پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی - il Mago di Tandil

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1123 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
الآن داشتم جدول رده بندی لیگِ آرژانتین رو میدیدم. :np: 9 هفته از این مسابقات گذشته و لانوس ، با تنها 7 امتیاز از 9 بازی در رده ی 19ـُم جدول قرار گرفته. امیدوارم لانوس به کمک کامو از این وضعیت در بیاد ...

+ این کلیپ رو که مربوط میشه به حرکات کامو توی بازی بوکاجونیورز و لانوس ، حتماً ببینید. هنوز که هنوز این بشر فوق العادست ... :cry2: :

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چقدر خوب و با تجربه بازی میکنه ولی معلومه دیگه اون بازیکن سرعتی و لب خط نیست همش داره از تجربش برای کمک به لانوس استفاده میکنه باتشکر

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

تصویر
مائورو ژرمن کامورانزی ، جوزپه کولوچی ، آدرین موتو و امیلیانو بوناتزولی در تیم ورونا فصل 2001-2000

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
خیلی دوسش دارم لقب سرخ پوست یوونتوس بهش میاد اون صحنه تو فینال جام جهانی که موهاش رو قیچی کردن خیلی جالب بود

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
قهرمانیه یوونتوست مبارک مائورو !!!میدونی فراموشت نمی کنیم ما.. .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
کاموی دوست داشتنی هم 30 ـُمین قهرمانی یووه رو تبریک گفت : - ممنون یوونتوس ، حالا ستاره ی سوم ! - من از بوفون به خاطرِ صحبت هاش تشکر میکنم. از همه ی کسانی که بیانکونری رو دوست دارن و از همه ی بازیکن هایی که برای یووه بازی کردن تشکر میکنم. - برای هم تیمی هایِ سابقم خیلی خوشحالم ، چون اونا برای رسیدن به این هدف فداکاری های زیادی رو انجام دادن. - برنده شدن اسکودتو کار سختی بود و سخت تر از اون سال بعد در مسابقات جام باشگاه ها اروپا خواهد بود.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
مصاحبه کامو با Sky Sport Italia : - من پیش از این به الکس دل پیرو , بدست اوردن این اسکودتو رو تبریک گفته بودم ! - این پیروزی حاصل و نتیجه 6 سال صبر و استقامت بود و من مطمئنم که همه خوشحالن . - دیگه چیزی نمیمونه که راجع به پیروزی یووه در این فصل بخوایم بگیم وقتی میبینیم اونا حتی 1 بازی هم نباختن هنوز ! - برای همه بیانکونری ها یووه 3 ستاره خواهد داشت !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

♥ کسی که مارو تنها نگذاشت وقتی بهش نیاز داشتیم وای افسوس قدرش رو ندونستیم. همیشه دوستت داریم مائوروی عزیز. از بین 5 ستاره ای که یوونتوس رو تنها نگذاشتن تو سری بی شاید تنها کسی بودی که کمتر مورد توجه قرار گرفتی ♥

این صحنه رو هر یوونتوسی به یاد داره

تصویر

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این با تعصب قراردادش رو با لانوس فسخ کرد ، در حالی که فصل ِ خیلی خوبی رو با این تیم داشت و با این حال که پیشنهاد های زیادی از سراسر ِ آرژانتین داره ، دیوید داره متقعادش می کنه که به ریور پلاته بره . + دیدن ِ دوباره ی این دو اسطوره به شخصه واسه ی من لذت بخشه و امیدوارم اگه کامو به ریور بره ، الکس هم اونجا رو واسه آینده ش انتخاب کنه تا تیم ِ دوم ِ باشگاهی من هم بیانکوروسو ئه آرژانتین باشه . این سه مرد چه لحظاتی رو میتونن واسه تیم ِ دوم ِ بوینس آیرس رقم بزنن ؟؟؟!!! واقعا اگه اینطور باشه باید گفت طرفدارای ریور با لیاقت ترین و خوش شناس ترین طرفدارای دنیا هستن .

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6467 ارسال
  • LocationRasht
^^
Spoiler

کامورانزی به تیم رسینگ کلاب آولاندا در لیگ دسته اول آرژانتین پیوست. کامو نهمین خرید باشگاه رسینگ در این فصله

ایجنتش سرجیو فورتوناتو کمی قبل از این انتقال گفته بود :

« از ریورپلاته و نشنال مونته ویدئو هم پیشنهاد داریم ولی مائورو میخواد در رسینگ بازی کنه و مسئله رو با مسئولین لانوس هم در میون گذاشته. زابلدیا (مربی رسینگ) طی صحبتی که با مائورو داشت، اذعان کرده بود که به او در تیمش نیاز داره. بعضی وقت ها تنوع در فوتبال لازمه و انگیزه هر بازیکنی مختص خودشه. او بدنبال اهداف ورزشی جدیدیه که در رسینگ رسیدن بهشون راحت تره. مائورو دیگه بچه نیست و میدونه که چی میخواد ( :dunno: ) مدت قرارداد مانع چندانی نیست و در مسائل مالی هم توافق کامل داریم »

بنظر مدت قرارداد 1.5 ساله خواهد بود. رسینگ فصل قبل در لیگ 20 تیمی آرژانتین 17 اُم شده بود (لانوس 10 اُم)

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم تو تیم جدیدش موفق باشه من دوست داشتم هم تیمی ترزگه بشه کی میتونه تکنیک ناب و سبک فوق العاده زیبای کامو در کناره هارو فراموش کنه یادش بخیر یوونتوس سال 2003 تا 2005 خیلی دوست داشتنی و پر ستاره بود من منتظرم دوباره یووه رو مثل گذشته پر ستاره ببینم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
تو یه جمع یوونتوسی بودم و گفتم هر موقع اسم کامورانزی میاد یادم به اون فندکه می افته ! یکی از دوستام زد پشت سرم گفت مرد مومن بنده خدا این همه گل زد و پاس گل داد تو یادت نیست فقط یه فندک یادت مونده :fp: :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
تصویر تصویر تصویر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اگه اشتباه نکنم فصل 2004-2005 بود که 78% سانترهاش منجر به گل شدن ! زمان حضورش اون سمت راست زمین پادشاهی می کردیم دوست داشتنیه زشت ! ;D

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

[img width=480 height=270]http://www.shiaupload.ir/images/73531535520387125547.jpg[/img]

* مائورو کامورانزی * در تاریخ 25 آگوست 2002اولین بار برای یوونتوس به میدان رفت.

یوونتوس 2 - 1 پارما (سوپرکاپ)

8 فصل در یوونتوس حضور داشت.(288 بازی - 32 گل)

عناوین : سری آ (3) - سری ب - سوپرکاپ ایتالیا (2)

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
چقد دلم واسه بازی و اون استوپ کردنای زیباش تنگ شده...مائورو :love:
http://www.4myup.com...1984201664.png‎

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
گاهی راجع به کامو اشتباه قضاوت کردم ...
شاید نتونستم بخوبی رفتنش رو درک کنم ...
شاید بخاطر عشق زیاد به اله بود ..
تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کرنر از کامورانسی گل با ضربه سر دل پیرو به تیم رم 2002

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

کامورانزی و*الکس دل پیرو*

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
کامو به خاطر بازی خشنی که در سال 1994 توی لیگ دسته یک آرژانتین انجام داده 50 هزار یورو جریمه شده :np: :39: میگن بعد از مصدومیتی که برای بازیکن حریف ایجاد کرد بازیکن حریف مجبور به خداحافظی از دنیای فوتبال شد :np: :)) کامو اون زمان توی تیم آلدوسیوی بازی می کرد. :nish:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی