پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رجینا-یوونتوس (هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
193 پاسخ برای این موضوع

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
حرف داور رو نزنید که حالم به هم میخوره.ایکاش لگروتالیه از طرف همه هواداران یه سیلی تو گوش داور میخوابوند تا دلمون خنک بشه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
در مورد بازی که فکر کنم خوب توپ رو تا پشت محوطه رجینا میاوردیم ولی اونجا فقط دل پیرو بودکه اونم میومد بیرون برای بازی سازی اگه ترز یا یاکی بودند خیلی راحت این بازی رو میبردیم سیسوکو هم غیر از اون حرکت بچه گانه اخرش که بهانه رو دست داور داد خوب بازی کرد مشکل یووه نداشتن هماهنگی بین خط فاقبک و خط حمله هستش که بر میگرده به رانیری پالادینو هیچی نیست هیچ کاری نمی تونه انجام بده

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
یکی به این کولینا لجن و موراتی کثافت بگه اقا ما سری ا نخواستیم ولمون کنید بابا

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آره به قرآن اگه اینکار رو میکرد چی میشد!!! العان من به این نتیجه رسیدم که اینها میخوان یونتووس رو خراب و منحل کنن ولی ما طرفدار ها نمیزاریم حسین عزیزم ما که ایتالیاییمون خوب نیست ولی مدیونی یک نامه از طرف ما به مدیریت تیم ندی و ازشون نخوای که به این مساله رسیدگی بکنن!!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
اونا فکر میکنن ما الافیم بشینیم بازیای لیگی رو تماشا کنیم که بوی کثیف نفت موراتی فضاشو پر کرده . من دیگه سری آ این فصل رو کنار گذاشتم . برای یوونتوس عزیزم آرزوی موفقیت میکنم ( گرچه با این اوضاع ، CL هم رویاییه ) فقط میتونم بگم : آفرین آقای موراتی ؛ یه مکتب فوتبالی رو تونستی که به لجن بکشی ...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
می خوام سرمو بکوبم دیوار >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

سیسوکو هم غیر از اون حرکت بچه گانه اخرش که بهانه رو دست داور داد خوب بازی کرد

به هیچ وجه تایید نمیشه. سیسوکو یکی از بازیکنای ضعیفه یوونتوس بود.بازیه بده امشبش اینقدر بد بود که پنالتی که داد در برابرش هیچی نبود

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
واقعا گل بگیرن این سری ا رو که از درو دیوارش بوی کثافت میاد >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
روی هر دو تا گل تاثیر مستقیم داشت . دروازه ی خالی رو هم که ملاحظه فرمودین ...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ا ا ا ا ا :o :o :o :o رسما بازوندنمون

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
یووه خدایی نیمه دوم خوب بازی کرد حرکات ترکیبی قشنگی رو انجام می دادیم ولی ... منم با قاسم موافقم خیلی دارم با خودم کلنجار میرم که دیگه لیگ ایتالیا رو نبینم مگه لیگهای دیگه چشونه؟ صالا مگه لیگ ایران چشه حداقل اینطوری تابلو کثیف نیست

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من گفتم این بازی یا 2-1 میبریم یا 2-1 میبازیم ولی دیگه فکر اینجاش رو نمیکردم که به داوری ببازیم نه به بازی !!!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
در مورد پالا که چیز خاصی ندیدم.در مورد کامو هم همچنین. مولینارو که اصلا ولش کن.یه سانتر خوب نکرد.من نمیدونم یووه چرا این رو بازی میده به جاش میرفت پاسکوال فیورنتینا رو میخرید بهتر بود.تازه فصل قبل بهترین دفاع چپ نیم فصل شده بود.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
حالا جدا از بحث داوری که افتضاح بود... تیم خودمون هم افتضاح بود .نیمه اول که یه بازی خیلی خیلی بد و سطح پایینی انجام دادن. کامورانزی و پالادینو تمام نیروی یوونتوس رو به هدر دادن.اون وسط هم الکس داشت گند کاری بقیه بازیکنها رو درست میکرد اما هر طرف رو که درست میکرد یه جای دیگه خراب میشد .با گلش تاثیرش رو تو بازی بیش از پیش نشون داد .اما به تنهایی نتونست تیم رو به وفقیت برسونه. سیسوکو هم اگه اون موقعیت رو گل میکرد وضعیت فرق میکرد. بعد از مدتها دلمون خوش بود بازی یوونتوس رو نشون دادن اونم اینجوری حالمون گرفته شد. بعد بازی دوربین رو صورت داور زوم کرد.خودشم میدونست چه گندی بالا آورده. اما این مدیرای بی بخار ما فردا یه اعتراض کوچیک هم نخواهند کرد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

به هیچ وجه تایید نمیشه. سیسوکو یکی از بازیکنای ضعیفه یوونتوس بود.بازیه بده امشبش اینقدر بد بود که پنالتی که داد در برابرش هیچی نبود

وقتی از یه بازیکن بدتون بیاد هر کاری بکنه باز میگید بد بازی کرده اون پنالتی وری اشتباه مولینارو به وجود اومد ولی کسی صداش در نمیاد
توصیه می کنم یه بار دیگه بازی رو ببینی من الکی از سیسوکو طرفداری نمی کنم اون حرکتش بچه گانه بود ولی نباید پنالتی میگرفت داور نیمه دوم بازی رو ببینی بعید می دونم پاس اشتباه از سیسوکو بتونی پیدا کنی
قاسم چرا به کامو بی تعصب نمیگی همهی توپا رو خیلی راحت لو میداد حرف من اینه که هیچ بازیکنی مقصر باخت تیم نبوده

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
با این شرایط از الان معلومه اصلا واسه خودشون رنکینگو چیدن اینترو می کنن اول رم که دومه فیورنتینارو میکنن سوم مارم که می خوان cl نریم >:( >:( >:( >:(

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من که از این مدیرا چشم اب نمی خوره فردا جیکشون هم دربیاد :( :( :( :(

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ببینین با اینکارا اصلاً معلوم نیست چیرو میخوان ثابت کنن! بابا باز خدا پدر آنیلی کبیر رو بیامورزه خودش رو هم بیامورزه که یه زمان خوب تامین مالی میکرد تا بتونیم بازیکن بخریم! توی این بازی فقط دلپیرو و ندوید خوب بازی کردند و تمام! من موندم این بلاردی از دروازبانی چی یاد گرفته! خداییش هر سری من دیدم که این آقا گل خورده خودش رو به سمت عقب لمس کرده و عقب عقب میره توی گل و توپ رو نگاه میکنه! میخواد بگه که اصلاً نفهمیدم چیشد! درست که مقسر اون نبود ولی یه حرکت هم نکرد! ما باختیم تازه داشتیم به رم میرسیدیم که داور ها و یا بهتره بگم فدراسیون اتالیا این حرکت رو جبوش رو گرفتند!!! خیلی دوست دارم یه فوش آبدار به همه دستندرکارانش بدم ولی حیف که نمیشه ولی خودتون بدونین چه فوشایی می خوام بدم!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
ساین اوت بهترین راه حله.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

وقتی از یه بازیکن بدتون بیاد هر کاری بکنه باز میگید بد بازی کرده اون پنالتی وری اشتباه مولینارو به وجود اومد ولی کسی صداش در نمیاد
توصیه می کنم یه بار دیگه بازی رو ببینی من الکی از سیسوکو طرفداری نمی کنم اون حرکتش بچه گانه بود ولی نباید پنالتی میگرفت داور نیمه دوم بازی رو ببینی بعید می دونم پاس اشتباه از سیسوکو بتونی پیدا کنی
قاسم چرا به کامو بی تعصب نمیگی همهی توپا رو خیلی راحت لو میداد حرف من اینه که هیچ بازیکنی مقصر باخت تیم نبوده

عزیزم!شما مثله اینکه بازی رو خوب ندیدی! یک بازیکن که تو همچین تیمی توپ میزنه نبایستی اون تک به تک آسون رو اونجور به آسمون بزنه!
با ذکر دقیقه و ثانیه نمیتونم برات بگم ولی ایشون کم توپ لو ندادن و خراب نکردن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی