پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رجینا-یوونتوس (هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
193 پاسخ برای این موضوع

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
سیسوکو بد بازی نکرد.تو نیمه اول پاس هاش زیاد جالب نبود و لو میرفت.اما تو نیمه دوم خیلی بهتر شد.من بهش امیدوارم.در مورد پنالتی هم نمیدونم چجوری فکر کرد که خواست اونجا رو برگردون بزنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
احمد رضا.روی اون گل چی کار میتونست بکنه؟! 3 نفر به یک نفر اونم تو فاصله 5 متری دروازه!! بلاردی امروز دو تا شوت خوب رو هم گرفت!من فکر نمیکنم که اگر بوفون هم بود تغییری تو نتیجه به وجود میومد

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
خداررو شکر این پست پاک نشد.ولی هرچیم بگد باز میگم مشکلات خونوادگی کمر این داورو شیکونده بود.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
کولینا:موراتی جون اینور حله ببینم فردا چیکار می کنی به اون سنسی اینام بگو فردا گیج بازی در نیارن ببرن

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بلاردی خوب بود.کامورانزی افتضاح بود

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
حالا العان وقت دعوا کردن با هم نیست عزیز دلم

عزیزم!شما مثله اینکه بازی رو خوب ندیدی! یک بازیکن که تو همچین تیمی توپ میزنه نبایستی اون تک به تک آسون رو اونجور به آسمون بزنه!
با ذکر دقیقه و ثانیه نمیتونم برات بگم ولی ایشون کم توپ لو ندادن و خراب نکردن

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
الکس و ندود هم توپ لو دادن! ندود هم خواست از فاصله 7-8 متری دروازه شوت بزنه توپ به پاش نگرفت و رفت اونور! من بازم به عنوان نظر خودم و خیلی های دیگه تو این فوروم میگم که سیسوکو توی ((پست خودش)) خوب بود!به خوبی بازی حریف رو خراب کرد و توپ های پشت محوطه رجینا رو هم خوب جمع کرد.حالا اگر چند ساعت صبر کنید نمره بازیکن ها رو می بینیم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

احمد رضا.روی اون گل چی کار میتونست بکنه؟! 3 نفر به یک نفر اونم تو فاصله 5 متری دروازه!!
بلاردی امروز دو تا شوت خوب رو هم گرفت!من فکر نمیکنم که اگر بوفون هم بود تغییری تو نتیجه به وجود میومد

منم گفتم درسته اصلاً مقسر نبود ولی میتونس یه بره توی پای طرف!!
ولی خوب قبول دارم که امروز گل کاشت و تمام بازی های بدش رو از بین برد!!!
انصافاً امروز بلاردی شاهکار کرد!!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بازی رو به داور باختیم نه رجینا. کاش لگروتالی 1مشت میزد تو صورت این مردک.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من هر چی بگم یه بازیکن مقصر باخت نبوده باز شما حرف خودتو می زنی به نظر من سیسوکو از بازیکنای خوب یووه بود اگه از سیسوکو بدت نمیومد بعد از 3 بازی دربارش قضاوت نمی کردی اگه فردوسی پور رو هم قبول داری شنیدی که گفت سیسوکو نیمه دوم از خوب های یووه بوده بحث سر سیسوکو کامورانزی و مولینارو نیستش بحث اصلی چیزه دیگه ای هست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بازی رو به داور باختیم نه رجینا.
کاش لگروتالی 1مشت میزد تو صورت این مردک.

فکر کنم زانتی کاری کرد یا فحشی داد.چون اخراج شد آخر بازی.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
گرانيلو و حاضرين در اين ورزشگاه شاهد شکست دو بر يک تيم مدعي يوونتوس بودند. گلهايي که توسط برينتزا ، دل پيرو و اموروزو به ثمر رسيد. شايد اگر داور خطاي پنالتي که بر روي سيسوکو رخ داد را مي گرفت بازي با چنين نتيجه اي تمام نمي شد يوونتوس در منطقه کالابريا شکست سوم خود را تحمل کرد تا با از دست دادن سه امتياز بسيار مهم چشم به روزها و هفته هاي بسيار سخت اينده داشته باشد . دل پيرو نشان داد که هرگز متوقف نمي شود و با وجود شکست همچنان گلزن تيمش به شمار مي رود اين نمايش و گلزني بارديگر به دونادوني هشدار مي دهد که نبايد به راحتي از نام چنين بازيکني بگذرد اما گلزني او نيز نتوانست مانع شکست تيمش شود و يووه نتيجه ديدار را از دست داد، اما انچه که بيش از هر نکته توجهات را به خود جلب مي کند، داوري بحث برانگيز قاضي ميدان بود، در طول ديدار داور بازي با اشتباهات خود به نوعي يووه را از کسب امتياز محروم ساخت خطايي که بر روي محمد سيسوکو رخ داد و داور به راحتي از ان چشم پوشيد و يا ضربات ازادي که مي توانست به سود يووه اعلام نمايد و اين کار را نکرد تا در دقايق اضافي بازي با اعلام يک ضربه پنالتي مشکوک و عجيب شکست را به بيانکونري هديه دهد

بازی و نمایش دو تیم :
يوونتوسي ها با 5 غايب پاي به ميدان گرانيلو گذاشتند، يک مبارزه سخت و نفس گير در برابر تيم رده نوزدهم سري ا، بدون ترديد حضور در چنين رده اي نمي توانست خطري جدي براي يووه تلقي شود اما همواره تيم هاي انتهايي جدول براي بانوي پير خطرساز نشان داده اند و سرانجام اين تيم ته جدولي نيز بر يوونتوس غلبه کرد تا شرايط بانوي پير سخت تر شود بازي در نيمه نخست ديدني و جذاب نبود و دو تيم يک بازي تقريبا يکنواخت را ارائه کردند، يووه به هيچ وجه يوونتوس بزرگ نبود و بسيار پر اشتباه و ناهمانگ ظاهر شد همين ناهمانگي کافي بود تا مردان ميزبان در حالي که قدرت و توانايي چنداني نيز نداشتند به گل نخست خود دست يابند برينتزا توانست دروازه بلاردي را بگشايد تا رانيري و يووه خطر را احساس نمايند و يووه که با غيبت ترزگه ، پالا را در ميدان مي ديد و زماني که اين مهره جوان تمام فرصت ها را از دست مي داد و در اکثر مواقع با ارسال پاس هاي اشتباه در روند تهاجمي يووه تاثير منفي مي گذاشت ، مطئنا نمي توانست گلي نيز وارد دروازه رجينا نمايد . ه اول با يک گل ميزبان به پايان رسيد و با شروع 45 دقيقه دوم شرايط کاملا تغيير کرد و توپ و ميدان در اختيار سياه و سفيد پوشان شهر مه گرفته تورينو قرار گرفت رجينا که با تمان توان دفاع مي کرد سرانجام دروازه خود را با شوت از راه دور دل پيرو که با اشتباه سنگربانش باز شده ديد الکس در روزي که کمي عصبي نشان داد و توانست بارديگر براي تيمش گلزني نمايد تا شايستگي و توان خود را ثابت نمايد با اين حال يوونتوس تيم برتر نيمه دوم با به ثمر رسيدن گل از پاي ننشست و تلاش کرد تا گل دومي را نيز به ثمر برساند اما در چند نوبت دونداريني قاضي ميدان با بي توجهي خود ، بيانکونري را از رسيدن به گل محروم ساخت . رجينا در اين به هيچ عنوان تيم خوبي نشان نداد و با دفاع مطلق به دنبال کسب يک امتياز بازي بود و در حالي که انتظار مي رفت سوت پايان بازي شنيده شود دوناداريني با اعلام يک ضربه پنالتي کاملا مشکوک به سود رجينا شکست را به بيانکونري هديه داد تا رم و ساير رقبا راضي و خرسند ازنتيجه به دست امده به بازي فرداي خود فکر نمايند اموروزو کاپيتان رجينا پشت ضربه پنالتي ايستاد و مرتکب اشتباه نشد و دروازه بلاردي را باز کرد و يووه را شکست داد

منبع : www.juventus.ir

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

فکر کنم زانتی کاری کرد یا فحشی داد.چون اخراج شد آخر بازی.

کارش رو چشم بسته تایید میکنم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اما بچه ها این بازی یاد اور دیدار مقابل ناپولی بود که اونجا هم داور واسه اونا پنالتی الکی گرفت اون هم دو تا

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا بهتره وقتمون رو بخاطر این داوری مسخره به باد ندیم فقط بدونیم که ما یونتووس هستیم و هیچ چیز جلودار ما نیست! ما با این کار ها از بین نمیریم بلکه سر زندهتر میشویم! ما میمانیم و به همه ثابت میکنیم که همهچیز اشتباه بوده!!! شب همگیتون به خیر شمام برید بخوابید که بحث در این مورد بیحوده هست!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری هم به اسکای گفته 3 پنالتیی که برای ما گرفته نشد،یه بخش کوچیکی از ناداوری بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در تکمیل صحبت های رضا هم بگم که کوبولی گفته : داور اين بازي بسيار پر اشتباه ظاهر شد و يووه و باشگاه يوونتوس به هيچ عنوان از حق خود کوتاه نخواهد امد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
حالا این حرف رو میزنه فردا یادش میره که چی گفته میره به بازیکنا میگه گذشته ها گذشته فراموش کنید ما باید کار حودمون رو بکنیم و از این حرفا واقعا که ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بلاردی 5.5 - گریگرا 5.5 ( امجیچ 6 ) - لگروتالیه 6 - زانتی 6 - کیه لینی 6 - سیسوکو 5.5 - کامورانزی 5.5 - مولینارو 6 - ندود 6.5 - دل پیرو 6.5 - پالادینو 5.5

Soorena

Soorena

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
ببينيد دوستان عزيز، ما هر چي مي كشيم از اين مديران باشگاهه ، من به نيك جان هم گفتم اينها با اين گدا بازي كه تو خريد بازيكن دارن انجام مي دن نمي شه زياد اميدوار بود، امشب اگه ما 4 تا ندود داشتيم 10 تا گل زده بوديم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی