پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نتایج مسابقات

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
215 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تیم های کانون هوادارن یوونتوس دات آی آر در هتریک : (تیم های یوونتوسی که نیستند پیغام خصوصی بزنند اضافه کنم) 1- رضا (مدیر انجمن) sunfc 2-مانی(مدیر انجمن) bianco vino 3-بهمن : juventus-28 4-کمال Pirontus 5-بیژن fc.devilish army 6-نیک juventus 1985 7-عرفان assassins-juve 8-حسین MAKHMAL FC 9-محسن(1989) golden juve 10-محسن(اطلس 13) pirontus II :1629937 11-متین godot 12-محمد juv bushehr 13-پدرام esteghlale bushehr 14-مالک persp tolis 15-سعید invincible juve 16-کامران perspolise 1386 17- عاطفه juve foreva 18-محمد JUVE STAR FC II 19-احمدرضا ADEY 1974 20-جواد saveh 21-حمیرد locomotive tehran 22-سهیل bianconeri1897 23-امیرعلی souper star 24-سعید alone vampire 25-بیانکا فعلا bianca 26-مجتبی life=juventus

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتیج دیدارهای لیگ در تاریخ 16/3 تا پایان نیمه اول من (عرفان) - 5 -0 حریف سهیل 4-0 حریف (سرخ پوست) بهمن (یوونتوس 28 ) 1-1 حریف محسن (گولدن یووه) 1-4 حریف متاسفانه عقبه نیک (یوونتوس 1985) 0-1 حریف عقبه مانی (بیانکو وینو )0 - 0 مساوی گودوت 0-0 کمال (پیرونتوس) 1-0 حریف جلوهست

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتایج دیدارهای لیگ در تاریخ 16/3/2008 اونهایی که فارسی می نویسم یوونتوسی هستند . کلا یوونتوسی ها هفته خوبی رو نداشتند . رضا 4-1 بیژن مانی 1-1 AC SHAHIN بهمن 2-2 IRAN EAGLES نیک 1-5 PKA5S محسن 1 -6 PERSPOLICE TEHRAN کمال 3-0 BARSATEH گودوت 0-0 FC KANYAR عرفان 9-0 SYMORGH سهیل 4-0 CJ.JUVE محمد (dirty worm) 5-1 the se7en sea محسن (اطلس 13) 5-0 batigoal utd ************************* راستی اگر کسی ناراحت میشه نتیجه بازیهاش رو بنویسم بگه و کسانی هم که من اسم تیمشون رو نمی دونم اسم خودشون به همران اسم تیمشون رو پیغام خصوصی کنند . راستی نتایج بازی های دوستانه و جام حذفیتون رو لطف کنید این جا بزنید .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دست عرفان جان درد نکنه. باید ببینیم که رضا اجازه بودن این تاپیک رو میده یا نه! آها واسه این پست دادن تا نتیجه بازی اون یکی محسن رو بزنم: PirontusII 5-0 Batigol

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر موافقید همتون منم موافقم ! هرچی خودتون بگید !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منم میگم باشش فقط به شرطی که فقط و فقط نتایج توش درج بشه. حرف زدن در مورد نحوه بازی و چند و چونش باشه توی گفتگوی هتتریکی! بازهم میگم اینجا فقط اسم تیم ها و عدد ها(نتایج) رو شاهد باشیم

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
من هم موافقم فقط یه نکته کوچولو و اینکه حرف t تلفظ نمیشه و در نتیجه اسم تیم من "گودو" هست نه گودوت ممنون

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
آقا كسي مارو اينجا آدم حساب نكرد كه نتيجمون رو بنويسه ناسلامتي ما تو كاپ يوونتوسيا 2تا قهرماني داريم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سرو سامون دادم. فکر کنم خیلی خوب شد . اسم ها و نتایج همه 1 جا هستند . از آقا رضا خواستم تا تمام این حرف هایی رو هم که در مورد تایید زدیم پاک بکنند . و از این به بعد من فقط و فقط بدون حرف اضافه نتایج رو می نویسم . البته امیدوارم مثلا اگر مشکلی برام پیش اومد و2 3 روز غیبت کردم به جای من یکی از شما نتایج رو این جا بزنه ( نیک فکر کنم بتونه وقتی من نبودم)

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال

نتایج دیدارهای لیگ در تاریخ 16/3/2008 اونهایی که فارسی می نویسم یوونتوسی هستند .

کلا یوونتوسی ها هفته خوبی رو نداشتند .

رضا 4-1 بیژن

مانی 1-1 AC SHAHIN

بهمن 2-2 IRAN EAGLES

نیک 1-5 PKA5S

محسن 1 -6 PERSPOLICE TEHRAN

کمال 3-0 BARSATEH

گودوت 0-0 FC KANYAR

عرفان 9-0 SYMORGH

سهیل 4-0 CJ.JUVE

محمد (dirty worm)

5-1 the se7en sea

محسن (اطلس 13) 5-0 batigoal utd

راستی اگر کسی ناراحت میشه نتیجه بازیهاش رو بنویسم بگه

و کسانی هم که من اسم تیمشون رو نمی دونم

اسم خودشون به همران اسم تیمشون رو پیغام خصوصی کنند .
راستی نتایج بازی های دوستانه و جام حذفیتون رو لطف کنید این جا بزنید .

ميگم اين dirtyworm چيه من كه اسم تيمم يوونتوس بوشهر هستش ؟؟؟؟؟؟؟ :-)

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
پدرام esteghlale bushehr

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من لطفا اگر ميشه ديگه توي اين تاپيک پست نديد اونهايي هم که دوست دارند اسمه تيمشون توي نتايج قرار بگيره ، به عرفان پيغام خصوصي بزنند و آي دي تيمشون با اسمه خودشون رو بگند با تشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتایج دیدارهای دوستانه و جام حذفی در 19/3/2008 تا پایان نیمه اول: (به جای اسم تیم های یوونتوسی از اسم صحابشون استفاده می کنم. دیدارهای دوستانه ای که تمام شده است : بهمن 1-3 blau weiss بهمن در این بازی دوستانه شکست خورد. مانی-0-1 مغلوب تیم پر قدرت glenmore ranger شد. دیدار دوستانه تا پایان نیمه اول . عرفان با نتیجه 1 بر 0 از تیم محسن پیش است. *********************************** جام حذفی تا پایان نیمه اول: رضا 0-0 fc esteghlal : این در حالی است که رضا یکی از بازیکنان حریف را مصدوم کرده است. متین 0-3 galaxeis : متاسفانه در آستانه حذف قرار داره . کمال 1-1 kangoroha تا به این جا کمال عالی بازی کرده و با این تیم قدرتمند مساوی است. محمد4-0 paarse محمد با یک بازی زیبا کار حریف رو در نیمه اول تموم کرده است. نیک 2-0 persian... نیک هم با ارائه بازی حساب شده در آستانه صعود است. 1 بازیکنش البته مصدوم شده سهیل 1-2 aftabesazi سهیل هنوز امید داره !!! محسن (اطلس) 0-3 emperatoor : محسن هم به نظر می رسه کارش تمومه !!! بیژن و پدرام هم تا پایان نیمه اول با حریفاشون بدون گل مساوی هستند .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتیج بازیهای جام حذفی در 19/3/2008 عرفان 4-1 محسن (دوستانه) مانی 0-1 باخت (دوستانه) بهمن 1-3 باخت (دوستانه) متین 0-4 (حذف شد.) کمال 6-1 صعود کرد رضا 1-0 صعود کرد. سهیل 1-3 حذف شد محسن (اطلس) : متاسفانه 0-8 حذف شد نیک 4-0 صعود کرد. محمد 8-0 صعود کرد پدرام2-1 صعود کرد بیژن 2-0 صعود کرد . ******************* خوب همون طور که می بینید خوش بختانه از 9 تیمی که تا این مرحله بالا اومده بودند 6 تیم موفق به صعود شدند . نکات مهم و عجیب امروز : 1-کلی از دست کمال خندیدم ، در مقابل 1 تیم فوق العاده قوی تا دقیقه 78 1-1 مساوی بود یکدفعه در عرض 12 دقیقه 5 تا گل بهش زد. 2- من کوچیک آقا محسن هم هستم و می دونم که از قصد ضعیف بازی کرد که من ببرم. 3-واقعا من نگران رضا بودم (چون بالاخره امید اصلی یوونتوسی هاست) که در دقیقه 86 موفق شد گل برتری رو بزنه . 4-پدرام و بیژن به سختی و در عوض نیک و محمد به سادگی بردند . 5- متاسفانه متین و محسن و سهیل حذف شدند .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتایج مسابقات هتریک تا پایان نیمه اول در 23-3-2008 عرفان 1-0 حریف سهیل0-1 حریف رضا4-1 حریف مانی 1-0 حریف نیک0-0 حریف بهمن1-4 حریف متین0-4 حریف کمال0-0 حریف محسن 1-1 حریف محسن (اطلس 13) 1-0 حریف محمد 2-0 حریف پدرام 3-0 حریف *************************** بله 6 برد ، 3 مساوی و 3 باخت نتیجه کار یوونتوسی های هتریک در این هفته تا پایان نیمه اول است. امیدوارم اون 3 تا مساوی هم برد بشه ، و سهیل هم مساوی کنه. ولی متاسفانه تیم های متین و بهمن شانسی ندارند!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتایج مسابقات هتریک در هفته چهارم:

عرفان : 4-0 قربونتون برم.

سهیل 1-1 با اینکه حریفش واقعا قوی بود ، به نظرم نتیجه فوق العاده ای گرفت و متوقفش کرد.

نیک 1-0 نیک هم بازیش آسون نبود و با بازیه خوبش تونست پیروز بشه

متین 0-4 تیم گودو متاسفم براش ، ان شا الله دفعه بعد ببره

کمال 2-0 کمال هم که دیگه استاده

محسن 3-1 محسن هم رقیبش رو به خوبی شکست داد . حال کردم.

محسن (اطلس 13) 4-0 مثل خودم برد

رضا : 6-1 استاد بیانکوری ها بازهم ثابت کرد حرف نداره

مانی 1-0 مانی کاپلویی برد

بهمن 1-4 بهمن نمی دونم چرا هی می بازه

محمد 4-0 محمدم راحت برد.

پدرام 6-0 پدرام هم فکر کنم حریفش تفریحی بود.

واقعا عالی بود ، نمی دونم چی بگم تا پایان نیمه اول:

6 برد ، 3 مساوی و 3 باخت نتیجه کار یوونتوسی های هتریک در این

هفته تا پایان نیمه اول است.

امیدوارم اون 3 تا مساوی هم برد بشه ، و سهیل هم مساوی کنه.

ولی متاسفانه تیم های متین و بهمن شانسی ندارند!!

دقیقا همون چیزی که گفتم شد .

3 تا مساوی شد برد.

1 باخت خفیف سهیل شد مساوی.

و متین و بهمن هم نتیجه هاشون تکون نخورد .

9 برد

1مساوی

2 باخت

عالیه بیانکوری های عزیز ، عالیه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بابت تاخیر ببخشید . بله از 5 تیم یوونتوسی باقیمانده در هتریک 3 تیم دیگر هم حذف شدند تا امیدمون به رضا و کمال باشه فقط. رضا 5-2 قدرتمندانه حریف رو شکست داد تا نشون بده تو جام حذفی حرف های زیادی برای گفتن داره. کمال 6-0 در این مرحلخ حریفش رو له کرد تا خیلی امیدوارمون کنه!!! محمد و پدرام متاسفانه 2-1 حذف شدند . نیک هم 4-0 هیچ شکست خورد. ****************************** در باز های دوستانه : عرفان 1-0 سهیل رو شکست داد. مانی 0-6 باخت. متین 0-4 باخت محسن بازی نکرد. بهمن هم 1-7 شکست خورد تا کلا روز بدی رو سپری کنند یووه ای ها!!! فکر کنم حداکثر 3 هفته دیگه لیگتون رو شروع کنید.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
چقدر همتون تنبلید واقعا !!! 1 نفر نبود 1 شنبه نتایج رو بزنه !!! بله رضا فعلا کشید وقت اضافه : 2-2 تا پایان 90 دقیقه کمال هم 0-4 باخت و عمرش و داد به شما!!! در بازی دوستانه یوونتوسی هم عرفان 0-1 مغلوب بهمن شد.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتابج هفته 6 لیگ هتریک" رضا : 4-0 رتبه در گروه 2 کمال 3-2 رتبه در گروه 2 پدرام 3-1 رتبه 1 محمد 2-2 رتبه 1 مانی 2-1 رتبه 1 عرفان 0-6 رتبه 3 نیک 7-2 رتبه 2 متین 1-3 رتبه 4 سهیل 6-0 رتبه 6 بهمن 1-4 رتبه 6 ************ 6 برد 1 مساوی 3 شکست !!!

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
منو از قلم انداختي عزيزم ;D 3-2 باختم اين هفته :'( و دومم تو ليگ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی