پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 2000

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
239 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
گفتی دی وایو بهمن . بازیکن خیلی عالی بود که با فابریزیو میکولی ذخیره های طلایی یووه بودن . اون گل حیاتیش به بارسلونا تو دل آلپی تو مرحله نیمه نهایی جام اروپا یکی از حیاتی ترین گلاش بود . تو کورس همچی کارلس پویول رو جا گذاشت که کف کرده بودم . یادش بخیر .
  • قاسم از این پست تشکر کرده است

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم از طرفداران پروپا قرصش بودم خيلي سبك بازيش رو مي پسنديدم هميشه توي نقاط كور خط دفاعي حريف مي ايستاد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یووه تو دهه 2000 بهترین و قدرتمندترین مدافعین جهان رو در اختیار داشته ... از تورام و مونترو و فرارا گرفته تا یولیانو و تودور و کواچ . البته اون 3 تای اول مدافعین شاخص تری بودن ... اما مطمئنا کاناوارو هم در کنار اون 3 نفر اول هستش . مدافعی که معتقدم پولی رو که از باشگاهش میگیره کاملا حلال هستش ! چون چند برابر بیشتر از دل و جون مایه میذاره . فابیو تو همون دو سال نشون داد که براش تیم شهرش مهم نیست ، بلکه پیراهنش ارزش داره ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال
سلام دوستان من یکی از بازیکن هایی که هیچ وقت فراموشش نمیکنم و همیشه ازش ممنونم ،آبیاتی هست ! یادمه وقتی بوفون مصدوم شد ، خیلی نگران بودم که چیکار میکنیم واسه فصل بعد ! میلان خیلی خردمندانه اومد آبیاتی رو داد به یوونتوس ، اولش اصلا موافقش نبودم ، حتی بازی اول هم فکر کنم یکی دو تا گل خورد و خوب نبود . اما به مرور زمان فوق ستاره یوونتوس شد ! به تمام معنا احیا شد ابیاتی ! عکس العمل هایی نشون میداد که واقعا فکر نمیکردم دروازه بانی به جر بوفون بتونه انجام بده ! براش آرزوش موفقیت دارم ... با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بدترین اشتباهش جلوی بایرن تو مونیخ بود و خیلی گل بدی خورد ! ولی انتقال آبیاتی به یووه نشون داد که کلاً رابطه میلان و یووه رابطه خوبی هستش . قطعاً اگر بجای میلان ، اینتر بود هیچوقت اینکار رو نمیکرد و میذاشت یووه با همون کیمنتی نه چندان مطمئن نیم فصل اول رو تموم کنه تا بوفون مصدومیتش تموم بشه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب یه خبر بد : ازمایش مارک یولیانو هم مثبت بوده و معلوم شده از کوکائین استفاده می کرده خبر بیشتری در این زمینه ارسال نشده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مارک یه مقدار دچار افسردگی هم شده بود و این خبر واقعا تلخ و باور نکردنی هستش . خیلی دوست داشتنی بود و به نظرم خیلی زود از فوتبال حرفه ای دور شد . به نظرم مارک هنوز هم میتونست تو کنار یووه باشه . فقط میتونم بگم متاسفم ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تست دوپینگ یولیانو  بازیکن 35 ساله فعلی مسینا و سابق یوونتوس مثبت اعلام شد و 2 سال از فوتبال محروم شد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من واسه نظرسنجی بالا فقط احساسی نوشتم یعنی بازیکنایی رو که فکر می کنم ناعادلانه از تیم جدا شدن نوشتم اینتزاگی , تاکیناردی و دی وایو

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

سلام دوستان من
یکی از بازیکن های مورد علاقه من که به نظرم به حق خودش در یوونتوس و فوتبال نرسید ، مارکو دی وایوست !
خیلی بازیش رو دوست داشتم ، یک مهاجم عالی !

یادمه یه بار در بازی مقابل رم ، الکس رو زدند مصدوم کردند !
مارکو به بازی اومد و 2 بار گل زد !
یکی از جاودانه ترین بازی هاش بود ....

باتشکر

تو اون بازی همین زبینا زد الکس و مصدوم کرد ؛ آربی هم اتفاقا تو دله آلپی بازی رو دید یادش بخیر ! یوزر من به خاطر همین بازیکن Marco ئه . خیلی دوستش داشتم ! حیف که فوتبال بعضی موقع ها بی رحم میشه :'( :'(

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فرداشب با تورینو بازی داریم . یاد چند سال پیش و فصل 2001-2002 افتادم که دربی تورین در دل آلپی بود و یووه اون بازی رو 3 بر 1 از تورینو جلو بود که به یکباره تورینو 2 گل زد و بازی 3-3 شد ! اما جنجالی ترین لحظه مسابقه زمانی بود که داور به سود یووه ضربه پنالتی در دقایق پایانی اعلام کرد و مارچلو سالاس پشت توپ ایستاد ولی قبل از اینکه ضربه رو بزنه بازیکن تورینو روی نقطه پنالتی با پاهاش گودی ایجاد کرد و سالاس هم پنالتی رو به آسمان زد ! این صحنه به قدری جنجالی بود که تا هفته ها موضوع بحث داوری فوتبال ایتالیا بود .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
به نظر من یه سری بازیکنان از بازیکنان بالا خائن محسوب می شن، نه به خاطر رفتن از یووه بلکه به خاطر بد گویی هایی که از یووه پس از جداشدنشون کردند خائن محسوب می شن. مثل تورام و ابراهیموویچ

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چقدر حیف شد متئو پارو رو از دست دادیم . پارو واقعاً بازیکن مناسب و با کیفیتی بود که میتونست حداقل در سری آ یک ذخیره مناسب باشه و خیلی از امثال تیاگو و پولسن بهتر بود . پارو بعد از رفتن از یووه دیگه اون بازیکن یوونتوس نبود و پیشرفت خاصی نکرد ولی خیلی راحت میتونست الآن یک ذخیره مناسب در تیم باشه که نیست !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

به نظر من یه سری بازیکنان از بازیکنان بالا خائن محسوب می شن، نه به خاطر رفتن از یووه بلکه به خاطر بد گویی هایی که از یووه پس از جداشدنشون کردند خائن محسوب می شن.
مثل تورام و ابراهیموویچ

البته من همیشه میکولی رو یک خائن قلمداد کردم !
وقتی که توی فیورنتینا بود بار ها و بار ها بر ضد یووه ، موجی و هواداران یووه حرف زد !
برای همینه که دوست ندارم هیچ وقت تو یووه ببینمش !

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
خائن بزرگ زامبروتا ست که رفته میلان

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
در مورد اینزاگی اصلا باهات موافق نیستم واقعا یکی از منفورتربن بازیکنان یووه بود همون بهتر که رفت تا دیوید کبیر جایگزینش بشه راستی گفتی آربی قاسم چه پسر گلی بود آربی من یه بار تو میتینگ دیدمش کلی با هم ارتباط برقرار کردیم یادش بخیر از مدیرا کسی ازش خبر نداره؟

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
زیدانو نباید میدادیم به مادرید چون تازه جا افتاده بود.

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
اونایی که بعد از سقوط از تیم رفتن اصلا نباید توو نظر خواهی می گزاشتی اونا همه خیانت کارند

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
دو خائن یوونتوس که نباید از تیم میرفتند

[img width=480 height=415]http://s5.tinypic.com/ic67uu.jpg[/img]

بیانکونری

بیانکونری

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
هنوز نمی دونم چرا زامبروتا رفت اون که سابقه زیادی داشت و یه جورایی کاپیتان یووه هم حساب میشد-حالا زلاتان و امرسون و ویرا خارجی بودند سابقه ای هم نداشتند-تورام هم خارجی بود-کاناوارو هم سن و سالش بالا بود ولی چرا زامبروتا رفت-افسوس-تو یووه به همه چیز رسید-

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی