پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نتایج مسابقات

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
215 پاسخ برای این موضوع

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
عرفان تیم منم این وسط دوغ اگه هم خواستی ماست ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ما رو هم کشک حساب میکنی دیگه نه؟!؟!؟! ;D حالا چون جمعه ها میام دیگه کسی منو دوست نداره :'(

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
محسن چون باید شماره تیمشو بزنم ،یادم رفت ببخشید !! محمد و احسان هم گفته بودم هرکس می خواد نتایج تیمشو بزنم اسم تیمشو پیغام خصوصی بکنه !!! در هر صورت معضرت !!! ان شا الله اگر من نتونستم بیام نتایج رو بزنم 1 نفر مردونگی کنه و این کار رو انجام بده!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
عرفان 0-3 شکست خوردم

vizzzz

vizzzz

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
سلام دوستان منم حمید کینگم اول از همه رئالیم ولی تیم دومم یووه س به دعوت کمال هم اومدم اینجا و خوشم اومد می خوام موندگار بشم :D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوش اومدی حمید ! این همین صدرگروه لیگ ماست متاسفانه،من رو هم شکست داده.هرکی ازش استقبال سردی به عمل بیاره بهش امتیاز میدم ;D ;D نه ولی جدی خوش اومدی ! خوشحال شدم. توی گفت و گوی هتتریکی بقیه حرفا رو بزنیم.اینجا برای نتایجه !

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
چرا كسي ديگه اينجا چيزي نمي نويسه!!!؟؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چون عرفان رفته چسبيده به درس و مقش

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سلام گفتم حالا که وقت دارم امروز ، نتایج رو بزنم !!! قبل از هرچیز از احمدرضا و محسن معضرت می خوام که نتایجشون رو نزدم ( احمد رضا به علت تشابه اسمی زیادی که داره و محسنم به خاطر اینکه II رو قبول نمیکنه ) واقعا تبریک می گم ، چون این هفته تما یوونتوسی های عزیز بدون استثنا پیروز شدند . رضا 3-2 حرفش رو برد که جای خودش من استرس گرفته بودم اینقدر بازیش قشنگ بود که در نهایت بازیه 2-1 باخته رو با 3-2 عوض کرد . مانی ، تاجر بزرگ هتریک هم که مقل همیشه با بازیه حساب شده 2-1 پیروز شد. کمال که به نظر می رسید این هفته کار سختی نداشته باشه 4-0 پیروز شد . نیک که واقعا من نمی دونم با این تیم قوی ای که داره دسته 4 چه غلطی می کرد 5-2 بازیشو برد . سهیل هم که چند وقته خبری ازش نیست 5-2 بازیش رو برد . احسان هم حریف آسونی داشت که 3-0 برد . بهمن واقعا سطحش بالاتر از دسته 5 هست ، و من نمی دونم چی کار کرد که سقوط کرد ، بازیش رو 9-0 برد . من هم حریف ضعیفم رو 5-0 بردم . **************************** واقعا خوشحالم که می بینم با کمک همدیگه روز به روز تیم های فروم یوونتوس دات آی آر داره با قدرت بیش تری در هتریک می تازه !!!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
منم متاسفانه 3-2 باختم البته اینم بگم ارنجمو یادم رفت درست کنم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من در حال حاضر مجهز بهسیستم استراتژیکی هستم و یه مساله مهرمانه دارم. تیمم که JUVENTUS FC ** هست با برتری 3-1 بازی رو به پایان رسون. تیم JUVENTUS FC ** در 2بازی متوالی بدون شکست است و هر دو مسابقه رو برده. :D شاهکار کردم

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من دو تا بازي هست بدون برد هستم ;D ;D ;D و در حال حاضر مجهز بهسیستم استراتژیکی هستم و یه مساله مهرمانه دارم. :D :D :D بازي اين هفته 6-2 و هفته قبل 6-0 باختم در حال پيشرفت هستم ;D ;D ;D

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

من دو تا بازي هست بدون برد هستم ;D ;D ;D و در حال حاضر مجهز بهسیستم استراتژیکی هستم و یه مساله مهرمانه دارم. :D :D :D

بازي اين هفته 6-2 و هفته قبل 6-0 باختم در حال پيشرفت هستم ;D ;D ;D

شما ها نمی فهمین این مساله استراتژیکی چیه.
فقط ما ها مودونیم.
زیاد هم تعجب نکننین از این نوع بازی.
جوجه رو آخر پاییز میشمارن
مگه نه ؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
امشب براتون نتایج دوستان یوونتوسی که توی جام حذفی بازی داشتن رو درآوردم !!! این یووه ای ها صعود کردن : یووه بوشهر : 5-0 کمال :2-1 مانی : قدرتمندانه با 5-1 استقلال بوشهر : 4-1 احسان : 2-0 سعید :1-0 **************** این ها هم حذف شدن متاسفانه : بهمن : 7-1 ناراحت شدم احمدرضا : 4-1 از پدرام باخت !! خودی کشی کامران : 5-0 ********* پارس یووه هم بازیش به پنالتی ششم کشیده !!! ******* تو 1 بازی دوستانه هم من با نتیجه 6-0 از نیک باختم .!! دست همتون درد نکنه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سلام دوستان !! بیکار هستم و گفتم گزارش لحظه به لحظه کاپ یوونتوسه ها رو براتون بزارم !!! همین پست رو ویرایش می کنم نتیجه تا دقیقه 80 عرفان 2-1 محمد من فعلا موفق شدم 1 گل به تیم سوم محمد بزنم بله دروازه من در دقیقه 30 با 1 شوت سهمگین باز شد . این اولین بازی ایه که 2تیم به گل می رسند . محمد با پرس شدید فعلا به حفظ نتیجه می پردازه .، نزدیک بود روی 1 فرار محمد گل بزنه که دروازه بان توپ رو گرفت . گل دوم برای تیم من نیک 1- 1پارس یووه هنوز در مهم ترین بازی هفته گلی رد وبدل نشده فعلا دو تیم در حال زورآزمایی هستند! یکی از بازیکن های نیک نزدیک بود بره اون دنیا ! بله تیم قدرت مند نیک در آستانه حذف قرار می گیره . نیک فرصت به حریف نمی ده و با 1 فرار کار رو به تساوی می کشونه ! نزدیک بود 1 پنالتی به نفع حامد گرفته بشه ! اما داور به خاطر فریب دادن به بازیکن کارت زرد می ده!! ********* بهمن 1- 0 احسان بالاخره در این بازی سرد 1 موقعیت برای بهمن ایجاد میشه که قدر موقعیت رو نمی دونه و توپ به اوت می ره ! بهمن موفق میشه تا دروازه احسان رو باز کنه تا حکم حذف این تیم رو امضا کنه ! بهمن هم 9 امتیازیه تا الان اخراج بازیکن احسان رضا4-0کانیار رضا نزدیک بود دروازه کانیار رو بازکنه ! بله رضا هم 2-0 جلو می افته رضا به گل می رسه ! گل سوم هم وارد دروازه کانیار میشه تا اینگونه جواب منتقدین از جمله کمال رو بده! رضا گل چهارم رو هم می زنه تا توی تعدا گل هم از کمال کم نیاره ********** کمال 4-0 پدرام چه می کنه تیم پیرنتوس ، واقعا مدعی قهرمانی این دورست کمال اولین تیمیه که اختلافش با حریف رو به عدد 2 می رسونه کمال می خواد امروز 1 قدرت نمایی اساسی برای مدعیان بکنه! تیم پیرونتوس چه طوفانی امروز به پا کرده و تا الان تنها تیمیه که با امتیاز کامل صعود می کنه ! کامران 3-0مانی بله ، مانی باز هم با تیم جوانانش انگار بازی می کنه و گل خورده کامران گل دوم رو به مانی می زنه تا تیم با سابقه مانی وداع تلخی با جام داشته باشه! گل سوم هواداران تیم مانی دارند ورزشگاه رو ترک می کنند ***************** محسن 2-0 محمد تیم محسن موفق شد با گل دقیقه 24 مهرشاد دادکان از محمد جلو بیفته بله ! محسن کار رو برای محمد سخت می کنه !!! سعید 2-0احمد رضا سعید نزدیک بود روی اشتباه بچگانه یار احمدرضا گل بزنه که این اتفاق رخ نداد بله حالا احمدرضا 1 تیرک به سعید می زنه تا حساب کار دستش بیاد گل !! سعید گل می زنه تیم احمدرضا یکی از بازیکنان سعید رو به شدت مصدوم می کنه گل دوم !! اینقدر گل خفنی بود که به زبان انگلیسی نوشته میشه و نشون میده تیم احمدرضا در این صحنه خورد شد ، از اتاق فرمان به من اطلاع می دن که ضربه آزاد بود ! رقابت ها خیلی حساسه !!!!! تا الان حساس ترین بازی بازیه نیک و پارس یووه جنجالی ترین بازی بازیه سعید احمدرضا سردترین بازی بازیه بهمن احسان آمار ورزشگاه ها بازیه کمال پدرام با 1640 نفر بیش ترین تماشاگر رو در خورد جای داده و بازی های حساس و جنجالی نیک -پارس و سعید- احمدرضا به ترتیب با 1455 و 1416 نفر در رده های بعدی قرار دارند!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
اين هفته فكر نكنم بچه ها خوب كار كرده باشن Red Dvils - juventus 1985 3-2 باخت نيك باخت و ششم شد بايد بره واسه پلي آف تا تو دسته سه بمونه Pirontus - glassonion 76 2-7 باخت كمال هم سوم شد Liverpool ira - PirontusII 0-4 برد اما محسن هفتم شد بايد بره دسته چهار Aboomoslem - bianco vino 0-7 برد ماني هم سوم شد assassins-juv - FC Bayern Esf 1-1 و عرفان پنجم شد adey1974 - chelseamilan 0-2 باخت احسان هم باخت و سوم شد esteghlale bushehr - sosola 3-1 پدرام برد و دوم شد و شانس صعود داره به دسته دو (پلي آف) gerdfaramarz - Invincible Juve 0-4 سعيد برد و دوم شد و شانس صعود به دسته سه داره(پلي آف) Tehran Sharps - juv bushehr 0-6 محمد برد و دوم شد و شانس صعود به دسته دو داره(دو تا داداش چه ميكنن ;D) FC Ghadir - juvestar fc 1-1 شد و اول شد cao-cao - pythoN F.C 1-5 احمدرضا برد و اول شد vizzzz - SunFC 2-1 رضا باخت و دوم شد بابا اين يكي رو ميبردي ديگه ;D

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بله تا دقیقه 80 هم اکنون این نتایج از کاپ بزرگ یوونتوسی ها بدستم رسید که بعصی هاش شگفت آوره در گروه 1 رضا 3-1 سعید سعید در جنگ قبل از بازی گول خورده ورضا به خوبی 1 برد اسون رو بدست میاره احسان3-0 کامران احسان که من تاحالا بازی پرگل از تیمش ندیدم هم از کامران جلو هست در گروه 2 نیک 4-1 محسن محسن واقعا در هم کوبیده شده تا این لحظه پدرام6-0 یوونپیرو پدرام هم شروعی طوفانی داشته در گروه 3 کمال 0-3 محمد کمال غافلگیرانه 3-0 تا خورده و حقیقتا حرفی برای گفتن نداشته مجتبی - مخمل ( به علت باران شدید در شهر رم کنسل شد) در گروه 4 مانی 6-0 بهمن این بهمن ششتایی همونیه که شاخ و شونه واسه همه می کشید عرفان5-2 احمدرضا بچه ها دارند خوب کار می کنند

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
بهمن جان تسلیت... اونطور که میگفتی فکر کردم همه رو میکوبی. البته اگه من بودم 12 تا بهت میزدم ;D

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نتایج بعضی از بازی های کاپ یوونتوسی ها تا دقیقه 80 رضا3-0 از احسان جلو هست و صعود می کنه من 5-0 در مقابل تیم قدرتمند مانی عقبم احمدرضا ضعیف ترین تیم رقابت ها با نتیجه 6-1 از بهمن عقبه سعید هرچی عقده از 2 بازی قبل تیمش داشت سر کامران بیچاره خالی می کنه و 6-0 ازش جلو هست کمال هم 8-0 از بیداباد جلو هست اما بازیه بسیار بدی هست واقعا بازیه مزخرفیه 1 اخراجی 3 تا مصدوم 2تا کمال ، 1 بیداباد خشن ترین بازیه دور گروهی نتایج نشون می ده اختلاف بین تیم ها در این کاپ بسیار بالاست !!!!!!

Alexi

Alexi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 ارسال

امشب براتون نتایج دوستان یوونتوسی که توی جام حذفی بازی داشتن رو درآوردم !!!

این یووه ای ها صعود کردن :

یووه بوشهر : 5-0

کمال :2-1

مانی : قدرتمندانه با 5-1

استقلال بوشهر : 4-1

احسان : 2-0

سعید :1-0

این ها هم حذف شدن متاسفانه :

بهمن : 7-1 ناراحت شدم

احمدرضا : 4-1 از پدرام باخت !! خودی کشی

کامران : 5-0

پارس یووه هم بازیش به پنالتی ششم کشیده !!!

تو 1 بازی دوستانه هم من با نتیجه 6-0 از نیک باختم .!!

دست همتون درد نکنه

اینم اضافه کن:
شهرداری مشهد4_3هارمیس
(من شهرداری مشهدم)
این جا هم جایی یه که شاهده این بازیه>
http://www94.hattric...97429,215497433

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی