چطور میشه بازیکن X , Y ( نمیخوام اصلا اسم ببرم ، اما توی صحبتام مشخص میشه :fp: ) که مدت زمان کمتری تو یووه بوده یا نمونه ی دیگه اش بیشتر افتخاراتش رو با یه باشگاه دیگه بدست آورده در حد اسطوره برا همه ارزش پیدا میکنه اما بازیکن هایی که دوران اوجشون رو تو یووه بودند و اصلا پایه گذار یوونتوسی شدن خیلی هامون شدند اینقدر ازشون با بدی نام برده میشه 

خوب خیلی هاتون با یوونتوس اواخر دهه 90 یوونتوسی شدید اما یک سری هم مثل من اوایل دهه 2000 ! یکی مثل زامبروتا برا من مثل قهرمان بود ! کامورونزی ، ندود ، تورام ، کاناوارو ، بوفون و خیلی های دیگه ... 

بازم نمی خوام اسم ببرم که بحثی شکل بگیره ، اما کسی که میگه اگه 2006 تو یووه بودم چرا باید تاوان اشتباهات بقیه رو پس میدادم ! اینطور ازش به خوبی یاد میشه ، اما کاپیتان دوم تیم نه اسمی ازش میاد یا وقتی هم میاد به جا شکبک قلب براش از اینا میذاریم !   :22:  ،   :31:  ، :62:

من اگه خودم پستی دادم قبلا و همچین کاری کردم الان نظرم عوض شده و از این به بعد با نهایت احترام از همشون یاد میکنم . در اخر فکر میکنم اینقدر کاری که اون 5 نفر کردند دور از انتظار و بزرگ بود که باعث شد رفتن بقیه اینقدر بد جلوه کنه ... 

+ پیشنهادم اینه اگه در آینده تغییری در ساختار فروم و وبسایت ایجاد شد ، برای بازیکن ها و ستارگان اون مقطع بخش های مناسبی درنظر گرفته بشه 

البته مشخصه که منظور شما پیرلوئه درسته که پیرلو مدت زمان کمتری تو یووه بوده وشاید بشه گفت که بیشتر افتخاراتش رو با یه باشگاه دیگه بدست آورده  اما تاثیری که رو یووه و یوونتوسی موندن ما گذاشته به نظر من بیشتر از زامبرتا بوده آیا ما حاضر بودیم طرفدار یک تیمی بمونیم که 6 سال پشت سر هم هفتم بشه ؟ اگه این اتفاق می افتاد طرفدار تیم دیگه که عمرا ولی شاید هممون بی خیال فوتبال نگاه کردن می شدیم. ولی خوب در هر صورت من هم هیچ وقت بازیکنایی که سال 2006 از یووه رفتن رو خائن نمی دونم دیگه اگه قرار بود مجازاتی هم بشن با به فنا رفتن فوتبالشون (غیر از زلاتان ) مجازات شدن و خائن گفتن در حقشون کم لطفیه

• alexdelpiero, Escanor, Pouya و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6398 ارسال
  • LocationRasht

هر چی گشتم تاپیکشو پیدا نکردم. دیگه فکر میکنم از خیلیا که شاید اسم هم لازم نباشه ازشون ببرم لیافت بیشتری داشته باشه. اوناییکه ازش بدشون میاد یا متنفرن رو هم درک میکنم...

من اما حس بدی بهش ندارم هیچ، براش احترام هم قائلم. دلیلش رو هم قبلا گفتم...

Spoiler

کاری به اما و اگرها ندارم. اگه زلاتان در هر صورت میرفت، بوفون هم اگه یووه نمیرفت سری بی، میرفت میلان [اعتراف خودش] مهم واسه من اینه که زُلی خودش بود و حق رو گفت... امروز 34 ساله میشه؛ 92 بازی و 26 گل...

bwxu_1_thumb.jpg  gbw7_2_thumb.jpg  4e79_3_thumb.jpg  nm3n_4_thumb.jpg

• Atomic Ant, MaMpIeRo, alex 4ever و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

- ^^^

هیچوقت ازش بدم نیومده ! و هروقت اسمش به عنوان یکی از اهداف یووه حتی به صورت شایعه هم می اومد خوشحال می شدم ! ای کاش اون سالی که از بارسا اومد بیرون یووه می گرفتش !  یادمه تو پی اف زیاد سرش بحث می کردیم و من از معدود آدمایی بودم اونجا که همیشه از اومدنش حمایت می کردم ولی نشد !  :fp:

- اینم تو آرشیوم دیدم گفتم بذارمش اینجا :

13427869047452846890.jpg

کریستین ویری :

مقایسه یوونتوس و اینتر ؟ 
زمانی‌ که من یوونتوس بودم این باشگاه برنامه کاملی حتی برای ۱۰ سال آینده خود داشت اما در اینتر هیچ چیز مشخص نبود حتی برای ۲ فصل آینده هم برنامه‌ای وجود نداشت! گاهی‌ نمی‌دانستیم که برای چه هدفی‌ باید مبارزه بکنیم.
مقایسه یوونتوس و اینتر در آن زمان مثل مقایسه دپارتمان مایکرو سافت با یک مغازه سی‌دی فروشی میماند.

Spoiler

• Bianconero Amore, Orphée, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیروز-پریروز زلاتان یک مصاحبه کرده :دی

• سری آ جایی است که من با یوونتوس مشهور شدم ، در آژاکس من هنوز معروف نشده بودم. همه چیز در یوونتوس عوض شد.
  • به غیر از یک فصل در بارسلونا ، من از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۲ در ایتالیا بازی و زندگی کردم.
  • من با سه تا از بزرگترین باشگاه قهرمان شدم ، یوونتوس ، اینتر و میلان. من آقای گل شدم و بهترین بازیکن شناخته شدم.
  • برای من این لیگ بهترین لیگ دنیاست و برای مهاجمان هم سخت ترین لیگ است ، زیرا انها اولا به گل نخوردن فکر می کنند و بعد به گل زدن.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی