پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رجینا-یوونتوس (هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
193 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
شنبه 4 اسفند 1386 (ساعت 23 به وقت تهران)
تصویر
هفته بیست چهارم سری آ ایتالیا
رجینا-یوونتوس
نتیجه بازی رفت یوونتوس 4-0 رجینا
سایر مسابقات سری آ
شنیه 4 اسفند (تمام ساعتها به وقت تهران هست)
تورینو-پارما(ساعت 20:30)
یکشنبه 5 اسفند
فیورنتینا-کاتانیا (ساعت 17:30)
اودینزه-جنوا
سمپدوریا-اینتر میلان
لیورنو-ناپولی
آتالانتا-سیه نا
کالیاری-لاتزیو
امپولی-کاتانیا
رم-فیورنتینا
میلان-پالرمو(ساعت 23)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
درسته كه بازي توي خونه‌ي حريفه اما حريف چندان قدر نيست كه بخواد آزار بده و راحت مي شه با يه مقدار انيزه‌ي بالا و براي آماده شدن براي بازي سخت با تورنو اين تيم رو از پا در آورد.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
یه سوال این تاپیک چرا زیر تاپیک یونتوس-رم هست؟!3 سات گشتم تا پیداش کردم :D

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اگه تركيب و تاكتيك مناسبي از طرف رانيري انتخاب بشه اين تيم رو به راحتي ميبريم. ولي اگه حريف دست كم گرفته چه بسي مثل كالياري درد سر درست كنه و 2 امتياز حساس از دست بديم. بايد آلكس و ياكي مهاجمان يووه باشن.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قطعا رانيري خوب مي دونه كه با اين تيم چطور برخورد كنه وگرنه عمرا 4-0 نمي بردش قبلا.پس خيالمون بايد راحت باشه و به فكر بازي سخت و مهم با گاوهاي وحشي همشهري مون باشيم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

بايد آلكس و ياكي مهاجمان يووه باشن.

موافقم ، اين روزها الكس و وينچنزو خيلي آماده هستند و بهترين حالت خط حمله هستند !
البته رجينا چون تيم ضعيفي هست شايد هافبك هاي يووه بيشتر بتونند موقعيت سازي كنند در اين صورت تره زگه هم در صورت به ميدان رفتن بيكار نخواهد بود !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
فکر کنم این حق را داشته باشیم که بگیم حریفه اسونیه ولی به قول دوست خوبمون اگه دست کم گرفته بشه بازم به مشکل میخوریم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من اين هفته خدا خدا مي كردم كالياري ببازه رجينا نره ته جدول چون با هر ته جدولي بازي كرديم گند زديم خدا رو اين يكي هنوز يكي مونده به آخره ;D

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
كاملا درسته. خيلي از وقت‌ها بردن تيم‌هاي ته جدول سخت‌تر از بردن تيم‌هاي ميانه جدول هست. چون براي بقا مي جنگن. ولي براي يك تيم ميانه جدولي يك پله بالاتر يا پايين تر فرقي نمي‌كنه. پس رجينا رو اصلا نبايد دست كم گرفت!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
به نظر من نبايد دست كم بگيريمشون ولي بايد هجومي بازي كنيم(اين دو تا با هم فرق دارن) يعني بايد سعي كنيم با گلزني شروع كنيم تا نذاريم رجينا به فكر ريختن نقشه هاش باشه.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
تا زمانی که این آندراده از دام مصدومیت خارج نشه! ما دفاعمون خیلی شل و وارفتست ( چون فقط لگروتایلیه هست که پست اصلیش دفاع وسط ) ولی خوب در کل چون تیم پیشرفت خوبی توی چند هفته اخیر داشته به احتمال زیاد میبریم!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
درسته که پست اصلی کیلینی دفاع وسط نیست اما از وقتی داره اونجا بازی میکنه حتی از لگروتالیه هم بهتر بوده!آندراده هم بد نیست اما من مطمئنم که زوج کیلینی و لگروتالیه خیلی بهتره.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
امیدوارم کامو رو دور باشه ؛ چون در اینصورت چند تا گل رو راحت میتونیم بزنیم .

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
دوست دارم تو این بازی هم ترکیب روبروی رم استفاده بشه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اگر دفاع ها مثل بازی با رم مردونه بازی بکنند عمرا گل بخوریم. این تیم های ته جدولی تا وقتی گل اول رو نخوردند خیلی عالی دفاع می کنند ولی تا گل می خورند از هم می پاچند و گل های بعدی رو می خورند . اگر گل اول رو تو 15 دقیقه اول بزنیم ، بازی رو پر گل می بریم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دقيقا درسته.اگه يووه بتونه گل اول رو بزنه قطعا مي تونه پشتش بقيه گلها رو هم بزنه و راحت ببره وگرنه... بايد تا آخر بازي به دفاع 11 نفره‌ي تيم حريف نگاه كنيم و لذت ببريم. فكر مي كنم رجينا برنامه بريزه كه دفاع رو ببنده و با پدحمله كار كنه ولي به محض دريافت گل كم بياره و وا بده تا بتونيم به خوبي بهش گل بزنيم.فكر مي كنم ياكي و الكس بايد اول بازي باشن و گل بزنن و وقتي رجينا وا داد ترز بياد و بتونه اندوخته‌ي گلهاشو افزايش بده.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکرنکنم بازی چندان سختی باشه با اتخاذ یه برنامه و تاکتیک مناسب از طرف رانیری میشه راحت این تیم رو برد.امیدواریم با بهبودی مصدوما هر روز آمادگی تیم بیشتر بشه و تا آخر فصل خوب ادامه بدیم. منم موافقم اگه گل اول رو زود بزنیم می تونیم این تیم رو گل بارون کنیم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
به نظر من که یووه توی بازی با رم توی نیمه دوم فقط دفاع کرد تا بتونه از گلش دفاع کنه!
ولی باز یه سری سوتیایی میدادن ولی در مجموع آره اگه این ترکیب باشه اصلاً گل نمی خوریم.
بعد در جواب این دوستم که دوستش دارم و گفته:

درسته که پست اصلی کیلینی دفاع وسط نیست اما از وقتی داره اونجا بازی میکنه حتی از لگروتالیه هم بهتر بوده!آندراده هم بد نیست اما من مطمئنم که زوج کیلینی و لگروتالیه خیلی بهتره.

ما العان توی دفاع سمت چپ خیلی مشکل داریم
یعنی اون نفوزی که ما از سمت چپ داشتیم رو العان نداریم!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مولینارو بازی های خیلی خوبی سمت چپ کرده و انصافا چیزی کم نذاشته.در ضمن یه طوری میگی نفوذ قبل رو نداریم که انگار یه فصل کیلینی سمت چپ بوده و الان جاش مولینارو بازی میکنه! از هفته پنجم که آندراده مصدوم شد یووه با این ترکیب (یعنی کیلینی وسط و مولینارو سمت چپ) بازی کرده و به نظر من که مشکلی هم نبوده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مولینارو بازی ای خیلی خوبی سمت چپ کرده و انصافا چیزی کم نذاشته.در شمن یه طوری میگی نفوذ قبل رو نداریم که انگار یه فصل کیلینی سمت چپ بوده و الان جاش مولیتارو بازی میکنه! از هفته پنجم که آندراده مصدو م شد یووه با این ترکیب (یعنی کیلینی وسط و مولینارو سمت چپ) بازی کرده و به نظر من که مشکلی هم نبوده

کیه لینی وسط خیلی عالی بوده.

البته هرچند اونطوری هم دست رانیری باز میشه و بهرحال یه نکته ی مثبته.این فصل همش مولینارو چپ بوده.زیاد بازی کیه لینی رو توی این فصل اونجا ندیدیم که بخواهیم مقایسه کنیم وسط موثرتره یا کنار.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی