پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی - il Mago di Tandil

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1122 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- دیبالا جوون تعیین کننده ایه ولی مثه هندونۀ دربسته ست. بازی در پالرمو یچیزه و یوونتوسی بودن یچیز دیگه ... یووه میتونه خریدای خیــلی بهتری داشته باشه. برا ل.ق ، یووه به کاوانی احتیاج داره

کاپلو اینجور مواقع حرف خوبی میزد ؛ فقط وقتی میتونیم بخریمش که از موفقیتش مطمئن باشیم ... کاوانی دقیقا همچین بازیکنیه که "ما" میتونیم از تعیین کننده بودنش مطمئن باشیم

یه مهاجم با کلاس جهانی تضمین شده ست. شاید "ما" نتونیم ل.ق رو باهاش فتح کنیم ولی مطمئنا میتونیم قدم بزرگی برداریم. کاوانی-توز زوج معرکه ای میشن. پوگبا رو هم به این ترکیب اضافه کنید...

9tgu0hdykyn1ii0dn1oy_thumb.jpg czdf685rdj17u6cs1jb5_thumb.jpg

- آلگری من جمله مربیاییه که همیشه خوشم میومد ازش. هرچند الان با توجه به نتایجی که گرفته ، گفتنش آسونه ...

در قیاس با تیپ غالب مربیگری در یووه ، شیوۀ مربیگریش رلکستره. به یه سری بازیکنای خاص ، آزادی بیشتری در زمین داده

0m3gcpl9edi5iocfpjup_thumb.jpg 6dd9neke7mpcoqclhy8v_thumb.jpg

- وازکر؟ اخیرا در آرژانتین (بلگرانو) روبروش بازی کردم. ایول ولی فاقد اون زمختی لازم برا بازی در یووه ست.

6b6gw5imw2f627liysl8_thumb.jpg

- باعث افتخارمه که کنته ازم بعنوان یک الگو نام میبره. معنیش اینه که من به هدفم رسیدم ؛ عشق ورزیدن و دوست داشتنم علی رغم اینکه متولد آرژانتین بودم ...

توصیه به دیبالا و وازکر به بازی برا آتزوری؟ همچین چیزیو ازشون نخواید. اینجور تصمیمات خیلی شخصین ...

8l0tyk3j3kr2s6wvqv08_thumb.jpg mb7ncds2wrqpropg71kb_thumb.jpg jcrfnf4u3vbb51cs7sht_thumb.jpg

- 3 سال پیش به یووه توصیه کردم که ویه تو (ویارئال) رو بخره. قیتمش الان 3 برابره !

uwzyk04aou8coklkewxb_thumb.jpg

- اسکودتو؟ با اینکه متخصص پیش بینیم ولی انتظار رقابت فشرده تری رو داشتم. هیچوقت فکر نمیکردم رم اینجور درجا بزنه و اینتر و میلان هیچوقت سرپاشون نایستن.

یووه در حال حاضر یه سروگردن از همه بالاتره.

uf2s5euywy4svi8hjg7y_thumb.jpg wc8xdvdoh61r27y296dw_thumb.jpg ccpvrxefxen8rx1wq679_thumb.jpg

- حسم میگه رم ، ناپولی و لاتزیو مال جلو افتادن از یووه نیستن. فقط دو باشگاه میلانی میتونن با یووه رقابت کنن.

یووه فصل بعد رو هم بار دیگه بعنوان مدعی شروع میکنه!

tpr5rfce0ncf6r8maz0l_thumb.jpg xvfqk92lcae7d3smenf3_thumb.jpg p0ez6udq8lbs9fkyaxs1_thumb.jpg

- ل.ق؟ بازی تو اروپا سخته و رقابت خیلی فشرده ست. هنوز چند سالی مونده تا با ابرقدرتها رقابت کنیم ...

فرمول صحیحی که تو یه باشگاه بزرگ به منصۀ ظهور میرسه ، خرید یک بازیکن بزرگه نه چند بازیکن متوسط

- بازی دورتموند؟ پیش بینی برنده سخته و یکی از متوازن ترین بازیهاست و با برد 2-1 یووه ، احتمال هر نتیجه ای هست

یووه عالیه ولی سر و کله زدن با BVB مشکله. اگه من باشم ، زیاد به مشکلاتشون تو لیگ بها نمیدم. جو وستفالن خیلی ترسناکه ...

mo8loqap6e85qo6x7uxg_thumb.jpg 35a9c139ydm2e62eunwo_thumb.jpg

- پیرلو؟ خاصه. داشتنش جلوی دورتموند حیاتیه. در اختیار داشتنش در زمین ، توازن قوا رو برهم میزنه!

dp0b69u9xzlaasepz6lc_thumb.jpg

- ایموبیله؟ تعجب کردم رفت دورتموند. وقتی تو یووه بود باهامون تمرین کرد و نمیتونستم فکر کنم که بازیکنی بین المللی میشه ...

- جووینکو؟ از علاقۀ تورنتو بهش از اکتبر باخبر بودم. مربیای کانادایی رو میشناسم. میتونه بازیکن تاپی تو لیگی باشه

که از تمامی جهتها در حال رشده ؛ بازاریابی ، استادیومها و بازیکنا .. با توجه به حقوقی که میگیره ، امیدوارم نه 5 سال ، بلکه 10 سال تو تورنتو بمونه !

ifhdlc3mlq0fx51bhjvv_thumb.jpg

- دوست دارم تو ایتالیا مربیگری کنم ولی اول دوست دارم اینجا تو مکزیک مربیگری کنم. لیپی یک استاده.

الهام بخش مربی شدنم بود. اما اونقدر خوش شانس بودم که زیر نظر مربیای خوب زیادی کار کنم ...

1ud9o8cxbmv24aup8a5o_thumb.jpg fuabb87v07ytqlrj7obh_thumb.jpg dpob2b0adwj6mo5pb9jw_thumb.jpg fe38l7t6zri5mym30zhq_thumb.jpg

+ صحبتاش در مورد پوگبا رو هم که اینجا گذاشتم قبلا ..

مصاحبۀ فوق العاده ای بود ؛ کاملا از ته دل و بدون چرت و شعر .. زیباترین نکته ش استفادۀ چندین باره ش از "ما" در طول مصاحبه ، برای توصیف یووه بود !! :-)

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

سجاد  :worship:  :worship:  :worship: حرف دل من رو زد...

لطفا تاپیکشو منتقل کنید به قسمت اساطیر یوونتوس...دیشب خواستم تاپیکشو پیدا کنم رفتم توی اساطیر یوونتوس اونجا نبود...توی ستارگان یوونتوس پیداش کردم....

قطعا برای تمام هواداری یووه مائورو یک اسطوره به تمام معناست  :8:  :worship: 

+ لطفا این پست رو منتقل کنید به مدیریت انجمن تاریخ   :fp: 

• Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یادمه امضای یکی از بچه ها تا پارسال این بود
اگه خواستم امضامو عوض کنم حتما همینو میذارم
ماعورو خیلی مظلومه ...

9if88xwmyctc5w0f2t6v.jpg

When football was an art
  • J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

عکسی از کاموی عزیز  :8:  :worship: 

852akqvo8v8e2vjlastg.jpg

+ مدیران محترم چرا تاپیکشو منتقل نمی کنید به بخش اسطوره ها   :405:  :177:  :desk flip1: یه نظرسنجی بزارید می بینید که همه هوادارا در اسطوره بودن کامو شک ندارن  :worship:

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

اولـین پسـت بعد از انتقال به انجمن اسـاطیـر  :8:  :worship: 

31909669114691397201.jpg

• AAG, Juventus FC, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

_MG_2346.JPGurl.jpg

- نمیدونم اشاره شده یا نه ولی از دسامبر 2014 در اولین تجربه مربیگری خودش هدایت تیم Deportivo Tepic مکزیک رو بر عهده گرفته و نتایج قابل قبولی هم با این تیم گرفته . مربیگری خیلی بهش میاد :8: :worship:

به امید روزی که  تو یوونتوس آرنا رو نیمکت یووه ببینیمش :8:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

_MG_2346.JPGurl.jpg

- نمیدونم اشاره شده یا نه ولی از دسامبر 2014 در اولین تجربه مربیگری خودش هدایت تیم Deportivo Tepic مکزیک رو بر عهده گرفته و نتایج قابل قبولی هم با این تیم گرفته . مربیگری خیلی بهش میاد :8: :worship:

به امید روزی که  تو یوونتوس آرنا رو نیمکت یووه ببینیمش :8:

تیپش شبیه جوونیاش شده وقتی که تازه به یووه اومده بود

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

مائورو ی دوسـت داشتنی  :8:

69246864408648712326.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Delle Alpi و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
يه دفه دلم براش تنگ شد . ياد اولين گلی که واسه يووه زد افتادم . به فاينورد بود به نظرم . يا ايندهوون
  • Bianconero Amore, AAG, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
همین امروز کلیپشو دیدم و دلم تنگ شد....
دلم بیشتر برای 4_4_2 تنگ شد.... ندود کامو... الکس تره زهگه.... بد جور تنگ شد
  • Bianconero Amore, Orphée, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
فکر کنم پارسال همین موقع ها بود که مصاحبه تندی در مورد ماریو بالوتلی کرد و گفت فقط رسانه ها بزرگش کردن و در اخر همینم شد و دیدیم که بالوتلی هیچی نشد .
تشکر از پژمان و علیرضا که مارو یاد بازیکنی انداختن که جونش رو هم واثه یووه میداد و هنوزم محبوب دلهای سیاه و سفید هست و خواهد بود .
  • Principino, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

فکر کنم پارسال همین موقع ها بود که مصاحبه تندی در مورد ماریو بالوتلی کرد و گفت فقط رسانه ها بزرگش کردن و در اخر همینم شد و دیدیم که بالوتلی هیچی نشد .
تشکر از پژمان و علیرضا که مارو یاد بازیکنی انداختن که جونش رو هم واثه یووه میداد و هنوزم محبوب دلهای سیاه و سفید هست و خواهد بود .

يا مثلا گفت ويه تو بازيكن ويارئال خيلي با استعداده بخريدتش كه نخريدن و اتفاقا كلي هم پارسال درخشيد امسال رفت اتلتيكو :22:
  • Principino, alexdelpiero, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خيلی حيف بود . خيلی
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

- كامورانزي كه مربي تيم دسته 2 ـه ديپورتيو تپيك در مكزيك هست بعد از 15 بازي و ميانگين 1.47 امتياز در هر بازي از سمت خودش استعفا داد.

در مصاحبه اي كوتاه هم با رسانه هاي مكزيكي دليل اين تصميم خودش رو اينجوري عنوان كرد : "هيچ شرايطي براي پيشرفت نمي بينم."

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

- تولدت مبارک مائوروی دوست  داشتنی و با تعصب.

امروز 39 ساله شد.

HBD Mauro Camoranesi

• alex 4ever, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

تولدت مبارک اسطوره :8:

به نظرم بیاد تو تیم های پایه یوو مربی گریشو ادامه بده

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

تولدت مبارک شماره 16 دوست داشتنی یووه .

البته یک سال هم 8 می پوشید اگه گفتید کی بود ؟

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
تولدت مبارک سامورایی دوست داشتنی
من بهترین خاطره ای که ازش دارم کوتاه کردن موهاش وسط زمین بود پس از فتح برلین
همیشه تو قلبهای سیاه سفید باقی میمونی اسطوره
  • alexdelpiero, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

تولدت مبارک یکی از پنج تن آل یوونتوس  :8:

بیخود نیس که اینقد دوست دارم و اینقده خاصی  :8:  :1:  به هر حال مشترکات در یه چیزایی باعث تشدید علاقه میشه :worship:

خوب شد مهدی گفت آخ آخ از بهترین شبای عمرم شب قهرمانی آتزوری ، شب لم دادن با خیال راحت بوفون رو صندلی ، شب کوتاه کردن موهای خوشگل سامورایی رو همین صندلی ....شب سرانجام همه آرزوها...

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
56136480260336445845.jpg

مائورو کامورانزی اسطوره ی باشگاه یوونتوس اولین آکادمی باشگاه یوونتوس را در کشور گواتمالا افتتاح کرد. 

در تاریخ 19 نوامبر، یوونتوس نشانه ای از خود را در گواتمالا سیتی پایتخت کشور گواتمالا ثبت کرد و کامورانزی اسطوره ی باشگاه یوونتوس مدرسه ی فوتبال بیانکونری را در این شهر افتتاح کرد که به 100 کودک این فرصت را می دهد تا از بازی فوتبال لذت ببرند.

کامورانزی در این باره گفت:

"مایه ی افتخار من است که از من خواسته شده بود به عنوان نماینده ی یوونتوس در راه اندازی آکادمی رسمی باشگاه اینجا حضور داشته باشم."

این آکادمی حضور یوونتوس را در آمریکای جنوبی پر رنگ تر می کند. باشگاه پیش از این مدارس فوتبالی را در پرو، برزیل، شیلی، کلمبیا و پاراگوئه ایجاد کرده و فعالیت هایی انجام داده است.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

Google (1)