پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی رفت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

یه جورایی مطمئنم که متاسفانه تو این بازی میبازیم!!!
اما من به بازی برگشت امیدوارم و فکر کنم الان با توجه به وضعیت یووه تو لیگ خود رانیری هم مطمئن شده که باید تمام نیروش رو رو جام حذفی بذاره!
به هر حال شانس یووه برای صعود اصلا کم نیست!

ولی هممون هم یه جورایی مطمئنیم که شانسمون هم زیاد نیست!!! بابا سانسیرو لهمون میکنه چه برسه به اینتر اگه اینتر با تیم 15 هم بیاد فقط یه سانسیرو لازمه که یووه رو درهم بکوبه و له کنه!!!!!
دروغ میگم بگو دروغ میگی

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به نظر من تو این بازی غیرت و از حیثیت دفاع کردن بازیکنامون به دادمون شاید برسه! یعنی خدا نکنه که رانیری باز اشتباهات بازی با سمپدوریا رو بکنه! ولی من همچنان میگم که اینتر با تیم دومش بازی نمیکنه و از اکثر مهره های کلیدیش استفاده میکنه!

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
من نمیدونم از آیه یأس خوندن چی عایدتون میشه ! به جای این ، دو زار انرژی مثبت بفرستید سن سیرو ! امشب کانال 3 بازی رو نشون میده ؟

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بله. اينقدر هم نبايد نا اميد باشيم و فكر كنيم كه يووه حتما ميبازه. پارما با اون تيم ته‌جدوليش اينتر رو تو قوطي كرده بود و اگه حمايت داور نبود حتما مي‌برد. ما كه يووه هستيم چرا بايد اينطوري فكر كنيم. بايد حداقل به يك تساوي با گل اميدوار باشيم. انسان هميشه به اميد زنده است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من بار دیگه عرض می کنم در مورد پخش زنده این دیدار توی تاپیک خودش بجث کنید لطفا

این هم لینکش

http://www.forum.juv...opic=89.new#new

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من به شخصه احتمال می دهم یوونتوس با این ترکیب بازی کنه بوفون، لگروتالیه، گریگرا، بریندلی، مولینارو، مارکیوونی، صالی امیجیچ، زانتی، ندود، ترزگه و دل پیرو البته احتمال اینکه از بوفون - ندود و امجیچ استفاده نکنه خیلی بالا است و به جای اون ها از بلاردی - نوچرینو و پالادینو استفاده بشه شاید خیلی ها این رو عجیب بدونند اما من می گم احتمالش خیلی بالا است

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
گاومون سه‌قولو  زاييده.
چون بوفون، ندود و صالح حميدزيچ نميتونن بازي كنن. بازيكن بوسنيايي از ناحيه ساق پاي راست مصدوم شده. ندود گلو درد داره و بوفون پشتش درد ميكنه.
نبودن صالح‌حميدزيچ و ندود رو يك جورايي ميشه تحمل كرد ولي بازي نكردن بوفون اگه درست باشه ضربه بزرگي به تيمه. اونم توي اين بازي حساس.

http://www.goal.com/...tenutoId=557190

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

گاومون سه‌قولو زاييده.
چون بوفون، ندود و صالح حميدزيچ نميتونن بازي كنن. بازيكن بوسنيايي از ناحيه ساق پاي راست مصدوم شده. ندود گلو درد داره و بوفون پشتش درد ميكنه.
نبودن صالح‌حميدزيچ و ندود رو يك جورايي ميشه تحمل كرد ولي بازي نكردن بوفون اگه درست باشه ضربه بزرگي به تيمه. اونم توي اين بازي حساس.

http://www.goal.com/...tenutoId=557190

البته احتمال اینکه بوفون برسه بالا است اما شاید برای اینکه بعدا به مشکل بر نخوریم ازش استفاده نکنه دیگه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حسين خوب روزنه اي باز كرديا جدا ً من چند وقته به اخبار موثقي كه مي زني ريز شدم همه درست از آب در مياد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسين خوب روزنه اي باز كرديا
جدا ً من چند وقته به اخبار موثقي كه مي زني ريز شدم
همه درست از آب در مياد

نوکرتم مانی جان - بیشتر اخباری که توی سایت قرار می دهیم سعی می کنیم درست باشه و اکثر خبرهایی که دقیق هستند از طریق همکار عزیزمون فرانچسکو توی کشور ایتالیا به دستمون می رسه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خدا وکیلی نمی دونستی اینا 100 درصد بازی نمی کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا همون همکار ایتالیایی گفته بود 100 درصد اینا نیستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی خبر رو از گل زودتر رسوندی!!!!!!!!!!!! من که کفم برید به شخصه!!!!!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خداییش اینا بازی نمیکنن!! :)) خدااااااااااااااااااااااااااااا مارو کشتن!!! من از حالا نتیجه بازی رو میگم اینتر- یونتووس: 2008-0
یعنی باخت به این بزرگی واسه یووه دفعه اوله ولی به قول این دوستمون:

من نمیدونم از آیه یأس خوندن چی عایدتون میشه !

به جای این ، دو زار انرژی مثبت بفرستید سن سیرو !

امشب کانال 3 بازی رو نشون میده ؟

دیگه از حالا تا وقت مسابقه به این مساله که وای امشب میبازیم فکر نکنیم از حالا به بعد هرکی بگه یووه میبازه یا مساوی مکنه یه جورایی خیانتکار شناخته میشه اگه یووه رو دوست دارید فقط بگید:
ما میبریم!!!

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
اینم لیست 20 نفره یووه واسه این بازی: 2 Birindelli 6 Zanetti 9 Iaquinta 10 Del Piero 12 Belardi 13 Vanstrattan 17 Trezeguet 18 Boumsong 20 Palladino 21 Grygera 23 Nocerino 28 Molinaro 30 Tiago 31 Novembre 32 Marchionni 33 Legrottaglie 35 Esposito 36 Castiglia 41 Cosentini 43 Ariaudo واییییییی بوفون و ندود آخرشم نرسیدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها دقت می کنید یوونتوس الان چند تا غایب داره 1- ندود 2 - بوفون 3 - امجیچ 4 - کامورانزی 5 - اندراده 6 - زبینا 7 - کیه لینی 8 المیرون خیلی بخواهیم بد بینانه نگاه کنیم 5 تا بازیکنان اصلی نیستند

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
کسی از ترکیب اینتر خبری داره؟ آقایون خوش شانس اصلا مصدوم و محروم مهمی هم ندارن انگاری!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا دیگه ندوید و بوفون چشون شده؟؟!!! حالا ببیمنا هرچی خاره تو این فصل داره میره تو چشم یووه!!!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
همون بهتر که بازی رو پخش نمیکنن وگرنه با این اوضاع تیم ما و تیم اینتر اول تا آخر بازی باید گریه میکردیم... فقط خداکنه بازیکنا با غیرت و تعصب خودشون بازی کنن و کاری به رانیری نداشته باشن تا درصورت صرف نظر از دوار بتونیم بازی رو مساوی کنیم... امید چندانی به این بازی نیست...مگه اینکه بازیکنا به غرور گذشته یوونتوس نگاه کنن و به خودشون بیان و یه حالی از اینتر بگیرن.. مصدومیت این سه تا بازیکن دیگه خودش اند بد شانسی یووه رو نشون میده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کسی از ترکیب اینتر خبری داره؟
آقایون خوش شانس اصلا مصدوم و محروم مهمی هم ندارن انگاری!!!!

ترکیب های احتمالی دو تیم

یوونتوس : بلاردی، لگروتالیه، گریگرا، بریندلی، مولینارو، مارکیوونی، نوچرینو ، زانتی، پالادینو ، ترزگه و دل پیرو

اینتر : تولدو - زانتی - کوردوبا - بوردیسو - ماکسول - مانیش - ویه را - پله - سولاری - کرسپو - کروز

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
می بینم که اینتر با تمام نیروهای مسخره اش میاد!!! فقط دعا میکنم امشب شب اینتر نباشه ! یووه هر چیم باشه یووه است و کبیر و مطمئنا اینتریام اینو میدونن!

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال

بچه ها دقت می کنید یوونتوس الان چند تا غایب داره

1- ندود 2 - بوفون 3 - امجیچ 4 - کامورانزی 5 - اندراده 6 - زبینا 7 - کیه لینی 8 المیرون

خیلی بخواهیم بد بینانه نگاه کنیم 5 تا بازیکنان اصلی نیستند

با این حال که ما بدبخت شدیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی