Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی - il Mago di Tandil

- - - - -

• Please log in to reply
1122 replies to this topic

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
و چقدر طبیعی بود زمین خوردن ها و تحقیر شدن های مدافعی که روبروش بازی میکرد ... فرقی نداشت که بازیکن مقابلش عضو رجیناست یا شماره ی 10 تیم ملی برزیله ...

[img width=480 height=300]http://www.shiaupload.ir/images/20353554388586811908.jpg[/img]

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,061 posts
  • Locationiran
تصویر

امروز تولد " مائورو کامورانزی " بازیکن سابق یوونتوس است . (4 اکتبر 1976 ) :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
-از روز تولدش تا الان تاپیکش خاک خورده؟ :np: -امروز سالروز آخرین گل کامو برای یووه است! کامو آخرین گلش رو برابر آتالانتا در دقیقه 37 زد. البته توی اون بازی که 5-2 به نفع یووه تموم شد کامو دو گل زد.دو گل اول رو! :1: در مجموع توی 288 بازی 32 گل برای یووه زد. -نکته حالبی درباره کامو هست اینه که در هشت سال حضورش همیشه شماره 16 رو داشته غیر از فصل 2007-2008 که شماره 8 رو برداشته بود! +یه لقب جالب: El Tractor :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

خوشحالی مائورو بعد از زدن گل تساوی به اودینزه(سال 2008)

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2,442 posts
یهـــویــی دلــم بــرا کــــــامــو تنـــگ شــد ... . :cry2:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر
تصویر

میدونید کدوم نامرد این بلا رو سر مائورو آورد ؟

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
کامورانزی در مورد احتمال بازگشت ایبراهیموویچ به یوونتوس در مصاحبه با توتواسپرت اظهار نظر کرد: - مشکل چیه؟ اون یه قهرمانه و اتفاقاتی که تو سال 2006 افتاده ربطی به این نداره، اون اتفاق مربوط به گذشته ست. - من به شخصه مشکلی با بازگشتن اون ندارم، چون که با حضورش یووه راحت تر میتون به جمع بزرگان اروپا برسه. - کیفیت زلاتان منو تحت تاثیر قرار داده. قد و هیکل بزرگی داره اما همچنین تکنیک فوق العاده خوبی هم داره. تکنیک چیزیه که همیشه باعث ایجاد تغییر میشه. (چیزی که خودت از همه بیشتر داشتی.. :sigh: ) - من فقط دارم نظر خودمو میگم، نظر کسای دیگه ای رو که موندن، نظر جیجی و جورجو نمیدونم. - همچنین خبر هم ندارم که زلاتان اصلاً از اون تیپ بازیکن هایی هست که باشگاه در دنبالشه یا نه. پ.ن: تا همین الانش هم اگه توی یووه نگه داشته بودنش آقایون میتونست کارساز باشه... حداقل چند 100 لول از امثال پادویین و ایسلا (و تو بُعد هجومی قطعاً از لیختشتاینر هم!) میتونست مفید تر باشه. رفتنش به بهونه ی اومدن خورخه مارتینز عجب طنز تلخیه!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
مائورو كامورانزي من هميشه سعي كردم كه در بازي لذت ببرم، و اين چيزي بود كه هميشه حسش كردم برنامت براي آينده ؟ ‏----من خودم رو بر روي نيمكت مي بينم. آخر امسال من مدرك مربيگري رو دريافت ميكنم و مي تونم روي نيمكت بشينم ، من ميخواهم از اينجا، آرژانتين كارم رو شروع كنم آيا رويات مربيگري در يوونتوس هست؟ - من فكر ميكنم كه اين آرزوي همه هست، مخصوصا افرادي مانند من كه دوران خوبي رو داشتند در اين تيم. اگر من به يك مربي خوب تبديل بشم قطعا به يوونتوس هم خواهم رسيد، اما در ابتدا من ميخوام و لازم هست كه دوره آموزشي رو بگذرونم كامورانزي در كدوم تيم خواهد بود براي شروع ؟ - من ميخوام به تيمي برم كه در اون از همه بيشتر مفيد و موثر باشم آيا كونته رو به عنوان يك الگو ميبيني ؟ - من خاطرات زيادي از اون به عنوان يك همدم دارم، زماني كه من تازه به يوونتوس اومده بودم كونته كمك هاي زيادي به من كرد، او صحبت هاي كمي با من انجام داد ولي من تحت تاثير شخصيت،حس رقابت و درك و دقت تاكتيكي او قرار گرفتم. بازي دربي و كونته كه كه براي دومين سال پياپي قرار گرفته ؟ - يووه با كونته به بهترين دوران خودش بازگشته، در ايتاليا هيچ رقيبي براي يووه وجود نداره و در ليگ قهرمانان هم به يك چهارم نهايي رسيد. كار و تلاش اون ها داره شروع ميكنه به نتيجه دادن تصور برگزاري جشن قهرماني در زمين تورينو ؟ - اين ميتونه خیلی فوق العاده باشه که قهرمانی یوونتوس در بازی آینده مقابل تورینو و در شهر تورین مسجل بشه .. اگرچه پرونده قهرمانی در این فصل در همون ماه مارس بسته شد . مرد دربي (بازيكن تاثيرگذار) تو دربي‏)‏ ؟ - اميدوارم كه پيرلو باشه، ما از طريق SMS با هم در تماسيم، و اون محبت زيادي داره دشمني با تورينو ؟ - صحبت هاي زيادي درباره اين موضوع هست، اما ما همواره به اون ها احترام ميذاريم ولي بين ما و اون ها يك دنياي متفاوتي وجود داره و ما همواره مي دونستيم كه از اون ها بهتريم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland

کامورانزی در مورد احتمال بازگشت ایبراهیموویچ به یوونتوس در مصاحبه با توتواسپرت اظهار نظر کرد:

- مشکل چیه؟ اون یه قهرمانه و اتفاقاتی که تو سال 2006 افتاده ربطی به این نداره، اون اتفاق مربوط به گذشته ست.
- من به شخصه مشکلی با بازگشتن اون ندارم، چون که با حضورش یووه راحت تر میتون به جمع بزرگان اروپا برسه.
- کیفیت زلاتان منو تحت تاثیر قرار داده. قد و هیکل بزرگی داره اما همچنین تکنیک فوق العاده خوبی هم داره. تکنیک چیزیه که همیشه باعث ایجاد تغییر میشه. (چیزی که خودت از همه بیشتر داشتی.. :sigh: )
- من فقط دارم نظر خودمو میگم، نظر کسای دیگه ای رو که موندن، نظر جیجی و جورجو نمیدونم.
- همچنین خبر هم ندارم که زلاتان اصلاً از اون تیپ بازیکن هایی هست که باشگاه در دنبالشه یا نه.

پ.ن: تا همین الانش هم اگه توی یووه نگه داشته بودنش آقایون میتونست کارساز باشه... حداقل چند 100 لول از امثال پادویین و ایسلا (و تو بُعد هجومی قطعاً از لیختشتاینر هم!) میتونست مفید تر باشه. رفتنش به بهونه ی اومدن خورخه مارتینز عجب طنز تلخیه!

- اين به خوبي نشون ميده كه لقب خائنين فقط توي فروم ما و بين ما براي اون بازيكنان در نظر گرفته نشده، بلكه يك مسئله اي هست كه حتي بين دل پيرو - بوفون - ندود - كامورانزي و ترزگه هم وجود داره.

فقط ميتونم تشكر كنم از "تعصب" مرد دم اسبي @};-

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts
داشتم آرشیو عکسام رو نگاه می کردم خوردم به یه عکس GIF که هم خیی سرحالم اوورد و هم خیلی بهم ضدِ حال زد :

تصویر

:2qcmh45: :worship: :2qcmh45:

کامورانزی رو می شه اوجِ اون دسته از بازیکنایی دونست که هیچ وقت اونقدر که باید بهشون توجه نشد . شاید میشه گفت کمتر کسی بیرون از ایتالیا و یوونتوس به کامو توجه می کرد و توانایی هاش رو می فهمید . کامو همه چیز میشه گفت داشت .دریبل می زد , می دویید , سانتر می کرد , درگیر می شد , بازی سازی می کرد و از همه مهمتر " تحقیر " هم می کرد ! شاید مثلا اگه کامو جایِ یوونتوس توی منچستر و جایِ بکهام بازی می کرد و چهره رسانه ای بکهام رو داشت به جاهای خیلی بالاتری می رسید . کامورانزی میشه گفت خیلی مظلوم فوتبال بازی کرد . انقدر مظلوم که تیم خودش هم آخر سر پیچوندتش و کنار گذاشتش . به قولِ خودِ کامو فوتبال بعضی اوقات خیلی بی رحم میشه ,,,,

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away
چقد دلم واسه فوتبال تنگ شده :np: وقتی بازی های بارسا رو میدیدم با اینکه همه میگفتن بارسا زیبا فوتبال بازی میکنه واقعا" نمیتونستم هیچ زیبایی ای توی بازیاش ببینم شاید بگید دارم تعصبی قضاوت میکنم ولی واقعا" من تو فوتبال یکنواخت بارسا هیچ قشنگی ای نمیبینم :np: به نظرم باسا هم وقتی رونالدینیو رو داشت خیلی قشنگ تر بازی میکرد همیشه وقتی پاس کاری های بازیکنای بارسا رو میدیدم ناخودآگاه ذهنم میرفت سمت پاس کاری های الکس و کامو :rose: یک دو هایی که میکردن که معمولا" هم پاس دوم با پشت پا بود :hc: عاشق همکاری این دوتا بودم :زاری: ----------------------------------- بارسا رو مثال زدم چون همه میگن قشنگ ترین فوتبال رو بارسا بازی میکنه :|

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland
- به قول رضا، کامورانزی فقط بازیکن مقابلش رو دریبل نمیکنه، بلکه تحقیر هم میکنه ! :nish: این اواخر افت کرده بود، زیاد مصدوم میشد و البته به طرز عجیبی هم خشن بازی میکرد و کارت قرمزهای بی خودی می گرفت، ولی هیچ وقت بازی با چلسی رو نمیتونم فراموش کنم که یک نیمه کامل با وجود شکستگی دنده ش دووم اورد و دیگه بین دو نیمه تعویض شد. کامورانزی هم تعصب خاص خودش رو به یووه داشت. منم مثل حسین معتقدم به حقش توی فوتبال نرسید، فقط خوشحالم که قهرمانی جهان رو توی کارنامه ش داره، کمترین لطفی بود که فوتبال میتونست در حقش داشته باشه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts

شاید مثلا اگه کامو جایِ یوونتوس توی منچستر و جایِ بکهام بازی می کرد و چهره رسانه ای بکهام رو داشت به جاهای خیلی بالاتری می رسید .

و یا شاید حتی اگه زن جذاب تر و Hot تری داشت و توی فرش قرمز های بیشتری شرکت میکرد! :|

واقعاً حقش نیست که الان اینجا باشه...

یه چیزی که در موردش دوست داشتنی بود، این بود که با وجود اخلاق تندش، هرگز و هرگز بازیکن «کثیف» ـی نبود. اگه کاری میکرد، اخراج میشد و راحت هم سرشو مینداخت پایین و بیرون میرفت! یکی مثل مکسز بازیکن خشنیه، اما در کنارش کثیف و آشغال هم هست! :1:

جام دوستی بود فکر میکنم (؟) بازیکن حریف کره ای (؟) رو دریبل کرد، بازیکن دیگه ی حریف توپش رو گرفت (فقط هم توپش رو!) از پشت، از لای پاهای یارو، پاش رو آورد و خوابوند زیر شکمش! :1: ولی دیگه برنگشت، دیگه قیافه نگرفت... یا حتی بعد از کالچوپولی، جلوی جنوا اخراج شد یادمه، خـیلی مسخره! واقاً اخراج نداشت اونم مستقیم... اما دستاش رو برد بالا، قبول کرد و رفت طرف بازیکن جنوا تا دلداری بده...

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts

یه چیزی که در موردش دوست داشتنی بود، این بود که با وجود اخلاق تندش، هرگز و هرگز بازیکن «کثیف» ـی نبود.

ممد زد تو خال :1: باید تو پست قبلیم این رو هم اضافه کنم که مائورو خیلی هم کلش داغ بود [ یعنی همون خشن بود ! ] . یعنی اگه می خواست بزنه خیلی قشنگ طرف رو می زد و همونطور که ممد گفت خودش می فهمید چیکار کرده و می زاشت می رفت :1: فقط تو یوونتوس هم اینطوری نبود این یکی از معروف ترین تکل هاش تو تیم اشتوتگارتِ ! جایی که بازیکن حریف تک به تک می شه و مائورو از پشت میاد خیلی قشنگ طرف رو از رو زمین می کنه و بعدش خودش از زمین می ره بیرون :)) :1:

[img width=480 height=313]http://www.shiaupload.ir/images/16060680480499365988.jpg[/img]

جانِ من تکل رو نیگاه کنید :1: 2 پا رفته وسطِ بدن بازیکن حریف :)) کامو خداییش خیلی حیف شد ,,,, :cry2:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
با این که 1 سال از قراردادش با باشگاه ریسینگ کلاب باقی مونده،ولی ظاهرا تصمیم گرفته فوتبال رو برای همیشه بزاره کنار...همه اسطوره های وفاداری یووه کم کم دارن ترکمون میکنن و ظاهرا کامو رو هم باید به لیست بلند بالای قبلی اضافه کرد...

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
یادش بخیر اون موقع که یوونتوس 2003 تا 2006 رو میدیدیم مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی یه بازیکن متوسط برامون در میون این همه فوق ستاره بود . علاقه همه با به این بازیکن به خاطر حضور در کنار یووه در سری بی هست

mahmood juventus man

mahmood juventus man

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 posts
افتخار یوونتوس اینه که اسطورهای بزرگی داشته وداره به افتخاره همه بزرگای یووه @};- @};- @};- @};- @};- :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2,941 posts
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
برای سلامتی مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی بلند بفرست

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
[center]
یکی از مهمترین گل هایی که [حد اقل از نظر من] کامورانزی زد گلش به اینتر بود ..

[img width=480 height=319]http://www.shiaupload.ir/images/52553256054104027972.jpg[/img]
یوونتوس 1 - اینتر میلان 1 | ورزشگاه المپیکو تورین | 4 نوامبر 2007 | گل ها : خولیو کروز (41) - مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی (78)

Spoiler

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 posts
واییییی بازم خبر بد کامورانزی هم خدافسی کرد :زاری: فقط الکس مونده از نسل طلاییمون :Facepalm:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users