پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 90

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
218 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland

دیشب دیدید ویری رو ؟ :cry2:
من وقتی که دیدمش بغض کردم :cry2:
وصف نشدنی هست، مهاجمی که همیشه منتقد داشت، ولی همیشه هم جوابشون رو به محکم ترین شکل ممکن میداد !
دیشب هم یک موقعیت گل خفن داشت که خیلی هم قشنگ کار کرد ولی مدافع پدر سگ تورینو نذاشت توپ گل بشه.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

لوایجی دی اگوستینی
LUIGI DE AGOSTINi

تصویر

متولد 17 آوریل 1961 درشهر اودینه
مدت حضور در یوونتوس 5 فصل
قد 176 سانتیمتر وزن 73 کیلوگرم و پست وی مدافع بود و 1995 هم از میادین فوتبال خداحافظی کرد .

درسال 1987از باشگاه ورونا به یوونتوس پیوست و تا سال 1992 دراین تیم توپ زد .
لوایجی دی آگوستینی بهمراه یوونتوس در لیگ ، 146 بازی کرد که 20بارهم موفق به گلزنی شد .
بطور کلی 215 بار پیراهن یوونتوس را درمیادین مختلف پوشید که دراین بازیها 28 گل هم برای یوونتوس هدیه آورد .

با تیمهای مختلف سری آ 387 با به چمن سبزمسابقه ، وارد شد که 33 گل هم در مسابقات لیگ برای خودش ثبت کرد

تیم ملی

با تیم ملی ایتالیا و پیراهن شماره 4 این تیم ، مقام سوم رقابتهای جام جهانی 90 را کسب کرد .

برای تیم ملی ایتالیا 36 بازی ملی انجام داد و 4 گل هم بنام خودش نوشت .
از این 36 بازی 33 بازی را زمانی که در عضویت یوونتوس بود انجام داد و همه گلهایی را هم که به ثمر رساند موقعی بود که در باشگاه یوونتوس توپ میزد .
بازیهای وی در جام 90
دربازی اتریش و دردقیقه 45 بجای انجلوتی به میدان رفت .
دربازی اروگوئه، ایرلند بطور ثابت درترکیب ایتالیابود.
دربازی چک دردقیقه 51 بجای دوناونی وارد زمین شد .
در مسابقه با آرژانتین پنالتی خود را در انتهای مسابقه ، به گل تبدیل کرد .
مسابقه رده بندی با انگلیس را مجبورشد از دقیقه 67 به بعد، از روی نیمکت دنبال کند و بجای او نیکلا برتی وارد بازی شد .

[b]افتخارات

قهرمان کوپا ایتالیا درسال 89.90 با یوونتوس
فاتح جام یوفا در89.90

7 آوریل 1961 تولد این کاپیتان اسبق و چپ پای یوونتوس بوده ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر
ماسیمو کاره را
MASSIMO CARRERA
متولد 22 آوریل 1964

5 فصل در باری بود و بعد به یوونتوس پیوست .

از سال 91 تا 96 عضو یونتوس بود . بعنوان مدافع بازی میکرد و برای یووه در لیگ114 بازی کرد و یک گل هم به ثمر رساند .
در سال 94 و بعد از ورود لیپی به تیم ، کاره را ارزش بیشتر یافت و از ستونهای یوونتوس شد .

آمار کاره را درسری آ

309 بازی و 4 گل
کاره را از در 5 فصل حضورش در یوونتوس جمعا 166 بازی کرد و 1 گل زد .
یک بازی ملی هم درفصل 91.92 انجام داد . این یک بازی ( مسابقه با سن مارینو ) را هم زمانی انجام داد که با
پیراهن یوونتوس به میادین میرفت .

امروز سالروز اخرین بازی ماسیمو کاره را واسه یوونتوسه ...
این بازی 20 آوریل 1996 انجام شد ...

کاره را این بازی رو در مقابله با اینتر انجام داد ... که یووه با گلهای لومباردو و کونته تم اینتر رو در میلان شکست داد ...

اینم کلیپ اون بازی و گلهای لومباردو و کونته ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

نکته جالب اینکه

Marocchi Giancarlo
جیان کارلو ماروکی

هم .. که از برترینهای یووه در دهه 90 بوده ... توی همین بازی اینتر یووه ... آخرین بازیش رو انجام میده ...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
این هفته سالروز ناپدید شدن فورتوناتو مدافع قدوتمند یووه بود . من بازیهاش یادمه . خیلی مدافع خوبی بود . تقریبا 16 سال پیش یه دفه ناپدید شد و تا حالا هم هیچ کس هیچ خبری ازش نداره . همون موقع میگفتن مرده و جنازش پیدا نشده . ولی به هر حال یوونتوسیا هنوزم اعتقاد دارن زندست و پیداش میشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland

این هفته سالروز ناپدید شدن فورتوناتو مدافع قدوتمند یووه بود . من بازیهاش یادمه . خیلی مدافع خوبی بود . تقریبا 16 سال پیش یه دفه ناپدید شد و تا حالا هم هیچ کس هیچ خبری ازش نداره . همون موقع میگفتن مرده و جنازش پیدا نشده . ولی به هر حال یوونتوسیا هنوزم اعتقاد دارن زندست و پیداش میشه

فورتاتو سرطان ذات الریه گرفت و فوت کرد،
نمی دونم کی گفته که فورتاتو ناپدید شده !! اگه لینک خاصی دارید بگید حداقل ببینم !
هر ساله هم یک همایش برگزار میشه برای سرطان ذات الریه و بازیکن های فوتبال هم توش شرکت می کنند به یاد فورتاتو.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

فورتاتو سرطان ذات الریه گرفت و فوت کرد،
نمی دونم کی گفته که فورتاتو ناپدید شده !! اگه لینک خاصی دارید بگید حداقل ببینم !
هر ساله هم یک همایش برگزار میشه برای سرطان ذات الریه و بازیکن های فوتبال هم توش شرکت می کنند به یاد فورتاتو.

بهمن سرطان ذات الريه ديگه چيه ؟ :39:
نه فكر نكنم . اون موقع هيچ كي نميگفت مرده . اگه اشتباه نكنم تو juventus.ir هم يه همچين خبري بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland

بهمن سرطان ذات الريه ديگه چيه ؟ :39:
نه فكر نكنم . اون موقع هيچ كي نميگفت مرده . اگه اشتباه نكنم تو juventus.ir هم يه همچين خبري بود

اگه اشتباه نکنم ذات الریه یک بیماری بسیار خطرناک هست که بر اثر نرسیدن به سرما خوردگی و شدت یافتن این مریضی هست، من خیلی ها رو دیدم و شنیدم که بر اثر همین سرطان فوت کردند،
شما اگه به زندگینامه فورتاتو هم نگاه کنید می بینید که صریحا اشاره کرده به که بر اثر همین مریضی فوت کرده.

البته من یکی دو جا هم دیدم که نوشتند "ناپدید" شده، ولی وقتی که یه خورده متن رو ادامه دادم و دنبال کردم، فهمیدم که منظورش چیز دیگه ای بوده،
آندره آ فورتاتو بازیکن با استعدادی بود و گفته میشد یکی از آینده دار ترین مدافعین یوونتوس خواهد شد، ولی این مریضی و دوری اش از یووه و فوتبال رو به "ناپدید" شدن یک معنی دونستند !
من از منابع مختلفی دیدم که فورتاتو بر اثر سرطان فوت کرده، اگه کسی منبعی به جز یوونتوس دات آی آر داره که گفته اعلام کنه که ببینم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

اگه اشتباه نکنم ذات الریه یک بیماری بسیار خطرناک هست که بر اثر نرسیدن به سرما خوردگی و شدت یافتن این مریضی هست، من خیلی ها رو دیدم و شنیدم که بر اثر همین سرطان فوت کردند،
شما اگه به زندگینامه فورتاتو هم نگاه کنید می بینید که صریحا اشاره کرده به که بر اثر همین مریضی فوت کرده.

البته من یکی دو جا هم دیدم که نوشتند "ناپدید" شده، ولی وقتی که یه خورده متن رو ادامه دادم و دنبال کردم، فهمیدم که منظورش چیز دیگه ای بوده،
آندره آ فورتاتو بازیکن با استعدادی بود و گفته میشد یکی از آینده دار ترین مدافعین یوونتوس خواهد شد، ولی این مریضی و دوری اش از یووه و فوتبال رو به "ناپدید" شدن یک معنی دونستند !
من از منابع مختلفی دیدم که فورتاتو بر اثر سرطان فوت کرده، اگه کسی منبعی به جز یوونتوس دات آی آر داره که گفته اعلام کنه که ببینم.

والا من چند جور مطلب در موردش خوندم . يجا ميگفت سرطان خون داشت .يجا ميگفت وبا . يجا ميگفت ذات الريه . ولي چيزي كه من يادم مياد اون موقع ميگفتن ناپديد شده . حالا اگه تو ميگي تو زندگي نامش نوشته زات الريه حتما همون درسته

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland

والا من چند جور مطلب در موردش خوندم . يجا ميگفت سرطان خون داشت .يجا ميگفت وبا . يجا ميگفت ذات الريه . ولي چيزي كه من يادم مياد اون موقع ميگفتن ناپديد شده . حالا اگه تو ميگي تو زندگي نامش نوشته زات الريه حتما همون درسته

ذات الریه که بهش "پنومونی" هم می گند بیماری التهاب ریه ست که به خون می زنه. در اثر شدت یافتن سرماخوردگی هم به وجود میاد.
اتفاقا منم دیدم چند جا که نوشتند سرطان خون ولی در اصل همون سرطان ذات الریه ست.
ولی چیزی که خیلی مهم هست اینه که ناپدید نشده :1: امیدوارم دیگه حسین از این خبرهای کذب توی سایت نزنه :1:

روحش شاد

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ميخواستم يه مطلب در مورد اسكيلاچي بگم كه جاش رو پيدا نكردم . بهمن خودت بعدا منتقلش كن . من اسكيلاچي رو از كام جهاني 1990 شناختم . قبلش رو يادم نمياد كجا بود . ولي يادمه تو ليست اوليه ايتاليا نبود . تو اخرين دقيقه ها يكي مصدوم شد و ازليو ويچيني به اجبار اين سيسيلي رو به تيم دعوت كرد . تيم ايتالياي 90 خيلي تيم خوبي بود . در وازه بان زنگا بود . دفاعها مالديني بارسي برگومي كارناوالي . هافبكا دونادوني دي ناپولي جانيني و مانسيني . حمله هم باجو . تو بازي اول با اتريش كارناوالي مصدوم شد و ويچيني به جاش در عين تعجب اسكيلاچي رو فرستاد تو . جالب اينكه تو اون بازي كه گل زد هيچي . تو تمام بازيا يه گل زد و اخر هم اقاي گل شد . خيلي مهاجم خوبي بود . بعد از جام هم يه دفه محو شد . هيچ وقت هم نفهميدم كجا رفت

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

شاید خیلی ها ندونن .. سالواتوره اسکیلاچی ( salvatore schillachi )بوونتوسی بوده .. شاید ..

تصویر

سالواتوره اسکیلاچی( آقای گل ایتالیایی جام جهانی 90) از این لحاظ برام مهمه که ... وقتی در جام 90 درخشید یک یوونتوسی بود و از بازیکنان یووه به حساب می اومد ... مثل پ روسی 1982... که اقای گل شد .. اسکیلاچی با یووه قهرمان یوفا و حذفی ایتالیا شد ..

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نمیدونم یادتونه یا نه ؟ فیلیپو اینزاگی ... درسته مهاجم مفیدی واسه یووه بود .. ولی یه بار مثل اینکه علیه اله مصاحبه کرد .. و بهش بی احترامی کرد .. اون معتقد بود که باید پنالتی ها رو به اون بدن بزنه ... خلاصه اینجوری که ته ذهنم بود اون روزها ازش دل خوشی نداشتم و خوشحال شدم که فروش رفت ... خبر کاملتری ازش دارید ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
لوایجی دی آگوستینی

[img width=480 height=299]http://www.juvelive.it/wp-content/uploads/2010/12/Gigi-De-Agostini.jpeg[/img]

در فصل 89.90 قهرمانی در یوفا رو کسب کرد ... و همچنین حذفی ایتالیا

مدافع کنار ... عضو تیم ملی ایتالیا .. 5 سال حضور در یوه ..

آخرین بازی .. 24 می 1992... مدتی پنالتی زن اول یووه بود ..

با اینکه مدافع بود ولی شماره ده رو می پوشید ..

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تصویر

امروز تولد بهترین بازیکن تاریخ دانمارک ، لادروپ هست

--

البته اينو بايد تو دهه هشتاد مينوشتم

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

بصیر همین که اشاره کردی ، جای تشکر داره

مطمئنا خیلیها نمیدونستند ، این بازیکن سرشناس یه روزی در خدمت یووه بوده

مایکل لادروپ

تصویر
از پر افتخارترین بازیکنان تاریخ است و مردی است که قهرمانی لیگ را درکشورهای مختلف و با تیمهای مختلف تجربه کرده است و از استثناهای فوتبال به شمار می رود .
متولد 15 ژوئن 1964 – دانمارک
برای تیم ملی دانمارک 104 بازی انجام داد و 37 گل هم به ثمر رساند .
یک بازیساز توانمند و هافبک نفوذی فوق العاده بود .
از معروفترین بازیکنان کشور دانمارک است و در دانمارک بعنوان یک اسطوره از وی یاد میگردد.
وی بعنوان برجسته ترین بازیکن تاریخ دانمارک از سوی فدراسین این کشور انتخاب شد .
مایکل در ژوئن سال 1983 با قراردادی به ارزش یک میلیون دلار ، که درزمان خود گرانترین نقل و انتقال کشور دانمارک محسوب میشد به یوونتوس تورین پیوست .
با توجه به محدودیت حضور بازیکنان خارجی در تیمهای ایتالیایی و حضور پلاتینی ، بونیک لهستانی درتیم ، یووه ، لادروپ رابه لاتزیو قرض داد .
1985 به یوونتوس بازگشت و درقهرمانی این تیم در باشگاههای جهان سهیم بود و همچنین فاتح لیگ ایتالیا درسال 85.86 شد . .
انتظار میرفت بعد از بازنشستگی پلاتینی و خروج بونیک لهستانی در ترکیب یووه جای محکمی بدست اورد که با حضور ایان راش ولزی این رویا هم به تحقق نرسید .
درسال 1989 به بارسلونا رفت و دوران خوشی را با کرایف و بارسلونا سپری کرد .
درکنار کومان . استویچکف مقامهای زیادی دراسپانیا کسب کرد ولی بعد از حضور روماریو ( باز هم بخاطر محدودیت بازیکنان خارجی ) و باخت درفینال اروپا به میلان ، ناچار شد بارسا را به قصد رئال ترک کند ...
زندگی مایکل لادروپ حوادث فوتبالی زیادی داشته، که چون خارج از باشگاه یوونتوس است به ان نمی پردازیم ...
1989-1983 در مالکیت یوونتوس بود ...151 بازی و 35 گل
1983.1985 بعنوان قرضی به لاتزیو رفت که 60 بازی و 9 گل نتیجه حضور درلاتزیو بود .
1989.1994 بارسلونا 167 بازی 49 گل
1994.1996 رئال مادرید 62 بازی و 12 گل
و تا سال 98 هم درژاپن( کوبه ) و هلند ( آزاکس) فوتبالش رو ادامه داد .
مهمترین عناوین کسب شده توسط مایکل لادروپ :
یوونتوس

سری آ ایتالیا 85.86
باشگاههای جهان 85

بارسلونا

لالیگا 4بار 90.91.91.92.92.93.93.94
حذفی 1990
سوپر کاپ اسپانیا 91.92
فاتح لیگ قهرمانان اروپا 92
سوپر کاپ اروپا1992

رئال مادرید

لا لیگا 94.95

اژاکس
قهرمان لیگ 97.98
سوپر کاپ 98
بهترین بازیکن لالیگا در سالهای 92 و 93
فاتح جام کنفدراسیونها درسال 1995 با تیم ملی دانمارک .
بهترین بازیکن خارجی بالای 25 سال درلیگ اسپانیا شد...
درسالهای 1982و 1985 مرد سال دانمارک انتخاب شد ....

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

شاید خیلی ها ندونن .. سالواتوره اسکیلاچی ( salvatore schillachi )بوونتوسی بوده .. شاید ..

تصویر

سالواتوره اسکیلاچی( آقای گل ایتالیایی جام جهانی 90) از این لحاظ برام مهمه که ... وقتی در جام 90 درخشید یک یوونتوسی بود و از بازیکنان یووه به حساب می اومد ... مثل پ روسی 1982... که اقای گل شد .. اسکیلاچی با یووه قهرمان یوفا و حذفی ایتالیا شد ..

تصویر

نقل قول :

" " در جام جهاني 1990تيم ملي ايتاليا گلزني به نام سالواتوره اسكيلاچي رو كرد . در جريان برگزاري مسابقات هركدام از گزارشگران به شيوه متفاوتي نام او را تلفظ ميكردند. در يكي از بازيهاي وقتي او دروازه حريف را باز كرد بهرام شفيع گفت((حالا اسكيلاچي ،اسكلاچي ،اشيلاچي،شيلاچي يا هر اسم ديگه اي داره من نميدونم! به هر حال گل خودش را زد)) " "

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

کریستین ویری
متولد 12 جولای 1973 در بولونیای ایتالیا
قد : 186 سانتی متر

فوتبال خودش رو با تیم جوانان Marconi Stallions در 14 سالگی شروع کرد، در 15 سالگی به Santa Lucia رفت، در 16 سالگی به تیم جوانان Prato رفت و در 17 سالگی با تیم جوانان تورینو همراه شد،
و در 18 سالگی برای تیم بزرگسالان تورینو در سری آ به میدان رفت، در فصل اول 7 بازی انجام داد و 2 گل زد، در فصل دوم تا نیم فصل 2 بازی انجام داد و سپس به پیسا پیوست، برای پیسا در سری بی 18 بازی انجام داد و 2 گل هم به ثمر رسوند،
در فصل بعد به تیم راونا در همون سری بی رفت و موفق شد در 32 بازی 12 گل به ثمر برسونه، سپس ونتزیا مقصد بعدی او بود و برای این تیم هم 29 بازی انجام داد که 11 گل هم به ثمر رسوند،
در فصل 1996 - 1995 به سری آ برگشت و تیم آتالانتا رو انتخاب کرد، 19 بازی در سری آ و 7 گل زده، 2 بازی در کوپا ایتالیا و 2 گل زده عملکرد ویری بود،
کریستین ویری در 23 سالگی راهی یوونتوس شد،
سری آ : 23 بازی و 8 گل زده،
کوپا ایتالیا : 5 بازی و یک گل زده
لیگ قهرمانان اروپا : 8 بازی و 4 گل زده
سوپر کاپ اروپا : یک بازی و یک گل زده،

اما ویری تو یوونتوس هم بیشتر از یک سال دوام نیورد و سال بعد راهی اتلتیکو مادرید شد، و یک فصل رویایی رو پشت سر گذاشت، در لالیگا 24 بازی انجام داد که 24 گل نیز به ثمر رسوند و در جام یوفا 7 بازی انجام داد و 5 گل به ثمر رسوند. آقای گلی لالیگا رو نیز همین سال کسب کرد،
اما برگشت ایتالیا و اینبار لاتزیو، برای لاتزیو در سری آ 22 بازی انجام داد و 12 گل به ثمر سوند، در کوپا ایتالیا 2 بازی انجام داد و یک گل زد، و در جام در جام اروپا نیز 4 بازی انجام داد و یک گل به ثمر رسوند.
در فصل 200- 1999 کریستین ویری به عنوان یکی از بمب های خبری موراتی به اینتر پیوست، در اینتر 6 فصل بازی کرد، و مجموعا در 190 بازی 123 گل به ثمر رسوند که یک آمار فوق العاده به حساب میاد، و یک بار هم آقای گل سری آ شد.
در فصل 2006 - 2005 به تیم همشهری اینتر یعنی میلان پیوست، 8 بازی در سری آ انجام داد که یک گل یه ثمر رسوند، یک بازی در کوپا ایتالیا که یک گل هم زد و 5 بازی در لیگ قهرمانان اروپا که گلی به ثمر نرسوند، در نیم فصل به فرانسه رفت و تیم موناکو، برای موناکو نیز 7 بازی در لیگ انجام داد که 3 گل به ثمر رسوند، در جام حذفی 2 بازی انجام داد که یک گل زد و در جام یوفا 2 بازی انجام داد که یک گل زد،
در همون فصل به سمپدوریا رفته بود که هیچ بازی انجام نداد،
بعد از 11 سال برگشت به آتالانتا، و فقط 7 بازی انجام داد که 2 گل هم به ثمر رسوند،
سال بعدش به فیورنتینا رفت که در سری آ 26 بازی انجام داد و 6 گل به ثمر رسوند، در کوپا ایتالیا یک بازی انجام داد و گلی نزد، و در جام یوفا 12 بازی انجام داد که 2 گل زد،
و برای آخرین بار به آتالانتا برگشت، و در سری آ برای این تیم 9 بازی انجام داد که 2 گل زد،

ویری در فصل 2009 - 2008 رسما از فوتبال خداحافظی کرد،
او در تمام ادوار فوتبالش در تیم های باشگاهی 473 بازی انجام داد که موفق به زدن 236 گل شد،( یعنی هر دو بازی یک گل )

تصویر

افتخارات فردی :
اقای گل لالیگا در 1998 - اقای گل سری آ در سال 2003 - بهترین بازیکن سال سری آ در سال 1999 - بهترین بازیکن ایتالیا در 2 سال 1999 و 2002 و عضویت در 100 بازیکن برتر فیفا.

افتخارات ویری در عرصه باشگاهی :
یوونتوس : یک قهرمانی در سری آ - یک قهرمانی در جام بین قاره ای ( که با گل ویری یوونتوس قهرمان شد ) - یک قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا و یک قهرمانی در سوپر کاپ اروپا.
لاتزیو : یک قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا و یک قهرمانی در کوپا ایتالیا.
اینتر : یک قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا و یک قهرمانی در کوپا ایتالیا.

اما کریستین ویری در عرصه ملی هم آمار خوبی رو از خودش به جا گذاشته،

او از سال 1992 تا 1996 برای تیم امید ایتالیا بازی میکرد که در 22 بازی 11 گل به ثمر رسوند،
از سال 1997 تا 2006 هم در تیم بزرگسالان ایتالیا عضویت داشت که در 49 بازی 23 گل به ثمر رسوند.

گلزنی های ویری در دو جام جهانی 1998 فرانسه و 2002 کره جنوبی و ژاپن رو همه به خاطر میاریم،

تصویر

او در جام جهانی 1998 فرانسه، 5 گل به ثمر رسوند، یک گل به تیم های اتریش، شیلی، نروژ و 2 گل به کامرون،
در جام جهانی 2002 کره جنوبی و ژاپن نیز 4 گل به ثمر رسوند، یک گل به تیمهای کره جنوبی و کرواسی و 2 گل به اکوادور،

همچنین ویری در مقابل تیم های اسپانیا، پرتقال و آلمان در بازی های دوستانه موفق به گلزنی شده،

افتخارات ویری در عرصه ملی :
قهرمانی جوانان اروپا در سال 1994

اینم چند تا عکس دیگه از کریستین ویری : Vieri 1 , Vieri 2 , Vieri 3 , Vieri 4 , Vieri 5 , Vieri 6 , Vieri 7

[color=red]CHRISTIAN VIERI

این پست بهمن درباره ویریه ... نقل قولش که میکنی ... جالب از اب در نمی یاد...

بمناسبت سالروز تولد ویری ... بد نیست یه بار دیگه خونده بشه ...

اضافه کنم که ویری در بازی معروف 6.1 ... که به باخت میلان انجامید ... دو گل زد... آوریل 1997

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من به بازیهای جیانکارلو ماروکی خ علاقه داشتم :2qcmh45:... اگه ازش سی دی و یا لینکی موجود هست .. لطفا اعلام کنید :1: ویرایش: اینجور که من متوجه شدم ... بهمراه چند بازیکن دیگه کاندیدای 50 ستاره یووه بوده که در نهایت داویدز و بونیک رای می یارن .. و ماروکی بهمراه لائودروپ و بونینی و بریندلی و تورام و فرانچسکو مورینی و یوگوویچ و کاناوارو رای نمی یاره ...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی