پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نتایج مسابقات

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
215 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
فعلاً كه عرفان نيست من كار ليست ها رو به عهده ميگيرم از بازي هفته ديگه كارم رو شروع ميكنم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
adey1974 - hanckok1  |  3-0
Win

F.C Naderi - SunFC   |  4-2
Lost

ESTEGHLALE IRAN - bianco vino   |  3-6
Win

man.united2008 - JuVeNTuS-28   |  3-0
Lost

Gladiator IR - Pirontus   |  1-1
Draw

Gisha FC - juventus 1985   |  3-1
Lost

abipoushan - assassins-juve   |  0-8
Win

Makhmal FC - GAIGRAN.P  |  1-3
Lost

Golden Juve - saba batry  |  7-0
Win

adak -  PirontusII  |  4-0
Lost

Barajin - Godot |  1-2
Win

KhosroParviz - juv bushehr |  3-1
Lost

esteghlale bushehr - Arya United |  0-8
Win

Juve Foreva - SAMANTA |  7-1
Win

Zanjan AC - JUVE Star FC II |  1-1
Draw

Saveh - f.c.vorojax |  2-2
Draw

اون تيم هايي كه در ليست نيستن رو نتونستم پيدا كنم
پست اول عرفان رو نقل قول كنن و جلوي تيمشون ID تيمشون رو هم بنويسن

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
PirontusII Iran (IV.11) adey1974 Iran (IV.6) assassins-juve Iran (IV.36) fasa Iran (III.7) Godot Iran (IV.14) Golden Juve Iran (IV.16) Invincible Juve Iran (IV.5) Juve Foreva Iran (V.189) JUVE Star FC II Iran () Juvenpiero Iran (IV.13) juventus 1985 Iran (III.5) JuVeNTuS-28 Iran (V.177) Makhmal FC Iran (IV.55) perspolis-1386 Iran (IV.53) Pirontus Iran (III.1) SunFC Iran (II.4) اینا تیم هایی هستن که تو کاپ هم هستن

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
یه خسته نباشید به احمد رضا از همین جا میگم.

biikaro0allaf

biikaro0allaf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
آقا خیلی ممنون دستت درد نکنه فقط بازی Makhmal FC-GAIGRAN 1-3 به نفع قایقران تموم شد و من باختم بازی رو. البته منم خیلی دوست داشتم که بازی رو ببرم ولی نشد.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
درستش كردم ;D من خواستم هواتو داشته باشم خودت خرابش كردي ;D

biikaro0allaf

biikaro0allaf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

درستش كردم ;D
من خواستم هواتو داشته باشم خودت خرابش كردي ;D

دمت جیز ;D
منم راستش رو گفتم که یه وقت اذهان عمومی مشوش نشه. :goog:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
کمال چند چند کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چند چند باخت؟؟؟؟؟

biikaro0allaf

biikaro0allaf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
1-0 توی وقت اضافه گل خورد و باخت خیلی بد شانسی آورد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
chelseamilan - adey1974 1-3
Win

JUVE Star FC II - Chahar Mahall va Ba 5-1
Win

reinforce - Makhmal FC 3-1
Lost

assassins-juve - super starhaye ahwa 4-0
Win

bianco vino - Persian Boys 4-1
Win

Flying Pinguins - esteghlale bushehr 1-1
Draw

Godot - Perspoliss 0-2
Lost

perspolise(tehran) - Golden Juve 3-1
Lost

juv bushehr - eshgh united 1-4
Lost

fc sanandaj - Juve Foreva 0-6
Win

juventus 1985 - mniZar 0-5
Lost

JuVeNTuS-28 - Chost&Chabok 5-1
Win

Pirontus - BARCA IRAN 1-1
Draw

KZ UTD - Saveh 0-7
Win

SunFC - DanieloPresto 1-1
Draw

PirontusII - White swans 1-1
Draw

باز هم ميگم تيم هايي كه نيستن رو نتونستم پيدا كنم ID تيمشون رو بزارن

biikaro0allaf

biikaro0allaf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
بابا دستت درست به چه سرعت خیلی حال کردم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
:121fs725372: از اين به بعد مسئوليت جدول با خودم :graduated: خواهش ميكنم كاري نكردم

saeed_piero

saeed_piero

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 497 ارسال
سلام ای احمدرضا حالا کارت به جایی رسیده که تیم منو نمی زاری ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته فرقی نمی کنه چون تیم من به نهمین پیروزی فصلش هم دست یافت تا با قدرت در صدر قرار بگیره.... درود بر قدرت اول یوونتوسیها = invincible

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

سلام
ای احمدرضا حالا کارت به جایی رسیده که تیم منو نمی زاری ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته فرقی نمی کنه چون تیم من به نهمین پیروزی فصلش هم دست یافت تا با قدرت در صدر قرار بگیره....
درود بر قدرت اول یوونتوسیها = invincible

عزيز من
تيم هايي كه نيست رو وقتي اسمشون رو توي search مينويسم اصلاً پيدا نميكنه به همين دليل گفتم ID‌تيمتون رو بدين تا با اين مشكل روبرو نشيم
مثلاً تيم PirontusII  رو از طريق search by team name ‌نميشه پيدا كرد ولي چون ID تيمش رو دارم به راحتي هرچه تمام پيدا ميكنم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتایج دور اول کاپ یوونتوسی ها assassins-juve5-2fasa golden juve1-2pirontus adey 1974 4-2 juve foreva juventus 1985 -0-3 juven piero invincible juve 3-0sunfc godot0-3 juve star fc II pirontus 2-0 juventus-28 makhmal fc 4-2 perspolise 1386

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
adey1974 - Teknic 1-0 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه 45 دقیقه اول بازی 1 - 0 است و تیمها در نیمه دوم برای جبران مافات به زمین خواهند اومد. adey1974 در 57 درصد از زمان بازی صاحب توپ و میدان بود.     asheghan abiposh paytakht - JUVE Star FC II 0-2 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه 0 - 2 حاصل کار دو تیم در این 45 دقیقه بود. asheghan با تملک توپ در 51 درصد از زمان بازی، برنده جنگ میانه میدان بود.     Eleven Winner OF Persia - Juvenpiero 1 - 1 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه 1 - 1 حاصل کار دو تیم در این 45 دقیقه بود. در پایان این نیمه Juve با مالکیت 67 درصدی توپ، حاکم بی چون و چرای جنگ میانه میدان بود.     Manchester-Shahinshahr - Makhmal FC 1 - 1 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه نیمه اول 1 - 1 میشه. در این نیمه Makhmal مالکیت 51 درصدی توپ رو از آن خود کرد.     bianco vino - EMPERATOOR 4-1 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. دو تیم با نتیجه 4 - 1 به رختکن می روند. Bianco با تملک توپ در 82 درصد از زمان بازی، برنده جنگ میانه میدان بود.     glassonion 76 - esteghlale bushehr 1-0 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. دو تیم با نتیجه 1 - 0 به رختکن می روند. در این نیمه glassonion مالکیت 52 درصدی توپ رو از آن خود کرد.     Godot - Real Karaj IFC 0-1 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه نیمه اول 0 - 1 میشه. در این چهل و پنج دقیقه طبق آمار 60 درصد مالکیت توپ از آن Real بود.     Golden Juve - Baluch FC 0 - 0 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه 0 - 0 حاصل کار دو تیم در این 45 دقیقه بود. در پایان این نیمه Baluch با مالکیت 63 درصدی توپ، حاکم بی چون و چرای جنگ میانه میدان بود.     JaLLaD - juv bushehr 1-0 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. دو تیم با نتیجه 1 - 0 به رختکن می روند. Jallad در 62 درصد از زمان بازی صاحب توپ و میدان بود.     Juve Foreva - Blue Light 0-2 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. دو تیم با نتیجه 0 - 2 به رختکن می روند. در این چهل و پنج دقیقه طبق آمار 63 درصد مالکیت توپ از آن Light بود.     juventus 1985 - HELL ANGELS FC 0-3 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه 0 - 3 حاصل کار دو تیم در این 45 دقیقه بود. ANGELS با تملک توپ در 70 درصد از زمان بازی، برنده جنگ میانه میدان بود.     JuVeNTuS-28 - rafsanjan 0-1 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه 0 - 1 حاصل کار دو تیم در این 45 دقیقه بود. JUVE28 با تملک توپ در 51 درصد از زمان بازی، برنده جنگ میانه میدان بود.     Persische Macht - Pirontus 0-5 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. اسکوربورد استادیوم نتیجه 0 - 5 رو نشون میده. Pirontus با تملک توپ در 86 درصد از زمان بازی، برنده جنگ میانه میدان بود.     Dark Ice Team - Saveh 1 - 1 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. اسکوربورد استادیوم نتیجه 1 - 1 رو نشون میده. در این نیمه Saveh مالکیت 51 درصدی توپ رو از آن خود کرد.     SunFC - Apadana 3-1 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. دو تیم با نتیجه 3 - 1 به رختکن می روند. Soulsick با تملک توپ در 53 درصد از زمان بازی، برنده جنگ میانه میدان بود.     sarab fash -  PirontusII 0-3 دو تیم برای استراحت بین دو نیمه، به رختکن رفته‌اند. نتیجه نیمه اول 0 - 3 میشه.  pirontus در 81 درصد از زمان بازی صاحب توپ و میدان بود.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

adey1974 - Teknic 6-0
Win

asheghan abiposh paytakht - JUVE Star FC II 1-5
Win

Eleven Winner OF Persia - Juvenpiero 2-3
Win

Manchester-Shahinshahr - Makhmal FC 1-2
Win

bianco vino - EMPERATOOR 10-1
Win

glassonion 76 - esteghlale bushehr 3-0
Lost

Godot - Real Karaj IFC 0-2
Lost

Golden Juve - Baluch FC 1-2
Lost

JaLLaD - juv bushehr 2-0
Lost

Juve Foreva - Blue Light 1-5
Lost
:121fs725372:

juventus 1985 - HELL ANGELS FC 0-5
Lost

JuVeNTuS-28 - rafsanjan 0-1
Lost

Persische Macht - Pirontus 0-10
Win

Dark Ice Team - Saveh 1 - 1
Draw

SunFC - Apadana 3 - 3
Draw

sarab fash -  PirontusII 0-4
Win

و در آخر تيم منفور
  Gody - Invincible Juve    0-8
Win
:sick:

پر گل ترين نتيجه :
bianco vino - EMPERATOOR 10-1

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دستت درد نکنه احمد رضا از نتایج کمال تشکر رو دارم !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

perspolis-1386 - parseh 3 - 0
win

assassins-juve - fcpmb 5 - 4
win

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ا الان من دقت كردم ديدم چرا من نتيجه شما 2تا رو نزاشتم :D از دستم در رفتين ولي كامران گذاشت دستش درد نكنه!

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی