پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی - il Mago di Tandil

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1122 پاسخ برای این موضوع

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
مائورو هم رفت یادشبخیر بازیکن خوبی بود یه باریادمه سال 2005 بود یه گل قشنگ به فیوره تو فلورانس زد-----البته مقابل ارسنال هم اخراج شد همون سال :1:---این اتفاقات باعث میشه ادم به فکر بره ما هم پیر شدیم با یووه عزیز

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال
یاد بابک عزیز افتادم و علاقه زیادش به کامورانزی ... مائوروی دوست داشتنی و باوفا برای همه چیز و همیشه متشکرم .

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
اولین بار که خبر اومدنش به یووه رو شنیدم یادمه...گفتن یه استعداد...واقعا فوق العاده بود...بهترین گلش اون گل به فاینورد بود به نظرم...ممنون کاموی عزیز :thankyou: @};- @};- @};- @};- @};-

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
خداحافظ کامو :cry2: البته قبلش سپاس به خاطر همه کارایی که واسه یووه کردی و همه تعصبی که رو یووه داشتی و داری :rose: :thankyou:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

بقران پریروز به دوستم گفتم برو توو درایو اف و فولدر یوونتوس قسمت کلیپ ها کلیپ 1 کامو رو بذار ببین.چرا همه چی اینجوری شد یه دفعه ای؟؟؟ :sigh: :sigh: :sigh:

[img width=480 height=585]http://veno.netii.net/up/d4112ce0aabe.jpg[/img]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

زمانی که فوتبال یک هنر است

تصویر

درست مثل رقص یک آرژانتینی، با ریتم، ابتکار، شور و شوق: این فوتبالی است که مائورو ژرمن کامورانزی ارائه می داد، فوتبالی که هواداران یوونتوس برای 8 فصل مقحور آن بودند، تحسینش می کردند و به آن عشق می ورزیدند، 8 فصلی که «کامو» با کلاسِ فانتزی خود هواداران بیانکونری را به وجد می آورد.

288 بازی و به ثمر رساندن 32 گل و البته ساختن گل های بی شمار دیگری برای هم تیمی هایش، با سانتر ها و پاس های دقیقش، پاس ها و دید فوق العاده بالایی که شاید برای خیلی ها غیر قابل باور بود، اما برای او این ها تنها یکی از چندین قابلیت های فنی و تکنیکی بزرگی بود که برای کمک به تیمش از آن ها بهره می گرفت.

3 اسکودتو و 2 سوپر کاپ ایتالیا: این ها افتخاراتی است که او در پیراهن سیاه و سفید با یوونتوس به آن ها رسید، به علاوه یک قهرمانی سری بی، جایی که مائورو کامورانزی پذیرفت یوونتوس را در آن همراهی کند، با وجود این که تنها چند ماه قبل توانسته بود با ایتالیا به قهرمانی جام جهانی 2006 در شهر برلین آلمان برسد، حضور در آتزوری که با وجود اصالت آرژانتینی اش به لطف مهاجرت پدر بزرگش در دهه ی 1800 میلادی از آرژانتین به ایتالیا فراهم گشته بود.

خوش برخورد و همیشه در کنار هم تیمی هایش، کم حرف و با احترام در مقابل خبرنگاران، مائورو هرگز مغرور نبود و اصلاً دوست نداشت که سخنان بزرگ به زبان بیاورد یا در جمع بزرگی حضور پیدا کند. او همیشه ترجیح می داد با تکنیک و دریبل هایش و ضربات فنی پای راستش صحبت کند. پس از 8 فصل حضور در بانوی پیر، ورزشگاه های دیگر باید به تحسین پای راست جادویی کامو می پرداختند، اما هر کسی که یووه را دوست می دارد از او تا ابد با علاقه و احساس قدر دانی باد خواهد کرد و هرگز جادوگر آرژانتینی را از یاد نمی برد.

ورزشگاه جدید یوونتوس قطعاً فقدان قدم های معجزه آمیز کامورانزی را بر روی چمن هایش احساس خواهد کرد، کامو اکنون به راحتی می تواند فوتبال را وداع بگوید، دیگر خبری از ترزگه نیست، دل پیرو هم به زودی کفش ها را می آویزد و ندود مو طلایی خیلی وقت است نشستن روی صندلی های وی آی پی یوونتوس آرنا را تجربه می کند، بخش عظیمی از تاریخ یوونتوس در دهه ی اخیر به آرشیو خواهد رفت و تنها هواداران یووه اند و تاریخ غرور انگیزی از بلند شدن و دوباره ایستادن یوونتوس. سانتر های یوونتوسِ جدید دیگر حتی یاد آور آن ها نیز نخواهد بود، دیگر کامورانزی نیست که با کمک ضربه های طلایی ترزگه و فانتزی بازی های دل پیرو کابوس تیم های حریف شوند، سانتر های یوونتوس جدید تنها دروازه بان حریف را گرم می کند و توپ جمع کن های پشت دروازه را به تکاپو می اندازد...

نظرت راجع به نحوه ی خروجی که از یوونتوس داری چیست؟

خروج من از یوونتوس زیبا نبود. من خیلی از یوونتوس ممنون هستم، اما خراب شدن تمام تجربه های خوبی که در تورین داشتم، آخرین چیزی بود که دنبال آن بودم. نحوه ی خروج من از یوونتوس زیبا نبود، همین اتفاق برای سایر هم تیمی هایم نیز افتاد. احساس غریبه بودن کردیم و از سوی باشگاه حمایت نشدیم. بگذارید این گونه بگویم، ما مجبور شدیم باشگاه را از در پشتی ترک کنیم...

گاهی فوتبال می تواند بسیار بی رحم شود...

• Camel Blue از این پست تشکر کرده است

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دیوید و مائورو هر دو همزمان رفتن ؛ خیلی ناراحت شدم آخه فوتبال چقدر بی وفاست و بی وفاتر از اون انسان هست که جواب وفاداری رو اینجوری میده ؛ شاید اگر دیوید و مائورو هم مثل ندود تو تورین از دنیای فوتبال میرفتن اینقدر ناراحت نمی شدم ؛ خیلی دلم براشون تنگ میشه برای شادیهاشون وقتیکه یووه گل میزد اولین کسی که الکس رو در آغوش می گرفت دیوید و مائورو بودن ، 5 نفر افسانه ای که با اون ها بیشتر از همیشه عاشق یووه شدم دارن میرن حالا فقط بوفون مونده ؛ این بازیکن ها نماد تعصب یوونتوس نبودن ، اون ها نماد تعصب در دنیای کثیفی بودن که هر کسی فقط به خودش و پولی که قراره بگیره فکر میکنه ؛ ممنن مائوروی عزیز از همه چیز از گل هایی که زدی از گل هایی که ساختی و از اون سالی که با ما موندی تا ما دوباره به قله ی فوتبال ایتالیا برسیم . :cry2:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
دو سه شب پیش خوابشو دیدم :sigh: بغلش کردم، بوسیدمش، با هم عکس یادگاری گرفتیم... :hanghead: یه آلبوم در آورد توش پر از عکس های خودش و بازیکنای سابق یوونتوس و ایتالیا بود، چقدر خاطرات مرور شد برامون :hc: چه حسی خوبی بود تو خواب اصن انگار تو یه دنیای دیگه بودیم، کاش میشد اون دوران دوباره برگرده :sigh: دلم برات تنگ شده کامو :rose:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کامورانـزی مائورو ژرمـن کامرونزی هافبک متعصب یوونتوس که به دلیل ماندن در یووه بعد از کالچوپـولی همیشه یکی از بازیکنان محبوب در تاریخ یوونتوس خواهد ماند درباره یووه و اظافه شدن تـوز می گوید . " من به موفقیت هم تیمی های سابق خود که هنوز در یوونتوس بازی می کنند امیدوارم. وقتی که یک تیم اساس قدرتمندی داشته باشد مهم است که برای پیشرفت بیشتر یک فصل زیبا را رقم بزند " " خرید توز حتی در آرژانتین هم باعث خوشحالی هواداران شد. این فوق العاده به نظر می رسد. آپاچی به تیم کونته شخصیت بیشتری می بخشد و آن را برای رقابت در سطح بالا آماده می کند " " رئال-بارسا-بایرن بالاتر از یوونتوس هستند. همچنین به نظر می رسد که دورتـموند و چلسی به بیانکونری رسیـدند ( هم سطح اون هستند ), اما استحکام خط دفاعی یوونتوس شاید کلیدی باشد برای رسیدن به دوردست "

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

امروز با مدل موی جدید در یوونتوس استادیوم :hug:

[img width=600 height=356]http://www.tuttosport.com/images/57/C_3_Media_1777757_immagine_ts673_400.jpg[/img]

[img width=600 height=356]http://www.tuttosport.com/images/48/C_3_Media_1777748_immagine_ts673_400.jpg[/img]

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
- کامورانزی : بازی ویدال رو خیلی می پسندم، بازیکنی ـه که جنگنده ست و در عین حال فانتزی بازی میکنه و فوتبالش ظرافت خاصی داره. اگه به گل هایی که به لاتزیو زد دقت کنید هم تکنیک و هم قدرت رو میشد توی این بازیکن دید. ویدال باعث تفاوت یووه با دیگر تیم هاست !

پ.ن : ظاهرا توتو اسپرت هم قول داده که یک مصاحبه مفصل با کامورانزی ترتیب بده، ولی متاسفانه زمانش رو نفهمیدم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
http://u.goal.com/96100/96138.jpg امروز زادروز 38 سالگی مائوروی با تعصب هست :) بعد از مائورو سمت راست ما کسی حتی با نصف توانایی هاش هم نیومده هنوز

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

من ، یووه و دوستانم

تصویر

مائورو کامورانزی ستاره اسبق باشگاه یوونتوس در هفته جاری در مصاحبه ای از یوونتوس ، دوستانش و وضعیت خود صحبت کرد :

کالچو پولی

من هنوز نمی دانم که چرا ما را به سری B فرستادند. این مساله بیشتر از اینکه جنبه ورزشی داشته باشد بوی سیاست می داد.

اسکودتو و توز

به نظر من یووه بار دیگر اسکودتو را بدست خواهد آورد چون پتانسیل بالایی برای کسب این جام دارد.
من همیشه توز را تحسین کرده ام ، بازی با پا و قدرت دریبل زنی او بی نظیر است. او شخصیت خوبی نیز دارد.

دوستانت

بوفون هنوز هم شماره یک جهان است ، پس از اشتباه بزرگ بکن بائر ، چیزی که الان همه مردم می بینند این است که او اکنون در سن 80 سالگی به سر می برد.
توتی همچنان مرا به تعجب وا می دارد. با این که او یک ماه از من جوانتر است اما همچنان شگفت انگیز است ، البته این روند برای بازیکنانی مانند او و دل پیرو طبیعی است.
من هنوز هم بعضی اوقات باور نمی کنم الکس از یوونتوس رفته است ، ما دوستان خیلی خوبی هستیم.

ایتالیا و قهرمانی در جام جهانی

برای من این یک افتخار ویژه و منحصر به فرد بود.

خاطره ای از لیپی

او یک بار در جلسه فنی پیش از بازی در حالی که اسامی بازیکنان ترکیب را اعلام می کرد ، ناگهان مکثی کرد ، برگه خود را پاره کرد و گفت :" این ها همه چرندیات است ، ما باید برای پیروزی به زمین برویم. " و اینطور بود که برای تک تک ما شکست معنایی نداشت.

http://www.uppic.com/do.php?img=107768

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Donnie Darko

Donnie Darko

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 98 ارسال

تصویر
مائورو کامورانزی: اوسوالدو می تواند برای یوونتوس تفاوت ایجاد کند

مائورو کامورانزی وینگر سابق یوونتوس اعتقاد دارد با ورود اسوالدو از ساوتهمپتون یوونتوس می تواند در اسکودتو و لیگ اروپا قدرتمندتر ظاهر شود.

اسوالدو که اصلیتی آرژانتینی دارد در تیم ملی ایتالیا بازی می کند با قرادادی قرضی به مدت 6 ماه در روزهای آخر نقل و انتقالات به یوونتوس ملحق شد.

کامورانزی احساس می کند هم وطن او به یوونتوس قدرتی اضافه می کند که قبلا از آن بی بهره بوده است.

او در این باره به توتواسپرت گفت:
" بسیار خوب است که شاهد حضور یک ایتالیایی-آرژانتینی دیگر در یوونتوس هستیم. من امیدوارم او بتواند بخشی از تاریخ یوونتوس شود."

او یک مهاجم خلاق و بااستعداد است و با مهاجمان دیگر تفاوت زیادی دارد. من فکر می کنم این دلیلی است که چرا یوونتوس برای به خدمت گرفتن او اقدام کرد."

" اوسوالدو فراز و نشیب هایی داشته است، اما فکر می کنم او بتواند آخرین قدم های خود را به سمت پیشرفت را برای یوونتوس بردارد. یوونتوس آکادمی است که به بازیکنان کمک می کند تا رشد کنند.یک مکان مناسب برای برداشتن گام هایی به سمت جلو."

" با رسیدن اسوالدو، یوونتوس آن چه را که برای رسیدن به دو جام نیاز دارد به دست آورده است."

" بسیار زیبا خواهد بود که آن ها اسکودتو را از آنِ خود کنند و همچنین درلیگ اروپا در نقش یک تیم برنده ایفای نقش کنند. آن ها مجبورند نه تنها برنده ی اسکودتو باشند بلکه به خوبی در اروپا موفقیت به دست آورند."

در حال حاضر یوونتوس در سری آ با 9 امتیاز بالاتر از رم قرار گرفته است و در مرحله ی حذفی لیگ اروپا بایستی به مصاف ترابزنون سپور برود.
"
منبع سایت بین المللی Goal.com

تصویر

[SIGPIC]

[/SIGPIC]

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

کامورانزی :

" بدلیل وضعیت جسمانی که دارم تصمیم گرفتم تا در ژوئن فوتبال رو کنار بذارم ، همیشه دوست دارم که تو زمین باشم اما در چند وقت اخیر نتونستم خوب تمرین کنم ؛ برای مربی شدن دارم لحظه شماری می کنم ، الگوی من تو این زمینه لیپی هست "

" مسعود ; بچه ی آبادان "

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

کامورانزی:

هنوز بازی هایِ یوونتوس را از آن فاصله دنبال می کنید؟

بله،علی رغمِ اینکه در آرژانتین تمامِ بازی های یوونتوس پخش نمی شود اما من توانسته ام تعدادی از بازی هایِ یوونتوس را ببینم.به عنوانِ مثال یک شنبه ی گذشته نیمه ی اولِ بازیِ یوونتوس با ورونا را دیدم.

به نظرِ شما یوونتوس می تواند اسکودتویِ سوم را ببرد؟

با توجه به روندی که یوونتوس تاحالا داشته به نظرم نمیاد که رقیبی برای پُشتِ سر گذاشتنِ یوونتوس باشد.یوونتوس هنوز اسکودتو را نبرده و بازی هایِ زیادی پیشِ رو هستند اما برای تثبیتِ آن فقط مسئله ی زمان مطرح است.

یوونتوس کوالیارلا را کنار گذاشت؛نظرِ شما در این مورد؟

متاسفم،این تنها چیزی هست که می توانم در این باره بگویم.با توجه به شناختی که از او دارم می توانم بگویم که او پسری فوق العاده و بازیکنِ مهمی است،بازیکنی که در این سال ها در یوونتوس خیلی خوب کار کرد و به عقیده ی من این اتفاق چیزی از ارزش هایِ او کم نمی کند.

بازیکنی از لیگِ آرژانتین هست که دوست داشته باشید آن را به یوونتوس توصیه کنید؟

یوونتوس تیمِ کاملی هست،اما بازیکنی که خیلی او را دوست دارم لوسیانو بیتو هم تیمیِ خودم هست.او فقط 20 سال دارد و به نظرم میاد بازیکنی باشد که می تواند توجه ها را جلب کند.

کامورانزیِ جدید کیست؟

نمی دانم،به نظرم بازیکنانِ خیلی بهتری از من هستند.علاقه ی زیادی به کوادرادو دارم،به نظرم او بازیکنی است که تفاوت را رقم می زند،او در همان پُستِ من بازی می کند،اما او خیلی سریع تر است و یک بازیکنِ فانتزی.خیلی به او علاقه دارم.

بازیکنی در تیمِ کونته هست که شما آن را بدونِ جانشین بدانید؟

در سطحِ جهانی بازیکنانی هستند که بدونِ جانشین هستند.به عقیده ی من بازیکنی که سیمایِ متفاوتی به تیمِ کونته می دهد آندره آ پیرلو است.به نظرم تیم با او سیمایی را دارد که شاید بدونِ او اینطور نباشد.

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

مائورو کامورانزی ، در مصاحبه با Calciomercato.it :

" رقابت برای اسکودتو تشریفاتی است ! یوونتوس آن را برنده خواهد شد و من فکر نمی کنم که در این مورد شکی باشد "

" بیانکونری یک تیم فوق العاده و رویایی است ، تیمی که کیفیـت بالایی دارد و سخت کار می کند "

" شاید یوونتوس در سال های اخیر گُم شده بود ، اما با ورود کونته همه چیز تغییر کرد "

" در حال حاضر سبک و روش بازی یوونتوس مانند تیم های اسپانیایی است ، بازی با سـرعت بالا و روی زمین "

" یوونتوس شایـسته قهرمانی دیگر اسـت "

http://www.uppic.com/do.php?img=118806

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
کجا شبیه تیمای اسانیایی است؟؟؟؟اتفاقا اگه گل یورنته به رئال توی مادرید رو ببینید میفهمین که دقیقا شبیه گل ترزه گه به رئال سال 2003 هست وکنته یه جورایی سبک یووه رو داره ادامه میده........

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

امروز تـولد یکی از بزرگ ترین و با تعصب ترین بازیکن های تاریخ یوونتوس هست ، مائورو ژرمن سرا کامورانزی

288 بازی و 32 گل برای یوونتوس ، 3 اسکودتو و 2 سوپرکاپ ایتالیا ... و البته یه جام جهانی

90942764083489445691.jpg

47072278851013899877.jpg

97035551705660582070.jpg

33493975379053931157.jpg

بازیکن دورگه یووه ، 38 سالـه شد

• AAG, Orphée, juve's fan و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

مائورو کامورانزی :worship:  :8:  : " آندرا می تواند تا سن 53 سالگی بازی کند"

" برخی مواقع انتقاداتی علیه او می شنوم و خنده ام می گیرد. پیرلو هرگز نمی تواند یک مشکل باشد، او حل کننده ی مشکلات است. من متقاعد شده بودم که پیرلو می تواند تا سن 40 سالگی بازی کند، اما در سطح کنونی فوتبال ایتالیایی او حتی می تواند تا سن 50 یا 53 بازی کند. من هرگز کسی را با کیفیت و هوش او ندیده ام."

• Orphée, juve's fan, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی