پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رجینا-یوونتوس (هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
193 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به خدا ترزگه توی بازی بود راحت 3 تا زده بودیم - پالا چیکار کرد ؟؟؟ این بازی به هیچ وجه تقصیر رانیری نبود و البته بازیکنان هم مقصر بودند در واقع می شه گفت 60% داور و 40% بازیکنان

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
نمیشه گفت رانیری هم مقصر نبوده به هر حال در باخت همه مقصرند البته اگه بشه اصم این رو باخت گذاشت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها لگرو خیلی عصابی هست بعد از بازی گفته : امروز اشتباهات داوري به مانند نوري پررنگ در تاريکي مي درخشد در زمين به راحتي سه پنالتي ما ديده نشد و داور هيچکدام انان را نگرفت و در پايان چنين پنالتي از راه مي رسد، ان نيز به ضرر ما، ما احمق نيستيم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
چه عجب!صدایی در اومد!! فردا هم الکسی به عنوان کاپیتان باید این مسئله رو مطرح کنه تا شاید شاید مدیرا هم تعصبی بشن و احیاناً اشاره ای به حق خوری که از یووه میشه بکنن

R99

R99

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
داوری توی این بازی خیلی افتضاح بود . ایشالا بتونید که بازی بعدی جبران کنید ;)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اموروزو هم گفته : سيسوکو مرا نديد، او ضربه قيچي خود را زد ، ضربه اي که در فوتبال بسيار اتفاق مي افتد

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
در مورد بازي همه نكته‌ها رو بچه‌ها گفتن. من هم نظراتم رو مي‌گم. - اين اشتباهات داوري "اشتباه" نيستند و قطعا از جايي برنامه‌ريزي شده من فكر مطمئنم همه چيز زير سر موراتي و كوليناي ... هست. - ما از مصدوميت ترزگل و ياكي هم خيلي ضربه خورديم چون پالا خيلي ضعيف بود. - توپ تا پشت محوطه خوب ميومد ولي نبود كسي كه حركات نهايي را براي به ثمر رسيدن گل انجام بده (به جز آلكس). - دروازه‌بان ما عملا توپي روي دروازش نيومد كه بخواد معلوم بشه چطور بازي كرده. فقط يك توپ 3 به تك و يك پناتي كه اگه بوفون هم بود اينا رو گل مي‌خورد. - مدافعان وسط ما هم به نظر من خوب نبودن، چون در مقابل يك تيم ضعيف يك بار در آفسايد‌گيري اشتباه مي‌كنن و يك بار هم معلوم نيست كجا هستن تا سيسوكو بياد و با يك حركت مسخره باخت رو به نام يووه ثبت كنه. - مدافعان كناري ما (مولينارو و گريگرا) هم كاملا مرخص بودن. با آمدن حميدزيچ وضع 1 ذره بهتر شد. آما در مورد هافبكها كناري بايد گفت كه كامو بعد از سيسوكو ضعيف‌ترين بازيكن يووه بود. تمام توپ‌ها رو لو داد. در عوض در سمت چپ ندود عالي بود و تمام حملات درست و حسابي رو طراحي مي‌كرد. - اما در مورد هافبك‌هاي وسط به نظر من وضع خيلي بحراني هست. البته زانتي در پستش خودش خوبه و حد‌اقل در بازي درگيرانه و دفاع خوبه. ولي سيسوكو واقعا فاجعه بود و من بعد از بازي كه رفتم بخوابم تا صبح فقط كابوس سيسوكو مي ديدم. تمام حرفهاي كارگانزه كه قبل از آمدن سيسوكو گفت درست بود. اين بازيكن نميتونه پاس بده، نه ميتونه بدون خطا دفاع كنه و نه تكنيكي داره كه بتونه در حمله شركت كنه. فقط راه ميره و ميدوه كه اين كار رو من هم بلدم! پس ميتونم توي يووه بازي كنم. خدا بگم اين مديرا رو چيكارشون كنه كه رفتن اين بابا رو آوردن. به خدا حيفه اين هما هافبك جوان خوب توي ايتاليا داريم. همون نوچرينوي خودمون هم با تمام ضعف‌هاش از اين بهتره. -خط حمله ما هم با توجه به اينكه پالا كاملا بي‌اثر بود فقط آلكس بود كه يك گل هم زد. نبود مهاجم نوك هم از دلايل اصلي باخت بود. در پايان نمرات سايت Goal را هم ميزارم تا ببينيد چطور به نظر كارشناسان اونا هم سيسوكو فاجعه بوده و نمره 4 گرفته: بلاردي 6 - لگروتاليه 7 - كيه‌ليني 6.5 - مولينارو 5.5 - گريگرا 5 - زانتي 5.5 - كامو 6 - ندود 6.5 - سيسوكو 4 - دل‌پيرو 7.5 - پالا 6 - حميدزيچ 5.5

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فكر مي كنم نمره هاي سايت سري آ خيلي واقعي تر باشه بيشتر به اين مي مونه كه نمره رو همون كاراگانزه داده باشه چون قبل از اومدن سيسوكو خيلي بهش ايراد مي گرفت نصف نمره اي رو كه به پالادينو داده هم واسه ش زياده --------------------------------------------------------------- منم عقيده دارم سيسوكو از شروع نيمه دوم خوب بود همينطور حسن كه با اومدنش به بازي جون تازه اي داد فردوسي پور احمق فكر مي كرد گل يوونتوس از روي اشتباه بچگانه دروازبان رجينا به دست اومد ولي بايد به اين گزارشگر احمقي كه به خودش اجازه مي ده بگه از بازي يوونتوس - رجينا بيشتر از اين نميشه انتظار داشت گفت : دروازبان اشتباه بچگانه نكرد ، اشتباه احمقانه كرد چون اون شوت رو الكس زد نه يك بازيكن معمولي واقعا ً يكبار ديگه به نوع نواختن ضربه نگاه كنيد در كوتاه ترين زمان ممكن توپ سير نزولي خودش رو طي كرد يعني با نهايت چرخش توپ از زير دست دروازبان سريد در حقيقت دروازبان فريب شوت الكس رو خورد پالادينو و كامورانزي خيلي ضعيف بودن البته كامو خيلي سعي مي كرد خوب باشه ولي موفق نميشد اگه هنوز آرسن ونگر به پالادينو اعتقاد داره فكر مي كنم بايد كم كم به فكر بازنشستگي باشه درمورد سيسوكو نمي دونم چرا به حركت آخرش ميگين حركت بچگانه چون واقعا ً بازيكن حريف رو نديد و آموروزو از پشت سر بهش نزديك شد ديشب توي برنامه هاي تحليلي هم كه نشون مي داد حتي بهش برخورد هم نكرد از بدبينانه ترين زاويه اي كه ميشد اين صحنه رو ديد بازي خطرناك و ضربه آزاد غيرمستقيم بود جدا ً بعد از گندكاري بازي با ناپولي فكر نمي كردم ديگه داورا جرات كنن اينطوري تابلو عليه يوونتوس سوت بزنن كارت قرمز زانتي هم به خاطر ضربه اي بود كه بعد از سوت پايان بازي به بازيكن روي زمين افتاده رجينا زد ولي جدا ً منم وقتي لگرو اونطوري با تعصب و حرارت به داور نزديك ميشد آرزو مي كردم يه مشت حسابي نثارش كنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
این اشتباهات اشتباه داوری نیود پنالیی که روی سیسوکو شد کاملا مشخص بود و داور از چهار قدمی خطای روی ندود را نگرفت داوری مشکوک بود دیگه سری آ داره بوی گند میده حتی کالپوی پولی هم اینطور نبود

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
داور احمق تو این بازی دنبال بهانه واسه تقدیم کردن باخت سوم به یووه میگشت که پیدا کرد دیگه سری ا غیر قابل تحمل شده.....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الان دارم سایت های خبری ایتالیا رو چک می کنم همه به نحوه داوری علیه یوونتوس اعتراض کردند و دو تا پنالتی رو حق مسلم یووه دونستند و اکترا خطای سیسوکو رو دو ضرب دونستند نه پنالتی

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
حسین اقا دیگه چه به درد میخورن اینا عادت دارن که بعد بازی بیان حرف بزنن - باید پیشگیری کنن حالا بیان 100 بار هم بگن 12 امتیاز که از جیبمون پریده بر نمیگرده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حداقل این خوبی رو داره که کمیته داوران حساب کار دستش بیاد و از کنار اشتباهات تعیین کننده داورانش به سادگی نگذره و توی بقیه بازی های از این موارد نبینیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
جدی فردوسی پور گل الکس رو اشتباه میدونه؟! گرفتن اون توپ کار ساده ای نبود.انصافا ضربه تکنیکی بود. دیروز داور خیلیییی تابلو حتی مسائل ساده رو هم رعایت نمیکرد!3 تا ضربه آزاد برای یوونتوس گرفته شد که تو هیچ کدوم فاصله قانونی رعایت نشد!!الکس هم دیگه جوش آورده بود و سر داور داد میزد اما اصلااااا توجهی نکرد! واقعا زشته!اعصاب من از دیشب داغونه!

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
اره ضربه الکس خیلی باحال بود -به زیبای کات کشید دقیقا جلویه دروازبان خورد به زمین و خیلی قشنگ دروازبان گول خورد این داور کثافت دیشب 3 تا پشت محوطه خطا نگرفت و همه رو اوانتاژ داد - چون یدونست اگه خطا بگیره 100000000% گل میشه دیگه به پنالتی نگرفتن به سود یووه عادت کرده بودیم که خطا پشت محوطه هم اضافه شد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کوبولی اعتراض رو شروع کرد.امروز تو مصاحبه ای گفته : من فکر میکنم اتفاقات بازی با ناپولی امشب هم تکرار شدند! ما عادت نداریم مسائل داوری رو مورد ارزیابی قرار بدیم اما مدیران هیئت داوری و داوران بازی باید به وجدان خودشون مراجعه کنند.اشتباه در داوری رخ میده اما این اشتباهات داره عینا تکرار میشه!ک.لینا داور بزرگی بود و چیزهای زیادی هم به داورهای دیگه آموزش داد اما من ازش میخوام که یه مقدار برندا تر(جدی تر) برخورد کنه. من حق داریم در زیما بازی کنیم و ارزش های خودمون رو تو بازیمون نشون بدیم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
منم موندم چطور این اشتباهات فقط واسه بازی های ما اطفاق میوفته؟ هیچ دقت کردین؟ هرچی از این اشتباها هست به ضرر تیم ماست! و این اشتباهات زمانی اطفاق میوفته که ما به بالاسریهامون نزدیک میشیم!! اوایل فصل هم همین اشتباهات ما رو از صدر جدول به رده 2 و 3 کشوند!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
سلام دوستان من دیشب ناگهانی بغض کردم ! داوری بی نظیر بود ، عالیه ! ایتالیا جای پیشرفت داره واقعا !!! مبتدی ترین داور ها هم اینجوری قضاوت نمیکنند . محمد بعد از بازی برام یک SMS داد که منم سریع برای احسان و روزبه فرستادم ، واقعیت بود !!! ============== از کنار مسائل داوری که بگذریم باید به بازی بعد یووه بپردازیم ! یوونتوس نیمه دوم حمله کرد و حتی چند تا موقعیت تقریبا خوب هم داشت اما آیا یوونتوس فوتبال بازی کرد ؟ 45 دقیقه حمله کرد اما هیچ ! فکر کنم رجینا رو یک تیم مهد کودکی فرض کرده بودیم ! سیسوکو در نقطه مقابل بازی های قبلیش بود ! دو بار خواست منطقه بازی رو عوض کنه که هر دو بار نا موفق بود ! پالا کجا بود ؟ پالای یووه کجاست و پالای ایتالیا کجا ؟! کامو اصلا خوب نبود ، ضعیف بود ! الکس و ندود چقدر تلاش کنند ؟؟؟ من که زورم گرفت ! اندازه 10 تا بازیکن کار میکردن ! مولینارو فوق العاده بد بود و در دقاع باید بگم که اگر لگروتالیه رو نداشتیم الان یووه ششم هم نبود ! بلاردی هم که کاری نمیتوست بکنه ، دو تا توپ اومد رو گلش که در صد گل زدنشون بالای 90 % بود ! خدا رو شکر نیمکت هم خالی بود ! یووه مقابل اودینزه هم باخت ( دور رفت ) اما گل زد ، 2 ، 3 تا پنالتی گرفت و یکی دو بار هم زد به تیرک و .... اما یووه جلوی رجینا هم باخت ؛ چیکار کرد ؟ دیشب یووه ، یووه نبود ، چون کسی رو نداشت ! رانیری هم خدا نیست ، الکس هم خدا نیست ! فرصت خیلی خوبی از دست رفت .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
دقيقا اين اشتباهات!! براي اينه كه يووه از اين بالاتر نره. من فكر كنم هر چه جلوتر بريم و بازي‌ها حساس‌تر بشه، وضع از اين هم كه هست بدتر ميشه. موراتي و باندش شمشير رو از رو بستن و به طرز بسيار تابلويي دارن حريفان رو قرباني مي‌كنن. كي بايد دست اين‌ها را رو كنه؟؟ از اين طرف هم فردوسي پور روي اعصاب ما راه ميره. ديشب كلا كابوس سيسوكو، داور و فردوسي‌پور مي‌ديدم!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يه چيزي خيلي خنده داره دلم واسه داوره سوخت از شروع نيمه دوم بنده خدا دنبال يه فرصت مي گشته كه يه پنالتي چيزي به ضرر يووه بگيره جالبه كه تنها موقعيت نيمه دوم رجينا همون سانتر دقيقه 92 بود كه داور مكث نكرد بنده خدا 45 دقيقه صبر و تحمل كرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی