پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نتایج مسابقات

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
215 پاسخ برای این موضوع

Alexi

Alexi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
دوستان باور کنین من دوتا دس دوتا پا دوتا چش دوتا گوش یه دهن و... دارم بابا منم آدمم
این لینک تیمم:
http://www94.hattrick.org/Club/

اين هفته فكر نكنم بچه ها خوب كار كرده باشن

Red Dvils - juventus 1985 3-2 باخت نيك باخت و ششم شد بايد بره واسه پلي آف تا تو دسته سه بمونه

Pirontus - glassonion 76 2-7 باخت كمال هم سوم شد

Liverpool ira - PirontusII 0-4 برد اما محسن هفتم شد بايد بره دسته چهار

Aboomoslem - bianco vino 0-7 برد ماني هم سوم شد

assassins-juv - FC Bayern Esf 1-1 و عرفان پنجم شد

adey1974 - chelseamilan 0-2 باخت احسان هم باخت و سوم شد

esteghlale bushehr - sosola 3-1 پدرام برد و دوم شد و شانس صعود داره به دسته دو (پلي آف)

gerdfaramarz - Invincible Juve 0-4 سعيد برد و دوم شد و شانس صعود به دسته سه داره(پلي آف)

Tehran Sharps - juv bushehr 0-6 محمد برد و دوم شد و شانس صعود به دسته دو داره(دو تا داداش چه ميكنن ;D)

FC Ghadir - juvestar fc 1-1 شد و اول شد

cao-cao - pythoN F.C 1-5 احمدرضا برد و اول شد

vizzzz - SunFC 2-1 رضا باخت و دوم شد بابا اين يكي رو ميبردي ديگه ;D

نتیجه تیم من:
شهرداری مشهد4_1 ایلام اف سی
با این پیروزی شهرداری مشهد با اختلاف 3امتیاز دنبال سوپر یاسین داره سگ دو می زنه(کنایه ی مشهدی)
لینک>http://www94.hattric...97429,215497433

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
Saveh 6 – 0 PeR-CHi3vO منم 6 تا زدم ;D با وجود نبود 2 بازیکن اصلی!

Alexi

Alexi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال
تو جام حذفی 9_0 لهیدم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من از عرفان عزیز خواهش میکنم مثل گذشته بیاد اینجا و نتایج رو بزاره واقعا پست های قبلیش رو که نگاه میکنم اینطوری گفته ، خیلی حوس میکنم بازم بیاد نتایج رو بزاره و نظرش رو در مورد نتایج هم بگه امیدوارم این خواهش من رو قبول کنه با تشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
فقط 4 ماه صبر کنید ريال ان شاالله میام می ترکونم !!! من در واقعا 4 ماه مونده به کنکور باید همه چیز رو ول کنم ،اما هنوز هستم !!! اما 4 ماه دیگه که کنکور رو دادم 90 درصد دوباره این تایپک رو باحالش می کنم !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام عرفان جان آقا کنکور مهم تر از این حرفهاست تو به کنکورت برس که بتونی یه رشته خوب قبول بشی ، این چیزها همیشه هست با تشکر

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
بچه ها دیدین چی شد؟! 4 - 1 بردم!!! رضا چه توضیحی واسه این داری؟! تیمی که دوم جدول بود، 8بازی برده بود، بازی تو زمین خودش بود، بازیکناش از من بهتر بودن!

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
نتايج تيمهايي كه بلدم رو مينويسم JaLLaD 2 - 2 juv bushehr دسته 2 bianco vino 10 - 0 EMPERATOOR دسته 3 Persische Macht 1 - 3 Pirontus دسته 3 SunFC 2 - 5 Apadana دسته 3 F.C Naderi 3 - 0 FC. Devilish ArmY دسته 3 juventus 1985 3 - 4 HELL ANGELS FC دسته 3 Gody 1 - 4 Invincible Juve دسته 4 adey1974 10 - 0 Teknic دسته 4 JuVeNTuS-28 5 - 1 rafsanjan دسته 4 sarab fash 0 - 3 PirontusII دسته 4 glassonion 4 – 0 esteghlale bushehr دسته 2

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

نتايج تيمهايي كه بلدم رو مينويسم

JaLLaD 2 - 2 juv bushehr دسته 2

bianco vino 10 - 0 EMPERATOOR دسته 3

Persische Macht 1 - 3 Pirontus دسته 3

SunFC 2 - 5 Apadana دسته 3

F.C Naderi 3 - 0 FC. Devilish ArmY دسته 3

juventus 1985 3 - 4 HELL ANGELS FC دسته 3

Gody 1 - 4 Invincible Juve دسته 4

adey1974 10 - 0 Teknic دسته 4

JuVeNTuS-28 5 - 1 rafsanjan دسته 4

sarab fash 0 - 3 PirontusII دسته 4

glassonion 4 – 0 esteghlale bushehr دسته 2

سلام محمد جان
ممنون خیلی خوب کاری کردی گذاشتی
با تشکر

biikaro0allaf

biikaro0allaf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
آقا منم به این لیستت اضافه کن دیروز 3-1 باختم اسم تیمم:Makhmal FC و آی دیش: 1907580

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
نتايج جام حذفي bianco vino 4  - 3  samanesjan juv bushehr 3 - 2 Dariush_AJ RESALAT 1 - 0 SunFC persian lions 0 - 6 FC. Devilish ArmY mix angels 0 - 4 Pirontus Invincible Juve 5 - 1 AS Gol Roma adey1974 0 - 2 super_star_milan JuVeNTuS-28 2 - 5 Tehran Barca با ابن حساب پنج تيم يوونتوسي بيشتر توي كاپ نمونده كه به جز خودم اگه چهار تاي ديگه حذف بشن كاپ يوونتوسيها شروع ميشه به نظر من امسال يه كم بچه ها ضعيف تر از سالاي قبل كار كردن و خيليهاشون خيلي زود حذف شدن و ازشون انتظار بيشتري ميرفت

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام محمد جون دمت گرم ، خیلی حال میدی نتایج رو میزاری اووووف رضا باخته ، یعنی باز این بشر به این زودی حذف شد !!!! من بی گدار به آب نمیزنم سعی میکنم با یه ترکیب مطمئن توی زمین حاضر بشم که حداقل دو سه مرحله دیگه بالا برم با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم شانس آوردم خیلی دو دل بودم این بازی رو PIC برم ولی رفتم و 4-3 بردم

atlass13

atlass13

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1177 ارسال
منم خيلي شانس آوردما الان سه هفتس كه حذف شدم از كاپ :lol: :lol:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
منم با تیم دومم رفته بودم و با اینکه شکست سنگینی خوردم ولی راضی هستم از عملکرد بعضی از بازیکنهام . ضمن اینکه برای اولین بار هم تا این مرحله اومدم بالا !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام محمد جون
دمت گرم ، خیلی حال میدی نتایج رو میزاری
اووووف رضا باخته ، یعنی باز این بشر به این زودی حذف شد !!!!
من بی گدار به آب نمیزنم سعی میکنم با یه ترکیب مطمئن توی زمین حاضر بشم که حداقل دو سه مرحله دیگه بالا برم
با تشکر

کم کم به زود حذف شدن من عادت می کنید،برای سومین فصل پیاپی زود حذف شدم،
نمی دونم چرا هیچطوری دلم نمیاد از تمریناتم بگذرم ! :دی:

dirtyworm

dirtyworm

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 293 ارسال
bianco vino 6 - 0 Persian Boys SunFC 0 - 2 DanieloPresto juv bushehr 3 - 0 eshgh united FC. Devilish ArmY 6 - 0 Soorena's Troop Pirontus 4 - 0 BARCA IRAN juventus 1985 1 - 2 mniZar Invincible Juve 4 - 1 perspolis_iran chelseamilan 1 - 0 adey1974 JuVeNTuS-28 5 - 0 Chost&Chabok PirontusII 3 - 0 White swans reinforce 5 - 1 Makhmal FC Flying Pinguins 6 - 0 esteghlale bushehr

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
پس من کوشم؟ Godot 1629960

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من این لیست یوونتوسی ها رو توی صفحه اول به روز کردم که فعلا 20 تیم داریم !!!!!!!! اگر کسی خواست زحمت زدن نتایج رو فعلا بکشه به لیست صفحه اول رجوع کنه خیلی خوب می شه !!!!! به امید روزی که 100 تا یوونتوسی تیم داشته باشند !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام عرفان جان واقعا ممنون ، لیستت کامله کامله خیلی لذت بردم ، امیدوارم کسی پیدا بشه که از این لیست کامل تو استفاده کنه و ما نتایج همه بچه ها رو از همین تاپیک دنبال کنیم با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی